Si të merrni një provë falas HMA – Hack më e lehtë për vitin 2020

HMA ka qenë prej kohësh popullor për të thjeshtësia dhe përballueshmëria – veçanërisht me ata prej jush që dëshironi shpejt dhe me lehtësi transmetoni shfaqjet tuaja të preferuara pa shumë cilësime të ndërlikuara.

kjo përdorues miqësor VPN ofertat serverë të dedikuar për transmetim, një lidhje automatike serveri më i mirë ’, dhe Bandwidth i pakufizuar. Të gjitha këto e bëjnë HMA a zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetim të pakomplikuar.

Në fakt, kur kohët e fundit kemi testuar serverët e VPN-së në SH.B.A., kemi zbuluar se ata ishin kryesisht në gjendje anashkalojë geoblocking Netflix dhe hyr në Netflix SHBA.

Sigurisht, nuk ka nevojë të marrim fjalën tonë për të. Një nga gjërat më të mira në lidhje me HMA është që shërbimi ofron a Gjykim falas 7 ditor kështu që ju mund të provoni aftësitë e zhbllokimit të VPN për veten tuaj.

Lexoni më tej për të mësuar më shumë rreth provës dhe si ta përdorni atë.

HMA Free Trial: Përmbledhje

Disa prova falas për VPN mund të jenë të ndërlikuara pasi nuk ju japin mundësinë e përdorimit të të njëjtave karakteristika që do të keni nëse do të ishit një pajtimtar që paguan. Disa prova falas kufizoni përdorimin e të dhënave tuaja ndërsa të tjerët kufizoni sa serverë mund të përdorni.

për fat të mirë HMA nuk vendos kufizime në llogarinë tënde gjatë provës tuaj 7-ditore falas. Do të keni mundësi të përdorni të gjithë gamën e VPN-ve 940+ serverë nëpër 280+ vende si dhe të saj serverë të dedikuar për transmetim dhe ndarje të P2P.

Provoni modalitetin e çastit të VPN, i cili ju lidh automatikisht me serverin më të mirë për nevojat tuaja, ose kontrolloni mënyrën e vendndodhjes nëse keni nevojë për të hyrë në një server në një vend të caktuar – për shembull nëse jeni zhbllokimin e Netflix SHBA.

Nëse po përpiqeni të merrni rreth censurës, mund të zgjidhni që Mënyra e Lirisë të jetë i lidhur automatikisht me një vend me fjalë të lirë.

Ndërsa eksploroni të gjitha tiparet e ndryshme në HMA, do të mbroheni nga e njëjta gjë kriptimi i shkallës ushtarake siç do të ishit sikur të kishit paguar një pajtim. Shërbimi ju lejon gjithashtu lidhni deri në 5 pajisje nën një licencë kështu që ju mund të provoni që aplikacioni funksionon në të gjitha platformat që përdorni.

Tingellon mire? Regjistrohuni për një provë falas tani ose lëvizni poshtë për udhëzuesin tonë të shpejtë të konfigurimit.

Filloni Provimin Tuaj falas për HMA Tani

HMA Free Trial: Guide Quick Setup

Në përputhje me stilin e tij miqësor për përdoruesit, HMA ka bërë shkarkimin e shpejtë dhe të lehtë të provës së saj falas. Ja se si të vendoseni:

1. Hapni Gjyqi falas për HMA faqe.

2. Klikoni në butonin që thotë Gjykimi Falas ose lëvizni poshtë për të gjetur shkarko lidhje për pajisjen tuaj.

3. Plotësoni detajet tuaja dhe klikoni “Filloni Gjyqin”.

hma gjyq falas 1
4. Mos u shqetësoni për t’u ngarkuar. Siç tregon bar në krahun e djathtë, nuk do të faturoheni deri në fund të gjykimit (ne do t’ju tregojmë se si ta bëni shmangni ngarkimin fare pas këtij udhëzuesi për konfigurimin).

hma pa gjyq 2
5. Vendosni një fjalëkalim tek Krijo llogarine tende.

hma gjyq falas 3
6. Shkarkoni klientin HMA VPN.


7. Pasi të keni shkarkuar aplikacioni, hapeni, klikoni në “Hyni”, dhe futni detajet tuaja.

Jini të vetëdijshëm për aktivizimin e llogarisë tuaj mund të zgjasë pak. Ju duhet të prisni për emailin e konfirmimit që thotë, H HMA juaj! Keyelësi i licencës Pro VPN është tani aktiv ‘ para se të keni mundësi të regjistroheni.


8. Sapo të regjistroheni, jeni mirë të shkoni! vetëm zgjidhni mënyrën që dëshironi të përdorni dhe klikoni “Lidhu” ose zgjidhni serverin tuaj nëse jeni duke përdorur Mënyrën e Vendndodhjes.

Si i Anuloni Pagesat Automatike?

Siç e përmendëm edhe më parë, HMA do t’ju ​​faturojë kur skadon gjyqi juaj 7-ditor.

Nëse dëshironi shmangni ngarkimin, mund të jetë një ide e mirë për të anuloni abonimin tuaj menjëherë në mënyrë që të mos harroni ta bëni përpara se të mbarojnë shtatë ditët tuaja.

zgjidhje nuk do të ndikojë në shërbimin tuaj, do të jetë vetëm të parandalojë faturimin kur gjyqi juaj mbaron.

Për të anulluar pajtimin, shkoni te llogaria juaj HMA dhe klikoni “Anuloni Abonimin” nën licencën tuaj.

hma pa gjyq 4

Një kuti do të shfaqet duke pyetur nëse jeni i sigurt. vetëm klikoni “Po, anuloni”.

Pasi të keni anuluar, sigurohuni që pjesa e licencës tuaj që thotë “Rinovimi automatik” të ketë ndryshuar në “OFF”.

gjykim falas hma 5

Ju keni përdorur Provimin tuaj falas HMA – ’farë është tjetër?

Nëse doni të vazhdoni të përdorni HMA pasi skadimi i provës tuaj falas, gjithçka që duhet të bëni është të ktheheni në llogarinë tuaj dhe klikoni “Bleni Tani” nën licencën tuaj ekzistuese.

hma gjyq falas 6

Në lajme edhe më të mira, HMA ju jep një 30 ditë garanci për kthimin e parave në krye të provës së saj 7-ditore falas – kështu që ju mund të keni edhe më shumë kohë për të punuar nëse është VPN e duhur për ju.

Mbani në mend se garancia e kthimit të parave 30-ditore është pak më kufizuese sesa gjykimi 7-ditor. Do të jeni në gjendje të kërkoni paratë tuaja nëse keni hyrë në shërbim më pak se 100 herë dhe e përdorur Bandwidth më pak se 100 GB. Shikoni udhëzuesin tonë për të mësuar më shumë rreth pretendimit të rimbursimit tuaj.

Filloni Provimin Tuaj falas për HMA Tani

përmbledhje

Nëse nuk jeni të sigurt për HMA dhe si i përmbahen shërbimeve të tjera VPN, prova 7-ditore falas është një mënyrë e shkëlqyeshme për ta vënë në provë këtë VPN të njohur.

Nëse jeni të interesuar të mësoni për VPN të tjera që mund t’i provoni falas, hidhini një sy listës sonë të VPN-ve më të mira me prova falas.

Përndryshe, nëse nuk jeni i ri për VPN, merrni disa këshilla për zgjedhjen e VPN më të mirë për ju.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me