Si ta shikoni Grand Kombëtare nga Kudo tjetër në vitin 2020


Edhe një herë, Aintree Racecourse bashkohet të gjitha më të mirat në garat Kombëtare Hunt. Ata kuaj të dalluar që kanë fituar nderimet më të larta do të jenë duke luftuar për një fitore në Grand National. Dyzet kuaj do të garojnë katër milje dhe 514 oborre në ndjekje të fitores në kurorën më të madhe të garave.

Grand National është mbret në sportin e mbretërve. I lartësuar nga 180 vjet histori, asnjë garë tjetër në qarkun National Hunt nuk qëndron pranë tij në prestigj apo rëndësi. Jdo kalorës e di se kjo garë mund vendosni emrat e tyre në librat e historisë krahas të shkëlqyeshëmve në sport.

Qindra miliona do të ndjekin garën në 6 Prill. Por nëse nuk jeni në Evropë, ju mund të mos jeni në gjendje të shihni ndonjë prej tyre. Mos u shqetësoni, udhëzuesi ynë i shpejtë do t’ju tregojë se si të përdorni një VPN për të shmangeni ato geoblocks dhe derdhet çdo minutë e garës.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikojmë Grand National

Ka disa shërbime transmetimi që tregojnë Grand Kombëtare. Ju mund të përdorni një VPN për të hyrë në shërbimin që preferoni:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në vendin tuaj të dëshiruar (Ne rekomandojmë ExpressVPN për transmetimin e Grand National). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në vendin tuaj të preferuar.
 3. Zgjidhni një transmetues dhe regjistrohuni për shërbimin e tyre streaming. Ju mund të gjeni një listë të transmetuesve në faqen e internetit të Grand National.
 4. Ditën e garës, futuni në lumë dhe kënaquni!

Watch Grand National TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Grand National

Transmetuesve shpesh u kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë rajonit të shtëpisë së tyre. Kjo do të thotë që, nëse jeni jashtë vendit të një transmetuesi të caktuar, me siguri nuk mund të shikoni transmetimin e tyre. Kjo do të thotë, përveç nëse mund ta bësh të duket sikur je në të njëjtin vend.

Kur lidheni me një VPN, ju mund të zgjidhni një vendndodhje të serverit në një vend që ju zgjidhni. Trafikut tuaj i është caktuar e njëjta adresë IP me atë server. Transmetuesi atëherë mendon se po shikon nga i njëjti vend si serveri VPN, duke ju lejuar të shikoni rrjedhën e tyre.

Kur doni të shikoni Grand National, do t’ju duhet një VPN me cilësi të lartë. Shërbimet e transmetimit shpesh mund të njohin VPN me cilësi të ulët dhe do të bllokojnë prurjet nga ato VPN. Një VPN me cilësi të lartë maskon vetë mirë, duke ju lejuar juve gjeo-kufizimet e transmetuesve të shmangej.

Për të vazhduar me kuajt që shpejtojnë nga një kërcim në tjetrin, do t’ju duhet shumë bandwidth. Sigurohuni që zgjidhni një VPN me shpejtësi të shpejtë dhe të qëndrueshme të lidhjes që do të vazhdojë me çdo thundër që godet nga fillimi deri në fund.

VPN-të më të mira për shikimin e Grand National

1. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Kur ju jeni duke shikuar kuajt shpejtojnë nëpër pista, keni nevojë për një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme të vazhdojmë me skenën. ExpressVPN ka shpejtësinë që ju nevojitet: është VPN më i shpejtë në testet tona.

Grand National kërkon shumë nga një lidhje. Ka gropa të shpejta, trupëza fluturues të tokës dhe peizazhe peizazhi nga. Ju duhet shumë bandwidth nëse doni të shihni gjithçka që po ndodh në rrugën e duhur. ExpressVPN mund ta dorëzojë atë për ju.

ExpressVPN ka një rrjet të gjerë dhe ofron shumë servera në Mbretërinë e Bashkuar dhe në të gjithë Evropën. Nëse doni të dini më shumë rreth asaj që e bën ExpressVPN një zgjedhje të shkëlqyeshme, shihni pse përdoruesit tanë e duan atë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Grand National në ExpressVPN TANI!

2.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Me një rrjet të gjerë të serverëve, NordVPN ka një shtrirje globale që mundet sillni Grand National për ju kudo që të jeni. Lidhjet e tyre janë të shpejta dhe shumë të qëndrueshme, duke siguruar që nuk do të duhet të shqetësoheni për vonesat ose problemet buffering gjatë garës.

NordVPN gjithashtu siguron karakteristika të përparuara të sigurisë që ju mbajnë të mbrojtur në internet. Në atë mënyrë, ju mund të qëndroni të sigurt nga kushdo që përpiqet të heqë dorë nga përdorimi juaj i internetit.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth NordVPN, zbuloni nga përdoruesit tanë pse është VPN me vlerësimin më të lartë.!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni Grand National në NordVPN TANI!

 3. CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

CyberGhost me qendër në Rumani ofron një përzgjedhje të madhe të serverëve në të gjithë Evropën, duke ju ndihmuar të hyni në prurjet që doni të shihni. dhe CyberGhost ofron serverë të dedikuar për transmetim që do të mbajë rrjedhën tuaj lart dhe drejtimin gjatë gjithë garës.

Përveç kësaj, CyberGhost përfshin një bllokues të reklamave dhe bllokues të malware si veçori standarde për shërbimin e tyre. Dhe, falë kriptimit të tyre të shkallës ushtarake, ju dhe pajisjet tuaja do të jeni të sigurt në internet.

Nëse doni të dini pse CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për t’ju ndihmuar të transmetoni Grand National, lexoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 45 ditë

Shikoni Grand National në CyberGhost TANI!

4. Surfshark

Një shërbim relativisht i ri në botën e VPN, Surfshark po fiton me shpejtësi respekt. Ata krenohen me veten e tyre aftësia e tyre për të dhënë përmbajtje të transmetuar, duke i bërë ata një zgjedhje të shkëlqyeshme për shikimin e Grand National.

Surfshark po rrit shpejt rrjetin e serverëve të tyre, duke u dhënë atyre një aftësi gjithnjë e në rritje për t’ju ndihmuar të shikoni përmbajtjen që dëshironi të shihni. dhe ato ofrojnë shërbime shumë rrjete më të mëdha nuk i përfshijnë, si një whitelister, bllokuesi i reklamave dhe lidhjet e njëkohshme të pakufizuara.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth Surfshark? Shikoni se çfarë thonë përdoruesit tanë!

Shikoni Grand National në Surfshark TANI!

5. Mburoja e pikave të nxehta

pajisjet e mburojës së pikave të nxehta

Ju duhet shpejtësi për të transmetuar Grand National, dhe Hotspot Shield e jep atë.

Megjithëse Hotspot Shield është një rrjet disi më i vogël, ata ofrojnë një numër të madh të serverëve në vendet ku janë vendosur. Kjo u lejon atyre të specializohen në ofrimi i një shërbimi të shkëlqyeshëm për një grup të caktuar vendesh, përfshirë vendet në të gjithë Evropën.

Nëse doni të dini pse Hotspot Shield është një zgjedhje e shkëlqyer për të qenë VPN juaj, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Shikoni Grand National në Hotspot Shield TANI!

përmbledhje

Me 6 Prill 2019, 40 kuaj do garojne per çmimi më i madh në garat e Hunt Kombëtare. Grand National gropa kuajt dhe kalorësit më të mirë kundër njëri-tjetrit në një konkurs që do të qëndrojë përgjithmonë në historinë e sportit. Regjistrohu për një VPN tani dhe nuk do të të humbasë asnjë çast!

Nuk jam i sigurt se cili VPN është më i miri për ju? ExpressVPN është rekomandimi ynë për transmetimin e Grand National. Regjistrohu sot dhe shiko se çfarë mund të bëjë një VPN për ju!

Shikoni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer edhe më shumë!

Leximi më tej

Nëse doni më shumë informacion në lidhje me VPN:

 • Gjykimet më të mira falas për VPN – Provoni VPN Premium falas
 • Si të qaseni në TV YouTube nga kudo
 • Si të shikoni TV MB jashtë vendit – Kjo me të vërtetë funksionon!
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map