Si të merrni një gjyq falas ExpressVPN në janar 2020

Ka një arsye ExpressVPN është një nga VPN-të më të njohura përreth. Shtë i sigurt, i gjithanshëm dhe seriozisht i shpejtë.

Gjithmonë është i zgjuar test-drive një produkt para se të kryeni, dhe një VPN nuk bën përjashtim. Një provë falas është mënyra më e mirë për t’u siguruar që ajo ka transmetimin, shpejtësinë dhe shërbimin që po kërkoni.

Megjithatë, ekziston një kapje. ExpressVPN në të vërtetë nuk ofron një provë falas. Në vend të kësaj, ajo ka një garanci pa pyetje – 30-dita e kthimit të parave. Kjo do të thotë që ju mund të provoni ExpressVPN për një muaj të tërë – dhe t’i merrni paratë tuaja kur të keni mbaruar.

Interesuar? Ja çfarë duhet të dini.

ExpressVPN Gjykimi Falas: Përmbledhje

ExpressVPN ofron një garanci për rimbursim të plotë, 30-ditor për rimbursim – dhe kjo është ajo që ju do të përdorni në avantazhin tuaj.

Për një muaj, ju do të jeni në gjendje të shijoni ExpressVPN pa kufij dhe pa asnjë detyrim. Kur të keni mbaruar, ju keni garantuar një rimbursim të plotë.

ExpressVPN është një zgjedhje e lartë, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar shpejtësi. Në mënyrë të vazhdueshme rrah konkurrencën në testet e shpejtësisë.

Ka më shumë për të dashur sesa shpejtësi të shpejtë. Rrjeti i ExpressVPN përfshin 3,000+ serverë në 94 vende. Kjo e bën më të lehtë anashkalojë geoblocks dhe filtra të tjerë të përmbajtjes. me Kriptimi AES me 256-bit, ExpressVPN do t’i mbajë të dhënat tuaja të sigurta. Ai gjithashtu mban një politikë e rreptë e mos-logs dhe ofron një ndërprerës vrasjeje.

Mund të provoni ExpressVPN në aplikacioni vendas për cilindo nga tuajat pajisje. Shërbimi përfshin 24/7 mbështetje të klientit, kështu që ndihma është gjithmonë në dispozicion.

Për të gjitha detajet në lidhje me tiparet dhe performancën e këtij VPN, sigurohuni që të shikoni rishikimin tonë të ExpressVPN.

Filloni gjyqin tuaj falas tani!

Pse ExpressVPN është e ndryshme

ExpressVPN nuk është e vetmja kompani që ofron një garanci të kthimit të parave prej 30 ditësh, por ka disa arsye pse e rrahin konkurrencën e tyre.

Kompanitë e tjera që ofrojnë një kthim të plotë brenda një periudhe kohe të caktuar janë të vështira për t’u kontaktuar. Ekipi mbështetës i ExpressVPN, nga ana tjetër, ka një rekord të shkëlqyeshëm. Ata përpunojnë rimbursimet shpejt, pa bërë pyetje.

ExpressVPN është transparent me politikën e tyre të rimbursimit. Nuk ka rregulla të fshehura si kufijtë e përdorimit të të dhënave që do të anulojnë kthimin tuaj. Nëse keni zgjedhur të kërkoni paratë tuaja mbrapa gjatë periudhës së provës, do të merrni pagesën tuaj plotësisht, pavarësisht sa të dhëna keni përdorur tashmë.

Ju do të duhet të paguani përpara për të shijuar shërbimin e ExpressVPN, por nëse vendosni të mos vazhdoni të përdorni ExpressVPN, do të merrni një rimbursim të plotë. Politika e rimbursimit të ExpressVPN thotë qartë: “Ju mund të anuloni llogarinë tuaj me një rimbursim të plotë brenda 30 ditëve nga blerja juaj fillestare (” Garancia e kthimit të parave “).”

Gjykimet Falas nuk janë vërtet të lira

Periudha e provës për ExpressVPN është me të vërtetë një garanci 30-ditore për kthimin e parave, por kjo është më mirë sesa një provë falas.

Shumica e VPN-ve që ofrojnë një periudhë prove falas e bëjnë këtë vetëm për një kohë shumë të kufizuar. Nëse keni vetëm tre deri në shtatë ditë për të provuar një VPN, mund të mos shihni se si performon në kushte të ndryshme. Për të vërtetë të ndjeheni një VPN, duhet ta provoni për qëllime të ndryshme në periudha të ndryshme të ditës.

Për dallim nga ExpressVPN, shërbimet e tjera ofrojnë prova falas me kufizime të rënda. Ju mund të keni të dhëna të kufizuara, gjerësi bandë ose hyrje në server. ExpressVPN u jep përdoruesve një kufizim të pakufizuar të të dhënave dhe gjerësisë së bandës, si dhe akses të plotë në rrjet.

Ka edhe një gjë tjetër për të parë. Disa prova falas kanë performancë të mahnitshme, deri sa të regjistroheni për një pajtim. Kur shkarkoni ExpressVPN, mund të dini se ajo që shihni është ajo që merrni.

ExpressVPN Free Trial: Guide Quick Setup

Nuk është e vështirë të regjistroheni në ExpressVPN dhe të merrni 30 ditë pa rrezik. Këtu keni një hap pas hapi:

  1. Shkoni në faqen e provës të ExpressVPN .
  2. Pasi të klikoni në butonin e madh të kuq, zgjidhni një plan. majë: Nuk ka rëndësi për cilën pajtim zgjedhni, si të gjitha ato mbulohen nga garancia e kthimit të parave 30-ditore.
  3. Përfundoni procesin e pajtimit duke futur adresën tuaj të emailit dhe duke zgjedhur një mënyrë pagese. majë: Për dallim nga shumë VPN të tjera, ExpressVPN ofron rimbursime edhe për pagesa të Bitcoin.
  4. Shijoni mbrojtjen dhe shpejtësinë më të lartë të VPN-së deri në 30 ditë!

instalim

  1. Instalimi i ExpressVPN në pajisjen tuaj është i thjeshtë. Filloni duke u regjistruar në llogarinë tuaj.
  2. Pas regjistrimit, do të keni mundësi shkarkoni softverin ExpressVPN për pajisjen tuaj.
  3. Pasi të përfundojë shkarkimi, aplikacioni do të hapet. Ju do të merrni një shpejtë për të shkruani një kod aktivizimi. Kjo mund të gjendet në llogarinë tuaj në faqen e internetit të ExpressVPN.
  4. Vendosni kodin e aktivizimit në aplikacion.
  5. Zgjidhni nëse doni që aplikacioni të nisë kur kompjuteri juaj fillon dhe nëse doni të dërgoni raporte. ExpressVPN nuk përfshin ndonjë informacion identifikues në raportet e tij të performancës.
  6. Tani mund të lidheni me një server VPN.

ExpressVPN Gjykimi Falas: ’farë është tjetër?

Aty e keni atë – pasi të regjistroheni, ju jeni një shkarkim larg nga shijimi i ExpressVPN.

Kërkimi i një rimbursimi është po aq i thjeshtë – gjithçka që duhet të bëni është të anuloni pajtimin tuaj dhe të kërkoni ndihmë nga klientët për kthimin e parave tuaja.

përmbledhje

ExpressVPN është një nga shërbimet premium VPN në treg. Ju ofron juve shpejtësia më e shpejtë, serverat e sigurt dhe mbi 3,000 servera në 94 vende. Sidoqoftë, me siguri dëshironi ta provoni para se të kryeni.

Ndërsa ExpressVPN nuk ofron një provë falas, ata ofrojnë një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Kjo ofertë është më e mirë sesa një provë falas sepse nuk përfshin kufizime në shërbimin tuaj. Ju mund të shihni vetëm sa shumë përdoruesit e duan ExpressVPN këtu.

Leximi më tej

Nëse dëshironi më shumë udhëzime për kthimin e rimbursimit tuaj në fund të periudhës së provës, ne kemi shkruar gjithashtu një udhëzues i thelluar për mbylljen e llogarisë tuaj ExpressVPN.

Për një kod shtesë kuponi, mundeni Kliko këtu.

A e shihni të dobishëm këtë udhëzues? Ndjehuni të lirë ta ndani me të tjerët në kërkim të provoni një VPN premium falas!

 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me