Si ta Shikojmë Carol’s Season 1 Second Act Online Online!


Bashkohuni Carol Kenny ndërsa ajo fillon një karrierë të re si mjek në Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol, i cili u dha premierën në CBS në Shtator. Fatkeqësisht, CBS përdor gelo bllokues për të gjithë përmbajtjen e saj, dhe Akti i Dytë i Carol është në dispozicion vetëm për shikuesit në SH.B.A..

Sidoqoftë, nuk janë të gjitha lajmet e këqija nëse dëshironi të shikoni Aktin e Dytë të Carol nga një vendndodhje sipas dëshirës tuaj. Përdorimi i një VPN ju lejon anashkalojë gjeo-kufizimet, që do të thotë që mundesh shikoni përmbajtjen në CBS nga kudo.

Jo vetëm që VPN ju lejojnë të merrni rreth gjeo-kufizimeve, ato gjithashtu ofrojnë një niveli shtesë i sigurisë për aktivitetet tuaja në internet. Rezultati do të thotë ju mund të shijoni një përvojë më të sigurt të shfletimit dhe transmetimit.

Në këtë artikull, unë do të rekomandojë 3 VPN që janë perfekte për të shikuar Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol në CBS, pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol në CBS

 1. Zgjidhni një VPN me serverë në SH.B.A. Rekomandoj NordVPN, falë lehtësisë së tij të përdorimit, shpejtësive të vazhdueshme dhe karakteristikave mbresëlënëse.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Hyni në llogarinë tuaj CBS dhe filloni të shikoni Aktin e Dytë të Carol!

Shikoni Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol

Ka të ngjarë të përballeni me çështje nëse provoni të përdorni CBS nga jashtë SH.B.A. CBS do të pranojë që ju jeni duke u përpjekur për të parë përmbajtjen e saj me një adresë IP jo-SH.B.A. dhe ju bllokojnë nga shikimi tregon si Akti i Dytë i Carol.

Një VPN merret me çështjen e geobllokimit dhe ju jep liria për të transmetuar tregon nga një vend i zgjedhuri juaj.

VPN e bëjnë këtë nga duke maskuar adresën tuaj IP dhe drejtimin e trafikut tuaj përmes një serveri të sigurt në vendin që ju zgjidhni. Atëherë ju cakton një adresë të re IP nga vendi juaj i zgjedhur, që e bën të duket sikur je duke parë nga atje.

Për të parë Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol në CBS, do të duhet të lidheni me një server të SHBA me VPN tuaj të zgjedhur.

Fatkeqësisht, disa rrjete si CBS janë mësuar me përdorimin e VPN dhe kanë punuar teknologji anti-VPN për shërbimet e tyre streaming. Teknologjia Anti-VPN arrin të zbulojë dhe bllokojë disa VPN.

Për të marrë rreth kësaj çështje, ju rekomandoj të përdorni një VPN premium. Një VPN premium aktualizon rregullisht adresat IP të serverëve. Kjo do të thotë që mundeni shmang zbulimin dhe vazhdoni të shikoni prurje nga kudo.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Të jesh në gjendje të përdorësh përmbajtje si Akti i Dytë i Carol nga kudo që të zgjedhësh është fantastike. Por VPN-të mund të bëjnë shumë më tepër, përfshirë duke siguruar aktivitetin tuaj online.

Ndërsa kërcënimet për privatësinë dixhitale rriten, duhet të mbash veten të sigurt ndërsa je në internet. VPN mbroni zakonet tuaja të shfletimit dhe transmetimit duke koduar trafikun tuaj, që do të thotë se palët e treta janë në pamundësi për të ndjekur dhe monitoruar ju ndërsa jeni në internet.

Nëse përdorni wi-fi publike, këtu janë më shumë lajme të mira –VPN-të ju mbajnë të sigurt ndërsa jeni duke kërkuar dhe transmetimi në rrjetet publike.

Ka edhe më shumë! Shpejtësia e shfletimit dhe e transmetimit është një tjetër çështje thelbësore kur jeni në internet. Disa ofrues të shërbimit të internetit (ISP) gjerësia e bandës kur zbulojnë aktivitete si transmetimi, e cila mund të ngadalësojë shpejtësinë tuaj.

Sidoqoftë, a VPN fsheh zakonet tuaja të transmetimit nga ISP-ja juaj dhe parandalon rrëzimin. Si rezultat, ju merrni shpejtësia më e mirë e lidhjes në dispozicion.

3 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 1 të aktit të dytë të Carol

1. NordVPN

nordvpn

NordVPN është zgjedhja ime kryesore për të parë Aktin e Dytë të Carol në CBS. Karakteristikat e saj mbresëlënëse, ndërfaqe e thjeshtë dhe shpejtësi të madhe gjithashtu e bëjnë atë zgjedhja numër 1 me përdoruesit.

me 5.600 servera në 60 vende dhe më shumë se 1.800 në SH.B.A., NordVPN ka një nga seritë më të gjera të serverëve në tregun VPN.

Ekzistojnë një bollëk karakteristikash të sigurisë në dispozicion. Mund të presësh kriptimi i shkallës ushtarake, një veçori VPN e dyfishtë dhe CyberSec, e cila bllokon automatikisht faqet e internetit të dyshimta kështu që malware nuk mund të infektojë pajisjen tuaj.

Karakteristikat e tjera të sigurisë përfshijnë një ndërprerës automatik vrasës, Kriptimi 256-bit, dhe a politika pa log. Ekziston edhe një Tipar i bisedës live 24/7, vetëm në rast se keni ndonjë pyetje në lidhje me shërbimin.

Teknologji SmartPlay do të thotë se ka nuk ka nevojë për konfigurim manual, dhe ju mund të hyni në përmbajtje me një klik të një butoni. NordVPN ju lejon të përdorni deri 6 pajisje njëkohësisht.

Ju gjithashtu merrni një zgjedhje të planeve, të gjitha vijnë me një bandë të pakufizuar.

Regjistrohuni në NordVPN dhe shijoni një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave. Paguani më pak për pajtimin tuaj kur përdorni një kupon.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • CBS, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni sezonin 1 të dytë të aktit të Carol me NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Shpejtësia është emri i lojës me ExpressVPN, e cila ofron shpejtësia më e shpejtë në tregun VPN– duke e bërë të provuar në provën time rishikim i hollësishëm.

Gjetja e një serveri për të parë Aktin e Dytë të Carol nuk do të jetë problem me ExpressVPN. Ajo ofron 3,000+ server në 160 vende të ndryshme, me 30 server në SH.B.A..

Karakteristikat e sigurisë përfshijnë Kriptimi AES 356-bit, Mbrojtja e rrjedhjes IPv6, Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe Bllokimi i Rrjetit (një version i ndërprerës automatik vrasës). ExpressVPN gjithashtu ofron tunele të ndara, e cila ju mundëson juve hyrë në përmbajtje globale dhe lokale njëkohësisht.

Karakteristika të tjera mbresëlënëse përfshijnë MediaStreamer, që ofron transmetojnë në platforma që nuk mbështesin VPN. i saj Teknologji e besuarServer lejon që ExpressVPN të ekzekutojë plotësisht serverat e tij në RAM, i cili më tej zvogëlon rrezikun të dobësive të sigurisë.

Ju gjithashtu mund të shijoni duke përdorur deri në 5 pajisje njëkohësisht.

Shijoni një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave me ExpressVPN dhe kurseni para me një kod kuponi.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • CBS, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol me ExpressVPN

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost është një tjetër preferuar i imi, falë saj ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe tipare si konfigurimi me një klik, e cila ju lejon të filloni një seancë në, ju e menduat atë, vetëm me një klik. Shihni arsye të tjera pse përdoruesit preferojnë CyberGhost.

Ju jeni të mbuluar kur bëhet fjalë për serverat! CyberGhost ka qasje në më shumë se 6.000 në 90 vende. Gjetja e një serveri amerikan për Aktin e Dytë të Carol nuk do të jetë aspak problem.

Karakteristikat e sigurisë vijnë në formën e një politikë pa log, një ndërprerës vrasës, Kriptimi 256-bit, aplikacione pa leje, dhe një bllokues të reklamave dhe malware. Një tipar chat live ju jep mundësinë e përdorimit të menjëhershëm të mbështetjes së klientit nëse keni nevojë për të.

Ju mund të përdorni deri në 7 pajisje njëkohësisht me CyberGhost.

Një abonim CyberGhost vjen me një mbresëlënëse 45-ditor, garanci për kthimin e parave.  Kurseni në pajtimin tuaj duke përdorur një kupon.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për CBS, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje: 

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Sezonin 1 të Aktit të Dytë të Carol me CyberGhost

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Ju nuk duhet të humbni një moment të Aktit të Dytë të Carol me VPN të rekomanduar. Cdo njeri ju lejon të zgjidhni një server të SH.B.A.-së që ofron transmetim me cilësi HD në një lokacion sipas zgjedhjes suaj.

zgjedh NordVPN si imi zgjedhja numër 1 për shikimin e sezonit 1 të aktit të dytë të Carol në CBS. Ajo siguron mjaft veçori, ofron shpejtësi mbresëlënëse, dhe është e lehtë për t’u përdorur, duke e bërë atë ideal për fillestarët VPN dhe të mirat ashtu.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth VPN-ve të rekomanduara? Kontrolloni ExpressVPN vs NordVPN: Të dyja Madhe – –farë është më e mira për ju.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map