Si të shikojmë lojërat evropiane nga kudo në vitin 2020


Atletët nga e gjithë Evropa janë mbledhur në Bjellorusi për në Lojërat Evropiane 2019. 4000 atletë nga 50 kombe do të dëshmojnë kundër më të mirave nga më të mirat. Regjistrohuni për një VPN tani dhe mundeni shiko kampionët evropianë të bërë!

Vjen e gjithë drama e konkurrencës atletike Minsk në vitin 2019. Emrat e rinj do të përhapet në të gjithë botën e sportit. Por nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos shihni një minutë të sporteve që ju interesojnë.

Me një VPN, ju mund të shihni çdo ngjarje që e kthen një atlet në kampion në Lojërat Evropiane. Përdorni udhëzuesin tonë të shpejtë për të zbuloni se çfarë mund të bëjë një VPN për ju.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e Bjellorusisë

Belteleradiocompany transmeton Lojërat Evropiane në Bjellorusi. Për të parë Lojërat Evropiane në Belteleradiocompany:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Bjellorusi (ne rekomandojmë NordVPN për Lojërat Evropiane). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Bjellorusi.
 3. Shkoni në www.tvr.by, filloni rrjedhën Belarus 5 dhe shijoni Lojrat!

Shikoni lojrat evropiane TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin Francez

L’Equipe transmeton Lojërat Evropiane në Francë. Për të parë Lojërat Evropiane në L’Équipe:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Francë (ne rekomandojmë NordVPN për Lojërat Evropiane). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Francë.
 3. Shkoni te www.lequipe.fr dhe transmetoni Lojërat!

Shikoni lojrat evropiane TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e Gjermanisë, Austrisë, Zvicrës dhe Luksemburgut

Sport1 transmeton Lojrat Evropiane në Gjermani, Austri, Zvicër dhe Luksemburg. Për të parë Lojërat Evropiane në Sport1:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Gjermani, Austri, Zvicër, ose Luksemburg (shërbimi NordVPN është rekomandimi ynë). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Gjermani, Austri, Zvicër ose Luksemburg.
 3. Shkoni në www.sport1.de dhe pajtohuni.
 4. Regjistrohuni në Sport1 dhe shijoni Lojrat!

Shikoni lojrat evropiane TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Itali

Sport Sky transmeton Lojërat Evropiane për Italinë. Ju duhet të keni një Kartë Smart Smart për të transmetuar Sky Sky. Për të transmetuar Lojërat në Sky Sports:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me serverë në Itali dhe me shpejtësi të lartë (ne rekomandojmë NordVPN për Lojërat Evropiane). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Itali.
 3. Shkoni në skygo.sky.it dhe regjistrohuni për paketën DTT me Sky Sports.
 4. Shkarkoni dhe instaloni programin Sky Go.
 5. Hyni në Sky Shko dhe transmetoni Lojërat!

Shikoni lojrat evropiane TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë

BT Sport transmeton Lojrat Evropiane në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë. Për të transmetuar Lojërat në BT Sport, duhet të jeni një pajtimtar i BT Sport Pack në Sky TV ose një klient BT Broadband. Për të parë Lojërat Evropiane në BT Sport:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë (ne rekomandojmë NordVPN për Lojërat Evropiane). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë.
 3. Shkoni te bt.com dhe krijoni një ID BT. Do t’ju duhet numri juaj i llogarisë BT.
 4. Kur Lojërat fillojnë, futuni në BT Sport dhe kënaquni!

Shikoni lojrat evropiane TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Lojërat Evropiane

Lojërat Evropiane po ndodhin, dhe ju doni të shihni ngjarjet. Fatkeqësisht, ju jeni jashtë vendit dhe Transmetuesve shpesh u kërkohet të bllokojnë përmbajtjen e tyre jashtë vendit të tyre. Kjo do të thotë që ju do të humbisni Lojërat nëse nuk zbuloni ndonjë rrugëdalje.

Një VPN është pikërisht ajo që ju nevojitet. Ju mund të lidheni me një server në një vend tjetër dhe i gjithë trafiku i rrjetit tuaj do të drejtohet përmes këtij serveri. Pastaj, kur një transmetues kontrollon vendndodhjen tuaj, ata do të mendojnë se jeni në të njëjtin vend dhe zhbllokoni rrjedhën.

Ju merrni liria e internetit dhe transmetuesit marrin më shumë njerëz duke shikuar transmetimin e tyre. Të gjithë fitojnë. Por nuk mund të bëjnë të gjitha VPN-të.

VPN gjithashtu kriptoni trafikun e rrjetit tuaj, duke ju mbrojtur nga këdo që përpiqet të spiunojë përdorimin tuaj të internetit. Qeveritë, ISP-të dhe hakerat me qëllim të keq nuk mund të shohin se ku po shkoni ose çfarë po bëni. Kjo është shumë paqe e mendjes në një botë të rrezikshme.

Vetëm sigurohuni që ju zgjidhni një VPN me cilësi të lartë shërbimit. Transmetuesit shpesh mund të njohin shërbime me cilësi të ulët dhe t’ju bllokojnë kur përdorni një. Një shërbim i mirë e bën veten më të vështirë për tu identifikuar, duke ju ndihmuar thyej geoblocks dhe transmetoni përmbajtjen tuaj.

Prandaj regjistrohuni për një VPN tani dhe merrni gjithë sigurinë dhe lirinë që interneti ishte krijuar për të.

VPN-të më të mira për shikimin e lojrave evropiane

1.NordVPN

Përfitimet e NordVPN Infographic

tonë # 1 Shërbimi i përgjithshëm VPN, NordVPN është i shkëlqyeshëm për transmetimin e përmbajtjes në të gjithë globin. Me shpejtësi të lartë dhe shumë serverë, ata janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetimin e Lojrave Evropiane. Dhe ata madje ofrojnë e tyre shërbim me një çmim të arsyeshëm.

Kryesisht i përqendruar në siguri, intimitet dhe përmbajtje zhbllokuese, NordVPN është një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave. Një pajtim i vetëm ju lejon të lidheni deri në 6 pajisje menjëherë, dhe SmartPlay tipar e bën tepër të lehtë transmetimin e drejtpërdrejtë të ngjarjeve.

NordVPN ofron kriptimi i shkallës ushtarake dhe karakteristika shtesë të nivelit të lartë, përfshirë Double VPN siguria dhe CyberSec bllokimi i malware. Dhe të tyre politikë e rreptë e mos-logs siguron të qëndroni anonim para dhe pasi të regjistroheni.

Për të mësuar më shumë rreth asaj që mund të bëjë NordVPN për ju, shihni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni lojrat evropiane TANI!

2.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Me disa nga shpejtësia më e mirë VPN në treg, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për shikimin e Lojërave Evropiane. Ato ofrojnë gjerësinë e bandës që ju nevojitet për të mbajtur një lidhje me rrjedhën tuaj, pa probleme buffering ose hiccups lidhje.

ExpressVPN përfshin kriptim i shkëlqyeshëm dhe një zgjedhje protokolesh për t’u lidhur. Ju madje mund të ndani trafikun tuaj në internet midis VPN dhe rrjetit tuaj të rregullt, duke ju lejuar të qëndroni të lidhur me pajisjet lokale. Dhe nëse keni nevojë për ndihmë, biseda e drejtpërdrejtë e ExpressVPN mbështetja është atje 24/7.

E dashur nga përdoruesit dhe i respektuar nga ekspertët e sigurisë, ExpressVPN do të japë qasje e lehtë dhe pa rrjedhë për Lojërat Evropiane. Shtë gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyeshme për përrua dhe aktivitete të tjera me gjerësi të gjerë.

Nëse doni të dini pse ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni lojrat evropiane në ExpressVPN TANI!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Me seli në Rumani, CyberGhost ka shërbim i shkëlqyeshëm në të gjithë Evropën. Dhe mijëra servera në rrjetin e tyre, ata mund të ju lidhin edhe jashtë Evropës.

Nëse bëni shumë transmetime, CyberGhost ofron disa serverat që janë konfiguruar posaçërisht për transmetim. Kjo do të thotë se ata mund të zhbllokojnë përmbajtjen dhe të mbajnë lidhjet e shpejta, të qëndrueshme që ju nevojiten për shikimin. Mund edhe lidhni deri në 7 pajisje njëkohësisht, duke ju dhënë mjaft mundësi për të transmetuar përmbajtje nga kudo.

CyberGhost gjithashtu ju mbron në internet duke bllokuar programin e ndjekjes, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Kriptimi i nivelit të lartë i mban të dhënat tuaja të sigurta nga kushdo. Dhe politika e rreptë e tyre për mos-logs ju mban anonim pasi të keni hyrë në llogari.

Dëshironi të dini më shumë rreth pse CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme si VPN juaj? Shihni komentet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Lojërat Evropiane në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Lojërat Evropiane është një vitrinë e përsosmërisë atletike. Shkëlqimi i sportit shfaqet për kontinentin dhe botën. Me një VPN, ju mundeni shikoni çdo moment të Lojërave Evropiane nga kudo ku je!

Nëse ende nuk jeni të sigurt se cili VPN është i duhuri për ju, ne rekomandojmë NordVPN. Ju madje mund të përdorni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer në pajtimin tuaj.

Leximi më tej

Për më shumë informacion në lidhje me VPN:

 • Si të shikoni TV MB jashtë vendit – Kjo me të vërtetë funksionon!
 • Gjykimet më të mira falas për VPN – Provoni VPN Premium falas
 • VPN-të më të mira që mund të punojnë me Netflix [TESTUAR N IN Janar 2020]
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map