Si të shikojmë Tyson Fury vs Otto Wallin nga kudo

Tyson Fury është rikthyer në ring në atë që shpreson se është një gatishmëri për një ndeshje me Deontay Wilder. ndërkohë, Otto Wallin është duke shpresuar se ai mund të shënojë rrugën e tij drejt një mërzitje të madhe mbi mbretin cigan. Sshtë një periudhë e madhe për të dy luftëtarët, por ju mund të mos jeni në gjendje ta shihni nëse jeni jashtë vendit.

Mos u frikësoni! Ne mund te te ndihmojme. Përdorni udhëzuesin tonë të shpejtë për të shënoj nëpër geoblocks dhe shiko këto dy pesha të rënda në veprim.

Udhëzues i shpejtë: Watch Fury vs Wallin në BT Sport Box Office

BT Sport Box po transmeton luftën e Fury kundër Wallin në Mbretërinë e Bashkuar në bazë të pagës për shikim. Për të transmetuar luftën Fury vs Wallin në BT Sport Box Office:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar (ne rekomandojmë NordVPNfor boksit streaming). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni te btsportboxofficen.bttv.bt.com/video/fury-v-wallin dhe blini luftën. Mund të përdorni PayPal.
 4. Më 14 Shtator shkoni në BT Sport Box Office dhe transmetoni luftën!

Shikoni Fury vs Wallin Fight TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni Fury vs Wallin në ESPN+

ESPN+ po transmeton luftën e Fury kundër Wallin në SH.B.A.. Ju duhet vetëm të regjistroheni në ESPN +; kjo nuk është një ngjarje për shikimin e pagave në SH.B.A.. Për të transmetuar luftën e Fury vs Wallin në ESPN +:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverat amerikanë (NordVPNservice është më e mira për boksin). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në SH.B.A..
 3. Shkoni në espnplus.com dhe pajtohuni. Ju mund të përdorni PayPal dhe do t’ju duhet të vendosni një kod ZIP të SH.B.A.-së.
 4.  Kur fillojnë luftimet, futuni te ESPN + dhe kënaquni!

Shikoni Fury vs Wallin Fight TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Fury vs Wallin

Tyson Fury e ka stiluar veten kampioni linear i peshave të rënda. Otto Wallin nuk ka asgjë për të humbur dhe gjithçka për të fituar duke u futur në ring me Fury. Isshtë një luftë e madhe për të dy burrat pasi shpresojnë të futen në grindje kampionate. Por, nëse jeni jashtë vendit, mund të të marrë malli për luftën.

Kjo është për shkak se transmetuesit shpesh kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë vendit apo rajonit të tyre. Pra, nëse jeni jashtë vendit, mund të mos jeni në gjendje të lidheni me rrjedhën tuaj. Ajo që ju duhet është një mënyrë për të duket sikur je në të njëjtin vend si transmetuesi.

Kjo është ajo ku një VPN mund të ndihmojë. Ti mundesh zgjidhni vendndodhjen të një serveri VPN që vepron si vendndodhja juaj. Pastaj, kur transmetuesi sheh vendndodhjen e atij serveri VPN, ai mendon se është aty ku jeni. Atëherë ata zhbllokojnë rrjedhën dhe keni mundësi të shihni luftën.

Kështu është VPN ju japin lirinë në internet. Kjo është një arsye e shkëlqyeshme për t’u pajtuar me një VPN. Por ata bëjnë edhe më shumë se kaq: ata siguroni të dhënat tuaja në internet.

VPN kodojnë të dhënat tuaja ndërsa udhëton përmes internetit. Kjo ju mban të sigurt nga kushdo që dëshiron të shohë se çfarë jeni duke bërë. Kështu që ju jeni të mbrojtur nga qeveritë, korporatat dhe hakerat të cilët dëshirojnë të shikojnë informacionin tuaj.

Liria e Internetit dhe siguria e të dhënave. Kjo është më e mira e të dy botëve. Kështu që regjistrohu sot për një VPN dhe merrni internetin që keni dëshiruar gjithmonë.

VPN-të më të mira për të shikuar Fury vs Wallin

1.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Një grup i shkëlqyeshëm i karakteristikave të ofruara me një çmim të arsyeshëm e bën NordVPN tonë # 1 VPN e përgjithshme. Karakteristikat përfshijnë SmartPlay, që përmirëson përvojën tuaj të transmetimit, dhe CyberSec, e cila ju mbron pajisjen nga malware. Dhe madje mund të përdorni Double VPN për të koduar dyfish të dhënat tuaja.

Rrjeti NordVPN ka gjithë shpejtësinë që ju nevojitet për të vazhduar me rrymat HD. Ajo ofron një listë të gjerë të serverëve që përfshijnë globin, duke ju lidhur kudo ku të duhet të shkoni. Dhe mund edhe lidheni deri në 6 pajisje menjëherë.

një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave, NordVPN është i shkëlqyeshëm për sigurinë, privatësinë dhe përmbajtjen e zhbllokimit. Ju mban të sigurt edhe si ajo ju jep boten.

Nëse doni të dini më shumë rreth pse NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Fury vs Wallin në NordVPN TANI!

2.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN jep një përvojë të qetë rrjedhëse falë disa prej shpejtësia më e mirë e lidhjes në dispozicion në një VPN. Rrjeti i saj nuk ka probleme të zhbllokojë përmbajtjen në të gjithë botën. Dhe, me shpejtësitë që jep, ExpressVPN është gjithashtu i shkëlqyeshëm për përrua.

Karakteristikat e përparuara përfshijnë aftësinë për të zgjedhur protokollin tuaj të rrjetit dhe për të ndarë trafikun tuaj midis VPN dhe lidhjeve lokale. Mund edhe lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht. Nëse keni probleme, 24/7 mbështetje chat live është atje për t’ju ndihmuar me gjithçka që ju nevojitet.

Përdoruesit e duan performancën e ExpressVPN dhe ekspertët e sigurisë e duan encryption e saj të fortë. Ajo jep një përvojë e shkëlqyer e VPN që do të kënaqeni.

Por mos e merrni fjalën tonë për të. Shikoni shqyrtimet tona të përdoruesve dhe shikoni se çfarë duhet të thonë njerëzit e tjerë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Fury vs Wallin në ExpressVPN TANI!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

me një nga listat më të mëdha të serverëve në tregun VPN, CyberGhost ju merr lidhjet që ju nevojiten. Rrjeti i tij me shpejtësi të lartë përfshin serverat në 90 vende, duke i dhënë asaj një shtrirje të jashtëzakonshme.

Nëse jeni i ri për të transmetuar përmes një VPN, CyberGhost e bën më të lehtë. Ata ofrojnë serverë të dedikuar për transmetim konfiguruar posaçërisht për atë qëllim. Dhe, nëse do të jeni gjithashtu torrent, ata ofrojnë serverë të dizajnuar për këtë gjithashtu.

Aplikacioni CyberGhost ndihmon për të bllokoni gjurmuesit, reklamat dhe malware në internet nga pajisja juaj. Dhe madje mund të përdorni llogarinë tuaj CyberGhost lidheni deri në 7 pajisje menjëherë. Pastaj ata vazhdojnë të ju mbrojnë pasi të shkëputeni falë tyre politikë e rreptë e mos-logs.

Nëse doni të dini më shumë rreth CyberGhost dhe karakteristikat e tij, sigurohuni që të lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Fury vs Wallin Fight në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Tyson Fury pret që të marrë një tjetër goditje në Deontay Wilder ne shkurt. Por ai së pari duhet të mbijetojë në një periudhë kundërshtare kundër Otto Wallin, i cili është i etur për të mërzitur Fury të favorizuar shumë. Regjistrohu sot në VPN dhe bëhuni gati për grushta për të fluturuar më 14 shtator!

Nuk mund të vendos se cili VPN është i duhuri për ju? Ne ju rekomandojmë NordVPN për luftën Fury kundër Wallin. Gjithashtu, shikoni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave për të parë se si mund të kurseni në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Mund të mësoni më shumë rreth VPN kur lexoni faqet e mëposhtme:

 • Cilët VPN mund të hyjnë në të vërtetë DAZN?
 • Gjykimet më të mira për VPN
 • Si të bëni një bllokim VPN VPN të pazbulueshëm dhe anashkalueshëm
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map