Si ta shikoni Goliath Sezonin 3 Kudo!


Sezoni 3 i Goliath na sjell një fatkeqësi tjetër të Billy McBride. Nëse sapo keni zbuluar këtë perlë të një shfaqje ose jeni një tifoz që prisni të bjerë sezoni i ri, mund të shikoni sezonin 3 në Amazon Prime Video tani.

Sezoni 3 i Goliath është ekskluziv për Amazon Prime Video në Mbretërinë e Bashkuar dhe SH.B.A.. Kështu që, do të keni probleme të provoni të transmetoni nëse nuk jeni në asnjë nga këto vendndodhje.

Amazon vendos gjeo-kufizime në përmbajtjen e tij, duke bllokuar çdo përdorues që nuk është në Mbretërinë e Bashkuar ose SH.B.A.. Nëse përpiqeni të transmetoni nga kudo tjetër, do të shihni vetëm një mesazh gabimi që ju thotë se Goliath Sezoni 3 nuk është në dispozicion për ju akoma.

megjithatë, mund të anashkaloni gjeo-kufizimet e Amazon duke instaluar një VPN në pajisjen tuaj. Një VPN do fshih adresën tënde IP dhe lidheni me një server të sigurt në Mbretërinë e Bashkuar ose SH.B.A., kështu që Billy McBride do të jetë me ju në ekranin tuaj kudo që të jeni.

Lexoni më poshtë për të parë cilat 3 VPN rekomandoj për transmetimin e Goliath Season 3.

Udhëzues i shpejtë – Si ta shikoni Goliath Sezonin 3 në Amazon Prime Video

 1. Zgjidhni një VPN – Unë rekomandoj NordVPN për shpejtësinë dhe aftësinë e saj të mahnitshme për të kaluar gjeo-kufizimet e Amazonës.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj të ri VPN në pajisjen tuaj.
 3. Lidhu me një server në Mbretërinë e Bashkuar ose SH.B.A..
 4. Drejtohuni tek Amazon Prime Video, regjistrohuni / regjistrohuni, luani shtypin!

Filloni të transmetoni Goliath me NordVPN Tani!

Si të regjistroheni për Amazon Prime Video

Ju do të duhet paguani për një pajtim në Amazon Prime Video për të parë Sezonin Goliath 3. Ndiqni këto hapa për të filluar.

 1. Lidhu me VPN-në dhe zgjidhni një server në SH.B.A. ose MB. Ju gjithashtu mund t’i mbani të sigurta detajet e kartës suaj bankare në këtë mënyrë.
 2. Drejtohuni tek Amazon Prime Video.
 3. Krijoni një llogari dhe paguani për pajtimin tuaj. Ju mund të gëzoni një 30 ditë provë falas për ta provuar atë pa rrezik dhe për të kursyer para!
 4. Regjistrohuni dhe filloni me Goliath Season 3.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Goliath Sezonin 3

Amazon Prime Video përdor geoblocking për të ndaluar përdoruesit jashtë vendeve të caktuara që akordohen tek përmbajtja ekskluzive. Meqenëse Goliath Sezoni 3 është ekskluziv për bibliotekat në Mbretërinë e Bashkuar dhe SH.B.A., nëse përpiqeni të rrjedhni jashtë këtyre vendeve, nuk do të keni fat.

Një VPN instalon drejtpërdrejt me pajisjen tuaj dhe ju lidh me një server të sigurt në një vend sipas zgjedhjes suaj.

Ai kalon adresën tuaj IP dhe aktivitetin në internet përmes një tunel shumë i koduar që i mban ato fshehur nga Ofruesi juaj i Shërbimit të Internetit (ISP).

Pasi ISP-ja juaj nuk mund të ju gjurmojë më, nuk e di se ku po shikon. Do të mendojë se po transmetoni nga Mbretëria e Bashkuar ose SH.B.A..

Atëherë, mundeni zhbllokuar Video Kryeministri Amazon dhe shikoni aventurat e Billy McBride kudo që të jeni.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Duke krijuar një lidhje të sigurt, një VPN mban gjithçka që bëni në internet private.

juaj veprimtaria në internet dhe te dhena Personale kalojnë nëpër tunelin e kodimit me adresën tuaj IP. Jo vetëm që ISP-ja juaj nuk mund t’ju gjejë ju, por hajdutët dhe hakerat e intimitetit nuk munden as.

Kur përdorni wi-fi publike, ju e bëni veten më të prekshëm nga njerëzit që përgjojnë trafikun tuaj dhe përhapin malware ose vjedhin informacionin tuaj. por, një VPN ju mban të mbrojtur në rrjete publike të pasigurta pasi askush por vetvetja nuk mund t’ju shohë në internet.

Një VPN gjithashtu siguron shfletim plotësisht i pakufizuar, veçanërisht në vendet ku qeveria përdor ligje të rënda censurimi. Të mashtrosh ISP-në duke menduar se je në një vendndodhje tjetër do të thotë se mund të kesh hyrje në të gjitha faqet që ju nevojiten.

Ju mund të mendoni se një VPN do të ngadalësojë shpejtësinë tuaj duke kursyer trafikun tuaj përmes një tuneli tjetër. Në fakt, mund të përmirësojë shpejtësinë e lidhjes suaj.

ISP-të shpesh gjuajnë bandwidth dhe shpejtësinë e shkarkimit kur jeni duke transmetuar kështu që ju të përjetoni më shumë buffering dhe vonesa. Pa ISP për të menaxhuar aktivitetin tuaj, nuk do të duroni asnjë goditje të shpejtë, vetëm shpejtësitë më të shpejta, më të besueshme.

3 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 3 të Goliath

1. NordVPN

NordVPN është rekomandimi im # 1 për transmetimin e sezonit 3 të Goliath. Ajo siguron vlerën më të mirë, me shpejtësi të jashtëzakonshme, siguri dhe forcë për të anashkaluar geoblocks.

Ajo ka një rrjet të gjerë të mbi 5.600 servera në 60 vende, dhe më shumë se 2,400 prej atyre në MB dhe SH.B.A..

Everydo ofertë e serverëve të NordVPN shpejtësi rrufe dhe bandë të pakufizuar kështu që ju nuk ka nevojë të durojë asnjë buffering ose mbetje ndërsa po shihni rastin e Billit të shpaloset. Ose, çdo kufizim në numrin e episodeve që mund të shikoni.

Kriptimi AES me 256-bit siguron siguri maksimale për të mbajtur adresën tuaj IP të mbrojtur nga ISP-ja juaj. Gjithashtu ju mban shumë e sigurt nëse dëshironi të shikoni Goliath Season 3 në lëvizje dhe duhet të lidheni me wi-fi publike. Thjesht merrni pajisjen tuaj me ju dhe gërmoni drejt.

Një politikë e rreptë pa log-e do të thotë se asnjë nga të dhënat tuaja të shfletimit ose përdoruesit nuk është ruajtur, kështu që nuk rrezikohet të bjerë në duar të gabuara.

Ekziston edhe një Karakteristika CyberSec për të bllokuar reklamat e bezdisshme pop-up, dhe a vrasin kaloni që e mban të fshehur adresën tuaj IP edhe nëse serveri dështon.

Ti mundesh lidhni NordVPN në deri në 6 pajisje, dhe do të shijoni të njëjtën siguri të nivelit të lartë në çdo pajisje.

Ka shumë më tepër tek NordVPN sesa thjesht telashe, transmetim i shpejtë! Shikoni se çfarë tjetër mund të bëjë NordVPN për ju dhe pse është kaq i popullarizuar tek përdoruesit në rishikimi ynë i thelluar.

Provojeni për veten tuaj pa rrezik me të 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe klikoni kupon më poshtë për të kursyer para me pajtimin tuaj.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Goliath Sezonin 3 me NordVPN Tani!

 2. ExpressVPN

ExpressVPN nuk do të mbajë mbrapa kur bëhet fjalë për shpejtësinë. Me serverat më të shpejtë në treg, është një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetimin e sezonit 3 të Goliath, dhe është vetëm një arsye që është kështu popullore me përdoruesit.

ExpressVPN ka mbi 3000 servera në 160+ vende, përfshirë SH.B.A. dhe MB. Ju nuk do të keni mungesë të serverëve për të kapur Billy kudo që të jeni.

Vendosja është e lehtë. ExpressVPN ka një Karakteristikë e zgjuar e vendndodhjes për t’ju gjetur shpejt serverin më të mirë për nevojat tuaja të streaming streaming Prime Prime Amazon. Pastaj, thjesht klikoni në lidhjen dhe jeni gati të shtypni play.

me shpejtësi rrufeje, ka Bandwidth i pakufizuar, do të thotë se nuk ka kufij në transmetimin tuaj. Ju mund të kënaqeni serverë të shpejtë dhe të besueshëm me cilësi të lartë të transmetimit.

Ajo madje ofron një tipar tunelizimi i ndarë Pra ti mundesh shfletoni lokalisht dhe transmetoni të koduar përmes VPN tuaj në të njëjtën kohë. Thjesht ndërroni faqet e internetit tuaj, në mënyrë që të postoni në lidhje me Goliath Season 3 në kanalet tuaja sociale ndërsa jeni duke parë!

ExpressVPN siguron së bashku me shpejtësinë.

Do të përfitoni nga ju kriptimi i shkallës ushtarake, një ndërprerës automatik vrasës dhe politikë e rreptë e mos-logave.

Po ashtu ka Mbrojtja e rrjedhjes DNS për anonimitetin e garantuar. Adresa juaj e IP, të dhënat dhe aktiviteti në internet janë plotësisht të sigurta.

Provojeni pa rrezik me të 30 ditë garanci për kthimin e parave. Mos harroni se mundeni shtoni një zbritje në pajtimin tuaj – vetëm klikoni kupon më poshtë.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Goliath Sezonin 3 me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për newpies VPN. Navigimi përmes ndërfaqes së tij miqësore është i shpejtë dhe i thjeshtë, duke e bërë atë një zgjedhje popullore me përdoruesit në të gjithë globin.

Madje ju gjen serverin më të mirë sapo të vendosni me të teknologji e optimizuar e serverit. Thjesht zgjidhni Amazon Prime Video si platformën tuaj transmetuese dhe do t’ju lidhë automatikisht me serverin më të shpejtë për Amazon Prime Video.

Ajo ka një mbresëlënëse Rrjeti i serverëve me mbi 6.000 servera globale në 90 vende, me mbi 2,000 të kombinuar në SH.B.A.. Ka mjaft servera që ju të zgjidhni kur të jeni gati për të transmetuar episodin e fundit të Goliath.

Bandwidth i pakufizuar do të thotë që mundesh transmetohet në HD pa fotografi të paqena duke ju bërë të humbni ato momente të rëndësishme rasti.

256-AES bit teknologji mbron të dhënat personale dhe mban adresën tuaj IP anonime. A politikë e rreptë e mos-logs më tej ju mbron nga veprimtaria juaj e internetit të gjurmuar dhe ruajtur nga ISP ose ndonjë palë e jashtme.

Ekziston edhe një bllokues të integruar të reklamave që ndalon çdo reklamë të bezdisshme që ndërpret transmetimin tuaj ose infekton pajisjen tuaj.

CyberGhost ofron një zemërgjerë Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh kështu që ju mund ta provoni atë pa rrezik. Sigurohu qe ti përdorni kuponin tonë për të kursyer para kur regjistroheni.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Goliath Sezonin 3 me CyberGhost Tani!

përmbledhje

Për të parë Goliath Sezonin 3 nga kudo në botë, ju duhet një VPN premium që mund të anashkalojnë geoblocks dhe të ofrojnë serverë super të shpejtë me siguri të nivelit të lartë.

NordVPN është rekomandimi im i lartë për transmetimin e sezonit 3. Goliath 3. Saj shpejtësi flakëruese dhe kriptim të fortë nuk janë të dytët për asnjë.

Plus, ajo ka mijëra servera në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe SH.B.A. dhe lehtë mund të rrëzojë geoblocks për t’ju dhënë të gjitha episodet e sezonit 3 të Goliath në majë të gishtave.

Leximi më tej

Tani keni mësuar se si një VPN mund të zhbllokojë kufizimet gjeo-kufizuese të Amazon Prime Video, çfarë lidhje me platformat e tjera të njohura të transmetimit? Shihni cilat VPN rekomandoj për Hulu.

Jeni të interesuar të anashkaloni ligjet e ndërlikuara të censurës dixhitale të Kinës? Lexoni udhëzuesin tonë për VPN më të mira për të anashkaluar geoblocks të Kinës për shfletim dhe transmetim të pakufizuar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map