Si ta shikoni Bachelorin në vitin 2020


A nuk mund të presim për të gjitha dramat me lëng dhe ceremonitë tronditëse të trëndafilave? Kjo është e drejtë, Bachelor është rikthyer.

Nëse jeni në SH.B.A., nuk do të duhet të prisni, pasi çdo episod i ri është në dispozicion për të transmetuar përmes faqes së internetit të ABC. por, çfarë nëse nuk jeni në SH.B.A. dhe nuk keni një pajtim kabllor? Si do të kapni romancat dhe tradhtitë?

Për tu siguruar që nuk ju mungon një puthje e vetme, pavarësisht se ku jeni, ju duhet një VPN. Me një VPN, ju mundeni qasje në shërbimet e transmetimit, siç janë Hulu dhe YouTube TV, cilat janë zakonisht është në dispozicion vetëm për shikuesit në SH.B.A..

Nga të gjitha VPN-të kam testuar për transmetimin e TV, rekomandimi im kryesor është NordVPN. Ajo ka gjithçka që ju nevojitet për shpejtësinë dhe sigurinë e transmetimit.

Atëherë mundeni shikoni Bachelor dhe përmbajtje të tjera ABC nga kudo, para se shumë spoilers të fluturojnë në rrugën tuaj.

Dëshironi të drejtoheni drejtpërdrejt te të gjitha sugjerimet e mia për VPN për transmetim në internet Bachelor? Kliko këtu.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Bachelor në Hulu

 1. Zgjidhni një VPN të besueshëm me një rrjet të mirë të serverëve me shpejtësi të lartë amerikane për transmetim. NordVPN është zgjedhja ime për shpejtësitë dhe sigurinë e saj të lartë.
 2. Instaloni programin VPN në pajisjet ose ruterin tuaj nëse është e mundur.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A..
 4. Regjistrohu ose regjistrohu te Hulu dhe shijoje të gjitha dramat e mbërthimit dhe veprimin e prapaskenave.

Këshillë Pro: Ju duhet një kartë krediti në SHBA për t’u regjistruar në Hulu, por nëse nuk keni një të tillë, ekziston një rrugëdalje e thjeshtë. Drejtohuni tek MyGiftCardSUPPLY.com dhe blini një kartë dhuratë Hulu. Shtoni bilancin në llogarinë tuaj Hulu dhe mund të filloni të transmetoni The Bachelor.

Shikoni Bachelor Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Bachelor

Nëse doni të transmetoni Bachelor me Hulu nga kudo tjetër përveç SH.B.A., nuk jeni me fat. Issuesështjet e licencimit do të thotë se Hulu vendos geoblocks në përmbajtjen e tij, duke parandaluar shikuesit jashtë Amerikës nga hyrja në të.

Nëse jeni një tifoz ndërkombëtar i The Bachelor, ju duhet një VPN për të zhbllokuar Hulu dhe shikojeni në internet nga kudo.

Me një VPN, ju mundeni maskoni vendndodhjen tuaj të vërtetë dhe fitoni një adresë IP të lakmuar të SHBA duke u lidhur me një server në SH.B.A. Me një adresë IP të SH.B.A.-së, kufizimet gjeo-kufizuese të Hulu nuk po bllokojnë më rrugën tuaj për në Bachelor dhe përmbajtje të tjera ABC.

VPN që ju zgjidhni duhet të ofrojë lidhje me shpejtësi të lartë dhe bandë të pakufizuar. Ju kurrë nuk do të zbuloni se kush e merr trëndafilin nëse lidhja juaj bie në gjysmë të rrugës përmes episodit!

Sa më shumë serverë me shpejtësi të lartë, aq më mirë. Sa më shumë serverë të ketë një VPN, aq më shumë adresat e azhurnuara do të jenë adresat IP në të cilat keni akses. Një larmi e madhe e adresave IP ju jep një shans më të madh që VPN t’ju caktojë një adresë IP që kapërcen geoblocks dhe softuer anti-VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

VPN-të janë të shkëlqyera për zhbllokimin e përmbajtjes globale për kudo, por ato gjithashtu mund të rrisin sigurinë tuaj në internet duke:

 • Mbrojtja e të dhënave tuaja të ndjeshme me kriptim të shkallës ushtarake, e cila parandalon hakerat ose palët e tjera që kërcënojnë jashtë që ta interceptojnë atë.
 • Duke ju lejuar të transmetoni dhe shfletoni pa ofruesin tuaj të shërbimit të internetit (ISP), reklamuesit ose palët e tjera të treta nga përcjellja juaj në internet.
 • Duke ju mbajtur të sigurt edhe kur lidheni me rrjete publike të pasigurta WiFi. Ai lloj paqeje mendore është i paçmueshëm.
 • Operimi i një politike të rreptë të mos-logs – një veçori standarde e sigurisë së VPN premium – e cila siguron që asnjë nga të dhënat tuaja të mos mbetet në serverin VPN ose të mos përfundojë potencialisht në duar të gabuara.
 • Parandalimi i viruseve dhe malware të tjera nga infektimi i pajisjeve tuaja, si dhe bllokimi i reklamave të bezdisshme pop-up që ndërpresin kohën tuaj në TV.

3 VPN më të mira për të shikuar Bachelor

1. NordVPN

NordVPN

Ju kurrë nuk do të humbisni një skenë dramatike festive pishinë falë NordVPN 1600+ serverë amerikanë për zgjedhjen tuaj. Plus, unike Teknologjia SmartPlay siguron jeni lidhur me serverin e duhur për të pushtojë geoblocks e Hulu.

Nga të gjitha VPN-të që unë testova, nuk mund ta mposhtni NordVPN kur bëhet fjalë për shpejtësinë. Kur transmetoni Bachelor me NordVPN, ju nuk do të biem viktimë e buffering ose lag gjatë atyre ceremonive kritike të trëndafilave.

Mund të presësh shumë tradhëti në The Bachelor, por siguria e NordVPN nuk tradhton kurrë sigurinë tënde në internet. Karakteristikat e sigurisë së rafteve të VPN mbajini të dhënat tuaja të ndjeshme nën kyç dhe çelës. Bachelor mund të vjedh disa zemra, por askush nuk vjedh të dhënat ose identitetin tuaj të ndjeshëm.

Kriptimi i klasës ushtarake AES 256-bit – me mbështetje për OpenVPN nëpër platforma të shumta – parandalon sytë prishës nga përgjimi i të dhënave tuaja ose gjurmimi i asaj që jeni në internet.

Kriptimi i të dhënave tuaja një herë nuk është i mjaftueshëm për NordVPN. Me Tipar VPN i dyfishtë, ai i kodon të dhënat tuaja dy herë duke e dërguar atë përmes dy serverave të sigurt. Dyfishoni mbrojtjen, dyfishoni paqen e mendjes.

Shqetësuar se të dhënat tuaja mund të shfaqen disi në rrjetin e pasigurt? Mos u be. Një ndërprerës automatik i vrasjes ndërpret lidhjen tuaj në internet nëse lidhja juaj me NordVPN papritmas bie. Prandaj, asnjë nga të dhënat ose aktivitetet tuaja nuk është kurrë e dukshme për palët e treta në ueb të hapur.

Por a do t’i shesë ose dorëzojë NordVPN të dhënat tuaja kompanive ose qeverisë, nëse kërkohet? Absolutisht jo! NordVPN operon një politikë e rreptë e mos-logs, që do të thotë se asnjë regjistër i aktivitetit ose ndonjë nga të dhënat tuaja të ndjeshme nuk është ruajtur në server. Prandaj, ka asgjë për të mbledhur dhe për të kaluar më tej.

Pajisjet tuaja gjithashtu marrin mbrojtje të nivelit të lartë. Suite CyberSec bllokon reklamat malware dhe reklamat e tmerrshme, duke siguruar që pajisjet tuaja të qëndrojnë pa infeksione. Whatfarë bonusi i shkëlqyeshëm!

Nëse doni një sugjerim të serverit, po përjetoni çështje të lidhjes, ose thjesht doni të dini më shumë rreth shërbimit, mbështetja e bisedës live është në dispozicion rreth orës, 24/7.

Test drive NordVPN me deri në gjashtë lidhje të njëkohshme të pajisjes duke përfituar nga rreziku pa rrezik 30 ditë garanci për kthimin e parave. Ky është një muaj i tërë i një shërbimi premium VPN me mundësinë për të marrë një rimbursim të plotë nëse dëshironi, nuk ka pyetje.

Nëse dëshironi të ngjiteni me NordVPN, shikoni në tonë oferta mbresëlënëse në planet e pajtimeve të NordVPN.

Intriguar nga NordVPN dhe doni të dini më shumë? tonë rishikim i thelluar i ekspertëve ju jep një informacion shumë më të dobishëm.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5,400+ serverë globalë me mbi 1.600 serverë amerikanë
 • Teknologji unike SmartPlay për rrjedhën pa telashe
 • Shpejtësia e rrufesë, pa telashe dhe bandë e pakufizuar
 • Kriptimi i ngurtë AES 256-bit
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • Garanci për kthimin e parave pa rrezik, 30 ditë
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • Mbështetje e drejtpërdrejtë e bisedës 24/7
 • Punon me: Hulu, YouTube TV, Netflix, iPlayer BBC Sling TV, Shudder, CBS All Access, Amazon Prime Video
 • Kombinohet me: Windows Chrome, Firefox, macOS, iOS, Linux, Android, TV Fire Amazon, ruterat

Rrjedhin Bachelor Me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Datat në Bachelor nuk mund të kalojnë gjithmonë mirë, por transmetimi juaj live i shfaqjes sigurisht që do të ketë Shpejtësia e flakës së ExpressVPN, gjerësia e pakufizuar e bandës dhe asnjë goditje e fortë.

Kapërcimi i gelooklloqeve të Hulu nuk është problem për ExpressVPN. Një rrjet mbresëlënës global i mbaruar 3,000 serverë, përfshirë 20+ lokacione në SH.B.A., ju mundëson thyej edhe më të fortit e geoblocks.

Ju nuk duhet të shqetësoheni për cilën nga pajisjet tuaja mbështesin VPN. Me veçorinë MediaStreamer, ju mund të transmetoni transmetimin e drejtpërdrejtë Bachelor në ndonjë nga pajisjet tuaja, edhe nëse nuk kanë një aplikacion ExpressVPN, përfshirë disa konzola lojrash dhe TV të mençur.

Ju mund të transmetoni dhe të shfletoni me paqe në mendje duke e ditur anonimitetin tuaj dhe të dhënat mbrohen nga ExpressVPN veçori të përparuara të sigurisë.

Kriptimi i shkallës ushtarake e bën të pamundur që cyberthieves vjedhurazi të përgjojnë të dhënat tuaja online ose për të hyrë dhe të shikoni se çfarë bëni në internet. ExpressVPN ju kursen nga zvarritjet që ju spiunojnë, megjithëse nuk mund të garantoj të njëjtën gjë për The Bachelor.

Ju nuk rrezikoni të humbni privatësinë përmes pyetjeve të DNS kur ndërroni rrjetet. Mbrojtja e rrjedhjes së ExpressVPN parandalon që pyetjet tuaja të DNS të jenë të dukshme tek gjurmët në internet.

Por prit, ka edhe më shumë! Karakteristikat shtesë të sigurisë premium përfshijnë një ndërprerës automatik vrasës, një politikë e rreptë e shkrimeve zero, dhe mbështetje ndër-platformë për protokollin e enkriptimit standard të industrisë, OpenVPN.

Mbështetja e bisedës live është në dispozicion 24/7 nëse keni çështje që nuk mund t’i kuptoni vetë.

Me një garanci 30-ditore të kthimit të parave, ju duhet të provoni tiparet e larmishme të ExpressVPN dhe ju lejohen të bëni pesë lidhje lidhëse gjatë kësaj kohe ose çfarëdo kohe, dhe ju mbani mundësinë e një rimbursimi të plotë nëse nuk jeni të kënaqur.

Nëse e keni parë duke transmetuar Bachelor një fllad me ExpressVPN, përpara se të regjistroheni për një plan, kontrolloni zbritjet e fundit të pajtimeve.

Dëshironi të dini më shumë rreth ofruesit premium VPN? Pastaj shikoni tonë rishikim gjithëpërfshirës i ExpressVPN.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 3000 server + në 160 vende globale, përfshirë në të gjithë SH.B.A.
 • Karakteristikë MediaStreamer për transmetimin në çdo pajisje
 • Pa goditje dhe pa kufij në gjerësinë e brezit dhe shpejtësinë
 • Kriptimi i pathyeshëm i shkallës ushtarake
 • Politika e rreptë e shkrimeve zero
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje pajisjesh
 • Mbështetje e përgjegjshme e bisedës 24/7
 • Punon me: Hulu, Netflix, YouTube YouTube, Sling TV, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video, Sky Go, Crunchyroll
 • Pajtueshme me: ruterat, konzollat ​​e lojërave, Windows, macOS, iOS, Firefox, Linux, Chrome, Android, TV të mençur

Shikoni Bachelor Me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Kufizimet gjeo-kufizuese të Hulu nuk paraqesin asnjë sfidë për CyberGhost 1000+ serverë në SH.B.A..

Streaming me CyberGhost është e garantuar të jetë një përvojë pa probleme. me serverë të optimizuar të transmetimit, shpejtësi të shpejtë dhe pa kufij në gjerësinë e brezit, ju nuk do të humbisni një datë të vetme të ndjeshme të The Bachelor. Asnjë pixel i ngrirë, pa vonesë dhe pa buffering.

CyberGhost mbron anonimitetin tuaj në internet dhe të dhënat e ndjeshme me kriptimin e padepërtueshëm të shkallës ushtarake. Hackshtë e pamundur që hakerat të marrin duart e tyre në informacionin tuaj privat me kriptim të fortë.

Plus, kriptimi i pakthyeshëm parandalon ISP-në, reklamuesit dhe palët e tjera të treta të gjurmojnë gjurmët në internet. Shikoni sa më shumë Bachelor ashtu siç dëshironi dhe do të jeni i vetmi që e di këtë.

CyberGhost operon një politikë të rreptë të mos-logs, e cila siguron që asnjë nga shkrimet e aktivitetit tuaj ose të dhënat e ndjeshme të mos jenë të lidhura me serverat. Nëse nuk ka asgjë të ruajtur ose të mbledhur, nuk ka asgjë për t’i dorëzuar agjencive qeveritare, edhe kur kërkohet.

Vendosja e thjeshtë dhe aplikacionet miqësore për përdoruesit bëje CyberGhost një zgjedhje kryesore të VPN-ve nëse po përdor një për herë të parë për të hyrë në përmbajtje të bllokuar.

Pavarësisht nëse jeni të matur apo jo teknik, të përgjegjshëm mbështetja e bisedës live është në dispozicion nëse keni pyetje.

Dëshironi të provoni CyberGhost pa ndonjë angazhim? Mundesh me një garanci prej 45 ditësh për kthimin e parave. Dhe ndajeni lidhjen me të gjithë familjen, pasi ajo mbulon shtatë lidhje pajisjesh ne nje kohe.

Nëse e ndërroni mendimin tuaj, një rimbursim është i juaji, nuk ka pyetje! Por, nëse kënaqeni me përvojën tuaj, kurseni kur regjistroheni me një marrëveshje e shkëlqyer abonimi.

Para se të merrni një vendim, merrni një pamje të plotë të asaj që mund të bëjë CyberGhost për ju me tonë rishikim i hollësishëm i ekspertëve.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5,900 serverë në 90 vende, mbi 1.000 vende në SH.B.A.
 • Serverët e optimizuar për transmetim
 • Bandwidth i pakufizuar dhe shpejtësi të shpejtë
 • Kriptimi i shkallës së fortë ushtarake
 • Politikë e rreptë e mos-prerjeve
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Shtatë lidhje pajisje lejohen
 • Mbështetje chat live
 • Punon me: Hulu, CBS All Access, Sling TV, Disney +, Netflix, YouTube TV, Video Prime Amazon, iPlayer BBC
 • Kombinohet me: ruterat, konzollat ​​e lojërave, macOS, iOS, Chrome, Android, Windows, Linux, Firefox

Rrjedhin Bachelor Me CyberGhost!

FAQs

Mund ta shikoni Bachelor live online?

Nëse keni një pajtim kabllor, thjesht drejtohuni tek faqja e internetit e ABC për të parë Bachelor live online. Klikoni Live në krye të faqes, futuni duke përdorur letrat kredenciale të pajtimit tuaj kabllor dhe jeni gati të transmetoni.

Si të shikoni Bachelor jetojnë pa kabllo?

Nëse nuk keni një pajtim kabllor, ju akoma mund të kapni Bachelor drejtpërdrejt duke regjistruar një nga disa shërbime streaming. Hulu me Live TV, AT&T TANI, dhe YouTube TV të gjithë transmetojnë shfaqjen drejtpërdrejt.

Si ta shikoni Bachelor falas?

A nuk dëshironi të paguani për kabllo apo një shërbim transmetimi? Nëse nuk e keni mendjen të prisni një javë pas ajrimit, mund të kapni episodet e reja të Bachelor falas duke shkuar në faqen e internetit të ABC.

Nëse jeni vendosur jashtë SH.B.A., së pari duhet të aktivizoni VPN-në tuaj dhe të lidheni me një server të SH.B.A.-së për të anashkaluar geoblocks. Pastaj klikoni Shfletoni në krye të faqes fillestare të ABC dhe zgjidhni The Bachelor për të parë episodin e fundit.

Në fund të fundit

Nëse jetoni jashtë SHBA, a VPN është mënyra më e shpejtë dhe më e sigurt për të kapur episodet më të fundit të The Bachelor në internet.

Një VPN me cilësi të lartë, si zgjedhja ime më e mirë NordVPN, mund të anashkalojë përmbajtjen e TV me geobllokuar për të hyrë në shfaqje ekskluzive nga e gjithë bota, përfshirë të gjitha të preferuarat tuaja. Siç do të thoshin në The Bachelor, “Awesome!”

Dëshironi të transmetoni përmbajtje të tjera CBS gjatë kohës që jeni jashtë? Hidhni një sy postimit tonë në VPN të lartë për të hyrë në CBS jashtë SH.B.A..

Ekspertët tanë të kursyer nga buxheti kanë përpiluar një listë të marrëveshjet më të mira VPN dhe kuponat për t’ju kursyer para në shërbimin tuaj.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map