Si ta shikoni Sezonin e Zi të Rrufetë 3 kudo në internet!

Me Jenn duke u shfaqur si një superhero badass dhe origjinën e gjahtarit misterioz të dhuratave të telasheve që po zbulohen në fund të sezonit 2, sezoni 3 i Black Lightning është vendosur të jetë elektrike – falni pun.

Por, çfarë nëse jetoni jashtë SH.B.A.-së ose nuk keni një pajtim kabllor në CW? Pa shqetësime, me një premium VPN ju mund të shikoni Black Lightning nga kudo në botë, edhe në vendet me censurë të rëndë. Ju kurrë nuk do të duhet të humbni një skenë mahnitëse beteje përsëri.

Një VPN premium ju lejon kapërcyer gjeo-kufizimet e Hulu, i cili transmeton përmbajtje nga CW, duke përfshirë Black Lightning. Hulu bllokon shikuesit nga jashtë SH.B.A. nga qasja në katalogun e saj, por një VPN mund t’ju caktojë një adresë IP Amerikane, duke fituar qasje në të gjitha shfaqjet tuaja të preferuara..

Lexoni më tej për të zbuluar se si të përdorni një VPN për të parë sezonin 3 të Black Lightning dhe shërbimet më të mira premium për punën.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni rrufetë e zezë në Hulu

 1. Zgjidhni një VPN premium; Unë rekomandoj NordVPN pasi ka një rrjet të gjerë të serverëve amerikanë dhe aftësi të mëdha zhbllokimi.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin VPN te pajisjet tuaja.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A..
 4. Regjistrohu ose regjistrohu te Hulu dhe fillo të transmetosh Black Lightning më shpejt se një blic.

Filloni të transmetoni Tani Rrugën e Zezë!

Udhëzues i shpejtë – Si të regjistroheni për Hulu

Hulu është një platformë transmetimi e kufizuar për shikuesit në SH.B.A. Kjo do të thotë që kërkon një kartë krediti amerikane për t’u regjistruar në shërbim. Sidoqoftë, ky është një problem që ka një rrugëdalje të thjeshtë.

 1. Vizitoni MyGiftCardSUPPLY dhe blini një kartë dhuratë Hulu.
 2. Ndiqni udhëzimet e kartës së dhuratave për të shtuar bilancin në llogarinë tuaj Hulu.
 3. Regjistrohu / regjistrohu te Hulu dhe shiko Black Lightning!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Rrufeja e Zezë

Shërbimet kryesore të transmetimit si Hulu kanë kufizime gjeo-përmbajtësore për përmbajtjen e tyre, kështu që vetëm përdoruesit në vende të caktuara mund të transmetojnë përmes platformës.

Nëse përpiqeni të hyni në Hulu me një adresë IP nga jashtë SH.B.A., do të bllokoheni nga hyrja në Black Lightning, ose në ndonjë përmbajtje tjetër.

premium VPN ju lejon të anashkaloni gjeo-kufizimet e Hulu duke kriptuar të dhënat tuaja, duke maskuar adresën tuaj të vërtetë IP dhe duke ju lidhur me një server të sigurt në SH.B.A..

Kjo ju jep Adresa IP e SH.B.A. ju duhet për të hyrë në Rrufeja e Zezë nga kudo në botë.

Vetëm VPN premium kanë aftësinë për të kapërcyer geoblocks dhe softuerin anti-VPN të Hulu. Ata mund ta bëjnë këtë falë një rrjeti mbresëlënës të serverëve të ngatërruar me shpejtësi të lartë me qindra adresa IP të rifreskuara rregullisht. Sa më shumë adresa IP të SH.B.A.-së të ketë një VPN, aq më mirë shanset do të mos zbulohen nga softueri bllokues i Hulu.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Aftësia për të zhbllokuar përmbajtje të kufizuar nga e gjithë bota është një përfitim i madh për premium VPN, por ato janë të afta për shumë më tepër.

VPN e mbajnë identitetin dhe aktivitetin tuaj në internet anonim dhe të pashtershëm, nga duke enkriptuar të dhënat tuaja dhe duke shkatërruar adresën tuaj të vërtetë IP.

Kjo e bën të pamundur që ofruesi i shërbimit tuaj të internetit, hakerët ose reklamuesit të interceptojnë informacionin tuaj të ndjeshëm ose të gjurmojnë atë që bëni në internet.

VPN Premium mbrojnë të dhënat tuaja, edhe kur jeni i lidhur me rrjete publike të pasigurta Wi-Fi. Përdorni një VPN sa herë që shkoni në internet dhe nuk do të keni nevojë kurrë të shqetësoheni për sigurinë tuaj në rrezik.

3 VPN-të më të mira për shikimin e rrufesë së zezë

1. NordVPN

nordvpn

Oferta e gjatë 1800 serverë vetëm në SHBA, me NordVPN ju mund të prisni shpejtësi flakëruese dhe një lidhje të qëndrueshme kur lidheni me Hulu për të transmetuar sezonin 3 të Rrufejes së Zezë. Plus Cilësimet e pronarit SmartPlay DNS garantojnë qasje të besueshme në Hulu dhe shërbime të tjera streaming.

Cilësimet e përparuara e bëjnë NordVPN një zgjedhje të shkëlqyeshme nëse jetoni në një zonë me censurë të rëndë dhe nuk dëshironi të humbisni një episod të Black Lightning.

Siguria është aq e fortë sa metahumans tuaj të preferuar, në sajë të encryption në shkallë ushtarake, mbështetje për protokolle të shumta duke përfshirë OpenVPN, një politikë të rreptë me shkrime zero, encryption dyfishtë, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

 suite unike CyberSec ju jep një shtresë shtesë të sigurisë, duke parandaluar reklamat që shfaqen dhe sigurojnë mbrojtje shtesë nga malware.

Testoni aplikacionet intuitive të NordVPN në gjashtë pajisje me një garanci të kthimit të parave 30-ditore. Për të mësuar më shumë rreth veçorive dhe performancës së shkëlqyeshme të këtij VPN premium, lexoni hollësisht Rishikim NordVPN. Nëse është VPN për ju, shikoni të shkëlqyeshmin zbritje të mundshme në planet e pajtimeve të NordVPN.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5,100+ serverë në 59 vende
 • Asnjë politikë shkrimesh
 • Kriptimi i shkallës ushtarake
 • 24/7 chat live në dispozicion
 • Punon me Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, HBO, iPlayer të BBC, Sling TV, Showtime
 • Kombinohet me: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome, ruter

Rrjedhin rrufe të zezë me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Si VPN më e shpejtë që kemi testuar, ExpressVPN ka një rrjet mbresëlënës të serverëve amerikanë dhe shpejtësi rrufeje që e bëjnë atë të përsosur për transmetimin e Rrufeve të Zeza në Hulu.

Plus, falë Karakteristikë MediaStreamer, ju mund të transmetoni sezonin 3 të Rrufejes së Zezë në pajisjet që nuk mbështesin VPN, të tilla si disa modele të TV-ve të zgjuar dhe tastierë lojrash.

Një tipar tjetër i shkëlqyeshëm i ExpressVPN është tunelimi i ndarë. Kjo ju lejon të zgjidhni cilat shërbime dhe aplikacione janë të koduara, kështu që ju të mund të hyni në përmbajtjen lokale dhe të transmetoni me Hulu në të njëjtën kohë.

Intimiteti juaj mbrohet kur transmetohet, nga kriptim i fuqishëm, mbështetje për OpenVPN në të gjitha platformat, një politikë pa log, mbrojtje rrjedhje DNS dhe një ndërprerës vrasës. Siguria shtesë sigurohet nga teknologjia e Besuar e Serverit, për të cilën mund të mësoni më shumë rreth leximit të plotë Shqyrtimi i ExpressVPN.

Një garanci e kthimit të parave pa rrezik nga 30 ditë ju lejon të eksperimentoni me ExpressVPN deri në tre pajisje të njëkohshme. Para se të regjistroheni për një pajtim, sigurohuni që po merrni marrëveshja më e mirë për ExpressVPN.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 3,000+ server në 160 vende globale
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Kriptimi AES-256
 • Pesë lidhje pajisjesh për llogari
 • Punon me: Hulu, Amazon Prime Video, Netflix, HBO, Showtime, Sling TV, YouTube
 • Pajtueshme me: Windows, macOS, iOS, Android, Amazon Fire TV Stick, PlayStation, Xbox, ruterat

Rrjedhin rrufe të zezë me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost nuk mund të jetë aq i shpejtë sa NordVPN ose ExpressVPN, por gjithsesi ka shpejtësi të mjaftueshme për transmetim të qetë të Black Lightning. Plus, me 1.100 serverë vetëm në SH.B.A. – përfshirë serverët e dedikuar për transmetim – geoblocks të Hulu nuk do të jenë problem.

CyberGhost vjen me të gjitha Karakteristikat e sigurisë së rafteve të lartë keni nevojë për transmetim të sigurt. Intimiteti dhe aktiviteti juaj është i siguruar nga enkriptim i ngurtë, aplikacione të mbrojtjes së rrjedhjeve, asnjë regjistër dhe një ndërprerës automatik vrasjeje.

Një VPN me përdorim të thjeshtë, CyberGhost krenohet me një konfigurimi me një klik dhe aftësia për të rregulluar me lehtësi veçoritë e lidhjes suaj. Kontrolloni ndërfaqen e lehtë për t’u lundruar për veten tuaj deri në shtatë pajisje me një Periudha e rimbursimit 45-ditor.

Për më shumë detaje në lidhje me këtë VPN të mrekullueshme gjithëpërfshirëse, shikoni tona Rishikim në Cyber. Nëse CyberGhost ka të gjitha tiparet që ju nevojiten për të qëndruar të sigurt në internet, merrni një marrëveshje të madhe me kuponat më të mirë të CyberGhost.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5,500+ serverë në 89 vende
 • Profili i përkushtuar i transmetimit, gjerësia e bandës së pakufizuar
 • Politika pa log
 • Shtatë pajisje të njëkohshme
 • Punon me: Hulu, Netflix, Sky Go, Amazon Prime Video, Comedy Central, iPlayer në BBC, YouTube
 • Kombinohet me: macOS, Windows, iOS, Raspberry Pi, Chrome, Android, Linux, ruter

Rrjedhin vetëtimat e zeza me CyberGhost

Në përfundim

Me një VPN premium ju mund të shikoni sezonin 3 të Rrufejes së Zezë nga kudo në botë, duke kapërcyer kufizimet gjeografike të Hulu. Shikoni artikullin tonë mbi VPN më të mira për Hulu, kështu që nuk do të keni nevojë të humbisni asnjë nga shfaqjet tuaja të preferuara.

Unë rekomandoj të përdorni NordVPN për të zhbllokuar përmbajtjen e kufizuar globale. Ajo ka një aftësi e dëshmuar në zhbllokimin e Hulu dhe një rrjet i gjerë global i serverëve me shpejtësi të lartë, ideale për të transmetuar të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar. Për më tepër, tiparet e sigurisë së klasës së lartë, sigurojnë që të dhënat dhe aktiviteti juaj të mbrohen nga sytë e çmendur.

Perdor nje VPN sa herë që shkoni në internet dhe anonimiteti juaj është i siguruar dhe aktiviteti juaj në internet nuk mund të gjurmohet tek ju.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me