Si të shikoni Game of Thrones Sezoni 8 nga kudo


Lufta e Madhe është këtu, dhe po kështu është Game of Thrones Season 8.

Të gjitha episodet e reja do të jenë në dispozicion për të transmetuar në HBO TANI dhe Hotstar, por do t’ju duhet një VPN për t’i shikuar nëse jetoni ose udhëtoni jashtë SH.B.A.-së ose Indisë.

Të dy HBO dhe Hotstar përdorin teknologjinë e gjeolokimit për të bllokojnë shikuesit nga vendet e tyre të jashtme, por një VPN e mirë mund maskoni vendndodhjen tuaj dhe mashtrojeni atë që të lejoni të kaloni. VPN gjithashtu mbroni informacionin tuaj personal nga hakerat, gjurmuesit dhe spiunët.

Më poshtë, do t’ju tregojmë si të përdorim një VPN për të transmetuar Sezonin 8 të Game of Thrones. Ne gjithashtu do t’ju japim disa këshilla të ekspertëve për të gjetur shërbimin më të mirë për ty.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikojmë Game of Thrones Sezoni 8

Shikoni në Hotstar – mënyra më e lirë për të parë:

 1. Instaloni dhe konfiguroni VPN-në tuaj. ExpressVPN është zgjedhja jonë # 1!
 2. Lidhu me një server në Indi.
 3. Shkoni në Hotstar dhe regjistrohuni në planin e primit. Ne ju rekomandojmë Hotstar për transmetimin e Game of Thrones sepse është shumë më lirë se HBO (vetëm 3 $ / muaj në krahasim me 15 $ / muaj të HBO-së!). Game of Thrones transmetohet në të njëjtën kohë në SHBA dhe Indi.

E rëndësishme: Ne kemi testuar Hotstar dhe kemi zbuluar se keni nevojë për një numër telefoni celular për t’u regjistruar. Ne ju rekomandojmë të përdorni provën falas në këtë faqe për të marrë një numër të përkohshëm indian.

Filloni të shikoni TANI!

Shikoni në HBO TANI

 1. Instaloni dhe konfiguroni VPN-në tuaj (rekomandojmë ExpressVPN për transmetimin HBO).
 2. Lidhu me një server në SH.B.A..
 3. Drejtohuni tek HBO TANI dhe regjistrohuni!

Si të regjistroheni për HBO TANI Jashtë SHBA

HBO do t’ju kërkojë një kartë krediti në SHBA për të përfunduar regjistrimin tuaj. Nëse përdorni një kartë krediti nga jashtë SH.B.A., transaksioni juaj do të refuzohet.

Për fat të mirë, mundeni në vend të kësaj përdorni një kartë dhuratë HBO TANI të një karte krediti. HBO rekomandon blerjen e një karte dixhitale për dhurata nga eGifter. Ju mundeni atëherë përdorni kartën tuaj të dhuratave për t’u pajtuar me HBO TANI duke përdorur këtë lidhje.

Filloni të shikoni TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Game of Thrones Sezoni 8

HBO TANI dhe Hotstar përdorin adresën IP të pajisjes tuaj për të përcaktuar vendndodhjen tuaj. Nëse jeni duke transmetuar nga jashtë SH.B.A. ose India, ata do të bllokojnë lidhjen tuaj dhe nuk do të mund të shikosh Game of Thrones.

Një VPN është mënyra më e sigurt dhe më e lehtë për të kapërcyer këtë geoblock. VPN-të lidhin pajisjen tuaj me një server të largët në vendndodhjen e zgjedhjes suaj. kjo maskon adresën tuaj IP dhe e bën të duket sikur po transmeton nga një pjesë tjetër e botës. E vetmja gjë që duhet të bësh është lidheni me një server në SH.B.A ose Indi, dhe do të keni mundësi të transmetoni HBO TANI ose Hotstar. Mund të përdorni VPN-në tuaj zhbllokimin e përmbajtjes geoblocked nga kudo në botë.

VPN kodojnë trafikun tuaj të internetit në mbroni të dhënat tuaja nga hakerat, gjurmuesit dhe spiunët. Kjo e bën të palexueshëm informacionin tuaj personal dhe askush nuk do të jetë në gjendje të shohë atë që po shikoni në internet.

Shtë e rëndësishme të zgjidhni VPN-në e duhur kështu që interneti juaj mbetet i shpejtë dhe i sigurt. Shikoni për ofruesit që ofrojnë Bandwidth i pakufizuar dhe servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A. për të eleminuar kohën e buffering dhe ngarkesave të gjata.

VPN që ju zgjidhni duhet ofroni aplikacione për të gjitha pajisjet tuaja. Nëse po kërkoni të mbani tërë argëtimin e shtëpisë tuaj, mbajini kujdes VPN-të që ofrojnë lidhje të shumta të njëkohshme.

Në kushtet e sigurisë dhe privatësisë, VPN juaj duhet të ofrojë Kriptimi 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës për të parandaluar largimin e të dhënave të pambrojtur nga rrjeti juaj në një rast të rrallë që lidhja juaj VPN dështon.

VPN-të më të mira për të shikuar lojën e fronit Sezoni 8

1. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN është e jona kampion i testit të shpejtësisë, dhe kjo tregon vërtet kur po e transmeton HBO! i saj Bandwidth i pakufizuar dhe serverë të specializuar do të thotë që ju mund t’i thoni lamtumirë buffering kur jeni duke parë maratonën tuaj të Game of Thrones.

Do të keni një zgjedhje nga e mbaruar 3,000 servera në 94 vende, përfshirë serverët me shpejtësi të lartë në SH.B.A..

Por ExpressVPN nuk është thjesht e shkëlqyeshme për transmetimin. i saj siguri më e lartë karakteristikat mbrojnë informacionin tuaj personal, kështu që gjithmonë të jeni anonim në internet.

ExpressVPN ofron një 30-ditor, pa pyetje, garanci për kthimin e parave dhe a Gjykim falas 7 ditor për aplikacionet Android dhe iOS. Për të mësuar më shumë rreth asaj që mund të bëjë kjo VPN e rrufetë, shikoni se çfarë përdoruesit e vërtetë duhet të thonë për ExpressVPN.

Shikoni me ExpressVPN!

2. NordVPN

NordVPN kombinon shpejtësi të lartë, Bandwidth i pakufizuar, dhe Karakteristikat më të mira të sigurisë për t’ju sjellë përvojën më të butë të transmetimit të mundshëm. Me lokacione virtuale në 60+ vende, përfshirë SH.B.A., kurrë nuk do të keni asgjë për të parë.

NordVPN-së Teknologji SmartPlay e bën më të lehtë transmetimin e përmbajtjes së geobllokuar. Kjo automatikisht ju lidh me serverin ku duhet të jeni në anashkalojë çdo gjeobllok. Mund të shkoni nga iPlayer i BBC në HBO TANI pa pasur nevojë të ndryshoni cilindo nga cilësimet tuaja.

NordVPN gjithashtu mbron informacionin tuaj personal kriptimi i shkallës ushtarake, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe një ndërprerës automatik vrasës. Në fakt, në të vërtetë enkripton të dhënat tuaja dy herë duke përdorur një protokoll Double VPN.

Shërbimi mbresëlënës i gjithanshëm ka fituar përshtypjet e shkëlqyera të klientëve NordVPN, dhe mund ta provoni pa rrezik me një Gjykim falas 7 ditor dhe a 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikojnë Me NordVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Shpejtësi super të shpejtë dhe Bandwidth i pakufizuar e bën CyberGhost një zgjedhje popullore. Madje ka serverë të specializuar për transmetimin HBO!

CyberGhost operon 3.600 servera në 60 vende kështu që ju mund të transmetoni përmbajtje nga e gjithë bota. Më e mira nga të gjitha, e saj karakteristika të sigurisë së lartë do t’i ruajë të dhënat tuaja personale të sigurta ndërsa shfletoni.

Mund të provoni CyberGhost pa rrezik me një Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. 

Shikojeni me CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark është një tjetër zgjedhje e shkëlqyeshme për HBO TANI. Ajo ofron shpejtësi të lartë, një rritje rrjeti global i serverave, dhe karakteristika të fuqishme të sigurisë që ju mbajnë të sigurt ndërsa ju lumë.

Surfshark ka aplikacione për pothuajse të gjitha pajisjet dhe ofertat lidhje të pakufizuara të njëkohshme kështu që ju mund ta mbani tërë familjen tuaj të argëtuar.

Nëse nuk jeni të sigurt nëse Surfshark është i duhuri për ju, klikoni këtu për të lexuar rishikimet e përdoruesve të vërtetë. Ekziston edhe një 30 ditë garanci për kthimin e parave, kështu që mund ta provoni pa rrezik.

Shikojnë Me Surfshark!

5. PrivateVPN

pajisje privatevpn

PrivateVPN është një ofruesi i përshtatshëm për buxhetin me tiparet më të mira të sigurisë dhe Bandwidth i pakufizuar.

Shtë e lehtë për t’u përdorur, dhe e shkëlqyeshme për fillestarët. Ndërsa nuk ka mbështetje për biseda live, nëse nuk jeni i ri për VPN ju mundeni të keni një agjent për mbështetjen e klientit të instalojë programin tuaj VPN për ju përmes ndihmës në distancë.

Shfrytëzoni sa më shumë Gjykim falas 7 ditor dhe 30 ditë garanci për kthimin e parave për të zbuluar pse përdoruesit vlerësojnë PrivateVPN.

Shikojnë Me PrivateVPN!

përmbledhje

Një VPN është mënyra më e shpejtë dhe e sigurt për të transmetuar Game of Thrones nga jashtë SH.B.A..

VPN e duhur do zhbllokuar përmbajtjen e geobllokuar nga e gjithë bota dhe mbrojeni lidhjen tuaj nga hakerat dhe sulmuesit.

Nëse nuk jeni ende të sigurt se cili VPN është ndeshja më e mirë për ju, ju rekomandojmë ExpressVPN. Mund edhe provojeni falas!

Filloni gjyqin tuaj falas!

Leximi më tej

Dëshironi të kurseni disa nga paratë tuaja të fituara me vështirësi? Ekspertët tanë të kursyer nga buxheti kanë përpiluar një listë të marrëveshjeve më të mira të VPN aktualisht në dispozicion.

Shikoni cilat ofrues të VPN na mahnitën në Vmimet VPN për vitin 2020.

Të interesuar për më shumë sesa thjesht transmetim i sigurt? Shikoni rekomandimet tona të ekspertëve për më të mirë VPNS pa log.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map