Si të përdorim zbritjen e PewDiePie në NordVPN – SOshtë SHUM E MIR

PewDiePie është një nga YouTubers më të popullarizuara të të gjitha kohërave. Ai krenohet me numri i dytë më i lartë i pajtimtarëve në platformë. Popullariteti i PewDiePie u ndërtua në serinë e tij të videove, ku ai luan lojëra video tmerri.

Fama e tij u rrit vetëm kur u hap për fansat e tij rreth frikësimet e hakerave me të cilat është përballur. Për të mbrojtur sigurinë e llogarive dhe pajisjeve të tij të lojërave, PewDiePie përdor NordVPN, dhe ai rekomandon tifozët e tij ta përdorin atë gjithashtu.

PewDiePie i pëlqen tiparet e saj aq shumë sa sapo filloi duke ofruar një kod zbritje për shërbimin e NordVPN. Më poshtë, do t’ju tregojmë se sa e lehtë është të përdorni kodin.

Kush është PewDiePie?

Burri pas PewDiePie është një lojtar suedez i quajtur Felix Arvid Ulf Kjellberg. Ai u ngrit në famë përmes seria e tij e lojrave të quajtur “Le të Luajmë”, ku ai e filmoi veten duke luajtur lojëra video. Ndërsa popullariteti i tij u rrit, subjektet e videos së tij gjithashtu filluan të zgjerohen. Në vitin 2013, ai goditi historinë e të pasurit abonentët më të shumtë. Që nga ky vit, kanali i tij është në vendin e dytë.

PewDiePie është bërë një nga YouTubers më me ndikim në lojëra. Videot e tij shpesh sjellin ekspozim ndaj titujve të rinj pasi i luan ato në kanalin e tij. Megjithatë, ai nuk i kufizon videot e tij vetëm në lojëra. Shumë prej tyre janë blogje qesharake ose një diskutim për disa lajme të fundit.

Siguria në internet është një çështje qendrore për gamerins si PewDiePie, kjo është arsyeja pse kaq shumë prej tyre janë avokatë të mëdhenj të VPN-ve. Kjo është edhe arsyeja pse PewDiePie dhe një numër i lojtarëve të tjerë në YouTube rekomandoni NordVPN mbi shërbimet e tjera.

Pse të zgjidhni NordVPN?

NordVPN

NordVPN është një nga shërbimet më të mira VPN në treg, por nuk vjen falas. Kodi kupon i PewDiePie u ofron përdoruesve a 70% zbritje në një plan tre vjeçar. Kjo shton një shumë të konsiderueshme në kursime. Ja pse ia vlen të provosh NordVPN.

Ajo u ofron përdoruesve Kriptimi i AES i shkallës ushtarake 256-bit për një gamë të gjerë pajisjesh. Kriptimi i të dhënave tuaja dhe funneling ato përmes serverave të sigurt është veçanërisht i rëndësishëm për lojtarë. Ajo gjithashtu do të fshihni adresën tuaj të vërtetë IP nga të tjerët në rrjet. Kjo do ta bëjë më të vështirë hakmarrjen e një llogarie ose mbylljen e një siti.

NordVPN operon një rrjet të mbi 5000 servera u përhapën në 60 vende, kështu që përvoja juaj e lojrave nuk do të prishet nga kufizimet gjeografike. NordVPN mund anashkaloni disa nga censurimet më të rrepta të internetit në botë, përfshirë Kinën.

Me NordVPN, do të jeni gjithashtu mbrojtur nga goditja IP. NordVPN nuk do ta ngadalësojë as lidhjen tuaj, një veçori e rëndësishme kur po luani përmes një titulli të ri. Ju gjithashtu do të keni qasje në serbet specialiteti P2P nëse ju pëlqen të përroni.

NordVPN mban nuk ka shkrime dhe ofron një ndërprerës automatik vrasës. Plus, nëse keni ndonjë telashe, ka Mbështetje 24/7 e klientit në dispozicion. Nëse vendosni për ndonjë arsye që nuk ju pëlqen NordVPN, ajo ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Merr 70% Ulje nga NordVPN!

Si të përdorni kodin kupon PewDiePie

përdorim Kodi i zbritjes i PewDiePie është shumë e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të drejtoheni në faqen e internetit të NordVPN.

Kur shkoni të paguani, vendosni kodin “PewDiePie” siç shihet më poshtë:

Merr 70% Ulje nga NordVPN!

Leximi më tej

Për më shumë rreth pse duhet të përdorni një VPN, shikoni udhëzuesin tonë për newbies.

Këtu janë zgjedhjet tona për VPN-të më të mira për lojëra.

Ose, mësoni se si të zhbllokoni përmbajtjen e YouTube nga kudo në botë.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map