Si ta shikoni Sezonin e Kurorës 3 Kudo Free Online!


A jeni gati për sapun operacionin historik të Sezonit të Kurorës 3? Seriali Netflix premton më shumë momente të zbulimit me demaskimin e një spiuni Sovjetik dhe ngritjen e Princit Charles.

Nëse keni një llogari Netflix, Sezoni i Kurorës 3 po pret për ju.

Po sikur të jesh në një rajon që nuk mbart Netflix? Mos u dorëzo –një VPN premium mund të anashkalojë geoblocks Netflix dhe të zhbllokojë të gjithë përmbajtjen e tij, pa marrë parasysh se ku je.

Netflix përdor gjeo-kufizime për të mos lejuar të shikosh përmbajtjen e tij nëse jeni në një vend ku nuk është i arritshëm. Një VPN e besueshme ju jep një numër të madh të serverëve global ku Netflix është në dispozicion. Ju atëherë merrni akses në Sezonin 3 të Kurorës pa u shqetësuar për geoblocks!

Jam bashkuar një listë e pesë VPN-ve më të mira për transmetimin Sezoni i Kurorës 3. gëzojnë!

Udhëzues i shpejtë – Si ta shikoni Sezonin e Kurorës 3 në Netflix

 1. Zgjidhni një VPN me një sasi të madhe të serverëve global. NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për zhbllokimin e Netflix.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj të re.
 3. Lidhu me një server ku Netflix është në dispozicion.
 4. Identifikohu / regjistrohu për Netflix. Rrjedha juaj mbretërore pret!

Filloni të transmetoni Sezonin e Kurorës 3 Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin e Kurorës 3

Ashtu si Mbretëresha Elizabeth II, Netflix është popullor në të gjithë botën. Mbi 190 shtete mbajnë Netflix, por çka nëse jeni në një nga ato pak rajone ose vende ku faqja e transmetimit nuk lejohet?

Pasi të zgjidhni një VPN, ju lidheni me një nga shumë serverët e tij global që transmeton Netflix pa doreza. VPN anashkalon geoblock Netflix nga duke koduar të dhënat tuaja përmes një tuneli që fsheh adresën tuaj të saktë të IP.

Duke zgjedhur një server ku rrjedh Netflix, maskon adresën tuaj IP dhe mendon se keni një adresë IP nga ai vend. Netflix zhbllokon të gjithë përmbajtjen e tij, përfshirë Kurorën. Adresa juaj e IP mbetet e maskuar për sa kohë që jeni në Netflix duke përdorur një server të zgjedhur siç duhet.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Tani mund të krijoni sezonin 3 të kurorës dhe të shijoni antikat e monarkisë angleze. por çfarë nëse doni të transmetoni faqe të tjera të njohura si CW ose Hulu?

Falë një Lista e rritjes së serverëve të VPN, ti mundesh zhbllokoni kufizimet e gjeo-kufizimeve që kanë faqet më të transmetimit. Eshte gjithashtu ideal nëse jeni një lojtar në internet! Një VPN ju gjen serverin më të shpejtë për lojën tuaj (p.sh., Fortnite) dhe ju lidh. ajo eliminon rrezikun e gjuajtjes së bandës dhe prapambetjes, e cila është e zakonshme nëse shumë lojtarë janë në një server.

Ky është vetëm fillimi i veçorive që ka një VPN për ju.

Kur jeni duke transmetuar në internet, nuk dëshironi të shqetësoheni për vjedhjet në internet nga hakerat ose ndërhyrjet e papritura të reklamave të ndezura. VPN-të më të mira mbroni të dhënat tuaja në internet me veçori të sigurisë në internet si encryption në shkallë ushtarake dhe adware dhe malware parandalimin.

Asnjëherë nuk duhet të shqetësoheni për regjistrimet e historisë suaj të të dhënave me një VPN politika pa log. Nëse për ndonjë arsye, VPN juaj heq lidhjen, e saj ndërprerës automatik vrasës siguron që të mos jeni asnjëherë i prekshëm nga sulmet në internet.

Shikoni në listën time të 5 VPN-ve më të mira dhe vendosni vetë se cili është më i miri për ju.

Bëni Këto 5 VPN që punojnë në Kinë?

Po, të gjithë 5 VPN-të mund të anashkalojnë Firewall-in e Madh të Kinës!

5 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 3 të kurorës

1. NordVPN

nordvpn

NordVPN ju bën që të transmetoni familjen mbretërore në asnjë kohë me të 5,100+ serverë globalë në dispozicion të tij. Ju gjithashtu merrni mundësinë e përdorimit të NordVPN Teknologji SmartPlay. Ai automatikisht gjen serverin më të shpejtë për Sezonin e Kurorës 3, pavarësisht rajonit tuaj.

Si është NordVPN për shpejtësi? Blshtë shumë e shpejtë. Ju merrni Bandwidth i pakufizuar me këtë VPN, dhe ju hap rrugën për të shikuar shumë sezone të Kurorës pa u rregulluar. Për të mësuar më shumë rreth shpejtësisë së serverit dhe veçorive të sigurisë, lexoni rishikimi ynë i plotë.

Spiunët janë një pjesë e madhe e komplotit në Sezonin e Kurorës 3. Por ju nuk dëshironi të kërkoni ndonjë lloj infiltrimi në praninë tuaj në internet. NordVPN i mban të gjithë rrëmbyesit nga vjedhjet e të dhënave tuaja me përfitimet e saj më të mira në internet.

Nje nga me te miret veçoritë e sigurisë dhe intimitetit që ofron NordVPN është Teknologjia CyberSec. Ajo parandalon adware ose malware të prishin banesën tuaj të strehimit.

Karakteristikat e tjera të sigurisë së shkallës së lartë përfshijnë Kriptimi AES 256-bit, një çelës automatik vrasës dhe një politikë e rreptë e mos-logs.

Nëse rryma juaj e Kurorës nuk po lidh, NordVPN është e shkëlqyeshme dhe e besueshme 24/7 chat live Përfaqësuesit e shërbimit të klientit janë atje për t’u përgjigjur pyetjeve tuaja. Plus, të gjithë në shtëpi mund të shijojnë Sezonin e Kurorës 3 me gjashtë lidhjet e njëkohshme të pajisjes në një llogari.

Nëse nuk jeni plotësisht të sigurt se NordVPN është VPN për ju, mund ta provoni me një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Ndërsa jeni në të, shfrytëzoni përparësitë tona Kuponi NordVPN dhe kurseni para!

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • Më shumë se 5,100 serverë globalë
 • Kriptimi AES 256-bit, CyberSec bllokon adware dhe malware
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme
 • 24/7 chat live
 • Punon me: Netflix, Hulu, HBO GO, Showtime, iPlayer të BBC, Sky Go, Video Prime Amazon, Sling TV
 • Kombinohet me: iOS, macOS, Linux, Android TV, Android, Windows, Firefox, Chrome, ruter

Transmetoni Sezonin e Kurorës 3 Me NordVPN!

2. ExpressVPN

Në tim testet e VPN-ve më të shpejta, ExpressVPN shpejtësitë e kaluara në konkurs. Madje ka edhe një test i integruar i shpejtësisë për secilin nga serverat e tij kështu që ju mund të gjeni rrjedhën optimale për The Crown Season 3.

Ju keni qasje në mbi 3000 servera së bashku me Bandwidth i pakufizuarBuferimi, prapambetja dhe gjuajtja e bandës nuk mund të vazhdojë me lidhjet e këtij rrufe të shpejtë të VPN-së.

ExpressVPN është më e shpejta në treg. Po në lidhje me sigurinë në internet? Ju jeni gjithmonë të sigurt me ExpressVPN. Fillon me të Tipar i TrustedServer, që fshin të gjitha të dhënat nga një server sa herë që shkëputeni.

Keni nevojë për më shumë mbrojtje për të dhënat tuaja në internet? Nuk ka problem ExpressVPN ju mban të sigurt dhe anonim në internet me enkriptimi i shkallës ushtarake, mbrojtja e rrjedhjes së DNS, një politikë zero logs dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Mësoni gjithçka rreth veçorive të sigurisë në internet të ExpressVPN në shqyrtimi ynë i gjerë.

ExpressVPN kushton pak më shumë nga xhepi, por mund ta provoni pa një angazhim afatgjatë me 30 ditë garanci për kthimin e parave. Plus, ju merrni përfitime të shtuara si 24/7 mbështetje chat live dhe pesë lidhje pajisjesh.

Kurseni para me një nga tonat Kuponë ExpressVPN.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • Qasje në më shumë se 3000 servera
 • VPN më e shpejtë në dispozicion
 • Mbrojtja e rrjedhjes DNS, Kriptimi AES 256-bit
 • Politika zero-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje pajisjesh për llogari
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: Netflix, Amazon Prime Video, Showtime, HBO, DAZN, ESPN, Hulu
 • Pajtueshme me: Amazon Fire TV Stick, Apple TV, macOS, iOS, Windows, Linux, Firefox, Chrome, ruterat

Transmetoni Sezonin e Kurorës 3 me ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark

Surfshark po ngjit shpejt renditjen e primit të VPN. me 1000+ servera në mbi 60 vende, Surfshark mund ta gjeni Sezonin e Kurorës 3 në asnjë kohë.

Nuk ka asnjë pritje për këtë VPN. Për transmetimin Netflix HD, Surfshark ofron shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar. i saj ndërfaqe e pastër e përdoruesit vjen me Butoni i Lidhjes së Shpejtë, i cili ju lidh me serverin më optimal për The Crown.

Surfshark është një ëndërr e kursimit të parave, por etiketa e çmimit të ulët nuk do të thotë që të vijë e shkurtër me privatësinë dhe sigurinë tuaj. Tipari i përparuar, Mënyra e kamuflimit, ndalon ofruesin e shërbimit tuaj të internetit (ISP) të monitorojë aktivitetin tuaj në internet. Shtë perfekt nëse jeni në një vend me qasje të kufizuar dhe censurë.

 Karakteristikë CleanWeb mban gjurmuesit, malware dhe phishing nga vjedhjet në domenin tuaj në internet. Karakteristikat e tjera të forta të sigurisë përfshijnë Mbrojtja e rrjedhjeve DNS, enkriptimi i shkallës ushtarake, tunelimi i ndarë, një ndërprerës automatik vrasës dhe një politikë e rreptë e mos logjikave.

Getting lidhje të pakufizuara të pajisjes është një tjetër fitore. Nëse keni çështje të lidhjes fare, mund të kontaktoni të shpejtë, të sjellshëm dhe informues të Surfshark 24/7 mbështetje chat live. Ju merrni të gjitha këto dhe një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Gjithashtu, Surfshark ofron një gjykim 7-ditor falas për pajisjet Android dhe iSO.

Shko tek rishikimi ynë gjithëpërfshirës për të mësuar në lidhje me protokollet e sigurisë të Surfshark dhe karakteristikat e transmetimit.

Surfshark është një marrëveshje e madhe, dhe e jona kupon ju kursen edhe më shumë në një pajtim.

Karakteristikat kryesore të Surfshark

 • 1.000 serverë në më shumë se 60 vende
 • Ndërfaqja miqësore për përdoruesit
 • Mënyra e kamuflimit, veçori CleanWeb
 • Politika pa log
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjykim 7-ditor falas për iOS dhe Android
 • Lidhje të pakufizuara të pajisjes
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: Netflix, Amazon Prime Video, iPlayer të BBC, Showtime, ESPN, CBS All Access, NBC
 • Pajtueshme me: Chrome, Firefox, Amazon Fire TV Stick, iOS, macOS, Windows, Android, Linux, OpenVPN të mbështetur

Transmetoni Sezonin e Kurorës 3 Me Surfshark!

4. PrivateVPN

Pajisjet privateVPN

A jeni i ri në botën VPN? PrivateVPN është perfekt për fillestarët, me një mënyrë e thjeshtë kjo ju lejon juve lidhni VPN pa sherr për konfigurimin manual. Ju zgjidhni serverin tuaj, klikoni në lidhjen dhe Sezoni i Kurorës 3 po pret për ju!

PrivateVPN ka mbi 150 lokacione serverash në 60 vende. im testet e shpejtësisë për PrivateVPN ishin konsistente dhe të shpejta, edhe me një rrjet të vogël serverash. i saj Bandwidth i pakufizuar siguron që tufat dhe shpejtësia të mos bien ndesh me rregullin e Mbretëreshës Elizabeth II.

Snoops, hakerat dhe gjurmuesit nuk mund të thyejnë kështjellën e sigurisë PrivateVPN. Karakteristikat e sigurisë në internet si p.sh. Mbrojtja e rrjedhjeve DNS, encryption AES 256-bit, dhe një politikë e rreptë e mos-logs sigurohuni që hajdutët e intimitetit të mos komprometojnë rrjedhat tuaja.

Edhe pse vjen me një ndërprerës automatik vrasjeje, është i disponueshëm vetëm në aplikacionin Windows.

Të marrë një Garanci për kthimin e parave 30-ditore, gjashtë lidhje pajisjesh për një llogari dhe mbështetje live chat me PrivateVPN.

Ju madje mund të provoni PrivateVPN para se të blini me një Gjykim falas 7 ditor!

Nëse dëshironi të dini më shumë rreth insekteve dhe të jashtmeve të PrivateVPN, lexoni rishikimi ynë i thelluar.

Kodi kupon për PrivateVPN është në dispozicion tani. Përdoreni atë për të kursyer në pajtimin tuaj.

Karakteristikat kryesore të PrivateVPN

 • 150 servera
 • Bandwidth i pakufizuar
 • Kriptimi AES 256-bit, mbrojtje rrjedhje e DNS
 • Politika pa log
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjykim falas 7 ditor
 • Gjashtë lidhje pajisjesh
 • Punon me: Netflix, DAZN, ESPN, Amazon Prime Video, Hulu, iPlayer BBC, Hotstar
 • Pajtueshme me: Windows, iOS, macOS, Android, Kodi, Linux, routers të mbështetur nga OpenVPN

Transmetoni Sezonin e Kurorës 3 me PrivateVPN

5. VyprVPN

pajisje vyprvpn

VyprVPN sneaks geoblocks të fundit me Bandwidth i pakufizuar dhe më shumë se 700 servera në 60+ vende. Shpejtësitë janë të shkëlqyera në serverat amerikanë, megjithëse ka lidhje më të ngadalta në të gjithë rrjetin, veçanërisht në Evropë.

Ajo ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe ofron një instalim të thjeshtë që vjen me një udhëzues kur së pari ndizni VyprVPN. Kjo lehtësi përdorimi ju lejon të gjeni Sezonin e Kurorës 3 pa dhimbje koke të konfigurimeve manuale.

Testet e mia tregojnë se VyprVPN është një nga VPN-të më të besueshme për të anashkaluar Firewall-in e Madh të Kinës. E saj ekskluzive Teknologjia e kameleonit përdor encryption të përparuara të të dhënave në anashkalojë censurën kufizuese në Kinë, Rusi, dhe vendet e tjera të rrepta.

Sidoqoftë, duhet të blini planin premium për të përfituar nga teknologjia Chameleon.

Të gjithë tuajat të dhënat në internet dhe historia e internetit mbeten anonime prapa murit të sigurisë në internet të VyprVPN. Ajo ofron karakteristika të fuqishme si një kaloni automatik i vrasjes, mbrojtje e avancuar e malware përmes Firewall-it të saj NAT, një politikë pa shkrime dhe encryption AES 256-bit.

Mbështetja është yjore me udhëzues për zgjidhjen e problemeve, një faqe FAQ dhe mbështetje live chat 24/7. 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe pesë lidhje të njëkohshme të pajisjes përmbledh karakteristikat e forta të VyprVPN.

Gjeni se si VyprVPN është kaq efektiv në anashkalimin e Firewall-it të Madh të Kinës në rishikimi ynë ekspert.

Karakteristikat kryesore të VyprVPN

 • Mbi 700 servera
 • Ndërfaqe intuitive
 • Kriptimi AES 256-bit, mbrojtje e përparuar e malware
 • Politika zero-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje pajisjesh
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: Netflix, Amazon Prime Video, iPlayer BBC, ESPN, Eurosport, Hulu, DAZN, SkyGo, HBO Tani
 • Të pajtueshëm me: macOS, iOS, Windows, Android, Android TV, ruterat, TV të zgjuar

Transmetoni Sezonin e Kurorës 3 me VyprVPN

Në përfundim

Sezoni i Kurorës 3 në Netflix është i domosdoshëm nëse i doni dramat historike. me një VPN premium, ju mund të transmetoni mbretëresha, pavarësisht se ku je, edhe në vendet e rrepta të censurës si Kina.

Së bashku me shpejtësi të lartë dhe gjerësi të pakufizuar të brezit, të dhënat tuaja online nuk rrezikohen kurrë me karakteristikat e shkëlqyera të sigurisë në internet të VPN-ve.

Nëse jeni në një vend që nuk ka Netflix, ju rekomandoj NordVPN të ju kalojë geoblocks.

A po udhëtoni apo po punoni jashtë vendit në Kinë? Kontrolloni 9 VPN më të mira për Kinën.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map