Si ta shikoni Kupën e Presidentëve 2019 në internet nga Kudo

Theshtë SH.B.A vs Bota në 2019 Kupa e Presidentëve. Lojtarët më të mirë nga e gjithë bota përballen nga 9 deri në 15 dhjetor. Por nëse po udhëtoni atë javë, geoblocks mund t’ju bëjnë të humbasni turneun.

Mos u shqetëso, ndihma është në rrugën e duhur. Me udhëzuesin tim të shpejtë, ju mundeni shikoni aksionin nga Klubi Golf i Royal Melbourne Golf pa marrë parasysh se ku shkoni.

Udhëzues i shpejtë – Shikoni Transmetimin e Australisë në Kanalin 9

Kanali 9 po tregon Kupën e Presidentëve në Australi. Për të parë të gjitha veprimet e Kupës së Presidentëve në 9Now, ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 1. Zgjidhni një VPN cilësore me shpejtësi të lartë dhe serverë në Australi. NordVPN është rekomandimi im. Ajo jep një përvojë fantastike të rrjedhës në të gjithë botën.
 2. Regjistrohuni dhe shkarkoni VPN-në tuaj, futuni në aplikacion dhe më pas zgjidhni një server në Australi.
 3. Shkoni në www.9now.com.au regjistrohu. Është falas!
 4. Kur është koha për turneun, regjistrohuni dhe kënaquni!

Shikoni Kupën e Presidentëve Tani!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin e SH.B.A. në TV Sling

Sling TV Blue ju lejon të shikoni Kupën e Presidentëve në rrjetet NBC. Sling TV gjithashtu ju lejon të regjistroheni në faqet e internetit të transmetuesve dhe të transmetoni përmbajtjen e tyre. Për të parë Kupën e Presidentëve në Sling TV:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me serverë të SH.B.A. me shpejtësi të lartë për transmetimin. une sugjeroj NordVPN për aftësinë e tij të shkëlqyeshme për të zhbllokuar TV Sling.
 2. Regjistrohuni për shërbimin dhe shkarkoni aplikacionin, regjistrohuni dhe më pas lidheni me një server amerikan.
 3. Shkoni te www.sling.com dhe blini paketën Sling TV Blue.
 4. Hyni në Sling TV, zgjidhni transmetimin tuaj dhe shijoni turneun!

Shikoni Kupën e Presidentëve Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kupën e Presidentëve

Kur SHBA të marrë botën nga kursi i golfit, të gjithë do të shikojnë, por nuk do të jesh nëse je jashtë vendit ose në një vend që nuk po e transmeton atë. Sitedo sit i transmetimit mund të tregojë vetëm rrjedhën e tij brenda vendit të vet.

Ka një zgjidhje! Me një VPN, ju mund të bindni transmetuesin se jeni në vendin e tij. Pastaj, kur të lidheni me rrjedhën, ju mund të shikoni të gjithë përmbajtjen e tij, përfshirë Kupën e Presidentëve 2019.

VPN e bëjnë atë të thjeshtë. Kur lidheni me një VPN, ju zgjidhni vendndodhjen e serverit që rrugët tuaja të trafikut përmes. Pastaj, ai server vepron si vendndodhja juaj, duke ju dhënë hyrja në përmbajtje të bllokuar.

Kjo është liri në internet. Shtë një arsye e shkëlqyeshme për t’u regjistruar në një VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Siguria në internet vjen standarde me një VPN. Një VPN kodon trafikun tuaj në internet ndërmjet pajisjes tuaj dhe serverit VPN.

Ky kriptim mban të dhënat tuaja të sigurta. Nëse qeveritë, gjurmuesit ose hakerat ndërpresin të dhënat tuaja, ata nuk do të jenë në gjendje t’i fshijnë ato dhe t’i lexojnë ato. Askush nuk mund të shohë se ku po shkoni ose çfarë po bëni në internet kur përdorni një VPN.

Kur vendosni për një VPN, sigurohuni që zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë. VPN me cilësi të lartë janë të shkëlqyera për duke anashkaluar gjeo-kufizimet për t’ju sjellë përmbajtjen që dëshironi.

VPN-të Premium përdorin gjithashtu kriptimi më i mirë dhe veçori të tjera të sigurisë për të mbajini të dhënat tuaja të sigurta nga sytë e çmendur dhe për të mbrojtur anonimitetin tuaj në internet.

Me një VPN, ju merrni siguria dhe liria në internet. Regjistrohuni për një VPN dhe transmetoni, shfletoni dhe bëni çdo aktivitet tjetër në internet me liri!

3 VPN më të mira për shikimin e Kupës së Presidentëve

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Karakteristika të përparuara, një rrjet të shpejtë dhe një çmim të arsyeshëm bëj NordVPN rekomandimin tim të lartë për transmetimin e Kupës së Presidentëve.

NordVPN është unike Tipari SmartPlay ju ndihmon shmangni geoblocks në 9Now në Australi. Kjo do të thotë që ju mund të shikoni lojtarët më të mirë në tokë me të nuk ka kufizime gjeografike në rrugën tuaj. 

Një ndërfaqe e lehtë për t’u përdorur ju ndihmon të lidheni me ndonjë prej saj mbi 5,200 serverë botëror. Thjesht zgjidhni një vend në hartë dhe menjëherë lidheni me serverin e këtij vendi. Nuk kërkohet konfigurim manual i ndërlikuar.

Mbështetja është në dispozicion përmes 24/7 chat live ose përmes emailit. Merrni ndihmë çdo herë që ju nevojitet! Provoni NordVPN pa rrezik duke përfituar nga 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Me pajtimin tuaj, ju duhet të shijoni transmetimin e Kupës së Presidentëve dhe përmbajtje të tjera të shkëlqyera deri në gjashtë pajisje njëherësh.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth NordVPN, hidhini një sy tonë rishikim i hollësishëm i ekspertëve.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 30 ditëve nga regjistrimi.

NordVPN mund të zhbllokojë:
Sling TV, 9Now, iPlayer në BBC, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, YouTube, Netflix dhe Showtime.

Mbështet përrua:
Ju mund të zgjidhni serverët e personalizuar P2P.

NordVPN punon në këto pajisje:
Ruterat, iOS, Chrome, Windows, Android TV, macOS, Firefox, Android dhe Linux.

Shikoni Kupën e Presidentëve Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Kur bëhet fjalë për shpejtësinë, ExpressVPN nuk mund të mundet. Ajo ka disa nga shpejtësia më e shpejtë e rrjetit në tregun VPN.

ExpressVPN ofron një rrjet global më shumë se 3,000 servera në 94 vende, përfshirë Australinë.

E gjithë ajo shpejtësi është e disponueshme për ju deri në pesë pajisje menjëherë. Mund të vazhdoni me rrjedhën HD të Sling TV të Kupës së Presidentëve kudo ku shkoni dhe të ndani dashurinë me anëtarët e familjes.

Duhet të qëndroni të lidhur me sitet lokale? ExpressVPN ju lejon ndani trafikun tuaj midis lidhjes suaj VPN dhe lidhjes tuaj lokale. Kjo veçori tunele ndarëse ju lejon shfletoni në internet në internetin “e rregullt” ndërsa ju golfit nga Australia.

Mbështetja e bisedës live është në dispozicion 24/7, kështu që ju mund t’i përgjigjeni pyetjeve tuaja ditën ose natën. Po ashtu ka një Politika e rimbursimit të plotë 30-ditor kjo ju lejon të provoni pa rrezik për një muaj.

Mësoni më shumë rreth veçorive të përparuara të ExpressVPN kur lexoni rishikim i plotë.

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë ose më pak nga fillimi i pajtimit tuaj.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Sling TV, 9Now, ESPN, Amazon Prime Video, Netflix, iPlayer në BBC, HBO GO, YouTube dhe Hulu.

Mbështet përrua:
P2P lejohet në të gjithë rrjetin.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
macOS, Linux, Windows, Chrome, Android TV, Android, iOS, Firefox dhe disa ruterë.

Shikoni Kupën e Presidentëve me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ju ndihmon të gjeni lidhjen tuaj duke ofruar serverë të specializuar për shumë nevoja. Pavarësisht nëse po transmeton, shfleton surfin ose përrua, CyberGhost ju merr me përmbajtjen tuaj.

Cyberghost-së 5,700 serverë janë të shkëlqyeshëm për të depërtuar në geoblocks dhe mbajtja e një rryme të qëndrueshme.

VPN premium gjithashtu ofron serverë të specializuar për transmetim për transmetues të caktuar, si Sling TV. Kur ju zgjidhni një nga ata servera, ju jeni të garantuar një rrjedhë e qëndrueshme, e qëndrueshme për atë transmetues.

Miqësore dhe e përgjegjshme mbështetje chat live është gati të ndihmojë. Rimbursimet e plota janë gjithashtu në dispozicion nëse vendosni të mos vazhdoni abonimin tuaj. Por ju merrni deri në 45 ditë për ta provuar atë pa rrezik, me garancinë për kthimin e parave. 

Me planin tuaj, ju lejohet të keni shtatë lidhje të njëkohshme për streaming golfi dhe më shumë.

tonë rishikim i thelluar i ekspertëve mund t’ju tregojë më shumë rreth asaj që e bën CyberGhost një zgjedhje të shkëlqyeshme për ju!

Garancia për kthimin e parave: Brenda 45 ditëve.

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Sling TV, 9Now, ESPN, ESPN +, FOX Sports, CBS, Amazon Prime Video, YouTube dhe NBC.

Mbështet përrua:
Serverë të dedikuar për përrua janë në dispozicion.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Disa ruterë, iOS, Android, Linux, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Windows, macOS, Chrome dhe Firefox.

Shikoni Kupën e Presidentëve Me CyberGjest Tani!

përmbledhje

Kupa e Presidentëve është gati të ngrihet në Golf Club Royal Melbourne. Sigurohuni që mundeni shikoni çdo goditje duke regjistruar tani në një VPN.

Keni probleme për të gjetur VPN-në e duhur për ju? NordVPN është zgjedhja dhe rekomandimi im i lartë për ju, falë shpejtësive të saj të mëdha, aftësisë për të shmangur blloqet gjeografike dhe çmimin e tij të arsyeshëm.

Para se të regjistroheni për një shërbim, sigurohuni që të shikoni në tonë faqe kuponash për të parë si mund të kurseni!

Leximi më tej

Nëse doni të mësoni më shumë rreth VPN, lexoni këto artikuj:

 • VPN-të më të mira për Australinë – për Siguri, Streaming dhe Shpejtësi
 • Si të merrni një adresë IP të Zelandës së Re Kudo
 • Si për të parë iPlayer BBC në Australi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me