Si për të parë Matthysse vs Pacquiao Online FALAS


Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për të parë Luftën e Kampionëve në internet dhe nga kudo, do të keni ardhur në vendin e duhur.

Midis thashethemeve për probleme financiare dhe dramës promovuese, kishte dyshime serioze nëse kjo luftë shumë e parashikuar po ndodhte fare. Gjithçka është zgjidhur tani – Lucas Matthysse do të mbrojë titullin e tij kundër legjendar legjendar Manny Pacquiao, i cili do të kërkojë të thyejë një humbje të humbur më 15 korrik (14 korrik në SHBA).

Por për ata prej nesh që duan të kapin të gjithë veprimet në internet, ekziston një sfidë tjetër. Qasja në transmetime është shumë e vështirë për shkak të kufizimeve rajonale, dhe vetëm ESPN + do ta tregojë atë në SH.B.A..  .

Mos e humb shpresën – ju mund të akordoni dhe të shijoni spektaklin nga komoditeti i shtëpisë tuaj, pa marrë parasysh se ku je! Gjithçka që ju nevojitet është një VPN dhe strategjia e duhur. Ne madje gjetëm një mënyrë që ju ta shikoni falas!

Shikoni Matthysse vs Pacquiao Online falas në 4 hapa

Në qoftë se nuk jeni vendosur në Malajzi, ESPN është i vetmi vend ku do të keni mundësi të transmetoni ndeshjen. Ja se si ta bëni.

 1. Merrni një VPN (Kjo do t’ju marrë transmetimin më të shpejtë. Shikoni hack-in tonë se si ta merrni falas.)
 2. Lidhu me një server amerikan
 3. Shkoni në ESPN+
 4. Regjistrohu për një gjyq falas dhe shiko ndeshjen.

Merrni një VPN për Matthysse vs Pacquiao

SHENIM: Nëse nuk keni një kartë krediti amerikane, nuk do të jeni në gjendje të regjistroheni në provën falas. Ende ka një mënyrë për të hyrë në ESPN, por do të duhet të paguani për një pajtim.

Ne diskutojmë se si të qaseni në ESPN më poshtë.

Kaloni Geoblocks me një VPN

Të drejtat e transmetimit kanë kufizuar mbulimin e ngjarjeve sportive të njohura (dhe pjesën më të madhe të argëtimit premium), duke rezultuar në transmetime dhe bllokime të TV në internet për të hyrë në përmbajtje jashtë rajoneve të tyre të mbështetura.

Kjo është arsyeja pse Pacquiao vs Matthysse – si shumë tituj të tjerë në botën e sporteve – është një sfidë për të parë në internet.

Lajm i mirë: ju mund të hidheni tej pengesave gjeografike duke përdorur një VPN! Duke vepruar kështu do t’ju ofrojë një adresë IP në një vend ku ndodhet rryma juaj e zgjedhjes, kështu që mund ta ngarkoni atë sikur të ishit atje. I rregullt, apo jo?

Ka shumë më tepër për VPN sesa eleminimi i geoblocks. Nëse kjo është hera juaj e parë që dëgjon për ta, ju mirëpresim të hidhni një sy në udhëzimin e fillestarit tonë për VPN.

Këto VPN janë më të mirat për shikimin e Matthysse vs Pacquiao

Me kaq shumë VPN për të zgjedhur, cilën duhet të zgjidhni?

Gjithmonë mund të provoni një shërbim falas, por rezultatet mund të jenë të kufizuara. Ndërsa ka shumë VPN të shkëlqyera pa etiketa çmimesh, zhbllokimi i përmbajtjes kërkon veçori premium.

Nuk ka asnjë garanci që një VPN falas të anashkalojë blloqet. Streaming gjithashtu bën thirrje për një bandë të pakufizuar dhe shpejtësi të shpejtë – një kombinim që është vërtet i vështirë për tu gjetur në një VPN falas.

Për më tepër, shumë rrjedhë në internet – përfshirë ESPN – kanë masa të përparuara për të bllokuar hyrjen nga VPN. Nëse një VPN falas nuk funksionon për ju, shikoni në ofruesit VPN me raft të lartë me shumëllojshmëri në servera, si dhe shpejtësi të shkëlqyera dhe mbështetje të besueshme për një kohë shumë më të lehtë.

Këtu keni një këshillë: ju mund të përdorni kushtet e shërbimit në avantazhin tuaj dhe merrni një VPN të mahnitshme pa paguar ndonjë gjë! ExpressVPN ka një garanci të madhe 30-ditore për kthimin e parave, të cilat mund të përdorni për një rimbursim të plotë nëse vendosni se nuk dëshironi mbrojtje shtesë dhe intimitet.

Shikoni VPN-të tona të rekomanduara për zhbllokimin e ESPN më poshtë.

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin

Tani që dini se si të veproni me kufizimet, është koha për të gjetur një transmetues të mirë.

Vendi më i mirë për të parë Matthysse vs Pacquiao është në ESPN+

Deri më tani, një nga pikëpyetjet më të mëdha në lidhje me ndeshjen ka qenë pikërisht ajo: ku do të jemi në gjendje të shohim Luftën e Kampionëve?

ESPN + do të transmetojë ndeshjen në 9 p.m. ET me mbulim të fshehtë dhe Pacquiao dhe Matthysse që nuk ecnin në unazë më herët se 11 p.m. ET.

Fatkeqësisht, ESPN + është kufizuar gjeografikisht në Shtetet e Bashkuara. Përpjekja për të hyrë në të jashtë shtetit do të rezultojë në mesazhin e mëposhtëm:

ESPN = nuk është në dispozicion në vendin tuaj për shkak të çështjeve të të drejtave të përmbajtjes

Lajmi i mirë është me një VPN të fortë nuk do ta shihni kurrë këtë mesazh!

Ne do t’ju tregojmë se si të anashkaloni blloqet më poshtë.

Si për të parë FALAS Matthysse vs Pacquiao

Ne ju premtuam një mënyrë për të akorduar në luftën epike më 15 korrik – tani do t’ju tregojmë të gjitha për të.

ESPN + është një shërbim i bazuar në pajtime, me 5 dollarë në muaj. Sidoqoftë, gjithashtu ofron një provë falas një javore kur regjistroheni! Ju mund ta shfrytëzoni atë dhe të shikoni ndeshjen madhështore të boksit pa paguar asgjë. Me një VPN, nuk do të duhet të shqetësoheni as për kufizimet e SHBA-së.

Shtë një proces shumë i thjeshtë Ja se si shkon:

1. Ndizni VPN-në tuaj dhe lidheni me një server në Shtetet e Bashkuara.

2. Pasi të keni marrë me sukses një adresë të re IP, lundroni tek faqja fillestare ESPN +.

Në vend të mesazhit të hasur më parë “jo të disponueshëm”, do ta gjesh këtë:

3. Serverët VPN shpesh renditen në listën e zezë nga prurjet më të mëdha. Nëse akoma keni probleme me geoblock pasi të keni vendosur VPN, kontaktoni me ndihmën e klientit për një server të ri, më të besueshëm.

4. Krijoni një llogari në ESPN + dhe plotësoni informacionin e nevojshëm.

5. Shlyer gjykimin. Mund të anuloni kurdoherë, por sigurohuni që të mos regjistroheni shumë herët – keni vetëm shtatë ditë falas!

E RNDSISHME: ESPN + kërkon një pajtim në mënyrë që të fillojë gjykimin falas një javë. Edhe pse ka shumë të ngjarë që ta anuloni, do t’ju duhet akoma një kartë krediti amerikane për të përfunduar regjistrimin.

Mos u shqetëso – ka një mënyrë tjetër për të parë ESPN nga kudo. Ja ku eshte:

Si të shikoni Matthysse vs Pacquiao në ESPN pa një Kartë krediti Amerikane

Nëse nuk keni një kartë krediti amerikane, prapë mund të merrni ESPN si pjesë e paketës së Portokallit të Sling TV. Me pak zgjuarsi, mundeni paguaj me PayPal dhe shmang kufizimin e kartës së kreditit!

Vini re se Sling TV është i kufizuar gjeografikisht vetë, i disponueshëm vetëm në SH.B.A.:

Prandaj mos harroni të ndizni VPN tuaj dhe të lidheni me një server të SH.B.A.-së përpara se të filloni!

Për një hap pas hapi se si të merrni TV Sling, shikoni udhëzuesin tonë për përdorimin e TV Sling pa një kartë krediti amerikane.

Pastaj, lundroni në ESPN nga lista e kanaleve dhe filloni të shikoni!

Shikoni Pikat kryesore të Boksit të kësaj Verë me një VPN

Ju nuk duhet të vendosni për programe të rrjedhura me lagështi, me cilësi të ulët ose me softver të fshehur për të kapur Matthysse vs Pacquiao live këtë korrik. Merrni përsipër të gjitha veprimet në HD të lavdishme dhe anashkaloni geoblocks me një VPN.

Mos harroni se një VPN mund t’ju ndihmojë të përdorni të gjitha llojet e përmbajtjeve të kufizuara ndryshe. Nëse keni gjetur rryma ose kanale të tjera me kabllo të bllokuara që do të transmetojnë ngjarjen në internet, mund t’i zhbllokoni ato pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj aktuale!

A e kuptove këtë të dobishëm? Nëse po, ndihmoni të tjerët duke e ndarë atë!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map