Si të shikoni 24 orët e Le Mans nga kudo në vitin 2020


24 orë në Le Mans është gara më legjendare e qëndrueshmërisë në të gjitha garat automobilistike. Shtë konkursi që dëshmon jo vetëm shpejtësinë, por qëndrueshmërinë e makinave të performancës në të gjithë botën. Regjistrohuni për një VPN tani dhe shiko kush tregon vlerën e tyre përmes këtij testi rraskapitës të inxhinierisë automobilistike.

Kjo delikate akti balancues i performancës dhe qëndrueshmërisë është shenja e një krijuesi të shkëlqyeshëm të makinave. Por nëse jeni jashtë vendit, ju nuk mund të shihni se kush mund të mbijetojë dhe të lulëzojë në kryqëzimin e Le Mans.

Ne jemi këtu për të ndihmuar! Me një VPN dhe udhëzuesin tonë të shpejtë, ju mund të shihni çdo moment që do të shënojë një makinë në mesin e të mëdhenjve.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në SHBA ose Kanada në MotorTrend

MotorTrend TV transmeton 24 orët e Le Mans në SHBA dhe Kanada. Për të parë 24 orët e Le Mans në MotorTrend:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në SH.B.A. ose Kanada (ne rekomandojmë garat automobilistike NordVPNfor). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin e tyre.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në SH.B.A. ose në Kanada.
 3. Shkoni te motortrendondemand.com dhe pajtohuni. Mund të përdorni PayPal.
 4. Kur është koha për garën, futuni në MotorTrend dhe kënaquni!

Shikoni 24 orët e Le Mans TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e SH.B.A. në TV Sling

Sling TV ofron rrjetin MotorTrend në tyre Pako portokalli. Për të parë 24 orët e Le Mans në Sling TV Portokalli:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me serverë me shpejtësi të lartë amerikane (NordVPNservice është zgjedhja jonë kryesore për garat automatike). Regjistrohu për shërbimin dhe shkarkoni aplikacionin e tyre.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni në Sling TV dhe regjistrohuni në Pako portokalli për të marrë MotorTrend (Nëse nuk keni një metodë pagese të bazuar në SH.B.A., blini një kartë dhuratë TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV Orange).
 4. Kur të jeni gati, futuni te Sling TV, zgjidhni rrymen MotorTrend dhe shihni të gjithë veprimin!

Shikoni 24 orët e Le Mans TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e Evropës ose Australisë në Eurosport

Eurosport transmeton 24 orët e Le Mans nëpër Evropë dhe Australi. Për të parë 24 orët e Le Mans në EuroSport:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Evropë ose Australi (ne rekomandojmë NordVPNfor garimin automatik të transmetimit). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje serveri në Evropë ose Australi.
 3. Shkoni në eurosportplayer.com dhe blini një pajtim. Mund të përdorni PayPal.
 4. Identifikohu dhe shijoje garën!

Shikoni 24 orët e Le Mans TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e Zelandës së Re në Sky

Televizioni Sky transmeton 24 orët e Le Mans në Zelandën e Re. Ju duhet një llogari SKY, një llogari Vodafone ose një numër Smartcard për të transmetuar Sky. Për të parë 24 orët e Le Mans në Sky:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Zelandën e Re (ne rekomandojmë garën automatike të NordVPNfor). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Zelandën e Re.
 3. Shkoni te www.sky.co.nz dhe aktivizoni llogarinë tuaj në internet me numrin e llogarisë ose numrin Smartcard.
 4. Hyni në llogari dhe transmetoni garën!

Shikoni 24 orët e Le Mans TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë 24 orët e Le Mans

24 orët e Le Mans është një ngjarje që nuk dëshiron të humbasësh. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë vendit gjatë garës, kufizimet gjeografike ju pengojnë ta shikoni atë. Ju duhet një mënyrë për të zhbllokuar rrjedhën kështu që ju mund të shikoni më të mirët në garat e durimit.

Po sikur të mund të drejtosh trafikun e rrjetit një server në të njëjtin vend si transmetuesi? Kjo do të bindte transmetuesin se jeni në vendin e tyre. Ai do zhbllokoni rrjedhën, duke ju lejuar të shihni çdo xhiro.

Kjo është ajo që bën një VPN për ju. ju zgjidhni vendndodhjen për serverin tuaj. Trafiku juaj në internet kalohet përmes atij serveri. Ju mund të shikoni se çfarë dëshironi, nga kë doni, kudo që të jesh.

Vetëm sigurohuni që ju zgjidhni një VPN me cilësi të lartë shërbimit. Shërbimet me cilësi të ulët mund të mos jenë në gjendje të zhbllokojnë transmetuesin tuaj. Ose mund të mos përdorin enkriptimin më të mirë. Kjo shkakton probleme.

Shërbimet me cilësi të lartë janë më të vështira për t’i njohur shërbimet e transmetimit, duke i bërë ato më efektive në zhbllokimin e përmbajtjes. Dhe ato sigurojnë lidhjet e shpejta që ju nevojiten për të parë rrjedhën qartë. Pas te gjithave, keni nevojë për shumë bandwidth për të parë detajet që shënojnë ndryshimin në një garë.

Dhe, si një shtesë e shtuar, ata gjithashtu kriptoni trafikun e rrjetit tuaj. Në atë mënyrë, ju nuk jeni vetëm duke parë garën, je i sigurt nga kushdo që spiunon përdorimin tuaj të internetit.

Kjo është një marrëveshje e madhe: siguria dhe liria në një paketë. Ju keni për të parë atë që ju dëshironi, dhe ju jeni të sigurt nga hakerat, ISP-të, dhe qeveritë që duan të mbajnë një sy në ju. Kështu që regjistrohu sot dhe merrni më të mirën nga të dy botët!

VPN më të mira për shikimin e 24 orëve të Le Mans

1.NordVPN

Përfitimet e NordVPN Infographic

Me çmim të arsyeshëm dhe të lehtë për t’u përdorur, NordVPN jep një përvojë të madhe në internet. e tyre ndërfaqe miqësore për përdoruesit e bën më të lehtë gjetjen e vendit të serverit tuaj. Plus, zgjedhja e gjerë e tyre e serverëve ju jep mundësi lidheni kudo ku të duhet të shkoni.

Megjithëse ndërfaqja është e thjeshtë, ky është një shërbim me mjaft karakteristika të përparuara. Ata ofrojnë Double VPN dhe CyberSec, i cili funksionon për të bllokuar reklamat dhe malware. NordVPN përdor encryption në shkallë ushtarake dhe një politikë të rreptë të mos-logs që siguroni anonimitetin tuaj gjatë transmetimit.

Një abonim i vetëm ju lejon lidhni deri në 6 pajisje menjëherë. Dhe SmartPlay tipar e bën tepër të lehtë transmetimin e drejtpërdrejtë të ngjarjeve. Ju nuk do të keni mungesë për gjerësi bande: shërbimi i tyre është mjaft shpejt për qasje të qetë në mbulimin e HD.

Nëse doni të dini pse duhet të përdorni NordVPN, hidhini një sy vlerësimeve të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni 24 orët e Le Mans në NordVPN TANI!

2.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN ofron disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në tregun VPN. Shtë ideal për të shikuar garat automobilistike dhe nuk ka probleme të zhbllokojë përmbajtjen nga një gamë e faqeve të internetit. Dhe madje mund të lidheni deri në 3 pajisje njëkohësisht.

Nëse keni nevojë për ndihmë, ata ofrojnë mbështetje live chat 24/7 për t’ju ndihmuar në çdo hap të rrugës. Karakteristikat e përparuara përfshijnë shifrimin e nivelit të lartë dhe zgjedhjen tuaj të protokolleve. Dhe lista e serverëve të tyre është e gjerë, që mbulon 60 vende të botës.

E dashur nga përdoruesit dhe i respektuar nga ekspertët e sigurisë, ExpressVPN do të japë qasje e lehtë dhe pa rrjedhë. Shtë gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyeshme për përrua dhe aktivitete të tjera me gjerësi të gjerë.

Dëshironi të dini pse ExpressVPN duhet të jetë VPN juaj? Lexoni kritikat tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:
Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni 24 orët e Le Mans në ExpressVPN TANI!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost dëshiron ta bëjë më të lehtë për ju transmetimin e përmbajtjes. Kjo është arsyeja pse ata ofrojnë serverat që janë konfiguruar posaçërisht për transmetim. Këta serverë sigurojnë që të merrni shpejtësi të shpejtë dhe lidhje të ngurta që do ju mbaj të lidhur gjatë gjithë garës.

Ky VPN me bazë në Rumani ka një mbulim të shkëlqyeshëm të serverëve në Evropë dhe në mbarë globin. Mund edhe lidhni deri në 7 pajisje njëkohësisht.

CyberGhost bllokon gjithashtu gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Dhe, nëse dëshironi ndarje torrent ose shkëmbimi të skedarëve, ata gjithashtu ofrojnë serverë të specializuar për këtë!

Për të mësuar më shumë rreth CyberGhost, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve dhe shikoni se çfarë duhet të thonë njerëzit e tjerë!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: 24 ore

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:
Po; profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni 24 orët e Le Mans në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Drejtuesit do të fillojnë motorët e tyre së shpejti. Bëhuni gati për 24 orët e Le Mans duke u regjistruar tani në një VPN. Atëherë do të shihni se kush do të qëndrojë suprem kur ora të mbarojë!

Nëse ende po përpiqeni të vendosni për një VPN, ne rekomandojmë NordVPNpër garat automobilistike. Dhe mos harroni të shikoni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth VPN dhe ato që mund të bëjnë:

 • ExpressVPN punon në Kinë, por vetëm nëse e bëni këtë
 • VPN-të më të mira për Evropën – Për sigurinë, transmetimin & shpejtësitë
 • Udhëzuesi i plotë për VoIP VPN [&Si të zgjidhni më të mirën për ju]
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map