Si të rregulloni lagjen e himnit EA – Hack më i lehtë për lojtarë në vitin 2020

Po e lini Fort Tarsis me një mision të ri dhe Javelin Storm Javelin tuaj të azhurnuar. Pas orëve dhe orëve të kërkimeve, ju ndjeheni më të sigurt në Himnin armiqësor të Krijimit.

Atëherë ndodh katastrofa. Nuk janë Scars të frikësuar dhe Tyrant Swarm. Lagshtë Lagja e keqe, dhe po ngadalëson lojën tuaj Himni në një zvarritje. Si e zgjidhni këtë problem të frikshëm? Ju duhet një VPN e besueshme për të kapërcyer armikun tuaj të ri.

Udhëzues i shpejtë – Si të rregulloni vonesën e himnit EA

 • Zgjidhni një VPN – Ne rekomandojmë NordVPN për lojëra
 • Instaloni NordVPN në pajisjen tuaj
 • Përdorni opsionin “Quick Connect” të NordVPN për t’u lidhur me një server afër jush
 • Kjo eshte! Lagja tani është një gjë e së kaluarës

Filloni të luani me NordVPN!

Si mund të ju ndihmojë një VPN të rregulloni lagështinë e EA të himnit

Për ta kuptuar më mirë armikun tuaj të Lagut, ne ofrojmë një shpjegim të thjeshtë se si ndodh: Fillon me vonesë, gjë që shkakton vonesa. Latente është si ping: matja midis klientit të një lojtari dhe serverit të lojës. Sa më i ulët ping (ose latente), aq më pak vonesë keni përvoja gjatë lojrave.

Vonesa në lojë ndodh kur mijëra përdorues janë në një server të rregullt ISP, duke e mbingarkuar atë. Në këto raste, ISP mund të ngadalësojë qëllimisht shërbimin e internetit, duke u rrëzuar edhe ISP.

Nëse dëshironi të shmangni këto dhimbje koke të vazhdueshme, ju rekomandojmë të zgjidhni një VPN të fortë. Një VPN ju lejon të lidheni me ndonjë nëse serverët e tij me shpejtësi të lartë, pavarësisht nga vendndodhja juaj. Mirupafshim, lag dhe goditje ISP. Përshëndetje, siguri dhe shpejtësi.

VPN më e mirë për rregullimin e lagjes: NordVPN

Nëse dëshironi një kujdestari besnik i universit tuaj Himni EA, ju rekomandojmë NordVPN. Ne testojmë qindra VPN në botën e lojërave, dhe NordVPN vazhdimisht del në krye.

Jo vetëm që lojtarë si ju vuajnë nga vonesa, por gjithashtu merreni me kërcënime të sigurisë (si hack i sigurisë Fortnite). NordVPN e merr seriozisht sigurinë e saj dhe e ka mbrojtje të integruar anti-DDoS. Po ashtu, të tyre serverat me porosi janë të pajisur të gjithë për t’ju mbrojtur nga ndonjë hak i sigurisë.

Si një gamer, shpejtësia është nevoja juaj. Serverët me shpejtësi të lartë të NordVPN (së bashku me azhurnimet e fundit) e vendosin kompaninë në krye të listës sonë të rishikimeve.

A po kërkoni për një lojë të re që nuk është në dispozicion për një muaj tjetër në rajonin tuaj? Thjesht kërkoni për një IP tjetër në serverët e NordVPN dhe shijoni një botë krejt të re të lojrave.

Elsefarë tjetër ofron NordVPN për lojtarë?

 • 5,100+ serverë në 60 vende
 • Një politikë e rreptë pa log-e
 • Shërbimi 24/7 ndaj klientit
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Ju dëshironi të ktheheni në Himnin e Krijimit shpejt pa ndërprerje. NordVPN ju fshikullon atje me nxitim, dhe e mbështet atë me siguri të shkëlqyeshme, zgjedhje masive të serverëve dhe lidhje të shpejta rrufe.

NordVPN mund të zhbllokohet:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Filloni lojrat me NordVPN!

Mënyra të tjera për të rregulluar vonesën

Ekzistojnë gjithashtu rregullime jo-VPN që ju rekomandojmë kur vonesa vazhdon:

 • Përdorni një kabllo Ethernet në vend të wi-fi në ruterin tuaj. Një lidhje me internet me tel ka stabilitet më të mirë, dhe zakonisht është më mirë sesa një lidhje wi-fi
 • Ulni rezolutën tuaj të opsioneve si p.sh., anti-aliasing-në PC tuaj.
 • Shkëputni ndonjë nga pajisjet tuaja të tjera duke përdorur lidhjen tuaj të internetit.
 • Mbyllni çdo skedar që zë shumë bandwidth.
 • Shkulni modemin dhe ruterin tuaj për 30 minuta për të rindezur pajisjen tuaj të rrjetit.

VPN mund të zgjidhin shumicën e çështjeve të mbetjeve tuaja. Sidoqoftë, asnjëherë nuk dhemb të kesh një arsenal të plotë trukesh për të luftuar vonesën në çdo cep.

përmbledhje

Bota juaj e lojrave është një vend i shkëlqyeshëm për të shpëtuar. Një VPN e fortë si NordVPN ju lejon lirinë për të lëvizur rreth himnit EA pa frikën e pengesave dhe lagjeve të sigurisë. Ju duhet vetëm një armik në një kohë në Himnin e Krijimit.

Leximi më tej

Këtu janë 5 VPNS-të më të mira për lojrat në vitin 2020.

A keni një VPN që punon në Kinë? Këtu 9 VPN-të më të mira për Kinën.

Shikoni rekomandimet tona për VPN-të më të mira.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me