Si ta shikoni Gotham në internet nga kudo në vitin 2020


A jeni i fiksuar në Gotham? Abonuesit e dhelprave në SH.B.A. mund të shikojnë episodet më të fundit në Fox, po për pjesën tjetër? Për të parë serinë e plotë, do të duhet të akordoni Netflix SHBA.

Fatkeqësisht, Netflix përdor softuer gjeolokimi për të bllokojnë shikuesit ndërkombëtarë. Por ti mundesh anashkaloni këtë bllok nëse përdorni një VPN.

VPN maskoni adresën tuaj IP fshih vendndodhjen tënde të vërtetë. Kjo e bën të duket sikur po shikon nga brenda SH.B.A. Me një VPN, do të keni mundësi transmetojnë Netflix gjithë katalogun e SHBA nga kudo në botë.

Një VPN me cilësi të lartë gjithashtu do të kodoni trafikun tuaj të internetit. Kjo do të sigurojë që të gjitha detajet personale që futni në internet janë të palexueshme për hakerat dhe spiunët.

Shumë VPN nuk punojnë me Netflix. Shtë e rëndësishme të zgjidhni shërbimin më të mirë në dispozicion për të siguruar që do të keni qasje në të.

Në këtë udhëzues të thjeshtë hap pas hapi, ne do t’ju tregojmë se si të përdorni një VPN për të transmetuar Gotham nga çdo vendndodhje në botë.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni Gotham Me një VPN

 1. Regjistrohu për një VPN me servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A.. NordVPN është zgjedhja jonë # 1 për Netflix.
 2. Instaloni aplikacionin VPN dhe lidheni me një server amerikan.
 3. Ju jeni gati për të parë Gotham!
 4. Seria e plotë Gotham është gjithashtu në dispozicion në Netflix në Mbretëria e Bashkuar, Kanada dhe Brazili. Lidhja me një server në ndonjë prej këtyre vendeve do të zhbllokojë gjithashtu titullin.

Filloni të shikoni TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Gotham në internet nga kudo

Netflix përdor geoblocks për të parandaluar shikuesit me adresa IP jo-SH.B.A. të hyrjes në rrjedhat e tij. Nëse udhëtoni ose jetoni jashtë vendit, do t’ju duhet një VPN për të parë Gotham.

VPN lidhin pajisjen tuaj me një server të largët përmes një tuneli të sigurt. kjo maskon IP-në tuaj adresën dhe e bën të duket sikur po shikon nga brenda kufijve amerikanë.

Sidoqoftë, jo të gjithë VPN-të janë të barabartë dhe shumë nuk punojnë për Netflix. Kur kontrollon vendndodhjen tuaj, Netflix gjithashtu krahason adresën tuaj IP me një listë të VPN-ve të njohura. Nëse ka një ndeshje, do të hasësh në një bllok VPN.

Për ta shmangur këtë, do të duhet përdorni një VPN premium që rregullisht rifreskon IP-të e serverëve të tij për të shmangur zbulimin. Ne kemi verifikuar se të gjitha VPN-të tona të rekomanduara punojnë me Netflix.

VPN juaj duhet të ofrojë lidhje me shpejtësi të lartë dhe Bandwidth i pakufizuar. Asgjë nuk e prish një maratonë Gotham si buferia dhe prapambetja!

Ju gjithashtu duhet të shikoni për një VPN që ruan të dhënat tuaja me karakteristika të sigurisë më të lartë. Kjo duhet të përfshijë Kriptimi 256-bit, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Tani jeni të pajisur me njohuri për të zgjedhur një VPN të shkëlqyeshme, le t’i shikojmë rekomandimet tona kryesore.

VPN-të më të mira për të shikuar Gotham nga kudo

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN mund anashkalojë geoblocks dhe blloqe VPN për të transmetuar Netflix me lehtësi. Do të keni zgjedhjen më të lartë të vendeve virtuale me 5,200+ serverë me shpejtësi të lartë në të gjithë globin.

i saj protokolet e shifrimit të fundme dhe të rreptë politika pa log do t’i mbajë të dhënat tuaja të sigurta ndërsa shfletoni.

NordVPN-së Teknologji SmartPlay lidhet automatikisht me serverin që ju nevojitet. Nuk ka nevojë të ndryshoni serverat me secilën platformë të ndryshme transmetimi. Bën të gjitha punët për ju.

NordVPN gjithashtu përmban CyberSec, një malware të integruar dhe bllokues reklamash. Provoni NordVPN me një 30 ditë garanci për kthimin e parave për të zbuluar pse është një hit në mesin e përdoruesve të VPN.

Shikojeni me NordVPN!

2. ExpressVPN

expressvpndevices2-e1512565397277

Ju do të gëzoni qasje në 148 lokacione virtuale në të gjithë globin, përfshirë 30 qytete në SH.B.A. ExpressVPN gjithashtu mund të anashkaloni blloqet VPN, duke e bërë atë zgjedhjen e përsosur për transmetimin e Netflix.

ExpressVPN është VPN më e shpejtë në treg kështu që nuk do të duhet të prisni ndërsa Gotham tampon. Ajo përmban kriptimi më i mirë në klasë, një të rreptë politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës për t’ju mbajtur të sigurt ndërsa ju lumë.

Instalimi është i lehtë me udhëzuesit e saj të plotë të konfigurimit. Por mos harroni vetëm fjalën tonë për të, shikoni se çfarë kanë të bëjnë përdoruesit e vërtetë.

ExpressVPN ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha shërbimet e tij VPN, plus a Gjykim falas 7 ditor për aplikacione celulare.

Shikoni me ExpressVPN!

3. Cyberghost

pajisje të shumëfishta cyberghost

Cyberghost-së shërbim i shpejtë dhe i besueshëm e bën atë një ndeshje të shkëlqyeshme për transmetim. Mund lehtë anashkaloni blloqet VPN për të zhbllokuar Netflix në çdo rajon.

Cyberghost-së aplikacione të lehtë për t’u përdorur madje vijnë me një profil të paravendosur që optimizon cilësimet tuaja për transmetim.

Mund ta provoni shërbimin pa rrezik për 30 ditë për të zbuluar pse është një përdorues i preferuar për sigurinë në internet. CyberGhost gjithashtu ofron një gjykim falas 7-ditor për përdoruesit iOS, Android dhe Windows.

Shikoni me CyberGhost!

4. VyprVPN

Teknologjia e kameleonit të pronarit të VyprVPN zhbllokon Netflix në çdo rajon. i saj shpejtësi të lartë, Bandwidth i pakufizuar, dhe siguri më e lartë tiparet e bëjnë atë një zgjedhje solide për dashamirët e Gotham në të gjithë botën.

është i lehtë për tu instaluar dhe ofron aplikacione për Mac, Windows, iOS, Android, TV të mençur dhe ruterë, kështu që ju mund të shihni Gotham nga çdo pajisje. VyprVPN ofron një 24/7 shërbim mbështetës online për të gjithë klientët e tij dhe zotëron dhe administron të gjitha shërbimet e tij.

Për dallim nga shumica e VPN-ve të tjera, VyprVPN zotëron dhe mirëmban të gjithë serverët e vet. Shkëputja e ndërmjetësit do të thotë se ata janë të papërballueshëm kur bëhet fjalë për besueshmërinë dhe kohën e duhur.

Ju mund ta provoni VyprVPN me një 30 ditë garanci për kthimin e parave për të parë pse ajo merr komente të tilla të ndezura të klientëve.

Shikoni me VyprVPN!

5. PrivateVPN

pajisje privatevpn

PrivateVPN ofron gjithçka që ju nevojitet ndonjëherë për të transmetuar Gotham në Netflix. Kjo perfshin lidhje me shpejtësi të lartë, Bandwidth i pakufizuar, dhe encryption fund-në-fund për të gjitha pajisjet tuaja.

Mund ta provoni PrivateVPN sot me një Gjykim falas 7 ditor dhe a 30 ditë garanci për kthimin e parave, ose mësoni më shumë duke parë se çfarë përdoruesit e vërtetë duhet të thonë për këtë VPN.

Shikoni me PrivateVPN!

përmbledhje

Për shikuesit jashtë SH.B.A., një VPN është mënyra më e shpejtë, më e lehtë për të parë Gotham në Netflix.

Me një VPN me cilësi të lartë, mundeni anashkalojë geoblocks dhe censurimin për të hyrë në përmbajtje ekskluzive nga e gjithë bota në mënyrë të sigurt dhe anonime. Nuk do të humbni kurrë një moment veprimi në Gotham!

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është më i miri për ju? Ne ju rekomandojmë NordVPN, dhe mund ta provoni falas!

Provoni NordVPN TANI!

Leximi më tej

Ekspertët tanë të kursyer nga buxheti kanë përpiluar një listë të marrëveshjeve më të mira VPN dhe kuponave për të ju kursej para në shërbimin tuaj.

I uritur për argëtim? Mësoni si ta zhbllokoni Hulu nga kudo, gjithashtu!

Nëse radhë juaj e transmetimit po duket pak e zbrazët, shikoni serialin tonë të parë origjinal Netflix për frymëzim.

Nëse jeni të interesuar të kontrolloni një ofrues tjetër që funksionon mirë për të rregulluar Gotham tuaj, shikoni videon e mëposhtme. Do të mësoni se si të përdorni Surfshark për të zhbllokuar Netflix dhe të shikoni Gotham. Kur të keni mbaruar, mund të zbuloni më shumë rreth veçorive të Surfshark në shqyrtimin tonë të thelluar të ofruesit.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map