Si të merrni një gjyq falas për protonVPN – hack i lehtë për vitin 2020

ProtonVPN është oferta më e fundit nga ekipi që qëndron pas shërbimit të koduar të postës elektronike, ProtonMail. ProtonMail është i famshëm për të theks në privatësinë kështu që nuk është për t’u habitur që një VPN nuk ishte shumë larg.

Siç mund ta imagjinoni nga një nga ofruesit e postave elektronike më të sigurta në botë, siguria e të dhënave është shumë e lartë në përparësitë e ProtonVPN. Ajo që është befasuese në lidhje me këtë VPN është se ajo vazhdon të mbetet në lidhje me transmetimin.

Kur testuam aftësitë e ProtonVPN, zbuluam se ishte një nga VPN-të e rrallë që në të vërtetë ishte në gjendje të anashkaloni geoblocking në faqet si Netflix dhe Hulu.

Ndërsa faqet e transmetimit po bëhen gjithnjë e më të sofistikuara në zbulimin dhe bllokimin e VPN-ve, serverat që punoni për të zhbllokuar kufizimet gjeo-ditore një ditë ndonjëherë mund të zbresë tjetrën.

Në vend që të hidheni në një pajtim të paguar, është ide e mirë të kontrolloni nëse një shërbim mund të sigurojë saktësisht atë që ju nevojitet së pari.

Për fat të mirë, ProtonVPN gjithashtu ofron një Gjykim falas 7 ditor kështu që ju mund të provoni aftësitë e tij të zhbllokimit dhe privatësisë për veten tuaj, përpara se të shpenzoni para.

ProtonVPN Gjykimi Falas: Përmbledhje

Nëse doni të hyni në gjyqin falas të ProtonVPN, përgatituni të bëni një gërmim!

Për dallim nga shërbimet e tjera, ProtonVPN nuk ka një faqe të dedikuar për gjyq falas në faqen e tyre të internetit. Na kërkuan mjaft kërkime për të zbuluar se gjyqi 7-ditor është në të vërtetë përfshirë kur regjistroheni në planin falas të ProtonVPN.

Në vend se të shkarkoni një VPN dhe të anuloni pajtimin tuaj pasi të përfundojë prova juaj, me ProtonVPN ju mund të merrni qasje në tiparet e tyre të planit Plus për shtatë ditët e para të pajtimit tuaj falas.

ProtonVPN është gjithashtu ndryshe nga disa VPN të tjera në atë nuk i kufizon tiparet për provën e saj falas. Regjistrimi në llogarinë tuaj falas do t’ju marrë shtatë ditë me vlerë të plotë të përdorimit të planit.

Kjo përfshin qasjen në 380+ serverë në 32 vende, mbulimin e deri në 5 pajisje nën një licencë, Përrua P2P, dhe serverat e dedikuar Tor.

Ju gjithashtu do të mbroheni nga tiparet mbresëlënëse të sigurisë ProtonVPN. Kjo perfshin Kriptimi AES 256-bit dhe VPN arkitekturë unike e Sigurt, që drejton trafikun tuaj përmes shumë serverave per te garantuar anonimati dhe siguria.

Provojeni vetë, duke regjistruar një plan falas ProtonVPN tani ose shikoni udhëzuesin tonë të shpejtë të konfigurimit më poshtë.

Filloni gjyqin tuaj falas për protonVPN tani

Provon Falas ProtonVPN: Udhëzues i shpejtë për konfigurimin

1. Shkoni te VPN falas e ProtonVPN faqe dhe klikoni “Merrni ProtonVPN Falas”.


2. Do të shfaqet një zgjedhje e planeve. Klikoni “Lironi falas” përsëri.

gjykim protonvpn falas 1
3. Kur ju kërkohet, shkruani emailin tuaj dhe klikoni “Merrni ProtonVPN falas”.

gjykim protonvpn falas 2
4. Kontrolloni emailin tuaj Kodi i Verifikimit të Protonit. Pasi ta keni marrë atë, shtypni atë në kutinë “Kodi i verifikimit” dhe hit ‘Validate’.

5. Për të krijuar llogarinë tuaj, plotësoni të dhënat tuaja dhe klikoni “Përfundoni”.

gjykim protonvpn falas 3
6. Shkarkoni aplikacionin ProtonVPN 
në pajisjen tuaj. Mos harroni se mund ta provoni gjyqin 5 pajisje të ndryshme.


7. Sapo të shkarkohet, hapni ProtonVPN dhe regjistrohuni me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin që keni vendosur më herët.


8. Kjo është ajo, të gjithë jeni të vendosur! vetëm klikoni “Quick Connect” ose zgjidhni një server nga lista për të filluar.

Ju keni përdorur Provimin tuaj Falas ProtonVPN – ’farë është tjetër?

Gjëja e shkëlqyeshme në lidhje me gjykimin falas të ProtonVPN është se, sepse është të përfshira si pjesë e planit falas, ka nuk ka rrezik që të paguani pasi skadon gjyqi juaj.

E gjithë kjo do të ndodhë kur të mbarojnë shtatë ditët tuaja është që ju do të humbasin qasjen në tiparet e planit Plus të ProtonVPN. Ju vetëm do të keni hyrja në serverë në tre vende, në një pajisje, dhe e jotja shpejtësitë do të zvogëlohen.

Ju gjithashtu do të humbasin qasjen në mbrojtjen e Sigurt të ProtonVPN.

Lajmi i mirë është se, nëse vendosni të rifreskoni llogarinë tuaj në një plan ProtonVPN Plus dhe të riaktivizoni të gjitha këto karakteristika, do të mbroheni nga një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Kjo është në thelb gjykim pa vlerë një muaj tjetër, me një rimbursim i garantuar nëse nuk dëshironi të përdorni ProtonVPN në fund të 30 ditëve.

Filloni gjyqin tuaj falas për protonVPN tani

përmbledhje

Me një provë 7-ditore falas dhe një garanci për 30 ditë kthim të parave, do të keni kohë të mjaftueshme për të provuar nëse ProtonVPN është i duhuri për ju. Shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë në lidhje me këtë VPN të përballueshme.

Dëshironi të shikoni disa opsione të tjera? Lexoni udhëzuesin tonë për VPN-të më të mira me prova falas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me