Si të shikoni 75 Globen e Artë në internet live nga YDO K ANTU


Ndërsa ende nuk janë zbuluar shumë detaje, siç janë hosti, nominimet dhe më shumë, një gjë është e sigurt – 75 Globet e vjetra të vjetra do të jenë një spektakël masiv.

Janari është vetëm rreth qoshe dhe hyra sapo po fillon për fansat e ekranit të madh dhe të vogël në të gjithë botën.

Sidoqoftë, ata nga ju jashtë Shteteve të Bashkuara mund të jenë të zhgënjyer kur mësojnë se shikojnë Globat e Artë jetojnë dhe pa kabllo nuk do të jetë i drejtpërdrejtë.

A VPN, megjithatë, do t’ju japë një Online sedilja e rradhës së përparme. Mësoni si ta merrni atë në shumë pajisje, Android, Apple TV, shumë më tepër, me udhëzuesin tonë për të shikuar 75-të Globin e Artë nga kudo në botë!

NBC nuk do t’ju lejojë të shikoni shfaqjen jashtë SH.B.A.

Transmetuesi zyrtar i çmimeve, NBC, ka të drejta ekskluzive për shfaqjen dhe e ka transmetuar atë për shumë vite. Duke supozuar se jeni në Shtetet e Bashkuara dhe keni një ofrues kabllo amerikan, mund të kapni të gjitha veprimet në transmetimin live të NBC.

Nëse nuk e bëni këtë, bllokimet e geobeve do t’ju pengojnë hyrjen jashtë saj:

Pamja e faqeve LIVE STREAM LIVE të Pabarabartë të NBC-së

Edhe nëse keni gjetur një mënyrë për të kapërcyer kufizimet gjeografike, do të keni akoma nevojë për një ofrues amerikan të kabllove pasi NBC kërkon që ju të siguroni këto informacione në mënyrë që të merrni qasje.

Pra, shikimi i 75-të i çmimeve të Globit të Artë direkt nga burimi nuk është një mundësi.

Ekziston një mënyrë indirekte, e sigurt për të marrë NBC pavarësisht se ku jeni – do të keni nevojë për një llogari PayPal, një majë krijimtarie dhe, më e rëndësishmja, një VPN e fortë.

Shikoni Globat e Artë me VPN

Ajo që bie në sy në rrjetet private virtuale është se ata hapin internetin për ju në një mënyrë që shumë pak teknologji të tjera mund. Dhe kjo është pa të gjitha përfitimet shtesë.

A VPN mund t’ju ndihmojë të anashkaloni kufizimet gjeografike duke ju lejuar të vendosni vendndodhjen tuaj dixhitale në Shtetet e Bashkuara. Në atë mënyrë, ejani më 7 janar do të kapni direkt Rrjetin NBC live.

Siç u përmend, ka shumë më tepër në rrjetet private virtuale sesa thjesht mundësinë e arritjes – mësoni më shumë rreth intimitetit, anonimitetit dhe mbrojtjes që merrni me këtë teknologji në udhëzimin tonë për fillestarët.

Transmetimi i videove mund të jetë i ndërlikuar, prandaj sigurohuni që VPN juaj të varet. Këtu janë disa tregues – do të dëshironi serverë të shpejtë me bandë të pakufizuar, së bashku me kriptim i fortë dhe a shumëllojshmëri vendesh të besueshme në SH.B.A..

Ne e dimë se kërkimi i VPN-së më të mirë atje mund të jetë pak frikshme ne rrumbullakosëm mjetet më të mira për punën për ju. Secili do të sigurojë që të mos humbasë një moment të vetëm të Globeve të Artë të ardhshëm. Kontrolloni ato më poshtë:

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin

Përdorni TV Sling Pa Kabllo Amerikane

Ka një mënyrë për të marrë jetojnë Transmetimi i NBC-së pa kabllo kjo është e shpejtë, e lirë dhe e thjeshtë.

Sling TV është një platformë transmetimi TV që vjen pa nevojën e një ofruesi kabllor; Për më tepër, NBC është përfshirë në paketën e saj Blue.

Sling TV është akoma i kufizuar gjeografikisht në Shtetet e Bashkuara dhe pajtimi në shërbim kërkon një kartë krediti amerikane.

Mesazhi i gabimit të TV në SlingZgjidhja është vetëm të përdorni VPN tuaj të vjetër të besueshëm. Por kjo nuk do ta zgjidhë çështjen e kartës së kreditit.

Për fat të mirë, kartat e kreditit nuk janë mënyra e vetme për të paguar TV Sling. Ju mund të merrni rreth kësaj me një kartë dhuratë PayPal. Nuk ka asnjë mungesë të shitësve – ne i kemi përdorur ato dhe kemi parë se është një proces i thjeshtë me dy hapa. Ja çfarë duhet të bëni.

Planet e çmimeve të Sling

i parë, zgjidhni një shitës dhe blini një kartë dhuratë TV Sling – zgjidhni kartat midis 25 $, 50 $ dhe 100 $. Sling Blue vjen me një çmim prej 25 dollarësh, që do t’ju blejë një muaj të tërë qasje në NBC:

Faqja e kartave të dhuratave të Sling

Pasi të keni bërë blerjen, do të merrni një e-mail me kodin e kartës së dhuratës, të cilën do ta ribëni në faqen e internetit të Sling TV. Sigurohuni që VPN tuaj të jetë vendosur tashmë dhe të funksionojë – përndryshe, do të merrni një gabim “Qasja e mohuar” dhe faqja nuk do të ngarkojë.

Dhe kjo eshte! Me kartën tuaj të dhuratave të rivlerësuar, ju mund të regjistroheni në Sling Blue dhe të shijoni një muaj të tërë të NBC duke ju dhënë shumë shfaqje për të parë para dhe pas Golden Globes.

Vetëm mos harroni të mos regjistroheni shumë herët – në çdo kohë pas 7 dhjetorit do t’ju garantojë qasje deri në kohën kur mbahen çmimet.

Sling TV ka një mori aplikacionesh për pajisje të ndryshme. Nëse preferoni të shihni në Android, Apple TV, ose përndryshe, ju mund ta bëni atë – është thirrja juaj!

Shikoni Golden Globes Live, Asnjë çështje ku jeni

Vendndodhja juaj nuk do t’ju ndalojë të kapni çmimet e ardhshme të Golden Globe në të gjithë lavdinë e tyre, nuk ka nevojë për kabllo amerikane ose karta krediti. Shikimi i shfaqjes Online dhe pa kabllo është mjaft e mundur dhe një VPN do ta bëjë më të lehtë për ju.

Këtu është një përmbledhje e shpejtë hap pas hapi:

 1. Nisni VPN-në tuaj.
 2. Bleni një kartë dhuratë TV Sling nga shitësi juaj i preferuar.
 3. Shlyer kartën e dhuratës këtu.
 4. Regjistrohuni në paketën Sling Blue.
 5. Shijoni çmimet e 75-të të Golden Globe!
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map