Si ta shikoni Sezonin Rookie 2 Free Online!

Rishtari më i vjetër në LAPD, John Nolan, është rikthyer të vazhdojë ta dëshmojë veten në Sezonin 2 të The Rookie.

Për ata që nuk kanë abonim me kabllo ABC, sezoni i dytë i The Rookie po transmeton Hulu. Sidoqoftë, Hulu është një shërbim transmetimi që është ekskluzive për shikuesit amerikanë.

Nëse jetoni jashtë SH.B.A., do të bllokoheni nga hyrja në Hulu dhe nuk do të jeni në gjendje të kapni veprimet e luftimit të krimit.

A VPN ju lejon të kapërceni kufizimet gjeografike të Hulu dhe shikoni Sezonin Rookie 2 nga kudo në botë. Lexoni më tej për të zbuluar se si.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni rishtari në Hulu

Shtë e thjeshtë të përdorësh një VPN për të parë shfaqjen e Rookie TV në Hulu – merr vetëm katër hapa të thjeshtë.

 1. Zgjidhni një VPN premium. Ne rekomandojme NordVPN për rrjetin e saj të gjerë të serverëve me shpejtësi të lartë amerikane dhe karakteristikave të nivelit të lartë të sigurisë.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin VPN në pajisjen tuaj.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server amerikan.
 4. Shkoni në Hulu, regjistrohuni ose regjistrohuni dhe pastaj filloni të transmetoni Sezonin 2 të The Rookie.

Stream The Rookie Season 2 Tani!

Si të regjistroheni për Hulu

Hulu është i bllokuar për çdo shikues jashtë SH.B.A. Si rezultat, kërkon një adresë dhe metodë pagese në SHBA kur regjistroheni. Nëse keni një mik në SH.B.A. i cili është i gatshëm të regjistrohet për ju, shkëlqyeshëm. Por, nëse nuk e bëni, ka akoma një mënyrë për të punuar rreth kësaj sfide.

 1. Bleni një kartë dhuratë Hulu nga MyGiftCardSUPPLY që do të mbulojë zgjedhjen e planit tuaj të pajtimit.
 2. Aplikoni bilancin e kartës së dhuratës në llogarinë tuaj Hulu.
 3. Regjistrohuni dhe merrni streaming në Sezonin Rookie 2.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin Rookie 2

Hulu është në dispozicion vetëm për përdoruesit në SH.B.A.. Nëse dëshironi të shikoni The Rookie jashtë SH.B.A., madje edhe me një abonim Hulu, geoblocks do t’ju parandalojnë hyrjen në katalogun e Hulu.

A premium VPN ju ndihmon të hyni në Hulu nga duke koduar të dhënat tuaja dhe duke fshehur vendndodhjen tuaj aktuale. Lidhja me një server amerikan ju jep adresën IP të SH.B.A.-së që ju duhet për të zhbllokuar Hulu dhe të shikoni The Rookie.

VPN më të vlerësuarat kanë rrjete mbresëlënëse globale të serverëve me shpejtësi të lartë, me qindra ose mijëra adresa IP të rifreskuara rregullisht. Sa më shumë adresa IP të ketë një VPN, aq më shumë të ngjarë do të jetë në gjendje të anashkalojë geoblocks të Hulu dhe softuerin anti-VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN premium është mënyra më e mirë për të zhbllokuar përmbajtjen e kufizuar globale për të shikuar të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar nga kudo në botë. Por, VPN-të më të mira mund të bëjnë shumë më tepër.

A VPN është e paçmueshme kur bëhet fjalë për sigurinë në internet në të gjithë aktivitetin tuaj të internetit, jo vetëm transmetim.

Kriptimi i shkallës ushtarake siguron të dhënat tuaja të ndjeshme, fsheh vendndodhjen tuaj dhe parandalon cilindo dhe palë të treta të ndjekin aktivitetin tuaj në internet.

Ofruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP) nuk mund të regjistrojë asnjë prej të dhënave tuaja për t’i dorëzuar ose shitur. Hakerët janë plotësisht të bllokuar nga përgjimi i informacionit tuaj.

Me një VPN premium, privatësia juaj mbrohet gjithmonë, edhe kur jeni i lidhur me rrjete publike të pasigurta Wi-Fi.

3 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 2 Rookie

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN ka stabilitet dhe shpejtësi që e bëjnë atë rekomandimin tim numër 1 të VPN-ve për shikimin e Sezonit Rookie 2 me Hulu.

mbi 1800 serverë amerikanë garantojnë një lidhje të besueshme me Hulu. Cilësimet e SmartPlay DNS premtojnë përvojën më të butë kur lidheni me ndonjë shërbim streaming.

Kriptimi i ngurtë dhe mbështetja për OpenVPN mbroni privatësinë tuaj dhe parandaloni që palët e treta të ndjekin aktivitetin tuaj. Plus, a politikë e rreptë e shkrimeve zero, aplikacione pa leje, dhe vrasin mbrojtjen e ndërprerës ndaloni të dhënat tuaja të bien në duar të gabuara.

Plus, suita CyberSec është e njohur për përdoruesit. ajo siguron karakteristika të bllokimit të reklamave dhe mbrojtje shtesë ndaj malware—Ideale për transmetuesit e zjarrtë dhe shkarkuesit.

Gjeni çfarë tjetër përdoruesit po thonë për NordVPN. Pastaj provoni të gjitha tiparet e shkëlqyera të NordVPN veten me një Garanci pa para për 30 ditë kthim të parave. Nëse kjo nuk është e mjaftueshme, përdorni një kupon kur regjistroheni.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Hulu, Netflix, HBO, Showtime, iPlayer i BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Transmetoni Sezonin Rookie 2 With NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Kur bëhet fjalë për performancën dhe shpejtësinë, ExpressVPN është vështirë të mposhtet. Një rrjet i gjerë global i serverëve – përfshirë vendndodhjet në SH.B.A. – ofron shpejtësi flakëruese dhe aftësi të mirë zhbllokimi. Për më tepër, gjerësia e brezit të pakufizuar do të thotë që buffering ose mbetjet nuk do të jenë kurrë problem.

Karakteristikat e sigurisë së ExpressVPN përfshijnë Kriptimi AES-256 bit, mbështetje për OpenVPN në të gjitha pajisjet, një ndërprerës automatik vrasës, dhe aplikacione pa leje.

Përdoruesit vlerësojnë shumë veçorinë e tunelizimit të ndarë pasi ju lejon të përdorni njëkohësisht përmbajtje lokale dhe të huaj. Kjo është e dobishme nëse doni të shikoni The Rookie ndërsa kontrolloni postat elektronike.

Një periudhë e rimbursimit 30-ditor ju jep mjaft kohë për të eksperimentuar me të gjitha tiparet e shkëlqyera të ExpressVPN. Dëshironi të kurseni para kur të regjistroheni? Përdorni një kupon.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Hulu, Netflix, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Transmetoni Sezonin Rookie 2 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Nëse jeni duke kërkuar për një VPN që është lehtë për tu konfiguruar dhe rregulluar, CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju.

Një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe hapat me një klikim e bëjnë CyberGhost a VPN e thjeshtë që është akoma e mbushur me karakteristikat e nevojshme për avullimin e qetë të Rookie.

mbi 1.300 serverë me shpejtësi të lartë në SH.B.A. garantojnë qasje të besueshme në Hulu. Plus, sa herë që lidhni një shërbim streaming, ju automatikisht lidheni me serverin më të shpejtë.

Karakteristikat e sigurisë së CyberGhost mbrojnë plotësisht privatësinë tuaj. Ato përfshijnë kriptimi i shkallës ushtarake, një politikë e rreptë e mos-logs, një vrasin kaloni, dhe a bllokues të integruar të reklamave. Opsionale Serveri NoSpy ofron një shtresë shtesë sigurie.

Të gjitha këto karakteristika janë fitues me Përdoruesit e CyberGhost.

Shihni se çfarë CyberGhost ka të ofrojë për veten tuaj me një Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh dhe përfitoni nga disa kursime me kupon tonë.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Hulu, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Transmetoni Sezonin Rookie 2 Me CyberGhost!

përmbledhje

Me një premium VPN, ti mundesh anashkalojë geoblocks e Hulu dhe transmetimi Sezoni 2 i shfaqjes televizive Rookie nga kudo.

NordVPN është rekomandimi ynë numër 1 i VPN që të përdoren për të shikuar Rookie. Ajo ka një rrjet mbresëlënës i serverëve amerikanë me shpejtësi të lartë dhe sigurisë së klasit të lartë të nevojshme për transmetim të qetë dhe të sigurt me Hulu.

Ne ju sugjerojmë fuqimisht që të përdorni një VPN sa herë që shkoni në internet. Kriptimi i shkallës ushtarake mbron informacionin tuaj të ndjeshëm dhe ju siguron anonimitet në të gjitha aktivitetet tuaja në internet.

Leximi më tej

 • Si të gjeni një adresë IP amerikane (amerikane) kudo tjetër
 • Si të zhbllokoni Hulu nga kudo [për çdo pajisje]
 • A funksionon NordVPN me Hulu? Vetëm nëse e bëni këtë
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me