Si të merrni një gjyq falas të ZenMate – Hack më i lehtë për vitin 2020

Sipas rishikimeve tona të përdoruesve, ZenMate është një nga VPN-të e rrallë që është në gjendje të bëjë anashkaloni kufizimet e rrepta gjeo-kufitare të përdorura nga iPlayer BBC. Ne gjithashtu gjetëm më shumë se i aftë të zhbllokojë Hulu dhe Netflix SHBA.

Megjithatë, disa recensentë gjithashtu kanë raportuar shpejtësi zhgënjyese dhe humbja e lidhjes me një përzgjedhje të serverave ZenMate.

Pra, si mund ta dini nëse vlen të regjistroheni në këtë VPN? Ne mendojmë se mënyra më e mirë është të arrijmë provojeni vetë, para se të paguani asgjë.

Për fat të mirë, ZenMate ju lejon të bëni vetëm atë me të Gjykim falas 7 ditor.

Gjykimi Falas ZenMate – Përmbledhje

Ndërsa disa shërbime VPN u pëlqen kufizojnë shpejtësinë ose bandën e tyre për përdoruesit e provave falas, nuk do të duhet të shqetësoheni për ndonjë kufizim me ZenMate.

Gjatë provës 7-ditore falas, do të keni qasje në gamën e tërë të veçorive të ZenMate kështu që ju mund të merrni një kuptim të mirë të shërbimit dhe nëse ai ju përshtatet.

Kjo do të thotë që ju do të mbroheni nga Kriptimi AES 256-bit ndërsa ju shfletoni. Do të jeni në gjendje të provoni Aftësi të admirueshme zhbllokuese të ZenMate dhe provoni VPN në deri në pesë pajisje të ndryshme.

Një nga gjërat më të mira në lidhje me gjyqin falas të ZenMate është se ju nuk duhet të shkruani detajet e kartës per te filluar. Kjo është një provë falas që vërtet është plotësisht e lirë dhe kjo ju vë në nuk ka rrezik për pagesa të papritura.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të filloni provën tuaj falas tani me udhëzuesin tonë të dobishëm për t’u ngritur.

Filloni Provimin Tuaj falas për ZenMate Tani

Gjyqi ZenMate Falas – Udhëzues i shpejtë për konfigurimin

1. Drejtohuni në faqen e internetit të ZenMate dhe klikoni atje ku thotë “Filloni Gjyqin Falas 7 Ditor”.

gjykim falas zenmate 1

2. Aplikacioni i saktë për pajisjen tuaj do shkarkohet automatikisht.

Pasi të keni shkarkuar, hapni aplikacionin dhe klikoni “Tjetra” për të filluar regjistrimin.

3. Plotësoni detajet tuaja dhe klikoni “Regjistrohu”.

4. Shkoni te llogaria juaj e-mail dhe klikoni në lidhjen që ju dërgon ZenMate konfirmoni adresen tuaj te e-mailit. Pastaj rihapni aplikacionin dhe klikoni “Filloni Gjyqin”.

5. Ndiqni udhëzimet që thonë “Klikoni për të siguruar” dhe të gjithë jeni të vendosur!

Ju keni përdorur Provimin Tuaj falas të ZenMate – ’farë është tjetër?

Sepse ZenMate nuk kërkon detaje të kartës për të shkarkuar provën e saj falas, ju mund të relaksoheni duke ditur ju nuk duhet të shqetësoheni për ndonjë pagesë automatike në fund të javës.

Pasi skadon prova juaj 7-ditore falas, llogaria juaj thjesht do rmbrapa te versioni falas të ZenMate. Kjo do të thotë hyrje në vetëm katër lokacione të serverit, shpejtësia e zvogëluar, dhe aksesueshmëria në vetëm tre platforma.

Nëse ende nuk e keni bërë mendjen në fund të provës tuaj falas, ju keni mundësinë të blini një pajtim të paguar ZenMate me një Periudha e rimbursimit 14-ditor. Kjo ju jep një dy javë shtesë për të provuar shërbimin – megjithëse do të duhet të bëni një pagesë për të filluar me.

Nëse vendosni që ZenMate nuk është për ju, gjithçka që duhet të bëni është anuloni llogarinë tuaj dhe kërkoni një rimbursim përmes ekipit mbështetës të ZenMate – para se të mbarojë kjo periudhë 14-ditore. ZenMate ka një udhëzues për kthimin e parave tuaja në faqen e saj të internetit nëse doni të mësoni më shumë.

përmbledhje

ZenMate mund të mos ofrojë shpejtësinë më të shpejtë përreth, por do t’ju japë një provë plotësisht falas që është tepër e lehtë për tu shkarkuar dhe përdorur. Ju gjithashtu mund të shijoni një periudhë testimi edhe më të gjatë me ofertën e rimbursimit të ZenMate për 14 ditë.

Do preferoni t’i shpenzoni paratë tuaja në një VPN me një shpejtësi pak më të madhe? Ne testuam 5 VPN më të shpejtë në dispozicion.

Mund të hidhni një sy edhe në disa prova të tjera të VPN me 7 ditë.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me