Si të shikojmë të gjithë Sezonin Amerikan 2 Falas Online!

Duke u përpjekur të zbuloni se çfarë do të ndodhë me Spencer James dhe ekuipazhin e tij – si është babai i vërtetë i Coach Baker Dillon dhe cilën shkollë do të zgjedhë Spencer? Ju do të jeni të entuziazmuar të dini se këtë sezon do të adresojë shkallët e këmbëve nga sezoni i kaluar.

Nëse jeni në SH.B.A. dhe keni Netflix, nuk do ta keni problem ta vëzhgoni Të gjithë Sezonin Amerikan 2. Sidoqoftë, nëse nuk jeni në SH.B.A., nuk do të keni mundësinë ta përdorni. është vetëm të licencuar për transmetim tek audienca amerikane – përveç nëse përdorni një VPN, kjo eshte!

Po ti mundesh hyr në Netflix vetëm në SH.B.A. tregon nga kudo në botë, dhe ne jemi këtu për t’ju ndihmuar ta bëni atë.

Ju duhet një VPN për ta bërë atë të duket sikur gjendesh në SH.B.A.. Kjo do të mashtrojë Netflix për t’ju lënë të shikoni të gjithë Sezonin Amerikan 2.

Udhëzuesi i shpejtë më poshtë ju tregon se si të shikoni shfaqjen në Netflix duke përdorur një VPN — në disa hapa të thjeshtë. Dhe më vonë, ne do t’ju ofrojmë një zgjedhja e VPN-ve më të mira për të hyrë në Të gjithë Amerikan.

Si të Shikojmë Të gjithë Sezonin Amerikan 2 në Netflix

 1. Zgjidh VPN-në tuaj të preferuar. Ka shumë zgjedhje, por ne ju rekomandojmë NordVPN për çmimet e tij të shkëlqyera, serverë të besueshëm të optimizuar me transmetim dhe shpejtësi të shkëlqyera.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin ose aplikacionin VPN.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server — zgjidhni një me bazë në SH.B.A. për të parë Të gjitha Amerikanë në Netflix.
 4. Drejtohuni tek Netflix dhe regjistrohuni ose regjistrohuni.
 5. Gol! Tani mund të shikoni Të Gjithë Amerikan nga kudo që të jeni!

Filloni të transmetoni të gjithë sezonin 2 amerikan tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë të gjithë sezonin 2 amerikan

Ka disa arsye, si p.sh. të drejtat e autorit dhe licencimin ligje, që parandalojnë Netflix dhe shërbime të tjera streaming nga transmetimi jashtë SH.B.A..

Nëse nuk jeni i vendosur në SH.B.A. dhe përpiqeni të kërkoni Netflix për All American, do të dilni me duar bosh, falë Teknologjia e zgjuar e geobllokimit të Netflix.

Mos u shqetësoni, ne kemi përgjigjet që mund t’ju ndihmojnë transmetoni Të gjitha Amerikane në Netflix nga kudo në botë. Gjithçka që ju nevojitet është një VPN, e cila mund të bëjë që adresa juaj IP të duket sikur nuk jeni të vendosura në SH.B.A..

Ai e bën këtë duke dërguar trafikun tuaj përmes serverëve në SH.B.A. dhe duke ju caktuar një adresë IP nga atje. Ky do anashkaloni geobllokimin e Netflix teknologji.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Nëse po mendoni se përfitimi i vetëm i një VPN është t’ju ofrojë qasje të plotë në përmbajtjen e bllokuar si Të gjitha Amerikane, gaboni. A VPN ka shumë më tepër për të ofruar, dhe një nga përfitimet kryesore është mbrojtja në internet.

Kjo është për shkak se a VPN mund ta bëjë aktivitetin tuaj online pothuajse të padukshëm. Në të njëjtën kohë, ajo kripton të gjitha të dhënat që transmetoni, duke siguruar që asgjë nuk është e dukshme ose e arritshme për këdo që përpiqet të duket.

Kjo do të thotë që nëse ju gjithashtu kanë një antivirus cilësor të instaluar në pajisjet tuaja, mund të realizoni shumë detyra. Shfletoni në internet, transmetoni filma, kontrolloni postë elektronike, shkarkoni të dhëna dhe bleni dyqan, duke e ditur që nuk jeni të mbrojtur nga të gjitha këndet.

Një përfitim tjetër emocionues është se ndonjëherë VPN mund të përmirësojnë shpejtësinë dhe stabilitetin e lidhjes tuaj! Kur lidhja juaj drejtohet përmes serverëve të ndryshëm, mund të merrni cilësi më të mirë.

Kjo është për shkak se Serverat VPN shpesh janë më pak të paketuar sesa ofruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP). Të qenit në gjendje të shpejtoni lidhjen tuaj është e përsosur nëse planifikoni të transmetoni ose shkarkoni shpesh.

3 VPN më të mira për shikimin e të gjithë sezonit 2 amerikan

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është zgjidhja më e mirë për të shikuar dhe transmetuar gjithçka që është e bllokuar në rajonin tuaj jashtë SH.B.A. Ky ofrues ju jep shpejtësi të bujshme dhe stabiliteti për një çmim të shkëlqyeshëm.

Opinioni popullor e ka bërë të qartë se NordVPN dallon nga shërbimet e tjera. Lexoni disa nga këto mendime në faqen tonë të rishikimit të NordVPN për të gjetur vetë.

Me një fenomenale 5,600 servera që përfshijnë 60 vende, NordVPN ofron mundësi të panumërta të serverëve, përfshirë më shumë se 1800 në SH.B.A. Ju jeni të prishur për zgjedhje kur bëhet fjalë për transmetimin e të gjithë Sezonit Amerikan 2.

Ajo ka lidhje të fuqishme që mbështeten në Kriptimi i shkallës ushtarake AES-256-bit. Ajo gjithashtu përmban një politika pa log dhe sigurinë rezervë të një ndërprerës automatik vrasës për të ndihmuar në mbrojtjen e të dhënave tuaja.

Përveç kësaj, NordVPN mbështet IKev2 / IPSec dhe Protokollet OpenVPN. Ka aftësinë të mbështesë 6 lidhje menjëherë, kështu që ju dhe familja juaj mund të derdheni në të njëjtën kohë.

Me një bollëk 30 ditë garanci për kthimin e parave, mund të provoni NordVPN pa ndonjë pasojë.

Për kuponat dhe specialet më të azhurnuar, hidhini një sy kodet tona të kuponit dhe merrni marrëveshjen më të mirë në dispozicion.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Transmetoni të gjithë sezonin amerikan 2 me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN ka në mënyrë specifike projektoi shërbimin e tij për transmetim. Shtë VPN më e shpejtë aktualisht e disponueshme dhe ofertat Bandwidth i pakufizuar.

Tipari i tij i testit të shpejtësisë ju lejon të zgjidhni serveri më i shpejtë në dispozicion për shikimin e shfaqjeve tuaja të preferuara, si All American.

Ofruesi ka mbledhur disa mbresëlënës rishikimet e klientëve. Ndenjë në vendin tonë të dytë sepse megjithëse është i shpejtë dhe i sigurt, është pak më i kushtueshëm se VPN-të e tjera.

Gjëja e shkëlqyeshme për ExpressVPN është se ajo ka qasje në mbi 3000 servera në 94 vende, përfshirë SH.B.A.. Këto funksionojnë nën Kriptimi AES-256 bit, duke ju dhënë siguri të nivelit ushtarak.

Një automatik vrasin kaloni dhe me njohuri zero DNS janë vetëm disa nga shërbimet e sigurisë së bllokimit të disponueshme kur zgjidhni ExpressVPN.

i saj Teknologji e besuarServer ju jep sigurinë e intimitetit – do t’ju mbajë të sigurt dhe të sigurt ndërsa jeni duke përdorur shërbimin.

ExpressVPN ju lejon qasje në 5 lidhje njëkohësisht, kështu që të gjithë në shtëpi mund të transmetojnë Të gjitha Amerikanë njëherësh.

ExpressVPN ju siguron një 30 ditë garanci për kthimin e parave, dhe ju mund të kurseni para me një kupon.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Transmetoni të gjithë sezonin 2 amerikan me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

E treta e ofruesve tanë më të mirë VPN është CyberGhost. Ky shërbim ofron një platformë ideale për transmetimin e të gjithë Sezonit Amerikan 2. Ju merrni shpejtësi të shpejtë dhe serverë të optimizuar që janë streaming ekskluzive.

me Bandwidth i pakufizuar, ju do të jeni në gjendje të transmetoni të gjithë amerikanët pa ndërprerje.

CyberGhost ka fituar një reputacion të mirë me klientët e mëparshëm. Me të saj politikë e rreptë e mos-logs, kjo ju jep besueshmërinë që duhet të prisni nga një VPN.

CyberGhost ka një mbresëlënëse 6,100 serverë, të cilat përfshijnë mbi 1.300 në SH.B.A., duke ju siguruar një numër serioz zgjedhjesh. Ju jep Kriptimi AES me 256-bit dhe mbështet OpenVPN, PPTP, dhe L2TP-IPSec protokollet.

Mund të lidheni me 7 pajisje menjëherë. CyberGhost ofron një shumë bujare Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Para se të regjistroheni, shikoni marrëveshjet që ofrohen aktualisht.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Transmetoni të gjithë Sezonin Amerikan 2 Me CyberGhost!

përmbledhje

Të shikosh Të gjithë Sezoni Amerikan 2 në SH.B.A. është e lehtë – ju akordoni në Netflix dhe është në dispozicion. Nëse nuk jetoni në SH.B.A. ose po udhëtoni jashtë vendit, a VPN është e nevojshme për të hyrë në bibliotekën e SHBA Netflix.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni hapat në këtë artikull dhe të merrni një VPN premium. Kjo do të bëjë tuajin Adresa IP duket sikur po vjen nga SH.B.A.. Atëherë mundeni transmetoni Të gjithë Sezonin Amerikan 2 nga kudo.

Ne ju rekomandojmë të zgjidhni një VPN me reputacion të mirë për lidhje cilësore, siguri të lartë, shpejtësi të shkëlqyeshme dhe aftësi për t’u lidhur me shërbime të shumta të transmetimit. NordVPN është zgjedhja jonë kryesore pasi plotëson të gjitha këto kërkesa, plus më shumë!

Leximi më tej

A po merrni një gabim proxy në Netflix? Lexoni artikullin tonë rreth Si të rregulloni një gabim proxy Netflix.

Duhet të paguani për VPN tuaj me PayPal? Shikoni artikullin tonë që liston 5 VPN më të mira për PayPal.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me