Si ta shikoni të gjithë Sezonin e Rise 1 Falas Online!

Bëhuni gati për të hyrë në një botë të kaosit ligjor këtë vjeshtë me dramën krejt të re, All Rise, në dispozicion ekskluzivisht në CBS. për fat të keq, Gjeografia CBS kufizon përmbajtjen e saj – kuptimi nuk mund të shikosh nëse je jashtë Shteteve të Bashkuara.

Lexoni më tej për të zbuluar se si të përdorni një VPN për të anashkaluar gjeo-kufizimet e CBS dhe për të parë sezonin e parë të Gjithë Ngrihet nga kudo. Ne gjithashtu do t’ju rekomandojmë VPN-të më të mira për punën.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikojmë të gjithë ngritjen, Sezoni 1

 1. Zgjidhni një VPN me serverat në Shtetet e Bashkuara. Ne rekomandojme NordVPN për transmetim të shpejtë dhe pa probleme.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj të zgjedhur.
 3. Lidhu me një Serveri amerikan.
 4. Navigoni në CBS.com dhe hyni në llogarinë tuaj ose filloni një gjykim falas nëse nuk e keni një dhe filloni të transmetoni!

Watch All Rise, Sezoni 1 Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë gjithçka në rritje, Sezoni 1

CBS përdor adresën tuaj IP për të përcaktuar vendndodhjen tuaj. nëse përpiqesh të hysh në CBS nga jashtë SH.B.A., do të bllokohesh.

Këtu hyn një VPN. Një VPN maskon adresën tuaj IP, kodon të dhënat tuaja, dhe drejton trafikun tuaj përmes një serveri të sigurt në një vendndodhje sipas dëshirës suaj.

Ti mundesh përdorni një VPN për t’u lidhur me një server në SH.B.A. dhe merrni një adresë IP të SH.B.A.. Kjo mashtron CBS (ose rrjete të tjera) në të menduarit që ju jeni bazuar në SH.B.A. dhe zhbllokimin e përmbajtjes së saj.

Duke përdorur një premium VPN, ju mund të kënaqeni hyrje e pakufizuar për të gjitha shfaqjet e shkëlqyera në CBS, përfshirë All Rise.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një nga avantazhet kryesore të përdorimit të një VPN është që ju mund të zhbllokoni përmbajtjen tuaj të preferuar, kudo që të jeni. Por VPN-të ju ofrojnë shumë më tepër sesa transmetim pa probleme.

Një VPN maskon adresën tuaj të vërtetë IP dhe kodon trafikun tuaj në internet. Kjo ju lejon të qëndroni anonim dhe të sigurt në internet.

Si rezultat, juaj ofruesi i shërbimit të internetit (ISP), reklamuesit, hakerat dhe sytë e tjerë të prishur nuk mund të ndjekin aktivitetin tuaj në internet.

Karakteristikat e sigurisë si Kriptimi 256-bitnjë politikë pa log, dhe ndërprerës automatik vrasës siguroni një shtresë shtesë sigurie, në mënyrë që të mund të shfletoni dhe transmetoni në internet me paqe mendore.

3 VPN-të më të mira për të shikuar të gjitha ngritjet, Sezoni 1

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN është vlerësoi VPN më të mirë në treg për një arsye të mirë. Ndërfaqja e saj e lehtë e bën atë të shkëlqyeshëm për fillestarët, ndërsa gjithashtu ofron karakteristika të nivelit të lartë dhe shërbim i shpejtë.

Ju mund të shijoni shfletimin dhe transmetimin pa kufizime me NordVPN. Atje jane 5,700 serverë +59 shtete, përfshirë Shtetet e Bashkuara.

i saj Teknologji SmartPlay ju lejon të lidheni automatikisht me serverin më të mirë, duke e bërë atë të përsosur për transmetimin pa probleme të gjithë Rise.

Nga pikëpamja e sigurisë, nuk mund të gabosh me NordVPN. Karakteristikat përfshijnë kriptimi i shkallës ushtarakenjë politikë pa lognjë ndërprerës vrasës, dhe Mbrojtja e rrjedhjes DNS.

A veçori VPN e dyfishtë enkripton lidhjen tuaj dy herë, ndërsa CyberSec bllokon reklamat e padëshiruara dhe faqet e internetit me qëllim të keq.

Zgjidhni një nga planet e NordVPN – të gjitha këto vijnë me një bandë të pakufizuar – dhe shijoni një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe CBS.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Watch All Rise with NordVPN!

2. ExpressVPN

me 3,000+ servera160+ vendndodhje, nuk do të keni asnjë problem të shikoni All Rise with ExpressVPN.

I njohur për shpejtësinë e vetëtimës, ExpressVPN ju premton një transmetim të shpejtë dhe të qetë. Ju nuk do të duhet të shqetësoheni për kohën e buffering dhe ngarkimit.

Mund të ndjeheni të sigurt në internet kur përdorni ExpressVPN. Ajo ofron karakteristika të shkëlqyera të sigurisë, duke përfshirë një ndërprerës i integruar vrasës, Mbrojtja e rrjedhjes DNS, Mbrojtja e rrjedhjes IPv6, dhe tunele të ndara.

është TrustedServer teknologji gjithashtu fshin çdo server ExpressVPN kur të fillohet përsëri.

Provoni ExpressVPN dhe veçoritë e saj të shkëlqyera me Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe CBS.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Watch All Rise me Express VPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është a popullor VPN falë miqësisë së tij për përdoruesit. Atje jane 6,200+ serverë në më shumë se 90 shtete, gjë që e bën të lehtë shikimin e shfaqjeve të shkëlqyera si All Rise.

Ti mundesh njëkohësisht lidhen deri në 7 pajisje me një pajtim, dhe ju mund të përdorni CyberGhost me aplikacione për Windows, mushama, iOS, android, Linux, dhe routers.

CyberGhost e merr shumë seriozisht sigurinë tuaj. Karakteristikat e tij përfshijnë një ndërprerës automatik vrasës, DNS dhe Mbrojtja e rrjedhjeve IP, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe Kriptimi 256-AES. Mund të arrini tek Mbështetje 24/7 e klientit nëse keni ndonjë çështje.

Mund ta provoni CyberGhost me bujarë Garanci kthyese prej 45 ditësh.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, CBS, dhe të tjerë.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Watch All Rise with CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Me një VPN premium, mundeni merrni gjeo-kufizime të kaluara dhe shikoni të gjitha shfaqjet tuaja të preferuara, përfshirë All Rise on CBS.

Ne kemi zgjedhur NordVPN si VPN numër një ynë për shikimin Gjithë Ngritja në CBS. Me të saj karakteristika të shkëlqyerashpejtësi të mëdha, dhe siguria e lartë, NordVPN ju lejon të keni qasje në përmbajtje të shkëlqyeshme nga çdo vend me lehtësi.

Mësoni më shumë rreth Si të shikoni CBS-të jashtë Amerikës

A jeni tifoz futbolli? Lexoni udhëzuesin tonë Si ta shikoni sezonin e futbollit NFL nga kudo në 2019

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me