Shikoni zotin Inbetween, Sezoni 2, nga Kudo në vitin 2020!


Edhe pse z. Inbetween është një shfaqje australiane, sezoni i dytë do të dalë premierë në Hulu para se të arrijë në Fox Showcase.

por Përmbajtja e Hulu është e bllokuar për këdo që ndodhet jashtë SH.B.A.. Pra, çfarë do të bëni nëse nuk jetoni atje ose dëshironi të kapni pas Ray Shoesmith ndërsa udhëtoni?

Përgjigja e thjeshtë është të përdorni një VPN.

Nga zhbllokimi i përmbajtjes gjeo-të kufizuar në ruajtjen e intimitetit tuaj, një VPN do të “kujdeset për biznesin”, kështu që ju mund të shikoni zotin Inbetween në Hulu nga kudo në botë.

Udhëzues i shpejtë: Si ta shikoni zotin Inbetween në Hulu

 1. Zgjidhni një VPN që ka shumë servera në SH.B.A.. NordVPN ka 1800+ dhe është rekomandimi ynë kryesor për transmetim.
 2. Shkarkoni aplikacionin VPN për pajisjen tuaj.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Identifikohu ose regjistrohu për Hulu dhe shijoni sezonin dy të Z. Inbetween!

Filloni të transmetoni zotin Inbetween Tani!

Udhëzues i shpejtë: Si të regjistroheni për Hulu

Ju normalisht kanë nevojë për letrat kredenciale amerikane për t’u regjistruar në një llogari Hulu – për shembull, një adresë amerikane dhe një kartë krediti e regjistruar në SH.B.A..

Nëse nuk jeni i vendosur në shtetet megjithatë, ekziston një mënyrë tjetër:

 1. Bleni një Kartë dhurate Hulu nga MyGiftCardSupply.
 2. Shkoni në Dhurata Hulu faqe.
 3. Vendosni detajet e kartës tuaj të dhuratave dhe regjistrim të plotë.
 4. Pasi të shtohet gjendja e llogarisë tuaj, jeni gati të filloni transmetimin.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Z. Inbetween Season 2

Hulu mund të tregojë se ku jeni bazuar duke zbuluar adresën tuaj IP. Nëse faqja e transmetimit zbulon se po përpiqeni të shikoni nga jashtë SH.B.A., do t’ju bllokojë të shikoni përmbajtjen e saj.

Kjo quhet geoblocking.

Për të anashkaluar këto geoblocks, ju duhet të mashtroni Hulu të mendoni se po kaloni nga brenda SH.B.A. Ju mund ta bëni këtë me një VPN.

VPN-të funksionojnë duke rivotuar të dhënat tuaja përmes një prej serverave të tyre të sigurt në një vendndodhje tjetër. Kjo në mënyrë efektive maskon adresën tuaj IP me adresën IP të serverit VPN.

Kur vizitoni faqen e internetit të Hulu, nuk do të jetë më në gjendje të zbulojë vendndodhjen tuaj të vërtetë. nëse ti lidheni me një server VPN në SH.B.A., Hulu do të mendojë se je i vendosur në SH.B.A. dhe do të zhbllokojë menjëherë të gjithë përmbajtjen e tij.

Vetëm mos harroni se jo të gjithë VPN-të janë të afta të zhbllokojnë shërbime të mëdha të transmetimit si Hulu. Hulu punëson softuer anti-VPN të përpiqen të parandalojnë shikuesit të anashkalojnë geoblocks.

Ju duhet një VPN e fuqishme me një rrjet mjaft të madh për të me siguri zhbllokoni Hulu. Ju gjithashtu duhet të shikoni për një VPN me serverë në SH.B.A. dhe shpejtësi që janë mjaft të shpejta për transmetim.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Si dhe duke maskuar adresën tuaj IP, VPN kriptoni të gjitha të dhënat tuaja.

Ky kombinim i një adrese IP të fshehur dhe trafiku i koduar është thelbësor kur bëhet fjalë parandalimin e sulmeve në internet nga hakerat.

Kriptimi gjithashtu parandalon që palët e treta të ndjekin lëvizjet tuaja nëpër internet. Kompanitë e reklamimit, ndërmarrjet e mediave sociale, ofruesit e shërbimeve të internetit, dhe madje edhe agjencitë qeveritare mund të përdorin cookies për t’ju ndjekur rreth rrjetit.

Të dhënat tuaja personale mund të monitorohen, shiten ose përdoren për t’ju synuar me reklama të bezdisshme dhe ndërhyrëse.

Kriptimi i VPN e bën lidhjen tuaj plotësisht private. Askush nuk do të jetë në gjendje të heqë dorë nga sjellja juaj në internet ose të përgjojë trafikun tuaj.

Shërbimet më të mira VPN madje vijnë me të integruar bllokuesit e malware dhe adware për të mbrojtur pajisjen dhe rrjetin tuaj kundër infeksionit.

3 VPN më të mira për shikimin e z. Inbetween

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN është rekomandimi ynë numër një sepse ju jep gjithçka që ju nevojitet për një përvojë të lehtë dhe të besueshme të transmetimit.

Teknologji SmartPlay do të lidhen automatikisht me të mirat serverë të optimizuar të transmetimit. NordVPN gjithashtu ka më shumë se 1.800 serverë në SH.B.A. dhe mundet zhbllokoni Hulu me lehtësi.

Shpejtësitë janë rrufeja-fast kështu që z. Inbetween nuk do të ndërpritet duke bërë një bezditje të bezdisshme. Softueri inteligjent CyberSec gjithashtu bllokon malware dhe reklama.

Ju madje do të jeni në gjendje të transmetoni Hulu deri në 6 pajisje nën një licencë. Lexoni pse përdoruesit e vërtetë e vlerësojnë NordVPN si shërbimin më të mirë VPN ose nëse jeni të bindur tashmë, provojeni tani me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Gati për tu pajtuar? Kurseni para me kodin tonë kupon NordVPN.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Transmetoni zotin Inbetween me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Theelësi për të transmetuar qetë është shpejtësia e lidhjes, kështu që ju nuk mund të gaboni me VPN më e shpejtë në treg.

Si dhe shpejtësi super të shpejtë, ExpressVPN ka 30+ vendndodhjet e serverëve në të gjithë SH.B.A. kështu që anashkalimi i geoblocks të Hulu nuk do të ketë asnjë problem.

Shërbimi gjithashtu krenohet siguria e klasit boteror, 5 lidhje të njëkohshme, dhe karakteristika të dobishme si tunele të ndara – e cila ju lejon të transmetoni zotin Inbetween me VPN por përdorni pjesën tjetër të lidhjes tuaj në internet si normale.

ExpressVPN është vlerësuar shumë si një VPN premium për përdoruesit me përvojë. Mund të kushtojë më shumë, por shërbimet më të mira ia vlen të paguhen.

Gjithmonë mund ta provoni plotësisht pa rrezik për një muaj të tërë me ExpressVPN 30 ditë garanci për kthimin e parave. Nëse vendosni të regjistroheni, përdorni kodin tonë të kuponit ExpressVPN për të kursyer para të gatshme.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Transmetoni zotin Inbetween me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Nëse jeni i ri për VPN, do të gjeni CyberGhost jashtëzakonisht të arritshme dhe të lehtë për t’u përdorur. Shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara si z. Inbetween bëhet thjesht me profile të dedikuara për transmetim.

CyberGhost nuk ka asnjë problem për zhbllokimin e Hulu dhe madje ofron lidhje me një trokitje e lehtë për tu lidhur automatikisht me serverin më të mirë për sitin streaming. 1000+ serverë në SH.B.A. garantojnë shpejtësi të mëdha dhe një lidhje të besueshme.

Ti mundesh lidhni 7 pajisje në CyberGhost në një kohë dhe secila do të mbrohet nga ndërtimi i shërbimit bllokues reklamash, malware dhe ndjekës.

Edhe më mirë, ju merrni një gjykim 24-orësh falas dhe një të madhe Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh për të parë se çfarë flasin të gjitha përshtypjet e shkëlqyera të CyberGhost.

Ky është një VPN miqësor me buxhetin, dhe ju mund ta bëni atë edhe më miqësor me buxhetin duke përdorur kodin tonë të kuponit CyberGhost.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Transmetoni zotin Inbetween me CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Jeta mund të jetë e vështirë për zotin Inbetween por nuk duhet të jetë për ju. Ti mundesh shikoni sezonin 2 shpejt dhe me lehtësi, nga kudo që jeni në botë, për sa kohë që ju zgjidhni VPN e duhur.

Mos harroni të shikoni për aftësi të mëdha zhbllokimi, servera në SH.B.A. dhe shpejtësi të shpejtë – të gjitha atributet që do të gjeni të furnizuara nga NordVPN, VPN-ja jonë e preferuar për transmetim.

Tingellon mire? Përmirësohet: madje mund të merrni 75% zbritje të pajtimit tuaj NordVPN me hakun tonë të zgjuar.

Përndryshe, mund të zbuloni se si të merrni një gjyq falas NordVPN këtu.

Dëshironi disa mundësi më shumë për zhbllokimin e z. Inbetween? Këtu është lista jonë e gjatë e VPN-ve më të mira për Hulu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map