Si të shikojmë WWE SmackDown LIVE Online Online!

Nëse jeni një për mundje pro, WWE SmackDown LIVE nuk është një ngjarje që duhet të humbasë. Ekskluzive për FOX Sports, mundeni shikoni vetëm WWE SmackDown nëse jeni në SH.B.A..

FOX Sports vendos gjeo-kufizime në përmbajtjen e tij. Kjo do të thotë, pasi të jeni jashtë SH.B.A.-së, nuk mund të transmetoni asgjë dhe do të humbisni veprimin e mundjes live.

Për fat të mirë, ka një zgjidhje. Ne do t’ju tregojmë se si Instalimi i një VPN në pajisjen tuaj do t’ju ndihmojë të merrni rreth kufizimeve gjeo-kufizuese të FOX, kështu që ju mund të shikojnë WWE SmackDown LIVE kudo qe te jesh.

Ju duhet të regjistrohu për FOX Sports GO për të parë WWE SmackDown. Shtë falas, por do të duhet të regjistroheni në një ofrues TV për ta shikuar atë. Pavarësisht nëse keni tashmë një ofrues televiziv që punon me FOX Sports GO, ose duhet të regjistroheni për një, ne kemi përfshirë disa udhëzues të shpejtë për t’ju bërë që të transmetoni në asnjë kohë.

Contents

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni WWE SmackDown LIVE në FOX Sports GO

 1. Zgjidhni një VPN — ne rekomandojmë ExpressVPN për shpejtësitë e saj të flaktë dhe cilësinë e rrjedhës ultra-HD.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Identifikohuni me ofruesin tuaj të TV.
 5. Drejtohuni tek faqja e internetit e FOX Sports, regjistrohuni / regjistrohuni dhe luani shtypin!

Filloni të transmetoni WWE SmackDown LIVE Tani!

Si të shikoni FOX Sports GO Me Ofruesin tuaj Televiziv

Nëse tashmë keni një ofrues TV që punon me FOX Sports GO, thjesht ndiqni këto hapa të thjeshtë për të filluar.

 1. Lidhuni me VPN-në tuaj dhe zgjidhni një server me shpejtësi të lartë në SH.B.A..
 2. Drejtohuni tek faqja e internetit e FOX Sports dhe klikoni në “Regjistrohuni”.
 3. Klikoni në “Ofruesit e TV” dhe zgjidhni atë në të cilin pajtoheni.
 4. Identifikohuni dhe përgatituni të shikoni episodin më të ri të WWE SmackDown LIVE.

Si të shikoni FOX Sports GO With Hulu

Nëse nuk keni një ofrues TV, regjistrohuni në vend të kësaj një llogari Hulu. Ndiqni hapat më poshtë.

 1. Lidhuni me VPN-në tuaj dhe zgjidhni një server me shpejtësi të lartë në SH.B.A..
 2. Drejtohuni në faqen e internetit të Hulu.
 3. Për të parë WWE SmackDown LIVE, zgjidhni paketën TV Hulu + Live. Do të keni mundësi të shijoni një provë falas 7-ditore!
 4. Vizitoni faqen në internet FOX Sports dhe regjistrohuni / regjistrohuni.
 5. Zgjidhni Hulu si ofruesin tuaj të TV-së, pastaj gjeni episodin më të fundit të WWE SmackDown LIVE dhe filloni të shikoni!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë WWE SmackDown LIVE

Nëse jeni ndier ndonjëherë sikur dikush po ju shikon në internet, kjo është për shkak se ata janë. Ofruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP) gjurmon vendndodhjen tuaj dhe mban skedat e aktivitetit tuaj.

si FOX Sports është ekskluzive për në SH.B.A., pasi të jeni jashtë këtij lokacioni, ISP-ja juaj do ta dijë. Kjo do të thotë se e gjithë përmbajtja e FOX do të jetë e padisponueshme për ju që të transmetoni.

Me instalimin e një VPN në pajisjen tuaj, ti mundesh lidheni me një server në SH.B.A. ku FOX Sports është i arritshëm. Adresa juaj e vërtetë IP kalon përmes një tuneli kriptimi, i cili është shumë i sigurt dhe i padukshëm për ISP-në tuaj.

Pasi të fshihet adresa juaj e IP-së, ISP-ja juaj nuk e di se ku jeni. VPN e juaj e zgjedhur do t’ju japë një adresë të re IP të SH.B.A.-së në mënyrë që ajo duket sikur po shikon nga SH.B.A..

  BitTorrent üçün ən yaxşı VPN - 2023-də sürətli sürətlə yükləyin

Kur konfigurohet lidhja juaj, atëherë do të keni qasje të pakufizuar në FOX Sports dhe çdo episod të WWE SmackDown LIVE në FOX.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Ju mund të habiteni kur mësoni se çfarë mund të bëjë një VPN. ajo ju jep mundësinë e përdorimit të përmbajtjes së bllokuar në faqet e njohura të transmetimit, por mund të bëjë shumë më tepër.

Një VPN është mënyra më e mirë për të qëndruar e sigurt në internet. si e gjithë veprimtaria dhe informacioni juaj kalojnë përmes një tuneli kriptimi, fshihet nga ndonjë palë e tretë ose hakerë.

Kjo do të thotë tuaj informacioni personal nuk rrezikon të bjerë në duar të gabuara.

Wi-fi publike është një minierë ari për hakerat e të dhënave. Një VPN ju mban të sigurt dhe anonim kudo që të jeni, edhe kur je të lidhur në rrjete publike të pasigurta.

Pas testimit të VPN premium, ne e dimë që shumica e ofertave aftësi mbresëlënëse zhbllokuese. Aftësia e tyre për të marrë rreth gjeo-kufizimet është e madhe për duke anashkaluar ligjet e censurës dixhitale si dhe transmetimi.

Nëse qeveria juaj vendos kufizime në faqet që mund të vizitoni, një VPN mund t’i zhbllokojë këto për ty. Atëherë mundeni përdorni VPN-në tuaj për të shfletuar në internet, kontrolloni postat elektronike dhe azhurnoni kanalet tuaja të mediave sociale.

3 VPN-të më të mira për shikimin e WWE SmackDown LIVE

1. ExpressVPN

ExpressVPN ka Serverat më të shpejtë nga të gjitha VPN-të që kemi testuar. Kjo e bën atë numrin tonë 1 rekomandim për transmetimin WWE SmackDown LIVE.

me 3,000+ servera në 160 vende, ExpressVPN ka një rrjet mbresëlënës global. Ajo ka 30 servera me shpejtësi të lartë në gati 20 qytete të ndryshme në SH.B.A.. Pavarësisht nëse dëshironi të shikoni WWE SmackDown LIVE duke përdorur një adresë IP të Nju Jorkut, Miami ose Washington DC, ExpressVPN ka mjaft për të bërë rreth.

Anydo server që ju zgjidhni vjen me shpejtësi flakëruese dhe bandë të pakufizuar Pra ti mundesh shikojnë në ultra-HD ndërsa garuesit shkojnë kokë më kokë.

Nuk ka ngecje apo buffering do të thotë që nuk do të duhet të shqetësoheni për të humbur ato momente të rëndësishme ose të prisni që ajo të ngarkohet.

Përdorimi i një pajisje Windows ose Mac? Provoni testin e shpejtësisë së ExpressVPN. Ajo mat vonesën dhe shpejtësinë e shkarkimit për të parë se sa shpejt po performon serveri me të cilin jeni lidhur. Nëse ka një server më të shpejtë në dispozicion, thjesht ndërroni për përvojën e fundit të transmetimit WWE.

ExpressVPN ofron një Vendndodhja e zgjuar veçori, e cila e bën të lehtë gjetjen e serverit të duhur. Sapo të futeni, ajo ju gjen shpejt një server me shpejtësi rrufe.

Kriptimi më i mirë në klasë ju garanton transmetim të sigurt dhe anonim. Po ashtu ka me njohuri zero DNS, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe një ndërprerës automatik vrasës. Në rast të rrallë që lidhja juaj dështon, kaloni kill do të mbajë të fshehur adresën tuaj IP.

Nëse doni të përdorni VPN tuaj për shfletim, ExpressVPN ofron një tipar unik i tunelimit me ndarje. Kjo do të thotë që ju mund të kontrolloni se cilat faqe në internet vizitoni të koduara përmes VPN tuaj. Shtë perfekt nëse dëshironi shfletoni në vend dhe shikoni WWE SmackDown LIVE me adresën tuaj IP të huaj në të njëjtën kohë.

  Yunanıstan üçün 5 ən yaxşı VPN - Təhlükəsizlik, Axın və Sürətlər üçün 2023-ci ildə

Lidhni deri në 5 pajisje njëkohësisht dhe shikoni episodet WWE SmackDown në laptop, telefon, TV dhe më shumë!

Shihni veten pse ExpressVPN është kaq popullor me përdoruesit në shqyrtimin tonë të thelluar. Ne testuam çdo ofertë ExpressVPN tipare dhe jemi të impresionuar.

Provojeni për veten tuaj pa rrezik me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Thjesht klikoni në kupon më poshtë për të kurseni para me pajtimin tuaj.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni WWE SmackDown LIVE me ExpressVPN!

2. NordVPN

NordVPN ka mbi 1.880 serverë në SH.B.A.. Secili server është super i shpejtë, kështu që mundeni lumë WWE SmackDown LIVE pa telashe, pa ngacmim të bezdisshëm.

Bandwidth i pakufizuar gjithashtu do të thotë se ka pa kufizime në sa episode të WWE SmackDown mund të shikoni. Nëse po shikoni live, nuk do të duhet të shqetësoheni për të ngrënë të dhënat tuaja dhe për të humbur episodin e javës së ardhshme.

Thjesht regjistrohu te NordVPN dhe goditi butonin “Quick Connect”. ajo automatikisht ju gjen serverët më të shpejtë në SH.B.A., kështu që do të jeni gati për të transmetuar në asnjë kohë.

NordVPN ofron siguria e nivelit të lartë, duke përfshirë 256-AES encryption bit, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Featuredo funksion funksionon te mbani të fshehura adresën dhe aktivitetin tuaj IP, me asnjë gjurmë e lënë pas pasi të keni mbaruar episodi juaj WWE SmackDown.

Ajo gjithashtu ofron një Karakteristika CyberSec, e cila funksionon te parandaloni keqdashjet e dyshimta të infektojnë pajisjen tuaj. Ai automatikisht bllokon uebfaqe potencialisht të dëmshme dhe çdo reklamë të bezdisshme pop-up, shumë.

NordVPN ju mban siguruar në wi-fi publike me e saj kriptimi i shkallës ushtarake. Nëse dëshironi ta merrni atë episod me vete në lëvizje, ju jeni të garantuar të qëndroni të sigurt dhe të fshehur.

Mbulimi global, siguria dhe shpejtësi të mëdha e bëjnë NordVPN jashtëzakonisht të popullarizuar me përdoruesit. Shikoni shqyrtimin tonë të hollësishëm për të parë pse NordVPN është një nga VPN-të më të mira përreth.

Ti mundesh provojeni pa rrezik duke përfituar nga 30 ditë garanci për kthimin e parave. Nëse regjistrohesh, thjesht përdorni kupon më poshtë për të shtuar një zbritje.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, HBO, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni WWE SmackDown LIVE me NordVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ofron 1.300 serverë në 11 qytete amerikane, dhe po rritet vazhdimisht Ka mjaft për ju që të zgjidhni të transmetoni WWE SmackDown në FOX.

  Shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të Qarkut në PDC 2023 nga kudo

Zgjedhja e një serveri është e lehtë me CyberGhost tipar i optimizuar i serverit. Pasi të jeni konfiguruar, zgjidhni Hulu (ose një ofrues tjetër TV) si platformën tuaj transmetuese dhe atë automatikisht ju gjen serverin më të shpejtë.

përdorim 256-AES encryption bit teknologji, CyberGhost fsheh adresën tuaj IP dhe ju mban të sigurt kudo që të jeni, edhe në rrjetet publike. Disa përdorues të ndryshëm do të ndajnë adresën tuaj të re të IP-së për ta bërë më të vështirë për ISP-në tuaj të ju gjurmojë.

CyberGhost është një nga VPN kryesore për sa i përket lidhjeve të njëkohshme. Ti mundesh lidhni deri në 7 pajisje në të njëjtën kohë, e cila është një nga më të lartat që kemi gjetur.

pranë kriptimi i shkallës ushtarake, CyberGhost ofron një politikë e rreptë e mos-logs, një ndërprerës automatik vrasës, dhe një Server jo-spiun opsional për anonimitetin e garantuar.

Ajo gjithashtu përmban një bllokues reklamash për të parandaluar ndonjë shfaqje të bezdisshme që mund t’ju bëjnë të humbasni ato momente të tensionuara të mundjes, ose të infektoni pajisjen tuaj me malware.

Ju gjithashtu mund të shtoni veçori në pajtimin tuaj, përfshirë një adresa e dedikuar IP dhe Garda e Intimitetit tipar, për një përvojë të personalizueshme, të sigurt.

Cyberghost-së lehtësia e përdorimit është një gjë që na u dallua gjatë provave tona. Ajo ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe hapat me një klik. Nëse jeni i ri për VPN ose doni të futeni në aksionin drejtpërdrejt të WWE SmackDown pa vonesë, ky VPN është për ju. Shihni pse CyberGhost është kaq i popullarizuar me përdoruesit e tij dhe kontrolloni vlerësimin tonë.

Mos harroni riblerni kupon tuaj më poshtë për të kursyer para me pajtimin tuaj.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, iPlayer të BBC-së, Sky Go, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV, dhe të tjerët, duke përdorur një profil të dedikuar streaming me serverë të optimizuar.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni WWE SmackDown LIVE me CyberGhost!

përmbledhje

Për të parë WWE SmackDown LIVE kudo në botë, ju duhet një VPN cilësore që ka serverë në SH.B.A.. Ju duhet gjithashtu servera të shpejtë dhe të besueshëm dhe një VPN që ka zhbllokimin e aftësive për të anashkaluar gjeo-kufizimet e FOX Sports GO.

ExpressVPN është numri ynë 1 rekomandim për transmetimin e WWE SmackDown, falë shpejtësive të tij të jashtëzakonshme, sigurisë së lartë dhe aftësisë për të zhbllokuar përmbajtjen gjeobllokuar.

Leximi më tej

Dëshironi të bëni më shumë sesa të transmetoni me VPN-në tuaj? Ndoshta ju doni të jeni pjesë e aksionit të mundjes vetë! Lexoni udhëzuesin tonë për 5 VPN-të më të mira për lojëra.

VPN mund të zhbllokojnë shumë site të njohura të transmetimit, jo vetëm Hulu. Shihni se cilat VPN mund të marrin programin e kaluar kundër VPN të Netflix, në udhëzimin tonë për 5 VPN-të më të mira që ende funksionojnë me Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me