Shikoni Zelandën e Re kundër Anglisë Cricket nga Kudo tjetër në vitin 2020


Ekipi i kriketave në Angli po bën një turne në Zelandën e Re deri në fillim të dhjetorit 2019 në një seri ndeshjesh të Twenty20 International (T20I) dhe Test. Ju nuk dëshironi të humbisni një moment të kësaj serie, por mund të jeni për shkak të vendndodhjes dhe kufizimeve gjeo-kufizuese.

Nëse nuk jeni në Mbretërinë e Bashkuar ose në Zelandën e Re, mos u frikësoni, ndihma është këtu. Me udhëzuesin tim të shpejtë dhe një VPN premium, mundeni shikoni çdo ndeshje në Zelandën e Re nga nëntori deri në dhjetor.

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar në TANI TV

Ju mund të përdorni TANI TV për të transmetuar Sky Sports pa një llogari Sky. Ju duhet të shkruani një adresë në Mbretërinë e Bashkuar për të përdorur TANI TV. Për të parë serialin e kriketave të Zelandës së Re kundër Anglisë në TANI TV:

 1. Zgjidhni një VPN cilësore, si psh NordVPN, i cili ofron veçorinë SmartPlay për të anashkaluar gjeo-kufizimet dhe për të transmetuar ndeshjet e kriketit. Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni te nowtv.com dhe blini një kalim një ditor ose një muaj për Sky Sports. Nëse nuk keni një kartë krediti në Mbretërinë e Bashkuar, blini një kartë dhuratë TV TANI në currys.co.uk dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën e dhuratës.
 4. Hyni në TANI TV dhe transmetoni ndeshjet!

Shikoni Zelanda e Re kundrejt Anglisë Tani!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar në Sky Sports

Sky Sports po transmeton serialin e kriketave të Zelandës së Re kundër Anglisë në Mbretërinë e Bashkuar. Për të transmetuar ndeshjet në Sky Sports, duhet të jeni një klient Sky TV. Për të parë këto ndeshje kriket në Sky Sports:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me serverët në Mbretërinë e Bashkuar. Rekomandoj NordVPN për aftësinë e tij për të shmangur geoblocks dhe numrin e tij të serverëve me shpejtësi të lartë. Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni në www.skysports.com dhe krijoni një llogari në faqen e internetit.
 4. Shkoni në www.sky.com dhe lidhni llogarinë tuaj Sky me llogarinë tuaj të internetit. Ju duhet numri i llogarisë tuaj Sky.
 5. Kur të jeni gati për të transmetuar aksionin, futuni në Sky Sports dhe kënaquni!

Shikoni Zelanda e Re kundrejt Anglisë Tani!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin e Zelandës së Re në Sky

Sky po tregon ndeshjet e kriketit në Zelandën e Re kundër Anglisë në Zelandën e Re. Ju duhet një llogari Sky, një llogari Vodafone ose një numër Smart Card për të transmetuar Sky. Për të parë serinë e kriketave të Zelandës së Re kundër Anglisë:

 1. Zgjidhni një VPN premium me serverë në Zelandën e Re. NordVPN është rekomandimi im, falë rrjetit të tij me shpejtësi të lartë.
 2. Regjistrohuni dhe instaloni aplikacionin, ekzekutoni atë dhe më pas loguni dhe zgjidhni një server në Zelandën e Re.
 3. Shkoni te www.sky.co.nz dhe aktivizoni llogarinë tuaj në internet me numrin e llogarisë tuaj ose numrin Smart Card.
 4. Regjistrohuni dhe transmetoni ndeshjet!

Shikoni Zelanda e Re kundrejt Anglisë Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Ndeshjet e Kriketit në Zelandën e Re kundër Anglisë

Ekipi i kriketave në Angli ka marrë shfaqjen e tij në rrugë (ose, më saktë, përmes ajrit) për në Zelandën e Re. Të dy skuadrat janë duke luajtur pesë ndeshje T20I dhe dy ndeshje Testi për 33 ditë. Por nëse nuk jeni në Angli ose Zelanda e Re, geoblocks do t’ju ndalojnë të shijoni serinë.

Faqet transmetuese shpesh vendosin gjeo-kufizime që parandalojnë lidhjet nga jashtë vendit. Ju ndihmon një VPN shmangni ato gjeo-kufizime duke e bërë të duket sikur je në të njëjtin vend si transmetuesi.

Kur lidheni me një VPN, ju zgjidhni vendndodhjen rrugët tuaja të trafikut përmes. Pastaj, kur faqja e transmetimit kërkon vendndodhjen tuaj, ai sheh serverin që keni zgjedhur, në vend se vendndodhjen fizike të pajisjes tuaj. Ajo zhbllokon rrjedhën tuaj dhe ju mund të shihni përmbajtjen!

Me një VPN, ju hapni një botë të tërë përmbajtjeje nga e gjithë bota. Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë për ju.

VPN gjithashtu siguroni të dhënat tuaja. Kur lidheni me një VPN, informacioni juaj është i koduar, duke e siguruar atë nga kushdo që përpiqet të spiunojë aktivitetin tuaj. Në atë mënyrë, kushdo që përgjon trafikun e rrjetit tuaj është në pamundësi për të lexuar atë dhe për të parë se çfarë jeni duke bërë në internet.

Kur vendosni për një VPN, sigurohuni që zgjidhni një shërbim të nivelit të lartë VPN. VPN me cilësi të ulët nuk mund të shmangin geoblocks dhe ato nuk i mbrojnë mirë të dhënat tuaja. Një shërbim premium ka aftësinë të anashkalojë kufizimet gjeografike dhe mbroni informacionin tuaj.

Me një VPN të fortë, mundeni qëndroni të sigurt në internet ndërsa transmetoni të gjithë përmbajtjen tuaj nga kudo në botë.

Shikoni në rekomandimet e mia kryesore për VPN për të parë të gjitha veprimet e Zelandës së Re kundër Anglisë.

3 VPN-të më të mira për shikimin e Ndeshjeve të Kriketit në Zelandën e Re kundër Anglisë

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Ton tipare me një çmim të arsyeshëm bëni NordVPN një zgjedhje të shkëlqyeshme për të qenë VPN juaj.

Shpejtësitë e rrjedhës janë të shkëlqyera në rrjetin NordVPN. SmartPlay e përmirëson atë edhe më shumë. Kjo veçori ju ndihmon merrni geoblocks të shkuara dhe përmirëson lidhjen tuaj në Sky Sports, duke ju lejuar të shihni çdo minutë të Zelandës së Re kundër Anglisë.

Një ndërfaqe e lehtë për t’u përdorur e bën NordVPN të shkëlqyeshëm për të gjetur vendndodhjen tuaj të preferuar. Thjesht zgjidhni vendin që dëshironi në hartë dhe lidheni.

Kriptimi i AES 256-bit ruan të dhënat tuaja ndërsa udhëton në rrjetin NordVPN. Me këtë VPN premium, ju merrni mbrojtje shtesë duke përdorur Double VPN tipar, i cili shton një tjetër shtresë kriptimi për të dhënat tuaja.

Karakteristika CyberSec mbron pajisjen tuaj kundër përmbajtjes dashakeqe. Ajo bllokon malware dhe reklama para se sistemi juaj të arrijë në to. Kjo ndihmon mbajeni pajisjen tuaj të sigurt nga përmbajtja e dëmshme.

Nëse lind një çështje, NordVPN ofron mbështetje përmes emailit ose bisedës live 24/7. Ju gjithashtu merrni një rimbursim i plotë brenda 30 ditëve të pajtimit, duke ju dhënë shumë kohë për ta provuar atë vetë.

Me një llogari të vetme, ju lejohet të përdorni gjashtë pajisje menjëherë.

Dëshironi të dini më shumë rreth protokolleve të sigurisë të NordVPN dhe të mësoni pse është e përshtatshme për ju? Shikoni në tonë rishikim i plotë i ekspertëve.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 30 ditëve nga pajtimi.

NordVPN mund të zhbllokojë:
TANI TV, Sky Sports, iPlayer i BBC, BT Sport, ESPN International, TVNZ dhe Amazon Prime Video.

Mbështet përrua:
Po. Servera specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Chrome, Linux, Android, macOS, Firefox, Android TV, Windows, iOS dhe disa ruterë.

Shikoni Zelanda e Re vs Anglia Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Rrjeti i ExpressVPN është ndërtuar për shpejtësi. Ajo ka disa nga shpejtësia e lidhjes më e shpejtë në treg, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për transmetimin e ndeshjeve të kriketit në Zelandën e Re kundër Anglisë.

Shpejtësia superiore e rrjetit në ExpressVPN ju ndihmon shmangni kornizat e rënë dhe buffering Probleme ndërsa ju rrymë kriket. Kur përdorni ExpressVPN, ju lidheni dhe ju qëndroni të lidhur te prurjet HD të Sky.

Ju mund të zgjidhni qëndroni të lidhur me faqet e internetit lokale ndërsa transmetojnë me ExpressVPN. Kjo veçori tunele ndarëse ju lejon të ndani trafikun tuaj në internet midis VPN dhe lidhjes tuaj lokale.

Ushtarake-grade Kriptimi AES 256-bit mbron të dhënat tuaja çdo minutë që jeni lidhur.

Politika e rreptë e mos-logs garanton për të mbajtur aktivitetin tuaj në internet privat. Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IPv6 është një mënyrë tjetër që siguron ExpressVPN jeni i sigurt dhe anonim në internet.

Nëse hasni një çështje, ExpressVPN 24/7 mbështetje chat live mund të ndihmojë në zgjidhjen e problemeve.

Përfitoni nga 30 ditë garanci për kthimin e parave ndërsa gjithashtu duke përdorur pesë pajisje me një pajtim.

Mësoni më shumë informacione rreth aftësive të sigurisë dhe transmetimit të ExpressVPN përmes tonë rishikim i plotë i ekspertëve.

Garancia për kthimin e parave: Ando herë brenda 30 ditëve.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
TANI TV, Sky Sports, Amazon Prime Video, BT Sport, TVNZ, ESPN International, dhe iPlayer e BBC.

Mbështet përrua:
Po. Serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Linux, Chrome, Windows, iOS, Android TV, Firefox, Android, macOS dhe disa ruterë.

Shikoni Zelandën e Re kundër Anglisë me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ofron Serverë të dedikuar për transmetim që ju ndihmojnë të merrni lidhjen që ju nevojitet nga transmetuesi që dëshiron. Do server është i specializuar për një sit të caktuar streaming, duke ju ndihmuar të merrni përvoja më e mirë e shikimit me TANI TV dhe më shumë.

Ky shërbim është optimale nëse jeni i ri për të transmetuar në një VPN. Gjeni serverin e konfiguruar për rrjedhën që dëshironi të shikoni dhe lidheni me të me një klik.

CyberGhost depërton në geoblocks dhe ju jep një lidhje e optimizuar me rrjedhën tuaj të kriketit.

Përveç serverëve streaming, CyberGhost gjithashtu ofron serverë të specializuar për torrent projektuar për një përvojë të shkëlqyeshme të P2P.

Top-notch Kriptimi AES 256-bit mban të dhënat tuaja të sigurta në rrjetin CyberGhost. Siguria e përparuar përfshin serverët NoSpy, që synojnë t’ju ndihmojnë shmangni Aleancën 14 Eyes, për siguri dhe intimitet të shtuar në internet.

Ju mund të përfitoni nga Politika e rimbursimit 45-ditor. përdorim shtatë pajisje me çdo pajtim ose periudha e provës.

CyberGhost ofron një mundësi e bisedës live për këdo që ka nevojë për ndihmë në lidhje.

Për informacion më të detajuar në lidhje me tiparet e CyberGhost, mos ngurroni të shikoni tonat rishikim i thelluar.

Garancia për kthimin e parave: 14 ditë në plane të shkurtra dhe 45 ditë në plane 6-mujore ose më të gjata.

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Sky Sports, TANI TV, TVNZ, iPlayer i BBC, Netflix UK, Eurosport dhe Amazon Prime Video.

Mbështet përrua:
Po. Profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Chrome, macOS, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Windows, Linux, Firefox, Android dhe disa ruterë.

Shikoni Zelanda e Re kundrejt Anglisë Me CyberGost tani!

përmbledhje

Kriket angleze po vizitojnë Zelandën e Re për një seri ndeshjesh të përhapura në të gjithë vendin. Ju mund të shihni çdo ndeshje nga ndeshjet T20I në ndeshjet Test me një VPN premium. Regjistrohu sot dhe shiko se sa larg mund të të marrë!

Nëse nuk mund të vendosni se cili VPN është i duhuri për ju, ju rekomandoj NordVPN për shpejtësinë e saj të shpejtë të transmetimit dhe numrin e serverëve të disponueshëm për shikimin e kriketit.

Shikoni tonë faqe e marrëveshjeve dhe kuponave për të parë se si mund të kurseni në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Mund të mësoni më shumë rreth opsioneve të transmetimit në Zelandën e Re kur të lexoni VPN më të mira për Zelandën e Re.

Ka më shumë informacion mbi VPN më të mira të iPlayer të BBC për të parë jashtë vendit online.

Nëse doni të mësoni si të shikosh TV në Mbretërinë e Bashkuar jashtë vendit, ne ofrojmë ndihmë edhe për këtë.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map