Si ta shikoni UEFA Europa League nga Kudo tjetër! | Përditësuar 2020


UEFA Europa League është rikthyer dhe faza e grupit është rikthyer në veprim. Dyzet e tetë skuadra kanë një shans të dëshmojnë veten të denjë për të përparuar në fazën e nokaut. Por nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos jeni në gjendje të dëshmoni eksitimin e ndeshjeve.

Mos u shqetëso, sidoqoftë Udhëzuesi im i shpejtë ju tregon se si mundeni shikoni çdo moment të ndeshjeve që kanë rëndësi për ju!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin e Austrisë në Puls4

Puls4 po transmeton disa ndeshje UEFA Europa League në Austri. Ja se çfarë të bëni për të transmetuar UEFA Europa League në Puls4:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Austri. ExpressVPN është sugjerimi im për të parë futboll, për shpejtësinë dhe veçoritë e tij të sigurisë.
 2. Regjistrohu dhe shkarkoni VPN-në tuaj, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Austri.
 3. Shkoni në www.puls4.com.
 4. Hapni transmetimin live dhe kënaquni!

Shikoni UEFA Europa League Tani!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin e Belgjikës në RTBF

RTBF po tregon transmetimin në gjuhën frënge të UEFA Europa League në Belgjikë. Për të parë ndeshjet e UEFA Europa League në RTBF, ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 1. Zgjidhni një VPN premium që ka serverë Belgjikë. Rekomandimi im është ExpressVPN për shikimin e prurjeve me shpejtësi të lartë të futbollit.
 2. Regjistrohuni dhe instaloni VPN-në tuaj të zgjedhur, hapeni atë dhe regjistrohuni, dhe pastaj lidheni me një server në Belgjikë.
 3. Shkoni në www.rtbf.be dhe krijoni një hyrje falas.
 4. Hyni në RTBF dhe transmetoni ndeshjet!

Shikoni UEFA Europa League Tani!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin Belgjikë në Sporza

Sporza po transmeton transmetimin në gjuhën holandeze të UEFA Europa League në Belgjikë. Ndiqni këto udhëzime për të filluar transmetimin e UEFA Europa League në Sporza në asnjë kohë:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Belgjikë. ExpressVPN shërbimi është më i miri për transmetimin e UEFA Europa League për serverat e saj të shpejtë.
 2. Regjistrohuni dhe instaloni VPN, regjistrohuni dhe më pas zgjidhni një server në Belgjikë.
 3. Shkoni në sporza.be.
 4. Zgjidhni rrjedhën tuaj dhe shijoni veprimin!

Shikoni UEFA Europa League Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë UEFA Europa League

Transmetuesit janë shpesh kërkohet të bllokojë njerëzit nga transmetimi i përmbajtjes jashtë rajonit të tyre. Këto gjeo-kufizime e bëjnë të vështirë të shikoni transmetimin që dëshironi kur jeni jashtë vendit.

Një VPN e mirë mund të fshehë vendndodhjen tuaj, duke ju lejuar juve shikoni ndeshjet e UEFA Europa League pa marrë parasysh se ku jeni.

Një VPN lidh pajisjen tuaj me një server në çdo vend që ju zgjidhni. Trafikut tuaj i është caktuar e njëjta adresë IP me serverin VPN, e cila rezulton në mendimin e faqes streaming ju jeni në të njëjtin vend si serveri. Kjo ju lejon të lidheni me përmbajtjen.

Kur doni të shihni UEFA Europa League, ju duhet përdorni një VPN me cilësi të lartë. Faqet transmetuese mund të zbulojnë VPN me cilësi të ulët me softuer anti-VPN dhe ato bllokojnë ato VPN nga serverat e tyre.

VPN me cilësi të lartë maskojnë veten më mirë, duke ju lejuar juve anashkaloni geoblocks pa problem.

Për transmetimin e sporteve, shikoni për një VPN me shpejtësi të shpejtë dhe të qëndrueshme të lidhjes. Ju nuk dëshironi të humbisni një qëllim të mrekullueshëm për shkak të problemeve të ngecjes dhe buffering.

3 VPN më të mira për shikim UEFA Europa League

1.ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Gjërat lëvizin shpejt në fushë. Lojtarët lëvizin shpejt, topi lëviz shpejt, loja lëviz shpejt. Keni nevojë për shumë bandwidth të vazhdojmë me veprimin. ExpressVPN ju ndihmon të vazhdoni, pasi ofron disa nga këto shpejtësia më e shpejtë e rrjetit në dispozicion.

Rrjeti i saj i gjerë mbi 3000 servera në 94 vende ofron shumë mundësi për të transmetuar lojëra UEFA Europa League.

Aplikacioni zgjedh automatikisht protokollin për ju, ose mund të zgjedhni veten, nga OpenVPN, L2TP / IPsec dhe PPTP.

Ndani rrjetin tuaj midis VPN dhe faqeve lokale me veçorinë e tunelizimit të ndarë. Kjo ju lejon lidheni me sitet e pakriptuara ndërsa transmetohen përmes tuneleve të koduar nga e gjithë bota.

Me 256-bit encryption AES si një standard me ExpressVPN, ju merrni encryption në nivelin ushtarak që i mban cyberthieve, hakerat dhe qeveritë të mos përpiqen të hyjnë dhe të shohin të dhënat tuaja.

Politika e shkrimeve zero garanton që VPN nuk mbledh ndonjë nga të dhënat tuaja përfshirë pyetjet e DNS, historinë e shfletimit, dhe më shumë. ExpressVPN mban aktivitetin tuaj të sigurt dhe privat.

Me një llogari, ju jeni në gjendje ta bëni përdorim deri në pesë pajisje njëkohësisht. Lërini të gjithë në shtëpi të bëjnë ekipet e tyre të preferuara dhe të shikojnë në të njëjtën kohë.

Nëse keni probleme në lidhje ose keni nevojë për ndihmë ndryshe, 24/7 mbështetje chat live është në dispozicion.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth veçorive të sigurisë dhe transmetimit të ExpressVPN? Sigurohuni që të lexoni tonë rishikim gjithëpërfshirës.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 30 ditëve.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
ESPN, Eurosport, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:
Të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Disa ruterë, Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome dhe Firefox.

Shikoni UEFA Europa League Me ExpressVPN Tani!

2. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Një VPN me nivel të lartë me një çmim të arsyeshëm, NordVPN ju siguron gjithçka që prisni për transmetimin në internet. Me serverë me shpejtësi të lartë në të gjithë botën –mbi 5,100 serverë në 59 vende– ofron shumë mundësi lidhjesh për transmetimin e UEFA Europa League.

Karakteristika e tij SmartPlay ju ndihmon të merrni dhe mirëmbani një lidhje të qëndrueshme rrjedhëse duke anashkaluar lehtësisht geoblocks.

Kriptimi i nivelit ushtarak ndalon çdokënd të arrijë të dhënat tuaja, duke ju mbajtur të sigurt dhe anonim ndërsa jeni online. CyberSec mbron pajisjen tuaj nga përmbajtje dashakeqe, bllokimi i adware, malware dhe faqet e dyshimta.

Double VPN ju jep një shtresë shtesë të encryption nga drejtimin e trafikut tuaj përmes dy tuneleve të sigurt. Kur të bini log, NordVPN vazhdon duke ju mbrojtur me politikën e saj të rreptë të mos-logs. 

Lidhni deri në gjashtë pajisje menjëherë me planin tuaj NordVPN. Nëse keni pyetje, 24/7 chat live është shumë e dobishme. Provojeni NordVPN për një muaj dhe përfitoni nga garancia e tij 30-ditore për kthimin e parave.

Mund të mësoni më shumë rreth protokolleve të sigurisë të NordVPN kur të lexoni rishikim i plotë i ekspertëve.

Garancia për kthimin e parave: Ando herë brenda 30 ditëve.

NordVPN mund të zhbllokojë:
Eurosport, ESPN, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer në BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:
Servers specialiteti P2P janë në dispozicion.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox dhe disa ruterë.

Shikoni UEFA Europa League Me NordVPN Tani!

3. CyberGhost VPN

Pajisjet CyberGhost

Për këdo që është i ri për të transmetuar një VPN, CyberGhost e bën të lehtë. Ajo siguron të veçantë, serverë të dedikuar për transmetim të dizajnuara për të prishur geoblocks dhe për të mbajtur një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme për rrjedhën tuaj. Gjeni një server vetëm për të transmetuar ndeshjet e futbollit.

CyberGhost ofron një rrjet të gjerë, me 5,700+ serverat në 90 vende. Kjo përfshin shumë servera në të gjithë Evropën për të parë UEFA Europa League gjatë gjithë sezonit.

Mbrojtja e shkallës ushtarake i mban të sigurta të dhënat tuaja në internet me encryption AES 256-bit që është një fortesë që askush nuk mund ta pranojë.

Aplikacioni CyberGhost bllokon gjurmuesit, reklamat dhe malware nga pajisja juaj, duke e mbajtur pajisjen tuaj të mos përdorë popup të dëmshëm dhe përmbajtje të tjera me qëllim të keq.

politika me shkrime zero ju mban anonim pasi të dilni. Asnjë nga aktivitetet e shfletimit ose transmetimit nuk qëndron në server.

Përdorni lidhje në deri në shtatë pajisje njëkohësisht për të transmetuar ndeshje live të futbollit!

Kthehuni te veçoria e bisedës drejtpërdrejtë e CyberGhost kur keni pyetje ose çështje.

Nëse dëshironi ta provoni para se të merrni një vendim për blerje afatgjatë, keni 14 ose 45 ditë dhe mund të merrni një rimbursim të plotë nëse ndryshoni mendje. Në afat të shkurtër, ju mund të zgjidhni gjyqi 24-orësh falas.

Lexoni tonërishikim ekspertësh me thellësi  të mësoni më shumë rreth CyberGhost dhe të shihni nëse është për ju.

Garancia për kthimin e parave: 14 ditë në plane të shkurtra, 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë.

Prove falas: Gjyq 24-orësh.

CyberGhost mund të zhbllokojë:
ESPN, Eurosport, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Amazon Prime Video, HBO TANI, dhe DAZN.

Mbështet përrua:
Serverat e përkushtuar për torrent janë në dispozicion.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Linux, Chrome dhe disa ruterë.

Shikoni UEFA Europa League Me CyberGhost Tani!

përmbledhje

Dyzet e tetë ekipe marrin një mundësi më shumë për një kampionat në UEFA Europa League. Regjistrohu për një VPN sot dhe sigurohuni që t’i shihni ato ekipe të luftojnë për një shans më shumë në një titull.

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është i duhuri për ju? Rekomandoj ExpressVPN për shikimin e UEFA Europa League. Shpejtësia dhe karakteristikat e saj janë të vështira për tu mposhtur.

Shikoni faqja jonë e kuponave për të kursyer kur regjistroheni!

Leximi më tej

Dëshironi të dini më shumë rreth VPN dhe ato që mund të bëjnë për ju? Shikoni këto faqe:

 • Si të shikoni TV MB jashtë vendit – Kjo me të vërtetë funksionon!
 • Cilët VPN mund të hyjnë në të vërtetë DAZN?
 • Si të merrni një adresë IP të Spanjës nga kudo tjetër
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map