Si ta shikoni FBI Sezonin 2 Kudo Free Online!

FBI është rikthyer për një sezon të dytë dhe është një rol tërheqës emocional i një udhëtimi ku do të dëshironi të jeni pjesë.

FBI po kthehet në CBS All Access, të cilën mundeni rrjedhin në SH.B.A., Kanada dhe Australi.

Nëse udhëtoni ose jetoni diku tjetër, do të kesh një bezdisje mesazh gabimi në ekranin tuaj që do të të ndalojë të transmetosh.

Duke instaluar një VPN premium, mund të anashkaloni gjeo-kufizimet e CBS dhe të shikoni FBI kudo që të jeni. Do të duhet të regjistroheni për një pajtim CBS, meqenëse nuk mund të transmetoni FBI falas.

Lexoni për të parë se cilat 3 VPN rekomandoj për transmetimin e sezonit 2 të FBI, dhe si të krijoni një llogari CBS.

Udhëzues i shpejtë – Si ta shikoni FBI Sezonin 2 në CBS

 1. Zgjidhni një VPN – Unë rekomandoj NordVPN për transmetim të shpejtë HD.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN tuaj në pajisjen tuaj.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A., Kanada ose Australi.
 4. Drejtohuni tek CBS All Access, regjistrohuni / regjistrohuni, luani shtypin!

Filloni transmetimin me NordVPN Tani!

Si të regjistroheni për CBS

Për të parë FBI Sezonin 2, do t’ju duhet një pajtim CBS.

CBS do lejo të regjistrohesh vetëm nëse përdor një metodë pagese nga SH.B.A.. Unë kam gjetur një mënyrë rreth saj pse! Ndiqni hapat më poshtë për të filluar.

 1. Drejtohuni tek MyGiftCardSupply për të blerë një kartë dhuratë CBS All Access. Sigurohuni që të zgjidhni një shumë që mbulon koston e gjatësisë së pajtimit që ju nevojitet.
 2. Pasi të keni mbaruar, shkoni në faqen e internetit të CBS për të riblerur kartën tuaj të dhuratave.
 3. Futni kodin PIN në kartën tuaj të dhuratave (onshtë në pjesën e pasme, sipër barkodit).
 4. Krijo nje llogari.
 5. Hyni në VPN tuaj dhe zgjidhni një server në SH.B.A., Kanada ose Australi.
 6. Vizitoni përsëri faqen e internetit të CBS, futuni në llogari dhe shtypni!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë FBI Sezonin 2

Nëse përpiqeni të shikoni çdo përmbajtje në CBS jashtë SH.B.A., Kanada, ose Australi, kufizimet gjeo-gjeografike do të marrin në këtë mënyrë. Kjo për shkak se CBS All Access gjurmon vendndodhjen tuaj.

Pasi të jeni jashtë këtyre tre vendeve, CBS geoblocks përmbajtjen e saj. Kështu që, do t’ju duhet një VPN premium për të ardhur nga kudo ku jeni.

Ju instaloni një VPN në pajisjen tuaj dhe atë lidhet me një server të sigurt në një vend sipas zgjedhjes suaj. Për të parë Sezonin 2 të FBI, do të duhet të zgjidhni një server në SH.B.A., Kanada ose Australi.

Për tu lidhur me një server, VPN juaj kalon adresën tuaj IP përmes një tuneli shumë të koduar, e cila është plotësisht e padukshme. kjo mban të fshehur adresën tuaj IP dhe do të thotë CBS All Access nuk mund të gjurmojë vendndodhjen tuaj.

Pasi lidhja juaj të jetë e plotë, do të keni qasje e pakufizuar në përmbajtjen CBS. Dhe kjo do të thotë që ju do të jeni gati të ndiqni çështjet e krimit të FBI të New York, nga kudo që të jeni.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN është mënyra më e mirë për të marrë përmbajtje të kaluar dhe të rrjedhë nga kudo në botë. Por, kjo nuk është gjithçka që bën.

Si përdor VPN kriptim i nivelit të lartë për të maskuar adresën tuaj IP, është gjithashtu një nga mënyrat më të mira për të qëndruar e sigurt gjatë transmetimit dhe shfletimit.

Do gjë që bëni kalon nëpër një tunel të koduar të padukshëm. E gjithë veprimtaria dhe të dhënat tuaja janë plotësisht të pasakta. Kjo është veçanërisht e rëndësishme nëse jeni të lidhur me wi-fi të pasiguruar publik, ku nuk mund të jeni i sigurt që hakerat nuk po përgjojnë dhe vjedhin të dhënat tuaja.

VPN gjithashtu rrëzoj muret e ndërlikuara të censurës. Nëse jeni në një vend ku qeveria vendos kufizime në faqet e internetit ju mund të vizitoni, të tilla si Google, Facebook, ose YouTube, një VPN do t’ju tërheqë në këto site me lehtësi.

Ndërsa duket sikur jeni në një vend tjetër me atë në të cilin jeni në të vërtetë, askush nuk mund të gjurmojë adresën tuaj të vërtetë IP. Kjo do të thotë hyrje e pakufizuar në të gjitha faqet që ju nevojiten.

Një VPN mund edhe përmirësoni lidhjen tuaj në internet. Kur zgjidhni vendin tuaj të synuar, do të jeni të lidhur me serverë super të shpejtë kjo do t’ju japë përvojën më të mirë të transmetimit, me vonesa minimale dhe buffering.

3 VPN më të mira për shikimin e sezonit 2 të FBI

1. NordVPN

NordVPN është imi Rekomandimi # 1 për transmetimin e sezonit 2 të FBI, falë saj të gjerë rrjet global, shpejtësi rrufeje, dhe aftësia për të anashkaluar gjeo-kufizimet.

Me mbi 5.300 servera në 50+ vende, do të keni mundësi shikoni CBS nga kudo ku jeni.

Nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa fotografitë buffering dhe fuzzy kur po përpiqeni të vazhdoni me rastet më të mëdha të Nju Jorkut. Por me NordVPN, nuk duhet të shqetësoheni për këtë.

Shpejtësia super e shpejtë nënkupton që ju mund të transmetoni në HD, pa ngacmim të bezdisshëm. Plus, Bandwidth i pakufizuar do të thotë se nuk ka kapele se sa mund të shikoni në mënyrë që të mund të transmetoni nga fillimi deri në fund pa sherr.

Nëse dëshironi të shihni FBI Sezonin 2 në lëvizje, NordVPN ju ka mbuluar. Ti mundesh lidhni deri në 6 pajisje njëkohësisht. Filloni një episod në shtëpi dhe mbaroni në udhëtimin tuaj të përditshëm.

Si dhe transmetimi i cilësisë, NordVPN jep masa të sigurisë. me 256-AES encryption bit, një ndërprerës automatik vrasës, dhe a politikë e rreptë e mos-logs, mund të jesh i sigurt që je privat ndërsa transmeton. Dhe në rast të rrallë serveri dështon dhe ju shkëput nga VPN, ndërruesi kill do t’ju parandalojë të gjendeni.

NordVPN ofron një ndërtuar në reklamues, CyberSec, te ndaloni çdo shfaqje të bezdisshme prishjen e seancës tuaj të transmetimit. Ajo gjithashtu parandalon malware të infektojë pajisjen tuaj duke bllokuar faqet e internetit të dyshimta.

Për sa i përket premium VPN-ve, nuk ka shumë më mirë sesa NordVPN. Me shpejtësi, besueshmëri dhe siguri të gjitha të përfshira në një, është një zgjedhje popullore me përdoruesit.

Provoni për veten tuaj me një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Dhe nëse regjistrohesh, përdorni zbritjen tonë ekskluzive për të kursyer para në pajtimin tuaj.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • IPlayer BBC, Netflix, Amazon Prime Video, HBO, Hulu, Showtime, Sling TV, dhe shumë shërbime të tjera të transmetimit.

Mbështet përrua:

 • Po, NordVPN ka shumë serverë P2P në dispozicion.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, iOS, Android, Android TV dhe Linux. Ai gjithashtu mbështet shfletuesit Chrome dhe Firefox. NordVPN është gjithashtu i pajtueshëm me shumë ruterë.

Shikoni FBI Sezonin 2 Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN me të vërtetë i di gjërat e saj kur bëhet fjalë për shpejtësi. Ajo ka disa nga serverat më të shpejtë në treg, do të thotë që mundesh transmetohet në ultra-HD pa ndërprerje duke ju bërë të humbisni ato momente të kafshimit të thonjve.

Mund të përdorni madje edhe ExpressVPN test i shpejtësisë për të gjurmuar se cilët serverë po performojnë më mirë dhe gjeni veten më të shpejtë.

ExpressVPN ka 3,000 servera në 160 vende të rrjedhë nga kudo ku je. është në përputhje me shumicën e pajisjeve, kështu që thjesht shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj të zgjedhur dhe futuni direkt në faqen e internetit CBS për t’u bashkuar me dramën.

Kriptimi më i mirë në klasë, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe Mbrojtja e rrjedhjes DNS do t’ju mbajë të sigurt nëse jeni në shtëpi, në kafenenë tuaj lokale ose në lëvizje.

Ju gjithashtu mund të përdorni atë tunele të ndara veçori te shfletoni internetin në vend duke përdorur adresën tuaj të vërtetë IP dhe transmetoni seri të koduara të krimit tuaj të preferuar me adresën tuaj të re IP.

Provoni ExpressVPN pa rrezik me të 30 ditë garanci për kthimin e parave. Mos harroni të përdorni kuponin tonë për të rruar paratë nga abonimi juaj nëse regjistrohesh.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth ExpressVPN, lexoni në tonë rishikim i thelluar. Unë kam testuar gjithçka, nga shpejtësia në shërbimin e klientit, në mënyrë që të vendosni nëse është VPN për ju.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Amazon Prime Video, Netflix, Sling TV, Hulu, Showtime, HBO, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët ExpressVPN mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Shfletuesit Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome dhe Firefox. Ai gjithashtu ka një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni FBI Sezonin 2 me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Me më shumë se 5,000 servera në 103 vende dhe a konfigurim i shpejtë, CyberGhost jo vetëm që jep mbulim global, por gjithashtu edhe në lehtësinë e përdorimit. A ndërfaqe miqësore për përdoruesin dhe konfigurohet lehtë bëje CyberGhost një opsion të shkëlqyeshëm nëse po kërkon konfigurim i shpejtë dhe i lehtë.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj, të zgjidhni CBS si platformën tuaj streaming, dhe CyberGhost automatikisht do t’ju gjejë serverin më të shpejtë në dispozicion.

CyberGhost ofron shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar për një përvojë të transmetimit me cilësi të lartë me paketim dhe lagështi minimale, dhe pa kufizime të përdorimit të të dhënave.

Kriptimi i fuqishëm mban të fshehur adresën tuaj IP, kështu që jeni të mbrojtur kudo që të jeni.

Ekziston edhe një politika pa log, ndërprerës automatik vrasës, dhe një serveri opsional NoSpy për garancinë përfundimtare të privatësisë.

Me ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe karakteristikat më të fshehta të sigurisë, CyberGhost është një zgjedhje popullore me përdoruesit.

Provoni CyberGhost pa rrezik me të Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh.

Shikoni kuponin tonë për të kursyer para në pajtimin tuaj.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, HBO TANI, Sling TV, dhe shumë të tjerë, duke përdorur një profil të dedikuar streaming me serverë të optimizuar.

Mbështet përrua:

 • Po, CyberGhost ka serverë të optimizuar për aktivitetet e P2P.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, iOS, Android, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome. Po ashtu funksionon me shumë ruterë.

Shikoni FBI Sezonin 2 me CyberGhost Tani!

përmbledhje

Si një mision i fshehtë i FBI, CBS e mban të fshehur përmbajtjen e saj nga kushdo jashtë SH.B.A., Kanada, ose Australia. Por me një VPN, ju mund të lidheni me një server në një prej këtyre vendeve për të anashkaluar gjeo-kufizimet dhe për të zhbllokuar çdo episod.

Jo vetëm që do t’i keni të gjitha episodet e FBI në majë të gishtave, por një VPN do t’ju mbajë anonim dhe të sigurt ndërsa transmetoni me kriptim të nivelit të lartë për të fshehur adresën dhe aktivitetin tuaj IP.

Unë rekomandoj NordVPN për transmetimin e sezonit 2 të FBI në CBS, me shpejtësitë më të mira, veçoritë e sigurisë dhe përvojën e transmetimit në treg.

Leximi më tej

Tani keni parë se si të zhbllokoni përmbajtjen CBS, pse të mos shikoni se si të merrni programin e kaluar anti-VPN të Netflix? Lexoni udhëzuesin tonë për VPN më të mira për Netflix.

Nëse jeni në Kinë dhe doni të mësoni më shumë rreth anashkalimit të ligjeve të rrepta të censurës dixhitale, lexoni udhëzuesin tonë për të tetë VPN më të mira të punës në China. Kam gjetur edhe dy të lira!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me