Si të Shikojmë Titullin WBA World Heavyweight: Charr vs Oquendo


Me rripin e Kampionatit WBA në krah të tij, Manuel Charr do të ketë mundësinë e parë për të mbrojtur titullin e tij në shtëpi më 29 shtator në Këln, Gjermani. Sfidori i tij? 45-vjeçari Puerto Rican Fres Oquendo, i cili do të përpiqet të rimarrë titullin dhe rininë e tij.

Ndeshja do të transmetohet ekskluzivisht në Sky Deutschland në Gjermani, Austri dhe Zvicër, por transmetimet live do të jenë të disponueshme përmes aplikacionit celular Sky me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Qielli. Nëse jeni jashtë këtyre katër vendeve, përveç nëse keni qasje në kabllo Hollandeze, kapja e kësaj periudhe mund të kërkojë përpjekje shtesë nga ana juaj për të marrë geoblocks të kaluara ndërkombëtare.

Me një Rrjet Virtual Private të Mirë (VPN), sidoqoftë, ju mund të shikoni luftën Charr vs Oquendo në peshë të rëndë nga kudo tjetër me lehtësi absolute. Jo çdo VPN mund t’ju lejojë qasjen në transmetim, kështu që ne kemi disa këshilla të dobishme më poshtë se si të zgjidhni atë të duhurin për punën.

Së pari, këtu është metoda e thjeshtë, me katër hapa e ekspertëve tanë për të parë luftën për titullin, pavarësisht se ku jeni.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikoni Luftën e WBA në peshën e rëndë midis Manuel Charr dhe Fres Oquendo

Sky Go është basti juaj më i mirë për të transmetuar ndeshjen nga kudo.

Por para se të lidheni me Sky Go, do t’ju duhet një VPN për të maskuar vendndodhjen tuaj të vërtetë dhe për të hyrë në një server në Mbretërinë e Bashkuar. Ja se si është bërë:

 1. Zgjidhni VPN më të mirë për nevojat tuaja, dhe sigurohuni që ka shumë servera në Mbretërinë e Bashkuar. (Kontrolloni më poshtë për listën tonë të rekomandimeve, e cila përfshin # 1 Cyberghost VPN).
 2. Lidhu me një server në Mbretërinë e Bashkuar për të marrë geoblocks të kaluara dhe për të hyrë në media Sky.
 3. Regjistrohu në Sky Go nëse nuk keni tashmë një llogari.
 4. Më 29 Shtator, thjesht hyni në Sky Go dhe gjeni listën e luftimeve në pjesën e transmetimit Sky Deutschland. E tëra që mbetet është të pushosh dhe të shikosh!

Filloni të shikoni TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë ndeshjen e ardhshme të titullit të peshave të rënda WBA World:

Do të thotë mbulim gjeografikisht ekskluziv i luftës Tifozët e boksit në shumicën e vendeve nuk do të jenë në gjendje të akordojnë transmetimin. Rrjeti i zgjeruar i Sky Go lejon shikuesit në Mbretërinë e Bashkuar të shikojnë aksionin, por nëse nuk jeni jashtë MB, akoma do të bllokoheni …

… Kjo do të thotë, përveç nëse ju përdorni një VPN për të maskuar vendndodhjen tuaj dhe për të anashkaluar kufizimet gjeografike, kështu që ju mund të shijoni luftën Botërore të Peshave të Rënda nga çdo rajon.

Në botën e transmetimit, sidoqoftë, jo të gjithë VPN-të janë krijuar të barabarta. Disa nuk mund të kalojnë blloqet, ndërsa të tjerët ofrojnë cilësi të tmerrshme të videos për shkak të lidhjeve të ngadalta dhe ndërprerjeve të rrjetit. Në fakt, ekzistojnë një sërë faktorësh jetësor që mund të ndikojnë në përvojën tuaj të shikimit.

Kur kërkoni VPN-të më të mira për luftën WBA, sigurohuni që ata:

 • të sigurojë lidhje të shpejtë për transmetim me definicion të lartë, të pandërprerë (veçanërisht i rëndësishëm për sportet live me hapa të shpejtë)
 • Sigurohuni që një lidhje e qëndrueshme
 • të sigurojë hyrje në serverët në Mbretërinë e Bashkuar
 • Përmbysur a standard i lartë i sigurisë
 • Keni një politikë transparente e privatësisë
 • ofroj aplikacione të dedikuara, miqësore për përdoruesit për të gjitha pajisjet tuaja
 • Të ndihmojnë të zgjidhësh shpejt çdo problem me lehtësi të disponueshme mbështetja e klientit

Me këto faktorë në mendje, le të kemi të drejtë të gjejmë VPN-në e duhur që ju të shikoni Charr vs Oquendo!

VPN-të më të mira për shikimin e Kampionatit WBA të peshave të rënda

1. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

Nëse thjesht po përpiqeni të merrni akses në ndeshjen e Titullit të peshave të rënda me më pak bujë, CyberGhost e ka mbuluar me një nga ndërfaqet më të thjeshta të përdoruesit të çdo VPN premium. A profili i paracaktuar i transmetimit e bën të lehtë fillimin e shikimit të luftës në HD me vetëm disa klikime.

CyberGhost ka mbi 6.000 serverë në të gjithë botën, përfshirë një grup mbresëlënës i serverëve në Mbretërinë e Bashkuar. I gjithë rrjeti mbështetet nga siguri e përsosur (përfshirë mbrojtjen e rrjedhjes DNS, një ndërprerës vrasës dhe kriptimin e AES me 256-bit).

Dhe jo vetëm që është ideale për të transmetuar Sky Go, por gjithashtu është edhe CyberGhost miqësore me portofolin tuaj: planet afatgjata vijnë me një mundësi të mirë, e cila është një nga shumë arsye pse vlerësimet e përdoruesve e kanë shtyrë këtë VPN në krye të listës sonë.

CyberGhost ofron një Garancia e rimbursimit 45-ditor, si dhe a provë falas për një javë për përdoruesit e iOS ose Android.

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

2. NordVPN

Pajisjet NordVPN

Në një betejë të goditësve të rëndë VPN, NordVPN thjesht mund të jetë konkurrenti më i fortë që mund të gjeni. Krenohet me një mbikëqyrje 4.500 serverë, përfshirë mbi 500 në MB vetëm! Më e mira nga të gjitha për tifozët e luftës, shumë nga serverët janë optimizuar për transmetim.

Përdoruesit e duan NordVPN për shpejtësitë e saj të shpejta, çmimin e arsyeshëm dhe politikën e të dhënave pa prerje. Ndoshta më e rëndësishmja, megjithatë, është e saj masa të besueshme të sigurisë: 2048-bit encryption AES, Anti DDoS, Double VPN, dhe Qepë mbi VPN të gjithë punojnë për t’ju mbajtur të sigurt.

me mbështetje e përgjegjshme dhe një ndërfaqe e drejtpërdrejtë, nuk ka vërtet asgjë për të mos dashur në lidhje me NordVPN. Dhe nëse jeni akoma hezitues, dijeni se mund të pajtoheni me sigurinë e një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikoni ofertat NordVPN

3. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Shpejtësia mund të jetë arma më e mirë e një boksieri, dhe shënimi më i shpejtë i këtij grupi ka të ngjarë t’i përkasë ExpressVPN, i cili është jashtëzakonisht i popullarizuar për shpejtësia e lidhjes së rrufeve. Nëse prapambetja dhe buffering ju bëjnë të doni të shqyej flokët tuaj, ky VPN thjesht mund të jetë për ju

Tani, duhet theksuar se nuk duhet të sakrifikoni sigurinë për hir të shpejtësisë, dhe me ExpressVPN, nuk keni pse. i saj standarde të larta sigurie përputhen me ato të çdo VPN të lartë, me Kriptimi 256-bit AES, tunelimi i ndarë, një ndërprerës vrasës dhe mbrojtja e rrjedhjes DNS / IPv6 të gjitha duke ju mbajtur të sigurt.

Nëse shfaqen ndonjë çështje, ExpressVPN ekipi mbështetës me pesë yje do të ndihmojë në zgjidhjen e problemit dhe do t’ju lidhë menjëherë me luftën. Përdoruesit e celularit mund të përfitojnë nga një Gjykim falas 7 ditor, dhe të gjithë klientët marrin një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikoni ofertat ExpressVPN

4. PrivateVPN

pajisje privatevpn

Ndërsa mund të mos ketë të njëjtin njohje të emrit si tre kryesorët tanë, të paktët serverë të Mbretërisë së Bashkuar PrivateVPN punoni perfekt me Sky Go. Shqyrtimet e përdoruesve janë garantuar për geoblock Sky të VPN-së duke anashkaluar dhe performancën e rrjedhës, si dhe lidhjet e tij të besueshme.

PrivateVPN nuk shpenzon shumë për reklama, dhe ky është një lajm i mirë për ju. Mimet janë të ulta përkundër masat e privatësisë që rivalizojnë ato të çdo VPN në treg. Për dallim nga shumica e VPN-ve, ky ofrues zotëron dhe mban kontrollin e plotë të sistemit të tij të serverëve, eleminimi i çdo rreziku të ndërhyrjes së palëve të treta.

Nëse jeni në rregull me një VPN të thjeshtë, praktike që do t’ju lehtësojë qasjen në Charr kundër Oquendo, PrivateVPN mund të jetë vetëm ajo që ju nevojitet. Dhe nëse nuk jeni i sigurt, ekziston një Garanci 30-ditore kështu që ju nuk do të humbni asgjë nëse ndryshoni mendim.

Shikoni marrëveshjet privateVPN

5. Mburoja e pikave të nxehta

pajisjet e mburojës së pikave të nxehta

Një tjetër nga VPN-të tona më të mira për t’u lidhur me Sky Go, Hotspot Shield ka shumë servera të shpejtë në Mbretërinë e Bashkuar për të zgjedhur. Me të saj performancë solide dhe një ndërfaqe e thjeshtë, e drejtpërdrejtë, është një VPN ideale për të akorduar në luftë.

Një histori e prerjeve të të dhënave ka dëmtuar reputacionin e këtij VPN në mesin e intimitetit të ndërgjegjshëm, por Hotspot Shield ka bërë përpjekje të konsiderueshme për të përmirësuar politikën e saj të intimitetit e vone Dhe bazuar në vlerësimet e përdoruesve, nuk duhet të pengoheni të provoni, veçanërisht nëse shikimi i programimit Sky është përparësia juaj kryesore e VPN.

Nëse ju pëlqen të provoni shërbime para se të angazhoheni për një abonim afatgjatë, do të doni një ndryshim të dukshëm midis Hotspot Shield dhe VPN-ve më të mira për Kampionatin WBA: a Periudha 45-ditore për ta provuar atë me një mundësi të kthimit të parave!

Shikoni marrëveshjet e mburojës së Hotspot

përmbledhje

Ende nuk jam i sigurt se cili prej këtyre VPN-ve të zgjedhë për të shikuar periudhën e Titullit WBA World Heavyweight Titulli midis Charr dhe Oquendo nga kudo në botë? Ose vetëm duke pyetur veten se si mund të mësoni më shumë rreth VPN-ve në përgjithësi?

Shikoni udhëzuesin tonë gjithëpërfshirës për zgjedhjen e një VPN që i përshtatet më së miri asaj që po kërkoni. Ne hyjmë në specifikat e gjithçkaje, nga mënyra se si funksionojnë, pse dikush funksionon më mirë se tjetri. Theelësi është për të gjeni ekuilibrin ideal midis shpejtësisë së rrjedhës, kostos së planit, masave të sigurisë dhe cilësisë së lidhjes. Vetëm VPN-të më të mira sigurojnë vazhdimisht atë ekuilibër.

Kur bëhet fjalë për pjesën e kostos së figurës, ne mund t’ju ndihmojmë atje faqja jonë ekskluzive e kodit promo që do t’ju ndihmojë të kurseni pa marrë parasysh se cilën VPN zgjidhni. Shikoni, pastaj vendosni dorezat tuaja të boksit dhe shijoni një rrjedhë me cilësi të lartë të Luftës për Titullin e Peshave të Rënda menjëherë në ekranin tuaj!

Filloni Provimin Tuaj falas për CyberGhost Tani

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map