Si të Shikojmë i rritur në vitin 2020

Zoey shkëputet me Luca dhe jet në Londër për punën e saj verore me Joey Bada $ $, dhe tani është koha për sezonin 3 të të rriturve. Nuk mund te presim? Nëse është aq qesharake dhe bashkëkohore sa dy sezonet e para, Sezoni 3 do të jetë i mrekullueshëm.

Ajo transmetohet në kanalin televiziv amerikan, Freeform, por mund ta shikoni pa abonim kabllor përmes shërbimit streaming, Hulu. megjithatë, mund të hyni vetëm në Hulu nëse jeni në SH.B.A..

Kjo sepse, si shumë shërbime transmetimi, Hulu përdor softuer për geoblocking që ndalon shikuesit jashtë SH.B.A. të shikojnë përmbajtjen e tij. A do të thotë kjo që do të humbasësh të gjitha veprimet e moshës së ardhshme?

Jo sigurisht qe jo. Me një VPN, ju mund të kaloni mbi kufizimet gjeografike të Hulu dhe shikoni sezonin 3 të rritur-nga çdo vend. Kur transmetoni me një VPN, lidheni me një server të SH.B.A.-së, Hulu sheh adresën tuaj të re të IP në vend të vendndodhjes tuaj të vërtetë, dhe kjo ju lejon të transmetoni Sezonin 3 të të rriturve. Shtë e thjeshtë për t’u përdorur dhe vendosur.

Nga të gjitha VPN-të që kam testuar, imja zgjedhja më e mirë për të parë të moshuarit është NordVPN. Ajo ka shpejtësinë e transmetimit që ju nevojitet pa buffering dhe shumë zgjedhje të serverëve amerikanë.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni të rriturit në Hulu

 1. Zgjidhni një VPN premium. Zgjedhja ime e parë është NordVPN për rrjetin e saj të gjerë të serverëve amerikanë dhe shpejtësive më të mëdha.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin VPN në pajisjet ose ruterin tuaj, nëse është e mundur.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A..
 4. Regjistrohu ose regjistrohu te Hulu dhe rrymë e rritur nga kudo ku je.

Këshillë PRO: Hulu kërkon që përdoruesit të regjistrohen me një kartë krediti amerikane, por kjo është me të vërtetë e lehtë për t’u punuar. Thjesht shkoni në MyGiftCardSUPPLY.com dhe blini një kartë dhuratë Hulu. Pas udhëzimeve të kartës së dhuratës, shtoni bilancin në llogarinë tuaj Hulu. Bleni pajtimin tuaj dhe filloni menjëherë transmetimin e sezonit të tretë të të rriturve.

Filloni Streaming rritur-ish Tani!

Me kohë të shkurtër?

 • Shkoni direkt te tre VPN që janë më të mirat për transmetimin e rritur
 • Elsefarë tjetër mund të bëjë një VPN? Unë do t’ju tregoj këtu!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë të moshuarit

Unë e di që ju jeni të ngazëllyer për të parë Zoey ndërsa ajo lundron në vitin e saj të vogël të kolegjit, por për shkak të licencimit dhe arsyeve të tjera, Hulu vendos geoblocks në përmbajtjen e saj në parandalojnë përdoruesit jo-amerikanë që të fitojnë qasje për përmbajtjen e saj. Nëse Hulu zbulon përpjekjen tuaj për t’u lidhur me sitin me një adresë IP që nuk është në SH.B.A., ju jeni të kyçur. Asnjë i rritur për ju.

Kjo është arsyeja pse një VPN është e nevojshme. Për të hyrë në Hulu dhe përroi i rritur nga kudo, ju duhet të fshehni adresën tuaj të vërtetë IP dhe zëvendësojeni atë me një SH.B.A. Një VPN premium mund t’ju ​​ndihmojë të bëni të dyja këto me lehtësi.

Përdorni VPN tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A. dhe ju cakton një adresë IP të SH.B.A.-së. Kjo mashtron Hulu të besojë se po kalon nga një vend i SH.B.A. Tani mundesh rrjedhë e rritur dhe përmbajtje të tjera Hulu nga kudo që të jesh.

3 VPN më të mira për shikimin e të rriturve

1. NordVPN

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5,500+ serverë në 59 vende, 1.600+ në SH.B.A.
 • Shpejtësi të shpejtë fluturuese
 • Cilësimet e SmartPlay DNS për tejkalimin e geoblocks
 • CyberSec për të mbrojtur pajisjet nga malware
 • Garanci për kthimin e parave pa rrezik, 30 ditë
 • Punon me: Hulu, Netflix, HBO TANI, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video, Sling TV, Shudder, YouTube TV, Sky TV
 • Kombinohet me: Windows, Firefox, Chrome, macOS, iOS, Android, Linux, Android TV, ruterat

NordVPN-së 1600+ serverë amerikanë ju garantojnë një lidhje të qëndrueshme dhe shpejtësi të shpejtë kur transmetoni sezonin 3 të rritur me ish-Hulu.

Në fakt, NordVPN ka shpejtësia më e shpejtë e çdo VPN që kam testuar, dhe ju jeni të garantuar pa shkelje të bandës. Shtë e përkryer për transmetimin e qetë të rritur në HD – thoni bye-bye për buffering dhe lag.

Ju kurrë nuk do të humbisni një nga artet legjendare të Junior, si NordVPN Teknologjia SmartPlay siguron që gjithmonë të kaloni geoblocks të Hulu duke ju lidhur me serverin më të mirë për punën. Plus, e bën shumë të lehtë të ndryshosh ndërmjet shërbimeve të tua të preferuara të transmetimit.

Shpejtësia dhe siguria janë në ekuilibër të përsosur me NordVPN. Kriptimi i shkallës ushtarake – me mbështetje multi-platformë për OpenVPN – mbron të dhënat tuaja dhe aktivitetin në internet nga palët e treta që monitorojnë ose mbledhin atë.

Kriptimi AES 256-bit është e pamundur të goditet, madje edhe për kriminelët më të aftë në internet.

Double VPN siguron dy herë shifrimin, duke i dërguar të dhënat tuaja përmes dy serverave të sigurt. Kur transmetoni me NordVPN, ju e bëni këtë me paqen e mendjes për mbrojtje shtesë.

Nëse papritmas humbni lidhjen tuaj në NordVPN, ndërprerës automatik vrasës menjëherë ndërpret lidhjen tuaj në internet. kjo parandalon që informacioni juaj i ndjeshëm të shfaqet në ueb të hapur.

Ndërsa NordVPN është regjistruar në Panama, ajo mund të funksionojë një politikë e rreptë për shkrimet zero. prandaj, asnjë nga të dhënat tuaja ose shkrimet e aktivitetit nuk janë ruajtur në server. Kjo do të thotë që NordVPN nuk ka asnjë informacion për t’ua dorëzuar palëve të treta, siç janë agjencitë qeveritare.

Siguria më e lartë e NordVPN shtrihet gjithashtu në pajisjet tuaja. Suite CyberSec parandalon viruset, malware dhe përmbajtje të tjera të rrezikshme të infektojnë pajisjet tuaja. Plus, CyberSec i bën ato reklama të tmerrshme popup një gjë të së kaluarës.

ekspert mbështetja e bisedës live është në dispozicion 24/7 nëse keni nevojë për këshilla për të vendosur VPN-në tuaj ose keni nevojë për ndihmë tjetër.

Një garanci për 30 ditë kthim parash ju jep kohë të bollshme për të vënë në provë tiparet dhe performancën e NordVPN. Ndani lidhjen edhe me familjen tuaj, pasi mund të përdorni NordVPN deri më tani gjashtë pajisje të njëkohshme.

Nëse ndërroni mendim brenda 30 ditëve, ju merrni një rimbursim të plotë, pa pyetje. Por nëse më pëlqen mua, do të shijosh vërtet përvojën tënde me NordVPN – atëherë mund të kursesh para me tonë marrëveshje të mëdha pajtimesh.

Dëshironi të dini më shumë? Eksploroni tonë Rishikim NordVPN për të parë rezultatet e plota të hulumtimit dhe testimit tonë.

Rrjedha e rritur me NordVPN!

2. ExpressVPN

shprehin imazhin e shitësit

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 3,000+ serverë në 94 vende, përfshirë SH.B.A.
 • Transmetoni në të gjitha pajisjet me MediaStreamer
 • Shpejtësia e rrufesë
 • Asnjë bandë bandash dhe e pakufizuar
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Punon me: Hulu, iPlayer në BBC, Netflix, Shudder, Amazon Prime Video, ITV Hub, HBO GO, Showtime
 • Kombinohet me: Android, Windows, ruterë, TV të mençur, iOS, macOS, Chrome, Linux, Firefox, Amazon Fire TV

Qeshni në antike të kolegjit Zoey në HD mahnitëse falë ExpressVPN shpejtësi rrufeje – pa pixel buffering, lag, ose ngrirë, vetëm rrjedhje e qetë e të rriturve.

Me ExpressVPN, zhbllokimi i Hulu dhe të gjitha shërbimet tuaja të tjera të preferuara të transmetimit nuk do të jenë problem, falë një rrjeti global të përhapur të 3,000+ servera, me shumë vendndodhje në SH.B.A..

Unike Karakteristika MediaStreamer ju lejon të transmetoni të rritur në të gjitha pajisjet, edhe ato që nuk mbështesin aplikacionet VPN. Shikoni Zoey dhe miqtë e saj në TV tuaj të zgjuar ose transmetoni nëpër tastierën tuaj të lojërave.

Zoey po përjeton disa probleme në kolegj, por ju nuk do të përballeni me asnjë online, me ExpressVPN kriptim i ngurtë i shkallës ushtarake duke mbrojtur anonimitetin tuaj dhe të dhënat e ndjeshme.

Plus, Mbrojtja e rrjedhjes DNS ndalon humbjen e intimitetit nga pyetjet e DNS që shfaqen në ueb të hapur kur ndërroni ndërfaqet e rrjetit.

Siguria nuk mbaron këtu. një kaloni automatik i vrasjes dhe politika e rreptë e prerjeve zero t’ju them se pa marrë parasysh se çfarë, me ExpressVPN, ju e dini tuaj Aktiviteti në internet është privat dhe të dhënat tuaja nuk do të binin në duar të gabuara.

Nëse keni nevojë për një sugjerim të serverit, kërkoni pak ndihmë me konfigurimin ose keni pyetje të përgjithshme, ekspert 24/7 chat live është gjithnjë në dorë.

Vendoseni ExpressVPN në provë dhe provoni të gjitha tiparet premium të VPN pa rrezik një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Pavarësisht se çfarë plani do të zgjidhni, nuk lejoheni të bëni pesë lidhje të njëkohshme të pajisjes. Kjo është rritur në telefonin tuaj, tabletë, laptop, dhe më shumë, të gjitha menjëherë.

Nëse ExpressVPN shënon të gjitha kutitë e kërkesës suaj VPN, sigurohuni që të merrni marrëveshje më e mirë në planin tuaj të pajtimit.

Dëshironi të dini më shumë? Eksploroni tonë Shqyrtimi i ExpressVPN për të parë rezultatet e plota të hulumtimit dhe testimit tonë.

Rrjedha e rritur me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5,900 serverë në 90 vende, mbi 1.000 në SH.B.A.
 • Serverë të përkushtuar për transmetim
 • Shpejtësi të shpejtë
 • Bandwidth i pakufizuar
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Punon me: Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, iPlayer të BBC, Disney +, CBS All Access, Sling TV
 • Kombinohet me: Windows, macOS, Linux, Firefox, Android, iOS, Chrome, ruterat, tastierat e lojrave

me mbi 1.000 serverë vetëm në SHBA, jeni i lirë të zhbllokoni Hulu nga kudo me CyberGhost.

Transmetimi juaj i sezonit 3 të rritur do të jetë shumë më i butë sesa udhëtimi i Zoey nëpër kolegj, falë serverë të optimizuar të transmetimit, shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar.

Nëse po përdorni një VPN për të zhbllokuar përmbajtjen globale për herë të parë, do ta vlerësoni konfigurim i thjeshtë dhe aplikacione të lehta për t’u përdorur të CyberGhost.

Rrjedha e rritur plotësisht e shqetësuar duke ditur se nga jeni mbështetur kriptimi i shkallës ushtarake. Muri i padepërtueshëm i kriptimit mban anonimitetin tuaj nën bllokim dhe çelës. Asnjë kompjuter në internet nuk mund të ndjekë hapat tuaj dixhital.

Me CyberGhost, ju keni mbrojtje 100% të kohës, falë aplikacione për mbrojtje nga rrjedhjet dhe një ndërprerës automatik vrasjeje. Këto i mbajnë të dhënat tuaja të ndjeshme nga të qenit të dukshme në ueb të hapur.

Përfundimi i mbrojtjes suaj gjithëpërfshirëse është një politikë e rreptë e mos-logs dhe mbështetje ndër-platformë për protokollin e enkriptimit standard të industrisë, OpenVPN.

Nëse ju dhe teknologjia nuk përzieni mirë, CyberGhost ka chat live mbështetja e klientit për t’ju drejtuar në çdo çështje.

Merrni CyberGhost për një rrotullim deri në shtatë pajisje të njëkohshme duke përdorur shumë bujare Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Nëse ju pëlqen udhëtimi dhe kjo është VPN për ju, shikoni zbritjet aktuale në pajtimet në CyberGhost.

Dëshironi të dini më shumë? Eksploroni tonë Rishikim në Cyber për të parë rezultatet e plota të hulumtimit dhe testimit tonë.

Rrjedha e rritur me CyberGhost!

FAQs

Elsefarë tjetër mund të bëjë një VPN?

Aftësia për të zhbllokuar përmbajtje nga e gjithë bota është një përfitim i vërtetë i VPN-ve, por ato gjithashtu ju mbani të sigurt në internet. Duke fshehur adresën tuaj të vërtetë IP dhe duke koduar të dhënat tuaja, një VPN siguron që aktiviteti juaj në internet dhe anonimiteti është i sigurt dhe i pasaktë.

Kriptimi i shkallës së ngurtë ushtarake parandalon hakerat, ISP-në tuaj, reklamuesit dhe snoops të tjerë në internet të përgjojnë të dhënat tuaja ose të përcjellin aktivitetin tuaj në internet. Duke mbrojtur informacionin tuaj të ndjeshëm me kriptim të pathyeshëm, të dhënat tuaja janë gjithmonë private, edhe kur lidheni me rrjete publike të pasigurta WiFi.

VPN-të më të mira gjithashtu kanë mbrojtje të integruar nga malware që bllokon malware, viruse dhe sjellje të tjera kibernetike nga infektimi ose rrëmbimi i pajisjeve tuaja.

Do një VPN të ngadalësojë prurjet e mia?

Mund të duhet kohë që një VPN të encryptojë të dhënat tuaja, dhe për këtë arsye, kjo mund të ketë një efekt në shpejtësinë tuaj të internetit, veçanërisht nëse jeni duke u lidhur me një server në anën tjetër të botës. Sidoqoftë, nëse përdorni një VPN me cilësi të lartë, nuk duhet të vini re një ndryshim në shpejtësinë tuaj të internetit; në fakt, ju mund ta shihni atë të përmirësohet përmes parandalimit të goditjes së bandës nga ISP-ja juaj.

tonë artikull mbi VPN-të më të shpejta ka shumë më tepër informacion se si një VPN mund të ndikojë në shpejtësinë e internetit.

A mund të hyj në faqet e tjera të transmetimit me VPN time?

Po, shumica e VPN premium, si ato në listën time, mund të zhbllokojnë faqet e tjera të njohura të transmetimit, të tilla si Netflix dhe Amazon Prime Video. Ekziston një listë e faqeve të tjera të transmetimit që secili VPN mund të zhbllokojë më lart, por listat janë më gjithëpërfshirëse. Ju keni qasje në përmbajtje të pafund kur zgjidhni një shërbim premium.

A janë legalë VPN në vendin tim?

VPN-të janë legale në shumicën e vendeve, por asnjëherë nuk duhet t’i përdorni ato për të kryer veprimtari të paligjshme ose të pakonfirmuara në internet. Ka disa vende – zakonisht me ligje të rrepta censure – që ndalojnë përdorimin e VPN-ve. Nëse doni të dini nëse përdorimi i VPN-ve është i ligjshëm në vendin tuaj, lexoni më poshtë postimin tonë VPN dhe ku ato janë të ligjshme.

Vija e poshtme

Shihni të gjitha shenanigans e të rriturve kur zhbllokoni Hulu me një VPN më të vlerësuar. Me qasje në një adresë IP të SH.B.A.-së, ju mund të transmetoni dhe të zhdukni të gjitha të preferuarat tuaja në Hulu.

Më lejoni ta bëj të lehtë për ju që të vendosni për një VPN për transmetimin e rritur-është. im Rekomandimi # 1 është NordVPN. Me performancë të pamposhtur, bandë të pakufizuar dhe një rrjet të gjerë të serverëve amerikanë, NordVPN është ideal për transmetim pa telashe.

Nëse doni të dini më shumë rreth transmetimit të Hulu nga kudo në botë, hidhini një sy artikullit tonë në VPN më të mira për Hulu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me