Si të shikoni çmenduri për ju kudo falas online në vitin 2020

Simboli i viteve 1990 u kthye. Nëse thjesht po akordoni për herë të parë, ose jeni një tifoz i ngordhur që po e kalon të kaluarën tuaj, Mad About You është rikthyer në ekranet për një shpërthim të dytë.

Megjithatë, ekziston një pengesë e vogël. Mad About You transmetohet në Spektër, i cili është ekskluziv për SH.B.A.. Nëse po përpiqeni të rrjedhë nga kudo tjetër në botë, do të futesh në geoblocks.

Unë kam një zgjidhje. Instalimi i një VPN në pajisjen tuaj ju lejon të shikoni Mad About You nga kudo që të jeni duke e mbajtur vendndodhjen tënde të padukshme, dhe unë do t’ju tregoj se si.

Lexoni për të shiko cilat tre VPN i rekomandoj për të transmetuar Mad About You kudo në botë.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikojmë çmenduri për ju në spektër

 1. Zgjidhni një VPN. Rekomandoj NordVPN për mbulimin e serverit të saj në SHBA, shpejtësinë e shpejtë të rrufeve dhe aftësitë mbresëlënëse të zhbllokimit.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Drejtohuni tek Spektri TV dhe regjistrohuni. Vini re se do t’ju duhet një kod postar amerikan.
 5. Gjeni çmenduri për ju dhe shtypni lojën!

Filloni të transmetoni të çmendur për ju tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë çmenduri për ju

Spektri përdor teknologjinë e gjeolokimit për ta mbajtur përmbajtjen e saj ekskluzive në SH.B.A. E bën këtë nga përcjellja e vendndodhjes tuaj, e cila është publike dhe e arritshme përmes adresës IP të pajisjes tuaj.

Nëse nuk jeni jashtë SHBA, Spektri bllokon të gjithë përmbajtjen dhe nuk do të mund të shikosh Mad About You.

Zgjidhja? Një VPN.

Instalimi i një VPN në pajisjen tuaj ju lejon të lidheni me një server në SH.B.A.. Krijon një lidhje të sigurt dhe kalon të gjithë trafikun tuaj përmes një tuneli të koduar, i cili e bën atë të padukshëm për të huajt. Completelyshtë plotësisht e ndarë nga të gjithë trafikun e zakonshëm në internet.

Ndërsa jeni i fshehur, kjo do të thotë gjithashtu askush nuk mund të gjurmojë adresën tuaj IP. Pra, Spektri nuk e di se ku po shikon.

Pasi të keni shkatërruar vendndodhjen tuaj, ju keni qasje në çdo episod të Mad About You për të transmetuar nga kudo ku jeni.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Sigurisht, një VPN ju ndihmon të merrni rreth geoblocks lehtë për të transmetuar Mad About You, por gjithashtu ju mban të sigurt ndërsa jeni duke transmetuar. Ajo gjithashtu ofron një mori përfitimesh të tjera.

Të dhënat tuaja kalojnë nëpër një tunel të koduar, i cili ju mban të padukshëm. Kjo do të thotë ofruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP) nuk mund të shikojë se në cilat faqe ju qaseni, por gjithashtu do të thotë që asnjë hakerë, hajdutë të privatësisë dhe palë të tjera të treta nuk mund të shohin asnjëri.

Të gjitha të dhënat tuaja dhe aktiviteti në internet është plotësisht i sigurt dhe anonim, madje edhe në wi-fi publike, ku ju jeni në një rrezik shumë më të madh që njerëzit të poshtërojnë.

Një VPN gjithashtu mund t’ju ndihmojë merrni rreth censurës së ashpër dixhitale. 

Shumë vende kufizojnë në cilat site mund të vizitojnë banorët e tyre, të tilla si Google, YouTube dhe media sociale. Me kriptim të fuqishëm, një VPN ju lejon të zhbllokoni këto site me siguri, duke ju mbajtur të fshehur dhe të sigurt ndërsa po shfletoni ose transmetoni.

3 VPN-të më të mira për shikimin e çmendurisë për ju

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN është zgjedhja ime kryesore për të transmetuar Mad About You.

Ajo ka mbi 5,000 servera në 55+ vende, përfshirë SHBA, me disa nga mbulimet më të mira të SH.B.A. që kam parë ndonjëherë në një VPN.

Atje jane më shumë se 1.500 serverë vetëm në SHBA, që do të thotë mjaft adresa IP për të zgjedhur, dhe nuk ka nevojë të shqetësoheni për serverët e ngjeshur shumë.

Mundet zhbllokoni lehtësisht Spektrin, si dhe faqet e tjera të njohura të transmetimit si Netflix dhe BBC iPlayer.

NordVPN ka Bandwidth i pakufizuar, kështu që ju keni lidhje të shpejta rrufe në të gjithë serverët e SHBA. Kjo do të thotë zvarritje zero ose buffering, thjesht transmetim HD me cilësi të lartë.

Atje jane nuk ka kapele të të dhënave ose, kështu që ju mund të shikoni të gjithë sezonin nga fillimi në fund pa ngrënë në një lejim të kufizuar të të dhënave.

Itsshtë e lartë shpejtësitë ju lidhin kudo. Në fakt, lidhja me një server NordVPN shpesh rrit shpejtësinë tuaj, pasi nuk ka asnjë goditje nga ISP-ja juaj. Lexoni rezultatet nga testet tona të shpejtësisë dhe mësoni më shumë rreth këtij shërbimi në tonë rishikim i gjerë i NordVPN.

Ju jeni super të sigurt me NordVPN kriptimi i shkallës ushtarake, politika e rreptë e mos-logs dhe ndërprerësi automatik i vrasjeve. Secila nga këto karakteristika siguron anonimitetin tuaj në internet.

Po ashtu ka një bllokues i integruar i reklamave, që ju mbron nga reklamat e bezdisshme ose të rrezikshme që mund të komprometojnë privatësinë tuaj ose të infektojnë pajisjen tuaj.

Ju keni gjashtë lidhje të njëkohshme, kështu që jo vetëm që mund të shikoni Mad About You në shtëpi ose në lëvizje, por gjithashtu mund të mbroni çdo pajisje në familjen tuaj.

Keni nevojë për mbështetje? Provoni bisedën live të NordVPN– është në dispozicion 24/7.

Mund ta provoni pa rrezik me NordVPN 30 ditë garanci për kthimin e parave. Dhe para se të regjistroheni, përdorni zbritje tonë ekskluzive për të kursyer para në pajtimin tuaj.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5,000+ serverë në mbi 55 vende
 • Shpejtësia e rrufeve
 • Bandwidth i pakufizuar dhe transferimi i të dhënave
 • Kriptimi AES 256-bit, ndërprerës automatik vrasës
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme
 • 24/7 chat live
 • Punon me: Spectrum, Netflix, Disney +, Amazon Prime Video, ESPN, CBS, iPlayer të BBC
 • Të pajtueshme me: Windows, Android, macOS, iOS, Linux, Apple TV, disa ruterë

Rrjedhin çmendur për ju me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN ka mbulim mbresëlënës global me 3,000+ serverë në mbi 90 vende, përfshirë SH.B.A..

Mund të marrë kaluar pothuajse çdo gjeobllok. Ju keni qasje e pakufizuar në Spektër për të parë Mad About You kudo që të jeni, me pa bandë apo kapele të të dhënave.

Shpejtësitë e saj janë tepër të shpejta. Kaq shpejt në fakt, mund të mos e kuptosh që je i lidhur me një VPN, kështu që të mundesh transmetohet në ultra HD pa buffering.

Ajo ka një aplikacion i lehtë për t’u përdorur për pajisjen tuaj, me një ndërfaqe të thjeshtë që ju lidh me klikimin e një butoni.

ExpressVPN ju mban anonim dhe të sigurt me të Kriptimi AES 256-bit, protokolet e shumta të sigurisë dhe një ndërprerës automatik vrasës. Nëse doni të lexoni më shumë rreth sigurisë së nivelit të lartë të ExpressVPN, shikoni në tonë rishikim i hollësishëm.

Ju merrni Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IP, e cila ju mbron nga rrjedhjet që mund të zbulojnë vendndodhjen tuaj ose aktivitetin në internet.

i saj politika e prerjeve zero ju siguron të qëndroni privat– asnjë nga të dhënat tuaja nuk mbetet në server.

Nëse doni të transmetoni Mad About You, por përdorni aplikacionet e tjera në të njëjtën kohë, përfitoni nga ExpressVPN tipar tunelizimi i ndarë. Kjo kodon disa nga trafiku juaj kështu që ju mund të shikoni Spectrum TV, duke e mbajtur adresën tuaj IP të padukshme, por gjithashtu shfletoni me adresën tuaj IP lokale.

Mund të lidheni me ExpressVPN në pesë nga pajisjet tuaja njëkohësisht. Dhe nëse keni nevojë për ndonjë mbështetje, ka 24/7 chat live.

Testojeni veten pa rrezik me 30 ditë garanci për kthimin e parave. Mos harroni të përdorni kuponin tonë për të kursyer para në pajtimin tuaj.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 3,000+ servera në mbi 90 vende
 • Shpejtësi të patëmetë për transmetim me cilësi HD
 • Kriptimi i shkallës ushtarake, ndërprerës automatik vrasës
 • Tipar i ndarjes së tunelit
 • Politika zero-prerëse
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje të njëkohshme
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: Spectrum, Amazon Prime Video, ITV Hub, Netflix, Sky Go, Hulu, HBO GO
 • Kombinohet me: iOS, macOS, Android, Windows, Linux, TV Smart, ruter

Rrjedhin çmendur për ju me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ka mbulim masiv global me më shumë se 5.700 serverë në 90 vende. Ka shumë serverë në SH.B.A. për ju që të lidheni me Mad About You.

Mundet lehtë qasje në Spektër dhe ka serverë të optimizuar për platformat streaming. Këto ofrojnë shpejtësi edhe më të mirë dhe cilësi të shikimit.

Ju keni transmetim super i shpejtë në cilësi HD, dhe eshte adblocker ndalon shfaqjet e bezdisshme nga marrja në rrugën e kohës suaj të shikimit në TV.

ka Bandwidth i pakufizuar dhe të dhëna për transmetim me të vërtetë të pakufizuar, filloni të përfundoni.

i saj aplikacioni është i lehtë për të lundruar dhe vendosni – me vetëm disa hapa të thjeshtë për të filluar. Shtë ideal nëse jeni një i ri i VPN.

Ju jeni të sigurt me CyberGhost Kriptimi AES 256-bit, ndërprerës automatik vrasës dhe politikë e rreptë e mos-logs. Me këto karakteristika të sigurisë në shpinë, asnje, jo të tretë ose hakerë, mund të hyni në të dhënat tuaja ose të shikoni se çfarë jeni në internet.

Kjo lejon deri shtatë lidhje të njëkohshme, kështu që ju mund ta përfundoni atë episod të Mad About You nga kudo që të jeni.

Nëse keni pyetje ose keni nevojë për mbështetje, ka chat live në dispozicion.

Merrni shpejtë, të sigurt transmetimin pa rreziqe me zemërgjerësinë e CyberGhost Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Sigurisht, ne kemi një zbritje ekskluzive kështu që ju mund të ulni koston e pajtimit tuaj.

Nëse doni të lexoni më shumë rreth veçorive të CyberGhost para se të regjistroheni, lexoni në tonë rishikim gjithëpërfshirës.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • Mbi 5.700 serverë në të gjithë botën
 • Bandwidth i pakufizuar dhe të dhëna
 • Kriptimi i përparuar i sigurisë dhe shkallës ushtarake
 • Politika pa log
 • Gjykim falas 1-ditor dhe garanci për kthimin e parave 45-ditore
 • Shtatë lidhje të njëkohshme
 • Biseda live në dispozicion
 • Punon me: Spektër, iPlayer BBC, Netflix, Showtime, Crackle, ESPN, MTV
 • Kombinohet me: Windows, macOS, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android, Linux, Apple TV

Rrjedhin çmendur për ty me CyberGhost!

Në përfundim

Spektri është vetëm për SH.B.A., kështu që të merrni kufizime të kaluara gjeografike dhe të zhbllokoni episodet Mad About You jashtë kufijve të SH.B.A., ju duhet një VPN.

Një VPN lidh pajisjen tuaj me një server të sigurt në SH.B.A.. Ai përdor kriptim të fuqishëm për të fshehur adresën tuaj IP, kështu që ju mund të shikoni Mad About You kudo në botë.

Rekomandimi im # 1 është NordVPN. Shpejtësia e saj, siguria dhe mbulimi i serverëve në SHBA janë mjaft të vështira për tu mposhtur.

Nuk jeni i bindur që një VPN mund të rrisë shpejtësinë tuaj? Shikoni rezultatet e testet tona në pesë VPN më të shpejtë– mund të habiteni.

Nëse doni të shikoni më shumë TV në SHBA, lexoni përmbledhjen tonë të VPN-të më të mira për zhbllokimin e Hulu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me