Si të shikojmë pse-n kundër Parker nga kudo tjetër më 28 korrik

Aksionet janë me lartësi qiellore Dillian Whyte është përballur me Joseph Parker në një luftë të ashpër blloku në O2 Arena më 28 korrik. Të dy luftëtarët kanë vetëm një humbje të vetme në karrierën e tyre dhe fituesi do të mbajë një goditje për titull botëror.

Lufta pse e vs Parker do të transmetohet ekskluzivisht në Sky Sports Box Office me shikimi i kufizuar për banorët në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë.

Biletat tani janë në dispozicion për banorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe Irlandës në Sky Sports Box Office i cili duhet të paguani veçmas, edhe nëse tashmë keni një llogari Sky.

Nëse jeni një mërgimtar ose po udhëtoni jashtë MB dhe Irlandë, nuk do të jeni në gjendje të shijoni luftën shumë të parashikuar pa VPN për shkak të kufizimeve gjeo.

megjithatë, ne gjetëm një mënyrë për ju që të akordoni nga kudo në botë. Shkoni poshtë për të parë se si.

Shikoni Luftimet tuaja të Preferuara me një VPN

Shkurtër për “Virtual Private Network”, një VPN është një mjet softuer me serverë në lokacione të ndryshme në të gjithë botën që mund të ndryshojnë adresën tuaj IP dhe t’ju japin një tjetër që të jetë në gjendje të zhbllokoni përmbajtjen e internetit të kufizuar me gjeo.

Me siguri keni provuar të vizitoni Netflix pa një VPN më parë dhe të keni gabimin famëkeq të proxy Netflix, nëse nuk jeni jashtë SH.B.A.. Një VPN mund t’ju ndihmojë të anashkaloni këtë lloj gjeo-kufizimi dhe të shfaqeni në çdo uebfaqe sikur të jeni duke kërkuar nga një vend i pa kufizuar.

Për më tepër, një VPN është shumë efikase në sigurimin e lidhjes tuaj të internetit kundër çdo kërcënimi të dëmshëm në internet dhe mund t’ju bëjë anonim në internet.

Transmetimi drejtpërdrejt i luftës pse vs vs Parker drejtpërdrejt në Sky Sports Box Office pa buffering kërkon një VPN të shpejtë, të besueshme që ofron bandë të pakufizuar dhe ka serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë.

Shumë VPN, si ExpressVPN ofrojnë një garanci 30-ditore për kthimin e parave. E vetmja gjë që duhet të bësh është regjistrohu për VPN dhe kur të kesh mbaruar shikimin e ndeshjes, kërkoni një rimbursim.

Këto VPN-të kanë të gjithë një garanci për kthimin e parave dhe mund të përdoren për të shikuar Whyte vs Parker.

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin

Gjithashtu, këto marrëveshje dhe kuponë të fundit VPN do t’ju kursejnë shumë para.

Si të Stream Whyte vs Parker Live on Sky Sports Box Office me një VPN

Pavarësisht nëse jeni një mërgimtar ose po udhëtoni jashtë vendit, ju keni ende një shans të shikoni pse pse vs Parker të jetojë në internet me një VPN.

Shtë e rëndësishme të keni një VPN me serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë për të zhbllokuar Office Sport Box Box. Përndryshe, ju do të vazhdoni të merrni mesazhin e mëposhtëm të gabimit:

Ja çfarë duhet të bëni:

  1. Regjistrohuni për një llogari VPN dhe instaloni aplikacionin në pajisjen tuaj. Ne zgjodhëm për shpejtësitë e tij super të shpejta.
  2. Pas përfundimit të procesit të instalimit, ekzekutoni aplikacionin tuaj VPN, dhe pastaj kliko për të parë listën e serverëve në dispozicion.
  3. Zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar, ose mund ta lejoni VPN tuaj të zgjedhë serverin më optimale në Mbretërinë e Bashkuar për ju.
  4. Klikoni në butonin “Lidhu” dhe prisni për disa momente që VPN juaj të krijojë një lidhje.
  5. Pasi të lidheni, shkoni në faqen e internetit të Sky Sports Box Office nga shfletuesi juaj.
  6. Tani që të keni mundësi të hyni në faqen e internetit me VPN, prenotoni biletën tuaj duke klikuar në “Bleni Event”.
  7. Krijo nje llogari dhe shtoni detajet tuaja.
  8. Më në fund, futni informacionin tuaj të pagesës dhe kontrolloni.

Edhe pse duhet të jesh në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë për të parë ndeshjen, Sky Sports Box Office pranon kartat e kreditit nga e gjithë bota. Pra, për sa kohë që ju keni një Visa ose MasterCard, ju mund të shihni këtë ndeshje ekskluzive.

Shënimi i redaktorit: Ndërsa ne ishim në gjendje të përdorim një kartë krediti nga vendet e tjera, disa lexues na njoftuan se nuk funksiononte për ta dhe se ata kërkonin një kartë krediti në Mbretërinë e Bashkuar. 

Në politikën e Sky Sports Box Office thuhet se ata pranojnë pagesa nga qarqet e mëposhtme: 

“Ju duhet të keni një kartë pagese në Mbretërinë e Bashkuar ose ROI të regjistruar në llogarinë tuaj dhe të jeni në një nga vendet e BE të renditura më poshtë. Ju nuk mund të shikoni Box Office në ndonjë vend jo-BE. Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë ndryshe kur shikoni Box Office jashtë MB. Vetëm sigurohuni që vendi ku jeni në të është i mbuluar dhe filloni të shikoni në ndonjë nga pajisjet tona të mbështetura.

Austri, Belgjikë, Bullgari, Kroaci, Republika e Qipros, Republika Czecheke, Danimarka, Estonia, Finlanda, Franca, Gjermania, Gjibraltari, Greqia, Hungaria, Italia, Letonia, Lituania, Luksemburgu, Malta, Hollanda, Polonia, Portugalia (përfshirë Azoret dhe Madeira), Republika e Irlandës, Rumania, Sllovakia, Sllovenia, Spanja (përfshirë Ishujt Kanarie), Suedia. “

Atje shkoni! Ju zhbllokuan me sukses Sky Sports Box Office për luftën madhështore Whyte vs Parker. Shijoni luftën nga kudo tjetër në platformën tuaj të preferuar.

Dëshironi të kurseni në VPN? Shikoni faqen tonë të marrëveshjeve!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me