Si ta shikoni Sezonin e Rezidentëve 3 Falas në Internet Kudo!

Pyesin se si mund ta shikoni Sezonin e Rezidentëve 3 në internet? Sezoni i Rezidentëve 3 transmetohet në FOX, të cilin mund ta kaloni përmes Hulu. Exclusiveshtë ekskluzive për Sh.B.A., kështu që do të geobloheni nëse përpiqeni të rrjedhni kudo tjetër në botë.

Geoblocks janë mënyra e Hulu për të ndaluar këdo jashtë SHBA duke shikuar përmbajtjen e tij. Nëse nuk instaloni një VPN.

Një VPN maskon adresën tuaj IP, e cila është se si Hulu gjurmon vendndodhjen tuaj. Pasi të keni shkatërruar vendndodhjen tuaj, ju mund të anashkaloni gjeo-kufizimet e Hulu dhe shikoni sa më shumë episode të Sezonit të Rezidentëve 3 sa ju pëlqen pavarësisht se ku jeni.

Lexoni për të shiko cilat 3 VPN i rekomandoj për transmetimin e Sezonit të Rezidentëve 3. Unë kam zgjedhur VPN-të më të mira bazuar në shpejtësinë, sigurinë dhe aftësitë e forta të zhbllokimit për t’ju ndihmuar të anashkaloni geoblocks të Hulu.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Sezonin e Rezidentëve 3 në Hulu

 1. Zgjidhni një VPN. Unë rekomandoj NordVPN për shpejtësi, intimitet dhe siguri.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj të ri VPN.
 3. Zgjidh një server në SH.B.A..
 4. Hapni aplikacionin Hulu ose përdorni atë në një shfletues, regjistrohuni / regjistrohuni dhe filloni transmetimin!

Shikoni Resident Season 3 me NordVPN Tani!

Si të regjistroheni për Hulu

Nëse jeni të vendosur jashtë SH.B.A., do ta gjeni atë Hulu përpunon vetëm pagesa nga një sistem pagese me bazë në SH.B.A.. Edhe llogaria juaj PayPal duhet të jetë e lidhur me një bankë amerikane ose kartë krediti.

Nëse nuk keni një llogari bankare ose kartë krediti në SH.B.A., mund të bëni akoma pajtohuni në Hulu me një kartë dhurate.

  1. Drejtohuni tek MyGiftCardSupply dhe bleni një kartë dhuratë Hulu.
  2. Lidhu me VPN-në dhe zgjidhni një server në SH.B.A..
  3. Shkoni te Hulu dhe krijoni një llogari. Kur regjistroheni, gjithashtu mund të shijoni një provë falas!
  4. Identifikohu dhe vizito faqen e Llogarisë.
  5. Shikoni seksionin e Pagesave dhe nën zonën e Kodit të Dhuratës ose Promovimit, vendosni numrin 12-shifror në kartën tuaj të dhuratave.
  6. Gjeni episodin më të fundit të The Resident dhe filloni transmetimin!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 3 të Rezidentëve

Hulu përdor kufizime gjeografike për të mbajtur përmbajtjen e saj ekskluzive për banorët e SH.B.A.-së.

Hulu gjurmon vendndodhjen tuaj duke përdorur adresën tuaj IP, kështu që e di se ku jeni. Pra, nëse jetoni jashtë kufijve të SH.B.A.-së, ose po udhëtoni diku tjetër në botë, ai e di dhe do t’ju bllokojë të akordoni.

Një VPN krijon një lidhje të sigurt nga pajisja juaj në një server në SH.B.A., duke ju ofruar një adresë IP me bazë në SH.B.A..

Maska vendndodhjen tuaj të vërtetë dhe e bën Hulu të mendojë se po shikon nga brenda SH.B.A. Kjo do të thotë që ju mund të merrni rreth geoblocks të Hulu dhe rrjedhin nga kudo në botë.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Lidhja e sigurt bën shumë më tepër sesa thjesht të fsheh adresën tuaj IP.

VPN mbrojnë informacionin tuaj personal kur përdorni rrjete publike ose futni detaje të ndjeshme në një shfletues.

Ajo plotësisht mbron veprimtarinë tuaj të shfletimit dhe çdo gjë që postoni në internet. Kjo do të thotë që askush nuk mund të përgjojë trafikun tuaj, përfshirë ISP-në tuaj, hakerat ose hajdutët e identitetit.

Mbajtja e skedave në vendndodhjen tuaj do të thotë gjithashtu që ISP-ja juaj e di se çfarë jeni në internet. Kur jeni duke transmetuar, ISP-ja juaj me qëllim mund të godasë shpejtësinë tuaj kështu që ju përjetoni më shumë imazhe buffering dhe me cilësi të dobët.

Ndërsa një VPN sigurohet se jeni i padukshëm për ISP-në tuaj, nuk mund të ndërhyjë ose ngadalësojë shpejtësinë tuaj. Me një VPN, ju mund të shijoni Sezonin 3 të Rezidentëve pa asnjë buffering.

3 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 3 të banorëve

1. NordVPN

NordVPN ka një rrjet mbresëlënës të serverave të më shumë se 5,500 serverë në 59 vende, përfshirë SH.B.A.. 

Me secilin server vjen shpejtësi të zjarrtë dhe gjerësi të pakufizuar dhe shkarkim të të dhënave. Kjo do të thotë se nuk ka kufi në numrin e episodeve të Sezonit të Rezidentëve 3 që mund të shikoni, dhe secili që bëni do të jetë në HD.

Aftësia e tij për të zhbllokuar kufizimet gjeo-sekrete në sekonda është vetëm një arsye pse është e imja Rekomandimi # 1 për transmetimin e Sezonit të Rezidentëve 3. Por veçoritë e tij të sigurisë janë gjithashtu mbresëlënëse.

NordVPN ofron kriptimi i shkallës ushtarake për t’ju mbajtur të sigurt gjatë transmetimit, pa pasur nevojë të shqetësoheni për adresën tuaj IP duke u zbuluar.

i saj Karakteristika CyberSec bllokon çdo reklamë të bezdisshme ose të dyshimtë marrja në rrugë, dhe politikë e rreptë e mos-logs ndalon të ruhet ndonjë nga të dhënat ose aktivitetet e tua.

NordVPN ofron një ndërprerës automatik vrasës që ju mban private në një rast të rrallë që serveri dështon, dhe Mbrojtja e rrjedhjes DNS për anonimitetin e shtuar.

Për dallim nga VPN të nivelit të lirë ose të nivelit të ulët që kufizojnë pajisjet, NordVPN ju lejon lidhen deri në gjashtë pajisje njëkohësisht.

Shtë e lehtë të shihet pse është NordVPN te dashur nga perdoruesit për transmetim kudo në botë.

Provojeni vetë për veten tuaj 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe përdorni zbritjen tonë ekskluzive më poshtë për të marrë marrëveshjen më të mirë.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokohet:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Alsoshtë gjithashtu i pajtueshëm me shumë ruterë.

Transmetoni Sezonin e Rezidentëve 3 me NordVPN Tani!

 2. ExpressVPN

Nëse jeni duke kërkuar shpejtësi, ExpressVPN është për ju. Ajo ofron serverat më të shpejtë në dispozicion të çdo VPN që kam testuar.

Ajo ka mbi 3,000 servera në 160+ vende dhe 94 vende, përfshirë SH.B.A. Ju nuk do keni probleme për të gjetur një server të shpejtë për t’u lidhur me të.

Fuqitë super zhbllokuese do të thotë që ExpressVPN mund merrni rreth gjeo-kufizimet e Hulu kështu që ju mund të transmetoni Sezonin 3 të Vendbanimeve nga kudo që të jeni. Asnjë kufizim nuk ka, siç ofron ExpressVPN Bandwidth i pakufizuar.

Do t’ju mbajë gjithashtu të sigurt, me Kriptimi 256-bitësh AES, një politikë e rreptë pa log dhe një ndërprerës automatik vrasës. Kudo që të lidheni qoftë në rrjetin tuaj shtëpiak ose me Wi-fi publike të pasigurt, ju jeni plotësisht privat.

Mund të përdorni gjithashtu ExpressVPN tipar tunelizimi i ndarë për fleksibilitet të shtuar. Kjo ju lejon të transmetoni të koduar në Hulu dhe të kërkoni në të njëjtën kohë me adresën tuaj IP lokale.

Shpejtësitë dhe siguria e bëjnë ExpressVPN popullore me përdoruesit. Provojeni për veten tuaj pa rrezik me ato 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Mos harroni klikoni kupon më poshtë për të kursyer para në pajtimin tuaj.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokohet:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Transmetoni Sezonin e Rezidentëve 3 me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Rrjeti i serverëve CyberGhost është mbresëlënës me mbi 5.800 serverë në 90 vende. Ajo ka shpejtësi super të shpejtë dhe bandë të pakufizuar me çdo server për transmetim të pakufizuar të Sezonit të Rezidentëve 3 kudo që të jeni.

i saj ndërfaqe miqësore për përdoruesit është një veçori që e veçon CyberGhost. Me hapa me një klikim dhe navigim të lehtë, do të vendoseni brenda pak kohësh.

CyberGhost përdor një tipar i optimizuar i serverit që do t’ju gjejë serverin më të mirë në dispozicion për platformën tuaj të zgjedhur streaming. Thjesht zgjidhni Hulu dhe do t’ju lidhë automatikisht me serverin më të shpejtë në SH.B.A..

Kriptimi më i mirë në klasë mbron identitetin tuaj dhe të gjithë aktivitetin tuaj në internet. Ekziston edhe një ndërtuar në bllokues reklamash, ndërprerës automatik vrasës dhe politikë e rreptë e mos-logs kështu që ju e dini që jeni anonim dhe i sigurt.

Ju gjithashtu mund të lidheni me një nga CyberGhost Serverët NoSpy për siguri të shtuar. Këta serverë shumë të koduar sigurojnë mbrojtje përfundimtare të të dhënave.

Nëse planifikoni të përdorni VPN tuaj për të bërë një shfletim të sigurt ose bankar në internet, ndërsa transmetoni Sezonin e Rezidentëve 3, CyberGhost është për ju.

Mbroni të gjitha pajisjet tuaja menjëherë, pasi CyberGhost ju lejon juve lidheni njëkohësisht me shtatë pajisje. 

Test CyberGohuni për veten tuaj pa rrezik dhe shiko pse është popullore me përdoruesit në të gjithë globin me bujarët e tyre Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh.

Për vlera edhe më shumë, klikoni kupon më poshtë për të kursyer para në pajtimin tuaj.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokohet:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe shumë të tjerë.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Transmetoni Sezonin e Rezidentëve 3 me CyberGhost Tani!

përmbledhje

Hulu vendos geoblocks në përmbajtjen e saj për të ndaluar përdoruesit jashtë SH.B.A. duke shikuar përmbajtjen e tij.

Ata janë të ndërlikuar për tu rrethuar, por një VPN e bën të lehtë zhbllokimin Hulu, duke e mbajtur të fshehur adresën tuaj IP dhe ju anonim.

Rekomandimi im i lartë është NordVPN e cila, me rrjetin e saj të serverëve dhe shpejtësinë më të lartë, do t’ju lejojë të shikoni çdo episod të Sezonit të Rezidentëve 3 kudo në botë.

Leximi më tej

Thjesht dëshironi të kriptoni shfletuesin tuaj dhe jo gjithçka tjetër? Shikoni udhëzuesin tonë për VPN më të mira për Google Chrome. Ashtu si veçoria e tunelimit të ndarë të ExpressVPN, këto VPN ju lejojnë të mbani të fshehur trafikun tuaj në Google Chrome dhe të shfletoni lokalisht në të njëjtën kohë.

Nëse jeni me siguri dhe doni të siguroheni që jeni anonim, edhe pasi të keni ndaluar përdorimin e VPN tuaj, shikoni këto VPN më të mira për prerjet zero.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me