Si të shikoni Kampionatin Botëror AIBA për meshkuj në 2019

Kampionati botëror AIBA po vijnë në Ekaterinburg, Rusi në vitin 2019. Qindra boksierë të rinj synojnë të dëshmojnë veten në një nga turnet më të madh të boksit të vitit. por ju mund të mos jeni në gjendje të shihni periudhat nëse jeni jashtë vendit.

Mos u shqetëso, ne mund të ndihmojmë. Përdorni udhëzuesin tonë të shpejtë për të transmetoni të gjitha periudhat në Kampionatin Botëror AIBA në vitin 2019.

Udhëzues i shpejtë: Transmetoni Kampionatin Botëror AIBA në AIBA.org

Uebfaqja AIBA.org po transmeton të gjitha periudhat në Kampionatin Botëror AIBA. Për të parë Kampionatin Botëror AIBA.

  1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në vendin tuaj (ne rekomandojmë NordVPN për boks). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
  2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në vendin tuaj.
  3. Shkoni te www.aiba.org/live dhe transmetoni periudhat!

Shikoni Kampionatin Botëror AIBA TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror AIBA

AIBA po transmeton periudhat në Kampionatet Botërore të AIBA në të gjithë globin. Por nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos jeni në gjendje të shihni transmetimin për vendin tuaj. Kjo do të thotë që ju nuk mund të jeni në gjendje të kuptoni se çfarë po thonë lajmëtarët.

Po sikur ti drejtoi trafikun e rrjetit tuaj përmes një serveri në vendin tuaj? Në këtë mënyrë uebfaqja do të mendojë se jeni në vendin tuaj. Atëherë do t’ju tregonin transmetimi që dëshironi të shihni.

Kjo është ajo që mund të bëjë një VPN për ju. ju zgjidhni vendndodhjen përmes së cilës kalohet trafiku i rrjetit tuaj. Uebfaqet atëherë mendojnë se jeni në atë vend. Atëherë ju të merrni shikoni transmetimin tuaj.

Por kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë për ju. Ata gjithashtu mund të ju mbrojnë në internet.

VPN kriptoni trafikun e rrjetit tuaj, duke i mbajtur të dhënat tuaja nga duart e kujtdo që përpiqet të spiunojë ato. Pavarësisht nëse është një qeveri, një kompani apo një person që përpiqet të rrëmbejë të dhënat tuaja, ju jeni mbrojtur nga snooping në internet.

Vetëm të jetë i sigurt për të zgjidhni një VPN me cilësi të lartë. Shërbimet me cilësi të ulët mund të mos jenë në gjendje të mbrojnë të dhënat tuaja. Ose mund të mos e maskojnë mirë vendndodhjen tuaj. Shërbime me cilësi të lartë do ju mbaj të sigurt dhe ju jap përmbajtjen që dëshironi.

Më e mira e internetit është në dispozicion për ju. Kështu që regjistrohu tani për VPN dhe shikoni se çfarë mund të bëjë për ju!

VPN-të më të mira për shikimin e Kampionatit Botëror AIBA

1.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

NordVPN ofron një grup të madh karakteristikash që i bëjnë ata tanë # 1 VPN me vlera të përgjithshme. Karakteristika SmartPlay ju ndihmon të transmetoni përmbajtje, CyberSec bllokon reklamat dhe malware, dhe Double VPN ofron siguri të shtuar. Dhe ju mund t’i merrni të gjitha këto karakteristika të shkëlqyera me një çmim të arsyeshëm.

Rrjeti siguron shumë shpejtësi për lidhjet tuaja. Rrjeti i tyre shtrihet në 60 vende. Ju madje mund të lidheni deri në 6 pajisje njëkohësisht.

Një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave, NordVPN ju mban të sigurt në internet. Dhe një politikë e rreptë e mos-logs ju mban të sigurt edhe pasi të keni dalë nga llogaria.

Nëse doni të dini më shumë rreth NordVPN dhe pse është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju, shihni vlerësimet e përdoruesve tanë.

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Kampionatin Botëror AIBA në NordVPN TANI!

2.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Shikimi i boksit në një rrymë HD kërkon shumë bandwidth. Me disa nga shpejtësia më e shpejtë në tregun VPN, ExpressVPN jep shpejtësinë që ju nevojitet për Kampionatin Botëror AIBA. Dhe mund ta përdorni atë shpejtësi deri në 5 pajisje menjëherë.

Përdor ExpressVPN kriptimi më i mirë për të mbrojtur të dhënat tuaja. Shtë e shkëlqyeshme për zhbllokimin e përmbajtjes gjeo-kufizuar. Dhe rrjeti i shpejtë është i shkëlqyeshëm për përrua dhe të tjera aktivitete me bandë të lartë.

Aplikacioni ju lejon të ndani trafikun tuaj midis VPN dhe lidhjes tuaj lokale. Ju madje mund të zgjidhni protokollin tuaj të rrjetit. Nëse keni probleme për t’u lidhur, 24/7 mbështetje chat është atje për t’ju ndihmuar përmes çdo gjëje.

Për të mësuar më shumë rreth ExpressVPN dhe çfarë mund të bëjë për ju, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve.

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Kampionatin Botëror AIBA në ExpressVPN TANI!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

A VPN i besueshëm me shumë shpejtësi, CyberGhost jua lehtëson lidhjen me prurjet tuaja. Rrjeti siguron servera konfiguruar posaçërisht për përmbajtjen transmetuese. Kjo do të thotë që ju mund të merrni dhe mbani lidhje të qëndrueshme, të besueshme që përshkojnë geoblocks.

Me një rrjet i gjërë që shtrihet në të gjithë globin, CyberGhost mund t’ju lidhë kudo që të shkoni. Duke qenë i vendosur në Rumani, është veçanërisht e mirë për të gjetur lidhje evropiane. Dhe madje mund të lidheni deri në 7 pajisje njëkohësisht.

Aplikacioni CyberGhost ndihmon bllokoni gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Kriptimi i shkallës ushtarake mbron të dhënat tuaja. Dhe ata madje ofrojnë servera dedi ngrirë në përrua dhe ndarjen e skedarëve të tjerë.

Mund të mësoni më shumë rreth CyberGhost kur lexoni përshtypjet tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Kampionatin Botëror AIBA në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Kampionati botëror AIBA janë një mundësi për boksierët që vijnë dhe vijnë nga e gjithë bota për të provuar aftësitë e tyre. Regjistrohu për një VPN sot dhe ju do të jeni në gjendje të ndiqni përparimin e tyre përmes radhëve.

Nuk mund të vendosni për një VPN? Ne ju rekomandojmë NordVPNPër Kampionatin Botëror AIBA. Dhe sigurohuni që të shikoni në faqen tonë të marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer edhe më shumë!

Leximi më tej

Nëse doni të mësoni më shumë rreth VPN dhe ato që mund të bëjnë për ju:

  • VPN-të më të mira për Rusinë (që ende funksionojnë)
  • Bllokuesit e reklamave më të mirë (dhe më të këqij)
  • VPN vërtetë të FALAS për iPads & iPhone (iOS)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me