Si ta shikoni Sezonin e Cirkut 4 Falas Online!

Shkoni thellë brenda botës së çmendur dhe shpesh të pabesueshme të politikës amerikane me The Circus, i cili u kthye në Showtime.

Sezoni i katërt i Cirku është në dispozicion ekskluzivisht në rrjetin televiziv amerikan, Showtime. për fat të keq, Shfaqja e përdorimit të geobllokimeve të përdoruesve sipas vendndodhjes, duke ju thene nuk mund ta përdorni atë nëse nuk jeni jashtë SH.B.A..

Unë kam një lajm të mirë, megjithatë. Një VPN ju lejon të anashkaloni kufizimet gjeografike dhe shikoni përmbajtje si Sezoni i Circus 4 në Showtime nga kudo.

Në këtë artikull, unë do të rekomandojë 3 nga shërbimet më të mira VPN për transmetimin e Circus në Showtime.

Si ta shikoni sezonin 4 të cirkut në kohën e shfaqjes – Udhëzues i shpejtë

 1. Zgjidhni një VPN me serverë në SH.B.A. Rekomandoj NordVPN, falë lehtësisë së tij të përdorimit dhe shërbimit të shpejtë.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj të zgjedhur.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Hyni në llogarinë tuaj në Showtime dhe filloni transmetimin Sezoni i Circus 4!

Shikoni Sezonin e Cirkut 4 Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë sezonin 4 të Circus

Ju nuk do të jeni në gjendje të shikoni sezonin e katërt të The Circus në Showtime nëse përpiqeni të keni akses nga jashtë SH.B.A. Kjo për shkak se Showtime pranon që ju keni një adresa IP jo-SH.B.A. dhe ju bllokon të shikoni.

Koha e shfaqjes nuk është vetëm në kufizimin e aksesit – shumica e rrjeteve televizive dhe shërbimet e tyre të transmetimit ndalojnë shikuesit të shikojnë përmbajtjen e tyre jashtë vendit të origjinës.

A VPN zgjidh problemet përreth përmbajtjes gjeo-të kufizuar duke e bërë atë dukeni sikur po shikoni nga vendi i duhur. Shërbimet VPN ju lejojnë të qasje në përmbajtje nga kudo duke maskuar adresën tuaj IP.

Për shembull, një VPN do t’ju lidhë me një server në SH.B.A. në mënyrë që të mund të hyni në Cirk pa ndonjë problem.

Disa rrjete si Showtime kanë teknologji anti-VPN të integruara në shërbimet e tyre streaming. Kjo do të thotë që ende mund të zbulojë se jeni duke përdorur një VPN përveç nëse jeni duke përdorur një shërbim premium. Një VPN premium rregullisht rregullon adresat IP të serverave të saj në shmang zbulimin dhe ju lejon të shikoni Koha e shfaqjes pa ndonjë problem.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Të kesh lirinë për të hyrë në përmbajtje si Sezoni i Circus 4 nga kudo është një lajm fantastik, por nuk është gjithçka që një VPN mund të bëjë.

Cilesi e larte VPN ju mbrojnë në internet, qoftë duke kërkuar apo transmetuar. Ata e bëjnë këtë nga duke koduar trafikun tuaj.

Ata gjithashtu mbroni të dhënat tuaja dhe ndaloni palët e treta nga monitorimi dhe përcjellja sjellja juaj në internet.

Ekziston një varg karakteristikash të sigurisë të integruara në VPN, përfshirë Kriptimi 256-bit, politikat pa log dhe çelsat automatikë të vrasjes. Si rezultat, mund të shfletoni dhe transmetoni në internet, ndërsa ndjeheni më të sigurt.

Shpejtësia është një tjetër faktor kritik kur kërkoni dhe transmetoni në internet –VPN mund të ndihmojnë në ofrimin e një shërbimi më të shpejtë të përgjithshëm.

Disa ofrues të shërbimit të Internetit (ISP) gjerësia e bandës kur zbulojnë aktivitetin e rëndë të të dhënave si transmetimi. Një VPN fsheh aktivitetin tuaj të rrjedhës nga ISP-ja juaj dhe parandalon goditjen, duke ju dhënë shpejtësinë e lidhjes që po paguani.

VPN-të Premium përdorin gjithashtu të integruar kundër malware dhe sisteme adware për t’ju mbrojtur nga kërcënimet në internet si hacking, phishing dhe spyware.

3 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 4 të cirkut

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN është imi zgjedhja e lartë për shikimin e sezonit 4 të Circus në Showtime pa asnjë kufizim.

me 5,500 servera në 60 vende –përfshirë më shumë se 1.700 vetëm në SHBA –nuk do të keni asnjë problem për të gjetur një server për të parë dhe shijuar Circus.

Teknologji SmartPlay tipar do të thotë që ju mund të shikojë përmbajtje pa ndonjë konfigurim manual, duke e bërë shërbimin tepër të lehtë për t’u përdorur.

NordVPN gjithashtu siguron karakteristikat e sigurisë së drejtuar, siç janë një dyfish VPN që kodon dy herë trafikun tuaj, një ndërprerës automatik vrasës, dhe një politikë pa log.

Ekzistojnë disa plane pajtimesh, ku secila prej tyre ofron bandë të pakufizuar.

NordVPN siguron një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Kurseni para në pajtimin tuaj me një kupon.

Ulje 75%

Kurseni 75% në planin tuaj NordVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë: 

 • Showtime, Netflix, HBO, Hulu, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Sezonin e Cirkut 4 Me NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Ka të bëjë me shpejtësinë me ExpressVPN. Ky është një nga VPN-të më të shpejtë në treg, dhe shpejtësia është një nga arsyet e shumta pse përdoruesit preferojnë ExpressVPN. Me më shumë se 3,000 servera në 160 lokacione në të gjithë botën, ju jeni të prishur për zgjedhje kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një serveri amerikan për të parë The Circus.

ExpressVPN gjithashtu ka karakteristika të shkëlqyera sigurie. Ka një ndërprerës i integruar vrasësMbrojtja e rrjedhjes IPv6Mbrojtja e rrjedhjes DNS, dhe tunele të ndara. Përdoruesit gjithashtu mund të kënaqen me logimin deri në 5 pajisje njëkohësisht.

Shpejtësia është aty ku shkëlqen ExpressVPN. Ai minimizon ngadalësimet kur lidhet me serverët dhe siguron disa nga shpejtësitë më të mira të lidhjes përreth.

Shijoni një 30 ditë garanci për kthimin e parave me ExpressVPN. Dëshironi të merrni një marrëveshje kur regjistroheni? Përdorni një kod kuponi.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Showtime, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Sezonin e Cirkut 4 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGost është popullore me klientët, falë opsioneve të tij të personalizimit, të cilat ju lejojnë t’i përshtatni nevojave tuaja VPN.

Ka mbaruar 5,800 serverat në 90+ countries, do të thotë që ju mund të shikoni Sezonin e Cirkut 4 pa ndonjë problem. Përfitime të tjera përfshijnë aftësinë për të pasur 7 lidhje të njëkohshme.

Karakteristikat e sigurisë përfshijnë një ndërprerës automatik vrasësKriptimi AES me 256-bit, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IP. 

CyberGhost ofron një Garanci bujare e kthimit të parave prej 45 ditësh. Filloni përvojën tuaj në CyberGhost me para për abonim duke përdorur një kupon.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për Showtime, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Sezonin e Cirkut 4 Me CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Ofertat e mia të rekomanduara për VPN hyrje e pakufizuar në përmbajtje të shkëlqyeshme si Cirku  Koha e shfaqjes ndërsa siguroni karakteristika të sigurisë më të lartë.

Të gjithë VPN-të e mia të zgjedhura janë më se të afta për të transmetuar Sezonin e Circus 4, por zgjedhja ime # 1 është NordVPN, falë saj performanca me cilësi të lartë, veçoritë e sigurisë dhe lehtësia e përdorimit.

Mësoni më shumë rreth VPN me këto artikuj:

5 VPN-të më të mira për Kohën e Shfaqjes – 2019 më të shpejtë dhe të Lirë

Donald Trump përdori një VPN në Kinë, Ja pse duhet të përdorni një shumë

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me