Si të Blini Uebsajtet Ndërkombëtare të Amazon nga Australia


Shhh… Dëshiron të dish një sekret? Ti mundesh bleni shumicën e produkteve të Amazon Australia më të lira në faqet e internetit ndërkombëtare të Amazon. Dhe jo vetëm më e lirë – do të gjeni një gamë më të madhe të produkteve dhe markave të njohura ndërkombëtare që nuk janë të disponueshme në Australi.

Por si mund të hyni në të gjitha blerjet e mëdha nga Australia? Një VPN me cilësi të lartë është gjithçka që ju nevojitet. Një VPN e mirë maskoni IP-në tuaj për ta bërë të duket sikur po shikon nga një vend tjetër. Kjo do të zhbllokojë faqet e internetit ndërkombëtare të Amazon nga brenda Australisë. 

Ajo gjithashtu do të kodoni trafikun tuaj të internetit për të mbrojtur informacionin tuaj personal nga hakerat dhe spiunët. Ky do mos lejoni që vjedhjet e cyber të vjedhin detajet tuaja financiare kur paguani online. 

Lexoni më tej për të zbuluar mënyra më e mirë për të blerë në faqet e internetit ndërkombëtare të Amazon nga Australia.

Si të Bëni Blerje në Uebfaqet Ndërkombëtare të Amazon: Udhëzues i shpejtë

 1. Regjistrohuni për një VPN që operon serverë në të gjithë globin. NordVPNe zgjedhjen tonë # 1 për blerje në internet për shkak të veçorive të forta të sigurisë.
 2. Instaloni aplikacionin tuaj VPN dhe lidheni me një server në vendin ku dëshironi të blini.
 3. Shkoni në Amazon, zgjidhni rajonin tuaj (virtual) dhe shijoni disa terapi me pakicë!

Merrni NordVPN Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të Blerë në Uebfaqet Ndërkombëtare të Amazon nga Australia

 • Mbroni të dhënat tuaja personale: VPN kodojnë të gjitha informacionet që ju dërgoni në lidhje me internetin tuaj. kjo ndalon hakerat të shohin informacione të ndjeshme, si detajet e kartës tuaj të kreditit dhe informacionet e hyrjes. 
 • Kurseni para për blerjet tuaja: Nuk është sekret që çmimet e produkteve ndryshojnë nga një vend në tjetrin. Ti mundesh përdorni VPN tuaj për të hyrë në marrëveshje ekskluzive dhe zbritje nga shitësit ndërkombëtarë në Amazon. 
 • Kaloni më pak për transportin: Dërgoni një dhuratë jashtë shtetit? nëse ti blini nga faqja e internetit lokale e marrësit, do të kurseni para për transportin.
 • Hape Video Kryeministri Amazon i SHBA: Mund të përdorni VPN-në tuaj zhbllokoni përmbajtjen shtesë të Amazon Prime nga SHBA dhe vendet e tjera. Shikoni udhëzuesin e ekspertëve tanë për të mësuar më shumë.

Zgjedhja e një VPN për Amazon

Shtë e rëndësishme të zgjidhni shërbimin më të mirë VPN për ruajtjen e shpejtë dhe të sigurt të shfletimit tuaj.

Ju duhet të shikoni për një VPN që ofron Bandwidth i pakufizuar servera me shpejtësi të lartë në të gjithë globin. Nuk ka asgjë më të keqe se sa të humbasësh shumë sepse lidhja jote ishte shumë e ngadaltë për të ngarkuar Amazon me kohë! 

VPN që ju zgjidhni duhet të ofrojë aplikacione për të gjitha pajisjet tuaja. Lidhjet e shumta të njëkohshme janë të dobishme nëse doni të mbroni tërë familjen tuaj me një llogari të vetme VPN.

Në kushtet e sigurisë dhe privatësisë, VPN juaj duhet të ofrojë Kriptimi 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës për të parandaluar largimin e të dhënave të pambrojtur nga rrjeti juaj në një rast të rrallë që lidhja juaj VPN dështon.

VPN-të më të mira për blerje në Uebfaqet Ndërkombëtare të Amazon nga Australia

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN kombinon shpejtësi të lartë të lidhjes, Bandwidth i pakufizuar, dhe karakteristika të forta sigurie, kështu që ju mund të shijoni blerje të sigurt dhe të shpejtë në internet.

me vendndodhjet virtuale në 60+ vende, përfshirë SH.B.A., ju mund të blini nga çdo vend Amazon!

VPN mban një politikë e rreptë e mos-logs dhe mbron të dhënat tuaja me kriptimi i shkallës ushtarake. Aplikacionet e tij paraqesin një ndërprerës automatik vrasës, shumë. 

Duke folur për aplikacione, NordVPN ndërfaqja miqësore për përdoruesit është në dispozicion për të gjitha platformat kryesore. Ti mundesh mbrojnë deri në 6 pajisje në të njëjtën kohë.

Shërbim mbresëlënës, i gjithanshëm, ka fituar vlerësime të shkëlqyera të klientëve të NordVPN. Provojeni pa rrezikshmëri me një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

Shikoni ofertat NordVPN

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN është VPN më e shpejtë në treg. Ajo ofron Bandwidth i pakufizuar 3,000+ serverë në 94 vende, përfshirë SH.B.A..

i saj tiparet më të mira të sigurisë ruaj informacionin tuaj personal, kështu që gjithmonë jeni anonim në internet.

Ti mundesh lidhni deri në 5 pajisje njëkohësisht, dhe ka aplikacione për shumicën e platformave kryesore.

ExpressVPN ofron një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave dhe a Gjykim falas 7 ditor për aplikacionet Android dhe iOS. Për të mësuar më shumë rreth asaj që mund të bëjë kjo VPN e rrufetë, shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit e vërtetë në lidhje me të.

Shikoni ofertat ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost super i shpejtë është një zgjedhje popullore në mesin e blerësve në internet.

CyberGhost operon 3.600 servera në 60 vende, kështu që ju mund të bëni dyqane në të gjithë botën. Më e mira nga të gjitha, e saj karakteristika të sigurisë së lartë do t’i mbajë të sigurta informacionet tuaja personale ndërsa jeni shfletoni deri në 7 pajisje.

Mund ta provoni CyberGhost me të Gjykim falas 24-orësh dhe Garanci kthyese prej 45 ditësh.

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

4. PrivateVPN

Pajisjet privateVPN

PrivateVPN është një buxheti-miqësore ofrues me tiparet më të mira të sigurisë dhe Bandwidth i pakufizuar.

Shtë e lehtë për t’u përdorur dhe e shkëlqyeshme për fillestarët. Ndërsa nuk ka asnjë mbështetje për bisedë live, nëse nuk jeni i ri për VPN që mundeni të keni një agjent mbështetës të klientit të instalojë VPN-në tuaj softuer për ju përmes ndihmës në distancë.

Shfrytëzoni sa më shumë Gjykim falas 7 ditor dhe Garanci 30-ditore, e kthimit të parave për të zbuluar pse përdoruesit vlerësojnë PrivateVPN.

Shikoni marrëveshjet privateVPN

5. Surfshark

Surfshark është një tjetër zgjedhje e shkëlqyeshme për blerje në Amazon. Ajo ofron shpejtësi të lartë, një rritje rrjeti global i serverave, dhe karakteristika të fuqishme të sigurisë që ju mbajnë të sigurt ndërsa shfletoni.

Surfshark ka aplikacione për pothuajse të gjitha pajisjet dhe ofertat lidhje të pakufizuara të njëkohshme, kështu që ju mund ta mbani të gjithë familjen tuaj të lidhur. 

Nëse nuk jeni të sigurt nëse Surfshark është i duhuri për ju, klikoni këtu për të lexuar rishikimet e përdoruesve të vërtetë. Ekziston edhe një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave, kështu që mund ta provoni pa rrezik

Shikoni marrëveshjet e Surfshark-ut

përmbledhje

Duke përdorur një VPN, mund të merrni marrëveshje të shkëlqyera në uebfaqet ndërkombëtare të Amazon, edhe kur jeni duke bërë blerje nga Australia. Një VPN e mirë gjithashtu mbroni informacionin tuaj personal nga cyberthieves, duke u siguruar që paratë tuaja të fituara me vështirësi të qëndrojnë të sigurta në llogarinë tuaj bankare.

Nëse nuk jeni ende të sigurt se cili VPN është më i miri për ju, ju rekomandojmë NordVPN. është shpejt, i sigurt, dhe më e mira nga të gjitha, mund ta provoni falas!

Merrni NordVPN Tani!

Leximi më tej

Shihni listën që ekspertët tanë të kursyer nga buxheti kanë përpiluar nga marrëveshjet më të mira të VPN aktualisht në dispozicion.

Nëse përdorni PayPal, ekspertët tanë rekomandojnë të mbroni paratë tuaja me një VPN.

Të interesuar për sigurinë në internet aq sa blerjet? Shikoni rekomandimet tona të ekspertëve për më të mirë VPNS pa log.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map