Si të merrni një adresë IP të Serbisë nga kudo në vitin 2020 [+ VIDEO]

Në vetëm disa hapa të thjeshtë, mund të keni një adresë IP serbe. Do të keni mundësi transmetoni çdo shfaqje në RTS1 ose DM SAT, përdorni llogarinë tuaj bankare serbe, dhe hyrjen në lajmet serbe dhe faqet sociale nga jashtë vendit.

Një VPN e shkëlqyeshme me serverë në Serbi është gjithçka që ju nevojitet për t’u lidhur. Këtu mund ta gjeni merrni një IP të re në Serbi dhe anashkaloni gjeo-kufizimet për të arritur përmbajtjen që ju nevojitet.

Udhëzues i shpejtë: Si të merrni një adresë IP serbe me një VPN

 1. Zgjidhni një VPN me serverë në Serbi. NordVPNe zgjedhjen tonë # 1.
 2. Shkarkoni programin VPN dhe instaloni në kompjuterin / pajisjen tuaj.
 3. Nisni programin dhe lidheni me një server në Serbi.
 4. Kontrolloni adresën tuaj të re të IP duke përdorur mjetin tonë të lehtë.

Tabela e përmbajtjes

 • Si mund të të marrë një VPN një adresë IP serbe
 • Një VPN gjithashtu ju mban të sigurt & Ju lejon të Rrjedhin Pothuajse thingdo gjë
 • Tofarë duhet të kërkoni në një VPN
 • VPN-të më të mira për të marrë një adresë IP serbe

Si mund të të marrë një VPN një adresë IP serbe

Uebfaqe të vetme për Serbinë kontrolloni vendndodhjen tuaj për të vendosur në sa përmbajtje mund të përdorni. Nëse keni një adresë të huaj IP, faqet mund të fshehin disa ose të gjithë përmbajtjen e tyre nga ti. Mashtrim për të kaluar këto geoblocks është qasja në faqet nga një adresë IP serbe.

VPN me cilësi të lartë ju lejojnë të lidheni me serverat në të gjithë botën. Kur dërgoni trafikun tuaj të internetit përmes një serveri në Serbi, VPN maskon adresën tuaj të vërtetë IP, vetëm duke treguar faqet e internetit të IP serbe të serverit.

Për shkak se faqet e internetit do të mendojnë se jeni në vend, do të keni të njëjtin qasje në faqet serbe si dikush që shikon nga Beogradi. Do të jeni madje merrni rezultatet e kërkimit në serbisht.

Një VPN gjithashtu ju mban të sigurt & Ju lejon të Rrjedhin Pothuajse thingdo gjë

Të kesh një akses të pakufizuar në përmbajtjen rajonale është një ndihmë e mirë nëse je të mësuarit të flasin serbisht. Media sociale dhe faqet e lajmeve serbe gjithashtu do t’ju lejojnë të hulumtoni kulturën lokale, qoftë për kënaqësi ose për të jepni një avantazh të biznesit tuaj.

Një VPN bën shumë më tepër sesa zhbllokimin e përmbajtjes së kufizuar, gjithashtu. Ajo gjithashtu kripton të gjitha të dhënat tuaja, duke përfshirë kartë Krediti numrat, detajet bankare, dhe passwords. Hakerët dhe mbledhësit e të dhënave nuk do të kenë mundësi të përdorin informacionin tuaj ose të ndjekin aktivitetin tuaj.

VPN falas mos i mbroni plotësisht të dhënat tuaja, ose nuk mund t’i kaloj bllokuesit VPN të përdorura nga shërbimet e njohura të transmetimit. Shumë prej tyre shfaqin gjithashtu reklama, logojnë informacionin tuaj dhe shesin atë, dhe kanë serverë shumë të ngadaltë.

shërbimet më të larta VPN ofroni kriptim në shkallë ushtarake dhe veçori të përparuara të sigurisë për t’i mbajtur të dhënat tuaja të sigurta në çdo kohë. Përveç që ju japin IP IP të Serbisë, ata do të jenë zhbllokuar Netflix amerikan, iPlayer BBC, dhe pothuajse çdo përmbajtje tjetër që dëshironi ndonjëherë.

Tofarë duhet të kërkoni në një VPN

 • Serverat në Serbi: Për të marrë një adresë IP serbe, duhet të lidheni me një server në vend.
 • Kriptimi i fortë: Përdorni vetëm VPN që përdorin shifrimin e përparuar të Encryption Standard (AES), mundësisht 256-bit ose më të lartë.
 • Serverë me shpejtësi të lartë: Zgjidhni një VPN me lidhje të shpejta dhe gjerësi të pakufizuar të brezit, nëse doni të transmetoni pa ndërhyrje ose ndërprerje.
 • Mbrojtja e intimitetit: Sigurohuni që VPN të ketë një politikë të rreptë të mos-logs, kështu që aktiviteti juaj në internet nuk mund të gjurmohet kurrë tek ju.
 • Mbështetja e klientit: Përdorni një VPN me agjentë mbështetës të përgjegjshëm dhe të dobishëm. Lexoni se çfarë duhet të thonë klientët e tjerë në lidhje me përvojat e tyre me VPN.

VPN-të më të mira për të marrë një adresë IP të Serbisë

1. NordVPN

Vlerësimi i Përgjithshëm: 4.9 – VPN jonë e përgjithshme # 1

Pajisjet NordVPN

OFERTA SPECIALE: GRAB ZBRITJEN TUAJ 70% për të marrë një adresë IP të Serbisë me NordVPN TANI!

Vlerësuar nga ekspertët tanë dhe shumë të tjerë si VPN më e sigurt në dispozicion sot, NordVPN ka 3 servera në Serbi. Një ndërfaqe e thjeshtë hartë e bën të lehtë zgjedhjen e serverit të duhur për ju dhe ndërroni serverët kurdo që të keni nevojë.

NordVPN ofron gradë ushtarake Kriptimi 2048-bit. Karakteristikat mbresëlënëse të sigurisë përfshijnë një Double VPN opsion që drejton trafikun tuaj përmes dy serverave, me një shtresë shtesë të kriptimit të shtuar në secilin prej tyre.

Konsumatorët e duan NordVPN sepse është e lehtë për t’u përdorur, por nëse keni ndonjë problem, mund të merrni ndihmë përmes 24/7 chat live. Uebfaqja gjithashtu ka FAQ të shkëlqyera dhe seksione tutoriale.

Ju mund të provoni reputacionin e shkëlqyeshëm të NordVPN për veten pa rrezik nga 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Keni nevojë për më shumë informacion? Këtu është shqyrtimi ynë i hollësishëm i ekspertëve të NordVPN.

NordVPN mund të zhbllokohet:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Merrni NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Vlerësimi i përgjithshëm: 4.9 – VPN më e shpejtë që kemi testuar për Serbinë

Përfitimet e ExpressVPN

Mos e humbisni: Merr 49% zbritje nga VPN # 1 & provojeni për 30 ditë pa rrezik

Express VPN është VPN me vlerën më të mirë për shpejtësi. Ajo ka një vendndodhja e serverit në Serbi me IP të shumta, dhe nuk do t’ju zhgënjejë nëse dëshironi një agjërim, VPN i besueshëm për transmetim.

ExpressVPN ka një politikë e rreptë e mos-logs për të mbrojtur privatësinë tuaj dhe Kriptimi i shkallës ushtarake AES 256-bit për të mbrojtur të dhënat tuaja.

Ju mund të lidheni deri në 5 pajisje për licencë, me aplikacione miqësore për përdoruesit të disponueshëm për të gjitha pajisjet e njohura. Aty eshte nje 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha planet e ExpressVPN dhe, nëse keni nevojë për mbështetje, do ta merrni shpejt me bisedë live 24/7.

Keni nevojë për më shumë informacion? Këtu është shqyrtimi ynë i hollësishëm i ekspertëve të ExpressVPN.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Merrni ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Vlerësimi i Përgjithshëm: 4.8 – VPN me vlerën më të mirë / VPN më e mirë për Mac / Ndërfaqja e dizajnuar intuitivisht për transmetim të menjëhershëm

pajisje të shumëfishta cyberghost

Vetëm për kohë të kufizuar – Merrni 73% Zbritje në CyberGjest Tani

Ju nuk do të keni asnjë problem për të marrë një Adresa IP serbe kur lidheni me ndonjërën nga 8 serverë CyberGhost në vend.

Ndërfaqja e përdoruesit e CyberGhost është aq e lehtë për t’u përdorur ashtu një klikim mund t’ju ​​marrë një adresë IP të Serbisë dhe mbrojtje të plotë VPN. Fillestarët e VPN e duan faktin që profilet e paracaktuar të CyberGhost mund automatikisht zgjidhni serverin më të mirë për nevojat tuaja.

CyberGhost ka të gjitha tiparet e sigurisë që do të prisnit nga një VPN i lartë, plus bllokimi i reklamave dhe një modalitet HTTPS Redirect. Kur moda është aktive, CyberGhost automatikisht ju ridrejton në versionin më të sigurt të çdo faqe në internet.

CyberGhost ka shkëlqyeshëm 24/7 chat live mbështetur. Ju mund të lidheni deri në 7 pajisje në llogarinë tuaj, dhe ka një Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh, duke ju dhënë mjaft kohë për të provuar shërbimin për veten tuaj.

Keni nevojë për më shumë informacion? Këtu është shqyrtimi ynë i hollësishëm i ekspertëve të CyberGhost.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po; profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Merrni CyberGost Tani!

Leximi më tej

Merrni ofertat më të mira në VPN-të më të mira.

Të reja për VPN? Këtu keni gjithçka që duhet të dini.

Mësoni rreth 6 VPN-të më të mira për Filmat Streaming.

Ende i pavendosur? Shikoni përvojat e ekspertëve tanë nga 10 Gjërat që duhet të merrni parasysh kur zgjidhni një VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me