Shikoni Wu-Tang: Një Saga Amerikane Sezoni 1 Nga Kudo | Përditësuar 2020

Minierat e hip-hopit, Wu-Tang: Një sezon 1 amerikan i sagës tani është ekskluzivisht në Hulu. Ju mund të shikoni rritjen e RZA dhe bandës nëpër të gjitha dhjetë episodet.

Në qoftë se nuk është kështu, ju jeni jashtë SH.B.A..

Hulu është një shërbim me qendër në SHBA, që do të thotë se përdor gjeo-kufizime jashtë rajonit të tij të rrjedhës. Sidoqoftë, ka një zgjidhje e thjeshtë: Ju mund të merrni një VPN premium për të zhbllokuar të gjithë përmbajtjen e Hulu, pa marrë parasysh se ku jetoni.

Në këtë artikull, do t’ju tregojmë si të transmetosh Wu-Tang: Një Saga Amerikane në Hulu me një VPN. Ne gjithashtu do të ofrojmë hapa më tej si të regjistroheni në një llogari Hulu nëse jeni jashtë SH.B.A.. Më në fund, ne do t’ju japim 3 VPN-të tona të rekomanduara për të shikuar Wu-Tang: Një Saga Amerikane.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Wu-Tang: Një sezon 1 amerikan i sagës

 1. Zgjidhni një VPN me shumë serverë amerikanë. Ne rekomandojmë NordVPN për performancën më të mirë të përgjithshme.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Identifikohu / regjistrohu për Hulu.
 5. Filloni transmetimin Wu-Tang: Një Saga American Season 1!

Filloni të transmetoni Wu-Tang: Një Seagë Amerikane Saga 1 Tani!

Si të regjistroheni për Hulu

Përmbajtja e Hulu sillet nga konkurset e gatimit të kuzhinierit, kuzhinierëve, deri te e enjtja mbrëma Futbolli dhe gjithçka në mes, përfshirë Wu-Tang: Një Saga Amerikane. Por shërbimi i saj i transmetimit është ekskluziv për SH.B.A. Plus, ju duhet një kartë krediti në SHBA për t’u regjistruar në një llogari Hulu. Të mos shqetësohemi; këtu është një zgjidhje me disa hapa të thjeshtë për t’ju marrë një llogari Hulu në asnjë kohë!

 1. Bleni një kartë dhuratë Hulu nga MyGiftCardSupply dhe aplikojeni në llogarinë tuaj Hulu.
 2. Hyni në Hulu dhe filloni të transmetoni Wu-Tang: Një Saga Sezoni 1 i Amerikës!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Wu-Tang: Një sezon 1 amerikan i sagës

Bashkimi i një krimi të ashpër me muzikën e bën Wu-Tang: Një Saga Amerikane që duhet të shihet në Hulu. Një VPN e fortë ju lejon të keni akses në të dhjetë episodet pa shqetësimin e geoblocks.

Si faqet e tjera të njohura të transmetimit, Hulu gjurmon adresat IP për të gjetur vendndodhjen e pajisjes tuaj. Nëse, për shembull, ju jetoni në Ekuador, Hulu bllokon lidhjen tuaj pasi të drejtat e përmbajtjes së tij janë vetëm në SH.B.A. Kjo është arsyeja pse ju duhet një VPN premium për të anashkaluar kufizimin gjeografik.

Një VPN i besueshëm maskon adresën tuaj të vërtetë IP nga Hulu dhe drejton të gjithë trafikun tuaj drejt një prej serverëve të tij në SHBA. Hulu mendon se ju keni një adresë IP të SH.B.A.-së, dhe atëherë zhbllokon të gjithë përmbajtjen e saj që ju të shijoni. Kjo teknikë e mashtrimit njihet si gjeo-spoofing.

Hulu vazhdimisht po azhurnon metodat e tij anti-VPN për të gjurmuar dhe bllokuar të gjitha adresat e dukshme VPN. Sshtë një pengesë e vogël për një premium VPN sepse këto VPN të fuqishme vazhdimisht shtojnë dhe azhurnojnë më shumë serverë amerikanë (dhe global) për të qëndruar përpara gjurmimit të VPN të Hulu.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Hulu është vetëm një nga shumë kanale streaming që mund të përdorni me një VPN premium. Ti mundesh lidheni me një nga shumë serverë globalë për të parë ndonjë gjë nga HBO GO për të qenë SPORTS.

Një VPN është shumë më tepër sesa një mjet për të anashkaluar geoblocks. Alsoshtë gjithashtu kështjella juaj e privatësisë dhe sigurisë. Kërcënimet në internet si hakerat, mbikëqyrja e qeverisë dhe malware nuk do të kalojnë Porta e sigurisë në internet e VPN. Gjithashtu, identiteti juaj në internet mbetet anonim falë veçorive si Kriptimi AES 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe a ndërprerës i integruar vrasës.

Me një VPN, ju gjithashtu mund të fshihni historinë tuaj të rrjedhës nga ofruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP). juaj ISP mund të ngre bandën tuaj nëse zbulon që jeni duke përdorur shumë të dhëna gjatë transmetimit.

3 VPN-të më të mira për shikimin e Wu-Tang: Një sezon 1 amerikan i sagës

A jeni gati për të parë Wu-Tang: Një Saga American Season 1? Para se të fillojë odisea e hip-hopit tuaj, hidhini një sy në 3 VPN të rekomanduara për transmetimin e miniserive në Hulu.

1. NordVPN

Ne e vendosëm NordVPN si zgjedhjen tonë numër 1 bazuar në vlerësime të shkëlqyera nga përdoruesit e saj. i saj 1800+ serverë amerikanë kanë opsionin SmartPlay. Kjo veçori ekskluzive ju lidh me serverin më të shpejtë amerikan, si dhe duke ju dhënë qasje në faqet e tua të tjera të preferuara të transmetimit me një klik të një butoni.

Ju mund të lidheni me Hulu me lehtësi për të parë Wu-Tang: Një Sago Amerikane, por gjithashtu mund të lidheni me të gjitha llogaritë tuaja të tjera të transmetimit me NordVPN më shumë sesa 5,500 servera.

Ka shumë krime dhe drama në Wu-Tang: Një Saga Amerikane. Sidoqoftë, ju nuk dëshironi as kur bëhet fjalë për të dhënat tuaja online. NordVPN ju mban të sigurt me karakteristika si një dyfish VPN që fsheh të gjithë aktivitetin tuaj online në dy serverë.

Lodhur nga adware bllokuar argëtimin tuaj streaming? Përdor NordVPN Teknologjia CyberSec për t’ju bllokuar nga faqet e internetit të diskutueshme si dhe disponimin e ndonjë reklame pop-up ose botnets.

Për më shumë siguri, NordVPN vjen e pajisur me kriptimi i shkallës ushtarake, një politika me shkrime zero, mbrojtje nga rrjedhjet e DNS, dhe dy ndërprerës automatik vrasës.

Të gjitha pyetjet tuaja teknike dhe të transmetimit janë një mesazh larg me NordVPN 24/7 mbështetje chat live. Plus, mund të provoni NordVPN me një rrjet sigurie falë një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikoni kodet tona të kuponit për të kursyer tani me NordVPN!

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, servers specialiteti P2P janë të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Stream Wu-Tang: Një Saga Amerikane Sezoni 1 Me NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Në testet tona të shpejtësisë VPN, ExpressVPN vendoset në krye të renditjes me kohë lidhjeje të shpejtë, duke e bërë atë zgjedhjen tonë të rradhës. Kjo ju siguron Bandwidth i pakufizuar, kështu që Wu-Tang: Një sagë amerikane Saga mbetet pa kohë vonesë dhe buffering.

Mund të anashkaloni kufizimet gjeo-kufizuese të Hulu-së duke përdorur një nga ExpressVPN Serverët amerikanë u gjetën në gati 20 vende të ndryshme në të gjithë vendin. Gjithashtu, nëse doni të eksploroni botën e rrjedhës përtej Hulu, ky VPN ofron gjatë 3,000 serverë globalë.

Karakteristikat e sigurisë me cilësi të lartë përfshijnë Kriptimi AES 256-bit, mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IPv6, tunelimi i ndarë, një politikë pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Për të kompensuar vlerën më të lartë të çmimit ExpressVPN, ju merrni 5 lidhje pajisjesh për llogari dhe mbështetje miqësore dhe informuese 24/7. Gjithashtu, ju mund të provoni për të parë nëse ExpressVPN është me të vërtetë një kampion i shpejtësisë me të 30 ditë garanci për kthimin e parave. 

Kontrolloni rishikimin tonë të ExpressVPN dhe më pas kurseni me një kupon ExpressVPN.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Stream Wu-Tang: Një Saga Amerikane Sezoni 1 Me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Karakteristikat miqësore për përdoruesit dhe vlerësimet pozitive janë vetëm dy arsye që CyberGhost është zgjedhja jonë e tretë për VPN premium. Karakteristika të rregullave të zgjuara ka nje “vendndodhja më e mirë e serverit,“E cila lejon CyberGhost të gjeni serverin më të shpejtë në Sh.B.A. për Wu-Tang: Një lumë Amerikane Saga.

Ky VPN është i përsosur nëse jeni me buxhet, dhe ajo ofron shpejtësi të shkëlqyera dhe mbi 1.000 serverë amerikanë. Ju kurrë nuk shqetësoheni për pinjollët e kohës, si lagështira e prurjes ose gjerësia e bandës në Hulu. Plus, ju mund të lidheni me kanale transmetuese në të gjithë botën me dajakun e saj 5,900+ serverë globalë.

Karakteristikat e saj të sigurisë përfshijnë kriptimi i shkallës ushtarake, një ndërprerës vrasës i dyfishtë, dhe a politika me shkrime zero.

Mbrojtje nga adware dhe malware garantoni bashkëbisedues në internet si reklamat e bezdisshme pop-up dhe gjurmuesit kurrë nuk kalojnë nëpër portën CyberGhost.

Ju keni mjaft kohë për të vendosur nëse CyberGhost është i duhuri për ju me të Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Plus, ju mund ta lidhni tërë familjen me këtë VPN 7 lidhje të njëkohshme të pajisjes.

Kodi ynë i kuponit CyberGhost e bën këtë VPN edhe më shumë një pazar.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Stream Wu-Tang: Një Saga Amerikane Sezoni 1 Me CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Wu-Tang: Një sezon 1 amerikan i Sagës është një tjetër shtesë e shkëlqyeshme për kanunin Hulu. Nëse dëshironi të shijoni këtë histori suksesi hip-hop, a VPN i besueshëm është i nevojshëm për të zhbllokuar çdo kufizim gjeografik Hulu ju hedh.

Kur lidheni me një VPN premium, tuajin të dhënat në internet mbeten të sigurta dhe anonime nga hakerat, plaçkitjet qeveritare, apo edhe ISP-të e gatshme për qëllime.

Kur transmetoni Hulu, ju rekomandojmë NordVPN për shikimin e pandërprerë.

Nëse doni më shumë Wu-Tang, shikoni dokumentarin e Showtime, “Wu-Tang Clan: Of Mics and Men”. Por së pari, lexoni udhëzuesin tonë në 5 VPN-të më të mira për kohën më të shpejtë dhe më të lirë të kohës së shfaqjes – 2019.

Ju tani keni Hulu, por si për HBO? Merrni një llogari brenda pak minutash duke lexuar postimin tonë në Si të Shikojmë HBO në internet live nga kudo dhe pa kabllo.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me