Si të merrni një gjyq falas VVN private – Hack më i lehtë për vitin 2020


Si një shërbim mjaft i ri në skenë, PrivateVPN megjithatë po rritet në popullaritet për shkak të saj shpejtësi të nivelit të parë dhe siguri.

Ndërsa vlerësimet tona të përdoruesve duken premtuese, askush nuk e di më mirë se ju kur bëhet fjalë për të kuptuar saktësisht atë që ju nevojitet nga një VPN. Të marrësh fjalën e dikujt tjetër për të është mirë, por është shumë më mirë të përdorësh gjykimin tënd dhe provoni një shërbim para se të angazhoheni për të paguar.

për fat të keq, PrivateVPN nuk ofron një provë falas në mënyrën sesi bëjnë shërbimet e tjera.

Kjo nuk do të thotë që nuk mund ta provoni, megjithëse. E tëra çfarë duhet të bësh është të përfitosh nga PrivateVPN 30 ditë garanci për kthimin e parave në vend të kësaj.

PrivateVPN Gjykimi Falas: Përmbledhje

Provimi i PrivateVPN nuk është saktësisht i lirë; do të duhet të siguroni të dhënat e kartës suaj dhe të bëni një pagesë për të filluar me.

Sidoqoftë, nëse nuk jeni të kënaqur me shërbimin pas 30 ditësh, thjesht mund të bëni anuloni pajtimin tuaj dhe kërkoni një rimbursim.

Ka çdo shans që ju do të jeni aq të lumtur me shërbimin sa nuk do të keni nevojë të anuloni pajtimin tuaj. PrivateVPN krenohet me ca bukur shpejtësi të jashtëzakonshme përmes saj 150+ servera në 60 vende – e përkryer për të shfrytëzuar sa më shumë Serverat miqësorë P2P dhe përrua anonime.

PrivateVPN gjithashtu ofron veçori mbresëlënëse të sigurisë. Shkalla më e lartë e mundshme e Kriptimi 2048-bit do ta mbajë trafikun tuaj plotësisht të sigurt dhe privat. një ndërprerës automatik vrasës, mbrojtje rrjedhje, dhe a politikë e rreptë e prerjeve zero gjithashtu do të ruajë të dhënat tuaja.

Së fundmi, PrivateVPN ju lejon lidhni deri në 6 pajisje njëkohësisht nën një licencë. Kjo do të thotë që mund të siguroheni që VPN funksionon në çdo platformë që përdorni.

Dëshironi ta provoni? Ndiqni udhëzuesin tonë të shpejtë të konfigurimit më poshtë.

Filloni Provimin Tuaj Falas PrivateVPN Tani

Gjyqi PrivateVPN Pa pagesë: Udhëzues i shpejtë për konfigurimin

1. Shkoni në faqen e internetit PrivateVPN dhe klikoni “Merrni PrivateVPN”.


2. Zgjidhni gjatësinë e planit kjo ju përshtatet më së miri. ata janë të gjitha këto të përfshira në garancinë e kthimit të parave 30-ditore kështu që nuk ka rëndësi se për cilin shkoni.

gjykim privatvpn falas 1
3. Vendosni detajet tuaja dhe zgjidhni metodën tuaj të preferuar të pagesës.

4. Shkarkoni aplikacionin përkatës PrivateVPN për pajisjen që po përdorni dhe kënaqeni 30 ditë siguri dhe intimitet!

Ju keni përdorur Gjykimin Tuaj të Lirë PrivateVPN – ’farë është tjetër?

Ne duhet t’ju paralajmërojmë tani që anuloni pajtimin tuaj privatVPN dhe duke i kthyer paratë tuaja mund të jetë e vështirë.

Ka asnjë proces automatik i anulimit kështu që të gjitha kërkesat për të anuluar duhet të kalojnë përmes ekipit mbështetës PrivateVPN. Ju do duhet të jepni një arsye pse po anuloni, megjithëse kjo nuk duhet të jetë e gjatë ose e ndërlikuar. Ti gjithashtu nuk mund të ketë përdorur më shumë se 100 GB trafik gjatë 30 ditëve fillestare.

Mbështetja e klientit mund të jetë e ngadaltë dhe shqyrtuesi ynë ishte nuk ka mundësi t’i kthejë paratë e saj fare. Sidoqoftë, në udhëzimin tonë për anulimin e PrivateVPN dhe kthimin e rimbursimit, nuk kemi pasur aspak probleme dhe mori rimbursimin tonë në të njëjtën ditë.

Filloni Provimin Tuaj Falas PrivateVPN Tani

përmbledhje

Rekordi i pabarabartë i trackVPN kur është fjala për rimbursimet është shqetësuese. Sidoqoftë, me një plan sigurie kaq të frikshme, lehtësie të përdorimit dhe plane të thjeshta pagese, nuk mund të dëshironi ta anuloni atë sidoqoftë!

Jo i gatshëm për të marrë rrezik? Këtu janë disa VPN me prova falas që janë vërtet falas.

Ju gjithashtu mund të shikoni disa VPN të tjera që janë të shkëlqyera për përrua.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map