Si të shikojmë qytetin e gjerë nga kudo në vitin 2020


Gati për një maratonë të qytetit të gjerë?

Shikuesit amerikanë mund të arrijnë me Abbi dhe Ilana në çdo kohë në Comedy Central. Po për pjesën tjetër të botës? Nëse nuk keni një pajtim të rrjetit televiziv në SHBA, nuk keni fat nëse nuk jeni përdorni një VPN për të parë qytetin e gjerë në Hulu.

Cha-Chinga!

Hulu përdor teknologjinë e gjeolokimit për të shikuesit bllokojnë jashtë SH.B.A.. Një VPN e mirë do të maskojë IP-në tuaj bëje të duket sikur po shikon nga brenda kufijve të SH.B.A..

Shtë e rëndësishme të zgjidhni VPN më të mirë në dispozicion sepse Hulu bllokon IP-të e njohur të serverit VPN. VPN që rekomandojmë më poshtë, të gjithë mund të anashkalojnë blloqet për të hyrë në Hulu.

VPN e duhur gjithashtu kodoni trafikun tuaj të internetit për të mbrojtur informacionin tuaj personal nga hajdutët në internet.

Në këtë udhëzues të thjeshtë, ne do t’ju tregojmë se si të përdorni një VPN për të transmetuar qytetin e gjerë në Hulu nga kudo në botë.

Si të shikoni: Udhëzues i shpejtë

 1. Regjistrohu për një VPN me servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A.. CyberGhostis zgjedhja jonë # 1!
 2. Instaloni aplikacionin VPN dhe lidheni me një server amerikan.
 3. Drejtohuni tek Hulu dhe regjistrohu ose regjistrohu.
 4. Ju jeni gati të shkoni.

Filloni të shikoni TANI!

Si të krijoni një llogari Hulu nga jashtë SH.B.A.

Kur të regjistroheni për një llogari të re, Hulu do t’ju kërkojë Detajet e pagesës në Sh.B.A.. Nëse vendosni një kartë krediti ose një llogari PayPal të regjistruar në një vend tjetër, do të refuzohet.

Ekziston një zgjidhje e thjeshtë për këtë E vetmja gjë që duhet të bësh është blini një kartë dhuratë Hulu me metodën tuaj të pagesës lokale përpara se të krijoni një llogari. Kur Hulu ju bën thirrje të shkruani detajet e pagesës, zgjidhni “riblerni kartën e dhuratës”.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë qytetin e gjerë nga kudo

Kur hapni një rrymë, Hulu kontrollon vendndodhjen tuaj të IP. Nëse keni një adresa IP jo-SH.B.A., do të hasni në një mesazh gabimi dhe nuk do të mund të rrjedhësh.

Një VPN mund ta kapërcejë këtë duke maskuar IP-në tuaj për ta bërë të duket sikur po akordoni nga brenda SH.B.A..

Për fat të keq, Hulu gjithashtu do të kontrollojë për të parë nëse adresa juaj IP i përket një VPN. Nëse ka një ndeshje, do të futeni në një bllok VPN. Mënyra e vetme për të shmangur zbulimin është të përdorni një VPN premium që rregullisht rifreskon adresat IP të saj.

Mund të përdorni VPN-në tuaj hyr në uebfaqet e tjera të bllokuara dhe shërbimet e transmetimit në të gjithë botën. E vetmja gjë që duhet të bësh është lidheni me një server në vendin ku faqja e internetit është në dispozicion dhe do të jeni gati për të shkuar.

Për përvojën më të mirë të transmetimit të mundshëm, shikoni për një VPN që ofron lidhje me shpejtësi të lartë dhe Bandwidth i pakufizuar. Ju nuk mund të shijoni rrjedhën e gjakut në të gjithë botën me një lidhje të ngadaltë!

VPN e duhur do të mbrojë gjithashtu informacionin tuaj personal ndërsa jeni në internet. Ju duhet të zgjidhni një shërbim që përmban Kriptimi 256-bit, një të rreptë jo-shkrimet policorey, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

VPN-të më të mira për shikimin e qytetit të gjerë në Hulu

1. Cyberghost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është zgjedhja jonë kryesore për transmetimin e qytetit të gjerë. Itsshtë vazhdimisht shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar do të sigurojë një maratonë të qetë të Qytetit të gjerë.

i saj aplikacione miqësore për përdoruesit madje përfshini një profil të parainiguruar të rrjedhës që optimizon përvojën tuaj të shikimit në vetëm disa klikime. Cyberghost-së karakteristika të sigurisë së lartë do ta mbajë private lidhjen tënde.

Mund ta provoni pa rrezik me një zemërgjerë Garanci e kthimit të parave 45-ditore. Ajo gjithashtu ofron prova falas deri në 7 ditë për përdoruesit Android, iOS dhe Windows.

Shikoni me CyberGhost!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN është VPN më e shpejtë në treg, dhe kjo tregon me të vërtetë kur ju jeni duke transmetuar Hulu. Dhe me Bandwidth i pakufizuar, ti mundesh thuaj lamtumire te mbetet dhe ndërprerjet ndërsa jeni duke parë arratisjet e fundit të Abbi dhe Ilana.

ExpressVPN funksionon 2,000+ server në 148 vende, duke përfshirë 20 qytete amerikane. i saj tiparet më të mira të sigurisë do t’i mbajë të dhënat tuaja të sigurta.

Ajo ofron mbështetje e jashtëzakonshme 24/7 e klientit përmes bisedës në internet si dhe a 30 ditë garanci për kthimin e parave. Përdoruesit Android dhe iOS gjithashtu do të gëzojnë një Gjykim falas 7 ditor.

Për të mësuar më shumë rreth asaj që është kjo vetëtimë e shpejtë VPN mund të bëjnë, shikoni se çfarë përdoruesit e vërtetë duhet të thonë për ExpressVPN.

Shikoni me ExpressVPN!

3. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN ofron shpejtësi të lartë, Bandwidth i pakufizuar, dhe Karakteristikat më të mira të sigurisë. Dhe me mbi 5,000 servera në 62 vende, nuk do të mbaroni kurrë nga vendet virtuale për të zgjedhur.

Teknologjia unike SmartPlay e NordVPN bën transmetimi i përmbajtjes me lehtësi të bllokuar. Isshtë në gjendje të zbulojë serverin që ju nevojitet për të anashkaluar çdo gjeobllak me të cilin po përballeni. Ajo gjithashtu e bën ndërprerjen automatikisht.

Përshtypëse dhe e besueshme shërbimi i gjithanshëm ka fituar përshtypje të shkëlqyera të klientëve NordVPN. Mund ta provoni vetë pa rrezik, me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikojeni me NordVPN!

4. Surfshark

Surfshark është një me metrazh të pasur, buxheti-miqësore opsion për transmetim në Hulu. i saj rrjeti global i serverëve përfshin servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A. Dhe, ju mund të transmetoni në definicion të lartë falë saj Bandwidth i pakufizuar lejim.

Surfshark mbron të dhënat tuaja me disa nga veçoritë më të mira të sigurisë, përfshirë Kriptimi 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe një automatik vrasin kaloni.

Karakteristika e tij CleanWeb gjithashtu bllokoni reklama, gjurmues, malware dhe madje edhe përpjekje për phishing.

Më e mira nga të gjitha, lejon lidhje të pakufizuara të njëkohshme kështu që ju e mbani tërë familjen tuaj të argëtuar, ndërsa ju lumit Broad City.

Ju mund ta provoni atë pa rreziqe me të 30 ditë garanci për kthimin e parave për të zbuluar pse përdoruesit e duan Surfshark.

Shikojeni me Surfshark!

5. PrivateVPN

Pajisjet privateVPN

PrivateVPN është një shërbim miqësor me përdoruesit karakteristika të sigurisë së lartë dhe lidhje të shpejta.

është i thjeshtë për tu vendosur dhe përdorur, duke e bërë atë VPN të përsosur për fillestarët. Megjithëse nuk ka mbështetje për biseda live, ju mundeni kërkoni që një agjent i shërbimit të klientit të instalojë programin VPN në pajisjen tuaj përmes ndihmës në distancë nëse keni nevojë.

Shfrytëzoni sa më shumë Gjykim falas 7 ditor dhe 30 ditë garanci për kthimin e parave për ta provuar atë, ose për të lexuar rishikimet e klientëve të saj për të mësuar më shumë.

Shikoni me PrivateVPN

përmbledhje

Nëse jetoni ose udhëtoni jashtë SH.B.A., një VPN është mënyra më e shpejtë dhe më e sigurt të rri me Abbi dhe Ilana në Hulu.

Një VPN me cilësi të lartë mund anashkalojë geoblocks to qasje në përmbajtje ekskluzive nga e gjithë bota, përfshirë të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar.  

Ende nuk jeni i sigurt se cili VPN është më i miri për ju? Ne ju rekomandojmë CyberGhost për shkak të serverëve të tij të optimizuar me rrjedhë dhe shpejtësive të mëdha. Mund edhe provojeni falas për 24 orë!

Leximi më tej

Kurseni disa nga paratë tuaja të fituara me vështirësi me marrëveshjet dhe kuponat më të mirë të VPN.

Nuk jam i sigurt se çfarë të shikosh tjetër? Mësoni se si të përdorni kodet sekrete të filmit të Netflix!

Nëse jeni duke planifikuar një natë të filmit, shikoni VPN-të më të shpejtë për të transmetuar filma.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map