Si të shikoni fëmijët të thonë gjërat më të çuditshme falas online!


Fëmijët e ABC thonë se gjërat e Darndest janë ringjallur me komedianen, Tiffany Haddish, e cila merr një jetë të re në këtë shfaqje argëtuese familjare. Ne nuk mund të presim që ata pak trajnerë të jetës të na ndriçojnë me të gjitha njohuritë e tyre në botë çdo javë.

Fatkeqësisht, Fëmijët thonë se gjërat më të çuditshme janë nuk disponohet në të gjitha vendet për shkak të kufizimeve të shkaktuara nga ligjet e të drejtave të autorit dhe censurim. Nëse doni ta shihni, do ta keni shumë të vështirë nëse nuk jetoni në SH.B.A., nëse nuk keni një VPN.

Me një VPN, do të keni mundësi bëje të duket sikur je i vendosur në SH.B.A.. Kjo do të thotë do të keni mundësi të shikoni shfaqjen TV Kids Say the Darndest Things nga kudo tjetër.

Muchshtë shumë më lehtë sesa tingëllon – më beso. Ju duhet një VPN premium, një lidhje interneti, një llogari ABC Go (ose një shërbim që hyn në ABC) dhe një pajisje për ta shikuar atë. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth VPN-ve.

Si të shikoni fëmijët t’i thonë gjërat më të çuditshme në ABC – Udhëzues i shpejtë

 1. Zgjidh një VPN cilësore. Zgjidhni atë që përdor masa sigurie me cilësi të lartë me shpejtësi super të shpejtë, një rrjet të besueshëm të serverëve dhe një bandë të pakufizuar, siç është NordVPN.
 2. Shkarkoni, instaloni dhe vendosni VPN tuaj duke përdorur udhëzimet e ofruesit.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Drejtohuni tek abc.go.com dhe regjistrohuni ose krijoni një llogari.
 5. Fëmijët e rrjedhës thonë gjërat më të çuditshme në ABC Go.

SHËNIM: Ju jeni gjithashtu në gjendje të shikoni Fëmijët Thuajeni Darndest Things në platformat e tjera streaming me bazë në SH.B.A., të tilla si Hulu, YouTube TV dhe Sling TV. Këto janë të gjitha shërbimet me kufizime gjeo-kufitare që nuk mund t’i përdorni jashtë SHBA pa një VPN premium.

Filloni transmetimin e fëmijëve thuajini gjërat më të lashta tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të shikuar fëmijët të thonë gjërat më të çuditshme

ABC Go përdor teknologjinë e geobllokimit për të mbyllur shikuesit duke u përpjekur të hyjnë në përmbajtje nga jashtë SH.B.A. E bën këtë për shkak të të drejtat e autorit dhe ligjet e tjera të transmetimit.

ABC Go nuk ka miratimi për të transmetuar përmbajtje jashtë SH.B.A.. Nëse jeni të vendosur diku tjetër dhe doni të shikoni Fëmijët të Thonë Darndest Things, do të duhet të përdorni një VPN.

A VPN maskon IP-në tuaj të vërtetë adresa duke përdorur encryption dhe në vend të kësaj, ju bën të duket sikur jeni të vendosur në të vërtetë në vendin, serverët e të cilit ju lidheni. Kjo do të thotë nëse lidheni me serverët amerikanë, ABC Go teknologjia e geoblocking do të mendojë se jeni atje dhe ju lejoj të shikoni shfaqjen.

Duke ndjekur Udhëzuesin tonë të Shpejtë dhe duke zgjedhur një nga VPN-të që ne kemi rekomanduar më poshtë, juve ju garantohet të shijoni një përvojë të shpejtë dhe të besueshme të transmetimit.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Përveç zhbllokimit të përmbajtjes gjeo-të kufizuar nga pothuajse kudo, do të keni gjithashtu aftësia për të anashkaluar censurën e një vendi, vendi i punës ose shkolla, nëse ju duhet. Një VPN gjithashtu mund të bëjë shumë më tepër.

Një VPN premium ju mban të sigurt në internet duke siguruar askush nuk mund të shohë se çfarë po bën ose cilat të dhëna po ngarkoni ose shkarkoni. E bën këtë duke koduar të gjitha të dhënat që transmetoni.

Nëse instaloni një antivirus me cilësi të mirë, do të kënaqeni mbrojtja më e mirë në internet mund të kesh Do të jeni në gjendje të bëni transmetimin tuaj, bankar, blerje, shfletim në internet ose shkarkim në internet duke e ditur që ju jeni plotësisht anonim dhe të sigurt nga sytë e prishur.

VPN-të madje mund të jenë në gjendje përmirësoni lidhjen tuaj. Ka te drejte Një VPN mund t’ju lidhë me një server që është më pak i ngjeshur ose me cilësi më të mirë sesa ai që ju jep ofruesi aktual i shërbimeve të internetit (ISP). Kjo është e përsosur nëse jeni një kampion lojërash ose transmetimi!

Nëse zgjidhni një VPN që ofron Bandwidth i pakufizuar dhe lidhje të njëkohshme, Anëtarët tuaj të familjes mund të gëzojnë gjithashtu argëtim në të njëjtën kohë.

3 VPN-të më të mira për të shikuar fëmijët thonë gjërat më të çuditshme

1. NordVPN

nordvpn

NordVPN është imi zgjedhja numër 1 kur bëhet fjalë për transmetimin. ajo zhbllokon përmbajtja e bllokuar nga e gjithë bota në mënyrë të besueshme dhe të shpejtë.

Faqja jonë e shqyrtimit të NordVPN thotë gjithçka. Ky ofrues ka stabilitetin, shpejtësinë, sigurinë dhe çmimin që të gjithë duan të shohin në një ofrues VPN.

Ofron mbaruar 5.600 serverë në afro 60 vende. Me më shumë se 1800 serverë në SH.B.A., nuk do të jeni kurrë në humbje kur transmetoni Fëmijët Thuajini gjërat e Darndest ose ndonjë përmbajtje tjetër ABC Go.

NordVPN ofron cilësi të lartë, Kriptimi i shkallës ushtarake AES-256-bit dhe ajo mbështet IKev2 / IPSec dhe Protokollet OpenVPN.

Një i rreptë politika pa log dhe një ndërprerës automatik vrasës mbroni të dhënat tuaja kur jeni në internet.

Mund të lidheni me 6 pajisje menjëherë me NordVPN, dhe të saj 30 ditë garanci për kthimin e parave do të thotë që ju mund të provoni shërbimet e saj pa rrezik!

Nëse po mendoni për NordVPN, hidhini një sy kuponit më të fundit dhe kurseni para.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC Go, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer i BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Fëmijët e rrjedhës thonë gjërat më të dashura me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Nëse dëshironi të përdorni VPN më të shpejtë që ekipi ynë shqyrtues ka testuar ndonjëherë, ExpressVPN është ai për ju! Ajo ofron Bandwidth i pakufizuar dhe është krijuar për transmetim.

Në fakt, ExpressVPN është vetëm në vendin e dytë në listën tonë sepse është pak më e çmueshme se ofruesit e ngjashëm. Shikoni vlerësimin tonë për të parë sa shpejt është.

Me një zgjedhje të 3,000+ servera në mbi 90 vende, dhe shumë nga ato në SH.B.A, gjithmonë do të gjesh një lidhje të shpejtë për të shikuar Fëmijët që thanë gjërat më të çuditshme.

Ju jeni të mbrojtur me Nivelit ushtarak Kriptimi AES-256 bit, dhe ExpressVPN Teknologji e besuarServer siguron sigurinë tuaj në çdo kohë.

Do të jeni gjithmonë të mbuluar dhe mbrojtur me të me njohuri zero DNS dhe automatik vrasin kaloni. Përdorni të gjitha pajisjet tuaja menjëherë dhe ndani me familjen tuaj, pasi ExpressVPN ju lejon të keni pesë lidhje të njëkohshme.

ExpressVPN i jep secilit klient të ri a 30 ditë garanci për kthimin e parave, dhe zakonisht ka një marrëveshje të mirë gjatë regjistrimit. Shikoni faqen e kuponit.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC Go, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Fëmijët e Rrjedhur thonë gjërat më të çuditshme me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Nëse shpresoni për një i lehtë për t’u përdorur VPN me karakteristika të përgjithshme të mira, CyberGhost është zgjedhja juaj më e mirë. Ka një reputacion të mirë dhe recensionet e tij mund t’i lexoni këtu.

Bandwidth i pakufizuar dhe 6,100+ serverë të optimizuar për transmetim (1.300+ në SH.B.A.) do të thotë që gjithmonë do të keni një përvojë të qetë, të pandërprerë të shikimit me shumë zgjedhje të serverëve. Me të saj politikë e rreptë e mos-logs dhe ndërprerës automatik vrasës, të dhënat tuaja nuk i zbulohen kurrë askujt.

CyberGhost gjithashtu ju mbron me guxim Kriptimi AES me 256-bit. Do të keni mundësinë të lidheni 7 pajisje menjëherë, plus akses në veçori të tjera, përfshirë OpenVPN, PPTP, dhe Protokollet L2TP-IPSec.

CyberGhost është e bollshme Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh do ju beje te buzeqeshni. Mos harroni të kontrolloni faqen tonë të kuponit për të gjitha marrëveshjet më të fundit të CyberGhost.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profil i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për ABC Go, Netflix, iPlayer të BBC-së, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Fëmijët e rrjedhës thonë gjërat më të dashura me CyberGhost!

përmbledhje

Nëse nuk doni të humbisni antikat qesharake të Kids Say the Darndest Things, por jetoni jashtë SHBA, mos u shqetësoni! Gjithçka që ju nevojitet është një VPN premium dhe mundeni shikoni ndonjë shfaqje në ABC Shkoni nga kudo në botë.

Shikoni udhëzimet dhe rekomandimet tona më lart, dhe do të dini saktësisht se si ta bëni adresën tuaj IP paraqiteni sikur jeni në SH.B.A.. Shtë e lehtë, dhe një VPN ju jep kaq shumë përfitime shtesë, duke përfshirë siguria në internet.

Vetëm kini kujdes me zgjedhjen tuaj të ofruesit. Do të dëshirosh një VPN të besuar me serverë të besueshëm, shpejtësi të shpejtë, dhe karakteristika të sigurisë së një cilësie të lartë. Zgjedhja jonë e informuar është NordVPN.

Leximi më tej

Dëshironi më shumë zgjedhje? Vizitoni faqen tonë të Shërbimeve VPN më të mira.

Nëse zgjidhni një VPN të ndryshme nga lista e mësipërme, do të dëshironi të kontrolloni një kupon. Kërkoni në faqen tonë më të mirë të marrëveshjeve VPN dhe kodet kupon.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map