Si ta shikoni Kampionatin BMW PGA 2018 në 2018 nga Kudo

Lojtimet e Kupës FedEx të PGA Tour të PGA vazhdojnë në Shtator, me Kampionatin BMW duke lëvizur në Klubin e Golfit Aronimonk në Sheshin Newtown, Pensilvani. Turneu katërditor fillon më 6 shtator 2018, me raundet e praktikës në 4 dhe 5 shtator. Aktualisht, Bryson DeChambeau kryeson renditjen e Kupës FedEx, me Dustin Johnson dhe Justin Thomas mbyllur në takat e tij.

Aktualisht ka bileta në dispozicion për ata me fat sa mund të udhëtojnë në këtë ngjarje. Por si mund ta shikoni Kampionatin BMW PGA Tour në qoftë se nuk jeni në gjendje të arrini në Pensilvani në SHBA? Të gjitha nuk janë të humbura, ajo po tregohet drejtpërdrejt në PGA Tour Live, NBC / Golf në SH.B.A., dhe Sky Sports Golf në MB.

Nëse jeni jashtë këtyre rajoneve ose mos të keni akses në këta ofrues, është ende e mundur të shikoni drejtpërdrejt Kampionatin BMW PGA Tour 2018. E tëra që ju nevojitet është qasja në TV Sling përmes një VPN me shpejtësi të shpejtë, encryption të shkëlqyera dhe servera në SH.B.A.. CyberGhost është opsioni i përsosur, por kemi gjetur edhe disa zgjedhje të tjera të ngurta gjithashtu.

Udhëzues i shpejtë: Si ta shikoni Kampionatin BMW PGA të vitit 2018 me TV Sling

Thjesht ndiqni këto hapa për të parë Kampionatin BMW PGA Tour 2018 nga kudo me paketën Blue Extra të Sling TV.

 1. Zgjidhni një VPN me serverët amerikanë. Shikoni më poshtë për një listë të ofruesve të besuar.
 2. Regjistrohu në VPN, pastaj shkarkoni, instaloni dhe filloni aplikacionin.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Hapni TV Sling, pajtohuni në paketën Blue Extra dhe shijoni golfin!

Këshillë PRO: Nëse nuk keni një kartë krediti në SH.B.A., blini një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply, atëherë riblerni atë në faqen e internetit të Sling TV për t’u pajtuar.

Filloni të shikoni Tani

Shikojnë-PGA-tour-bmw-Championship (1)

Zgjedhja e VPN më e mirë për Kampionatin BMW

Sling TV transmeton një sërë përmbajtjesh live, përfshirë sportet. megjithatë, është një nga shumë shërbime të transmetimit që janë të kufizuara gjeografikisht në SH.B.A.. Nëse jeni kudo tjetër në botë, nuk mund të qaseni drejtpërdrejt në përmbajtjen e tij.

Shikojnë-PGA-tour-bmw-kampionati (2)Një VPN mund t’ju ndihmojë të anashkaloni gjeo-kufizimet që vendosin këto kompani, duke ju lejuar të përdorni një gamë më të gjerë përmbajtjesh, duke përfshirë Kampionatin BMW PGA Tour 2018. megjithatë, jo të gjithë VPN-të janë të suksesshëm në kapërcimin e blloqeve, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni atë që mbetet një hap përpara përpjekjet e ofruesve për të zbuluar dhe renditur VPN-të e zezë.. Shpejtësia dhe vendndodhja e serverit janë gjithashtu të rëndësishme për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë të mundshme të shikimit.

Ju gjithashtu do të dëshironi të siguroni që përvoja juaj e shikimit të jetë private. Ju nuk dëshironi që lidhja juaj të jetë e hapur për hakerat, viruset ose mbikëqyrjen. Zgjidhni një VPN që merr seriozisht sigurinë dhe privatësinë tuaj duke ofruar nivelet më të larta të kriptimit dhe asnjëherë mos regjistrimi i informacionit ose aktivitetit tuaj.

Përdorimi i një VPN nuk ka nevojë të kushtojë një pasuri. Zgjedhja e një VPN që ka ose një gjykim falas ose një garanci për kthimin e parave mund të thotë të shijosh Kampionatin BMW PGA Tour 2018, pa ju kushtuar asnjë qindarkë. Për të parë kampionatin me një provë falas VPN, thjesht regjistrohuni me një ofrues, shikoni ngjarjen dhe më pas anuloni para përfundimit të periudhës së provës. Procesi është shumë i ngjashëm nëse ofruesi ofron një garanci për kthimin e parave në vend: regjistrohuni, paguani muajin e parë, shikoni ngjarjen, anuloni para përfundimit të periudhës së garancisë dhe kërkoni paratë tuaja mbrapa.

Pasi ta zbuloni avantazhet e shumta të të pasurit një VPN të mirë, megjithatë, ka të ngjarë të dëshironi të rrini me ofruesin tuaj për të mbajtur veten të mbrojtur dhe të hapni një botë me mundësi të reja argëtuese.

5 VPN-të më të mira për shikimin e Kampionatit BMW PGA 2018 2018 nga Kudo

Këtu janë pesë VPN-të tona më të mira që do t’ju lejojnë të shikoni Kampionatin BMW PGA 2018 2018 dhe të ofroni intimitet dhe siguri të shkëlqyeshme në internet.

1. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost u themelua në vitin 2011 në Rumani dhe ndërthur një besim të fortë në intimitetin me inxhinierinë gjermane. Kompania përqendrohet në ofrimin e një shërbimi të besueshëm, të sigurt dhe anonim. Përdoruesit e saj shumë të lumtur nxjerrin në pah gamën e tij të serverëve, lidhjet e shpejta, lehtësinë e përdorimit dhe besueshmërinë si disa nga arsyet e shumta pse duhet të jenë zgjedhja juaj numër një.

Karakteristikat kryesore

 • Mbi 400 servera në SH.B.A.
 • Mbështetje FAQ për përmbajtjen transmetuese
 • Lidhje të qëndrueshme dhe të besueshme të siguruara me kriptimin e AES me 256-bit
 • Mbrojtja e rrjedhjeve DNS, vrasja e ndërprerës dhe politika e mos-prerjeve
 • Protokollet PPTP, OpenVPN
 • 7 lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • Gjykim 1-ditor falas në Windows, provë 7-ditore falas në iOS dhe Android, dhe 30-ditor garanci për kthimin e parave në të gjitha platformat

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

2. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN është i vendosur në Ishujt e Virgjër Britanikë, që do të thotë se është jashtë juridiksionit të vendeve me pesë sy. Ai ka qenë në veprim që nga viti 2009 dhe vazhdon të jetë një avokat për privatësinë dhe lirinë e internetit. Shqyrtimet e saj të shumta pozitive përqendrohen në lehtësinë e përdorimit, shërbimin e shkëlqyer të klientit, shpejtësinë e shpejtë dhe karakteristikat e shkëlqyera.

Karakteristikat kryesore

 • 28 lokacione serverash në Sh.B.A.
 • Nuk ka kufij të bandës ose kufizime të shkarkimit
 • Lidhje të qëndrueshme të siguruara me kriptimin e AES me 256-bit
 • Mbrojtja e rrjedhjeve DNS / IPv6, vrasja e ndërprerës, tunelizimi i ndarë dhe politika e rreptë e mos-prerjeve
 • Protokollet OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
 • Mbështetje e shërbimit ndaj klientit 24/7
 • 5 lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • Gjykim falas i pajisjes mobile dhe 30-ditë garanci për kthimin e parave për të gjitha platformat

Shikoni ofertat ExpressVPN

3. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN erdhi në jetë në vitin 2012 dhe vepron jashtë Panamasë, kështu që është përtej mundësive të vendeve 14-Sytë, duke e lejuar atë të mbajë të dhënat tuaja më të sigurta. Qasja e saj e fortë ndaj sigurisë është një nga karakteristikat kryesore që pajtimtarët e saj e vlerësojnë me të vërtetë, së bashku me një rrjet të shkëlqyeshëm të serverëve dhe mbështetje përrua.

Karakteristikat kryesore

 • Mbi 1.800 serverë në SH.B.A.
 • Serverë të hutuar, idealë për transmetimin e përmbajtjes gjeo-kufizuar
 • Lidhje të qëndrueshme të siguruara me 2048-bit encryption AES
 • Kriptimi i dyfishtë, Qepë Mbi VPN, vrasja e ndërprerës dhe politika e rreptë e mos-prerjeve
 • Protokolet OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec
 • 6 lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave

Shikoni ofertat NordVPN

4. PrivateVPN

pajisje privatevpn

PrivateVPN është me qendër në Suedi dhe njihet për qasjen e saj plotësisht të përkushtuar ndaj intimitetit dhe sigurisë. Shqyrtimet e përdoruesve përqendrohen gjithashtu në lidhjet e tij të qëndrueshme dhe shërbimin e pandërprerë.

Karakteristikat kryesore

 • Vende të shumta serverash në SH.B.A.
 • Bandwidth i pakufizuar dhe shkarkim
 • Lidhje të qëndrueshme dhe të besueshme të siguruara me kriptimin 2048-bit
 • Protokollet OpenVPN, L2TP, IPSec, PPTP, IKEv2
 • Ndihmë virtuale në distancë
 • 6 lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • Gjykim falas 7-ditor dhe garanci për kthimin e parave 30-ditore

Shikoni marrëveshjet privateVPN

5. Besimi.Zona

pajisjet e zonës së besimit

Trust.Zona është e vendosur në Seychelles, shumë larg nga juridiksioni i ndonjë prej vendeve 5/9/14-Eyes. Ajo ka një politikë transparente të privatësisë që përfshin një kanarinë garancie dhe lejon aktivitetet e P2P në serverat e saj. Këto janë vetëm disa elemente që theksohen në vlerësimet e shkëlqyera të klientit.

Karakteristikat kryesore

 • Vende të shumta serverash në SH.B.A.
 • Bandwidth i pakufizuar
 • Lidhje të qëndrueshme të siguruara me kriptimin e AES me 256-bit
 • Protokollet OpenVPN dhe L2TP, ndër të tjera
 • Mundësitë e pagesës anonime
 • 3 lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • Gjykim falas 3-ditor dhe garanci 10-ditore për kthim të parave

Shikoni marrëveshjet e besimit.Zona

përmbledhje

Një VPN ju siguron një mënyrë për të hyrë në mënyrë të sigurt në një botë të re të transmetimit dhe përmbajtjes online. Jo vetëm kaq, por ju mbron nga malware, hakerat dhe viruset, si dhe mbikëqyrja e mundshme e qeverisë ose korrja e të dhënave ISP.
Nëse nuk jeni akoma të sigurt nëse një VPN është për ju, atëherë mund të dëshironi të lexoni Udhëzuesin tonë për VPN për të mësuar më shumë. Nëse dëshironi më shumë opsione të shkëlqyera VPN, shihni vlerësimet e ekspertëve për të gjitha VPN-të më të mira në treg sot.

Filloni Provimin Tuaj falas për CyberGhost Tani

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me