Si të shikojmë doktorin e mirë, Sezoni 3 kudo! | Janar 2020

Bashkohuni me Dr. Shaun Murphy në Spitalin San Jose St. Bonaventure për Sezoni 3 i Mjekut të Mirë, i cili është rikthyer në ABC.

Sezoni i tretë është në dispozicion në ABC në SH.B.A. Fatkeqësisht, kjo do të thotë që ju nuk do të mund të hyni në Sezonin 3 të Mjekut të Mirë, nëse përpiqeni të shihni nga një vendndodhje jashtë SH.B.A..

Megjithatë nuk janë të gjitha lajmet e këqia. Duke përdorur një VPN, mundeni maskoni adresën tuaj IP dhe anashkalojë gjeo-kufizimet, duke ju lejuar të shikoni shfaqje si Mjeku i Mirë nga çdo vend.

VPN gjithashtu ofrojnë siguri të nivelit të lartë që mbron shfletimin dhe transmetimin tuaj nga sytë e çmendur.

Në këtë artikull, ne do të shikojmë 3 shërbime më të mira VPN për shikimin e Sezonit të Mjekut të Mirë 3 në ABC.

Si të shikoni Sezonin e Mjekut të Mirë 3 në ABC – Udhëzues i shpejtë

 1. Zgjidhni një VPN që ofron serverë në SH.B.A. Ne rekomandojmë NordVPN për një shërbim të lehtë për t’u përdorur që ofron shpejtësi dhe komoditet.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj të zgjedhur.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Hyni në llogarinë tuaj ABC dhe filloni të shikoni The Doctor Doctor mirë!

Shikoni Mjekun e Mirë Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin e Mjekut të Mirë 3

Nëse nuk jeni jashtë SH.B.A. dhe provoni të regjistroheni në ABC, do të pranojë që ju keni një IP adresë jo-SH.B.A. dhe ju bllokon të hyrni në përmbajtjen e saj. Shumica e shërbimeve të transmetimit janë të bllokuara, të cilat kufizon përmbajtjen në një vendndodhje specifike gjeografike.

A VPN ju mundëson të anashkaloni gjeo-kufizuar përmbajtjen duke maskuar adresën tuaj IP për ta bërë të duket sikur je në vendin e duhur. Nëse jeni në Mbretërinë e Bashkuar, për shembull, përdorni një VPN për të vendosur serverin tuaj në SH.B.A., i cili ju lejon të keni qasje në përmbajtje si The Good Doctor.

megjithatë, rrjete si përdorimi i ABC teknologji anti-VPN për shërbimet e tyre streaming. Teknologjia VPN mund të zbulojë dhe bllokojë VPN, përveç nëse përdorni një version premium. VPN Premium rregullisht rregullojnë IP-të e serverëve të tyre për të mos zbuluar.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Të jesh në gjendje të përdorësh përmbajtje, si Mjeku i Mirë, nga kudo në botë është e shkëlqyeshme. Por nuk është qëllimi i vetëm i VPN-ve, të cilat kanë edhe disa hile të tjera në mëngët e tyre.

Siguria është një faktor i rëndësishëm kur kërkoni dhe transmetoni online. Për fat të mirë, a VPN siguron aktivitetin tuaj të internetit në disa mënyra, duke përfshirë Encrypting juaj trafik ndërsa shfletoni ose transmetoni. Rezultati do të thotë që palët e treta nuk munden monitoruar dhe gjurmuar zakonet tuaja të shfletimit dhe transmetimit.

Karakteristikat e tjera të njohura të sigurisë VPN përfshijnë një ndërprerës automatik vrasës, një politika pa log, dhe Kriptimi 256-bit. Tipari më i mirë i VPN-ve të integruar kundër malware dhe sisteme adware në mënyrë që të mbroheni nga kërcënimet në internet si psh phishing, Hacking, dhe spyware.

E fundit është aftësia për të shpejtoni shfletimin tuaj dhe kullim Aktiviteti. Disa Ofrues të Shërbimit të Internetit (ISP) gjerësia e bandës nëse zbulojnë aktivitete të rënda të të dhënave siç është transmetimi.

VPN fshehin zakonet tuaja të transmetimit nga ISP-ja juaj, parandalimi i goditjes në proces. Kjo siguron që ju të merrni shpejtësia më e mirë e lidhjes në dispozicion.

3 VPN-të më të mira për shikimin e doktorit të mirë Sezoni 3

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN është një i preferuar me përdoruesit dhe tanët numër një zgjedhje për shikimin e Mjekut të Mirë, falë lehtësisë së tij të përdorimit dhe shumëllojshmërisë së madhe të serverave. Me shumë gjatë 5,500 servera60 vende të ndryshme (më shumë se 1,880 vetëm në SHBA), nuk do të keni asnjë problem të gjeni një lidhje të shpejtë.

SmartPlay e bën të lehtë përdorimin e NordVPN, duke hequr nevojën për konfigurim manual. Ju mund të hyni në përmbajtjen që dëshironi, të tilla si Mjeku i Mirë, me vetëm klikimin e një butoni.

Ekzistojnë disa plane të ndryshme pajtimesh, me secilin ofertë Bandwidth i pakufizuar. A veçori VPN e dyfishtë gjithashtu enkripton dy herë veprimtarinë tuaj për një siguri shtesë.

Karakteristikat e tjera të sigurisë përfshijnë Kriptimi 256-bit, një ndërprerës automatik vrasës, dhe a politika pa log. Ekziston edhe një Tipar i bisedës live 24/7.

Shijoni një 30 ditë garanci për kthimin e parave me NordVPN. Paguani më pak për pajtimin tuaj NordVPN me kuponat tanë NordVPN.

Ulje 75%

Kurseni 75% në planin tuaj NordVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Mjekun e Mirë Me NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Nëse shpejtësia është kërkesa juaj numër një për të përdorur një VPN, nuk mund të gaboni me ExpressVPN.

Merrni hyrjen në 3,000+ servera në mbi 160 lokacione, përfshirë SH.B.A. Ju jepet një abonim me ExpressVPN Bandwidth i pakufizuar dhe aplikacione për t’u përdorur lehtë për të gjitha pajisjet tuaja.

Karakteristikat e sigurisë janë niveli më i lartë me Mbrojtja e rrjedhjes DNSKriptimi AES 356-bit, mbrojtje rrjedhje IPv6, një ndërprerës i integruar vrasës, dhe tunele të ndara.

Shijoni ExpressVPN me një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Paguani më pak për ExpressVPN me një nga kuponat tanë.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Rrjedhin mjeku i mirë me ExpressVPN

3. PrivateVPN

Pajisjet PrivateVPN

PrivateVPN është një nga Serverët VPN me rritje më të shpejtë, dhe është një zgjedhje popullore midis përdoruesve. Zgjidhni nga më shumë se 100 servera në mbi 55 vende të ndryshme, përfshirë 10+ në SH.B.A. – ideale për të parë Sezonin 3 të Mjekut të Mirë.

Aty eshte nje 1-click-Setup kjo ju lejon të siguroni encryption tuaj në 60 sekonda. PrivateVPN gjithashtu operon të gjithë serverët vetë dhe ka një ekip të brendshëm teknik për masë të mirë.

Karakteristikat e sigurisë përfshijnë Kriptimi 2048-bit që siguron PrivateVPN, an ndërprerës automatik vrasësMbrojtja e rrjedhjes IPv6, dhe a politika pa log.

Shijoni një 30 ditë garanci për kthimin e parave kur të regjistroheni në PrivateVPN. Përdorni një nga kuponët tanë dhe shijoni para kur të regjistroheni në PrivateVPN.

35% Zbritje

Kurseni 35% në planin tuaj privatVPN sot!

Kurseni 35% në 1 muaj të PrivateVPN

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

PrivateVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P; lista e serverëve të optimizuar P2P të disponueshëm përmes aplikacionit.

PrivateVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android dhe iOS.

Shikoni Mjekun e Mirë me PrivateVPN

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Shijoni një akses të pakufizuar në shfaqje si Mjeku i Mirë në ABC me VPN-të tona të rekomanduara. Për të mos përmendur karakteristika të shkëlqyera sigurie për ta bërë shfletimin dhe transmetimin tuaj më të sigurt.

Zgjedhja jonë numër një është NordVPN, falë saj lehtësinë e përdorimit dhe thellësia e serverëve. Rrjedhin Mjeku i Mirë nga kudo në botë duke përdorur një nga serverët e SHBA NordVPN 1880.

Si të shikoni komedinë ABC nga kudo në 2019

Si të Vëzhgoni Sezonin 15 të Anatomisë së Grey Online Online FALAS

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me