Shikoni WOW – Women of Wrestling Season 2 From Anywhere in 2020!


Turneu fillon përsëri pasi Women Of Wrestling (WOW) kthehet për një sezon të dytë. Si e vetmja seri seri e mundjes profesionale të të gjitha grave që godet ekranet tona, nuk është se duhet të humbasë.

WOW është ekskluzive për të kanalizuar TV AXS, që mund të jetë transmetuar përmes Sling TV. Fatkeqësisht, Sling TV është në dispozicion vetëm në SH.B.A..

Në vendet e tjera, gjeo-kufizimet do t’ju bllokojnë të shikoni seria e fundit. Mos u shqetësoni, ka një mënyrë rreth saj — duke instaluar një VPN premium.

Një VPN ju mundëson të anashkaloni kufizimet gjeo-gjeografike duke koduar të dhënat tuaja dhe duke fshehur vendndodhjen tuaj. Kjo ju jep akses plotësisht të pakufizuar në internet, kështu ju mund të shihni të gjitha 24 episodet e WOW nga kudo.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikojmë WOW – Gratë e Mundjes në Sling TV

 1. Zgjidhni një VPN — ne rekomandojmë ExpressVPN për transmetim të shpejtë dhe pa probleme.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Drejtohuni tek Sling TV, login / regjistrohuni, kënaquni!

Shikoni me ExpressVPN Tani!

Si të regjistroheni për Sling TV

Për të parë WOW, do të duhet të regjistroheni dhe të paguani për TV Sling. Gjëja e mirë është, ju nuk keni nevojë për një pajtim kabllor që të jeni në gjendje të regjistroheni në Sling TV.

Ndiqni këto hapa për të ngritur veten:

 1. Lidhu me VPN-në dhe zgjidhni një server në SH.B.A.ky është i vetmi vend ku TV Sling është në dispozicion.
 2. Krijoni vetes një llogari të TV Sling, atëherë do t’ju kërkohet të zgjidhni një paketë.
 3. Zgjidhni njërën nga tre paketat e mundshme. Paketa themelore “Sling Orange” do t’ju japë qasje në TV AXS për të parë WOW, por nëse preferoni më shumë kanale, merrni parasysh edhe opsionin “Sling Blue”. Ju gjithashtu mund të rregulloni paketën tuaj për të përfshirë kanale specifike.
 4. Shkarkoni aplikacionin TV Sling në pajisjen tuaj të zgjedhur.
 5. Regjistrohuni dhe filloni me Sezonin 2 të WOW.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë WOW – Gratë e Mundjes

Edhe pse Sezoni 2 i WOW është gati dhe ju pret, AXS TV është në dispozicion vetëm në SH.B.A., dhe po kështu janë platformat streaming që ju mund t’i shihni.

Sling TV gjurmon vendndodhjen tuaj dhe geoblocks përmbajtjen e saj, kështu që pasi të jeni jashtë SH.B.A.-së, nuk mund të përdorni as në uebfaqe, mos harroni kurrë të shikoni shfaqjen tuaj të preferuar. Edhe nëse paguani për një pajtim në SH.B.A. dhe udhëtoni diku tjetër.

Një VPN premium lidh pajisjen tuaj të zgjedhur me një server të sigurt, kalimi i të dhënave tuaja përmes tuneleve të kriptimit. Këto tunele të kriptimit mbajeni adresën tuaj IP të fshehur dhe mashtroni ofruesin e shërbimit tuaj të internetit (ISP) duke menduar se jeni në një vend tjetër.

Pasi adresa juaj e IP të jetë e fshehur dhe të duket sikur jeni në SH.B.A., do të keni të plotë, hyrje e pakufizuar në përmbajtje të bllokuar, dhe do të keni mundësi të shikoni WOW nga kudo që të jeni.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN është mënyra më e mirë për të anashkaluar gjeo-kufizimet dhe për të marrë qasje në shfaqjet tuaja të preferuara në të gjithë botën. Por një VPN premium bën shumë më tepër se kaq.

VPN Premium ju mbajnë të sigurt gjatë transmetimit, me siguri maksimale. Të gjitha VPN premium përdorin kriptimi i shkallës ushtarake që mban vendndodhjen tuaj dhe çdo të dhënë të ndjeshme private, si detaje të kartës së kreditit kur regjistroheni në Sling TV.

Ndërsa adresa juaj IP mbetet e fshehur, ISP-ja juaj nuk mund t’ju gjurmojë, që do të thotë se nuk mund të dorëzojë ose shesë ndonjë nga të dhënat tuaja palëve të treta.

Edhe me mire, asnjë hakerë nuk do të ketë qasje në informacionin tuaj, kështu që ju e dini që jeni plotësisht i sigurt.

Tani që e dini pse keni nevojë për një VPN, vazhdoni të lexoni për të zbuluar se cilat 3 VPN ju rekomandojmë për transmetim WOW në Sling TV.

3 VPN-të më të mira për të shikuar WOW – Gratë e Mundjes

1. ExpressVPN

Me shpejtësia më e shpejtë përreth, ExpressVPN ofron përvojën përfundimtare të transmetimit për WOW. Ju mund të kënaqeni Cilësi HD pa ngarkues ose ngarkim, duke u siguruar që të vazhdoni me çdo sekondë të veprimit ndërsa shpaloset.

Nëse jeni duke transmetuar një pajisje Windows ose Mac, mund të përdorni ExpressVPN test i shpejtësisë për të parë se cilët serverë amerikanë po kryejnë më shpejt, dhe e cila do t’ju lejojë të transmetoni WOW në Ultra-HD.

ExpressVPN ka mbaruar 3,000 servera në 160 vende, përfshirë SH.B.A. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të instaloni ExpressVPN në pajisjen tuaj, të zgjidhni një server në SH.B.A. dhe do të jeni gati për të transmetuar. Thatshtë kaq e thjeshtë!

ExpressVPN fsheh adresën tuaj IP me encryption më të mirë në klasë dhe mbrojtje DNS. Plus, ka një politika pa log për të parandaluar ndonjë gjurmë të aktivitetit, dhe dy ndërprerës automatik vrasës për t’ju mbajtur të sigurt gjatë transmetimit.

Ajo madje siguron tunele të ndara, duke ju dhënë kontroll dhe fleksibilitet se në cilat faqe në internet vizitoni të koduara përmes VPN tuaj. Kjo do të thotë që ju gjithashtu mund të shfletoni internetin në vend duke përdorur adresën tuaj të vërtetë IP në të njëjtën kohë.

Shijoni ExpressVPN me një provë falas dhe 30 ditë garanci për kthimin e parave. Ju mund edhe kurseni para në pajtimin tuaj duke kontrolluar faqen tonë të kuponit.

Nëse doni të lexoni më shumë rreth ExpressVPN, sigurohuni që të lexoni rishikimin tonë.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Filloni të transmetoni WOW me ExpressVPN!

2. NordVPN

Me një rrjet mbresëlënës global, dhe mbi 1,880 serverë vetëm në SHBA, do të jesh i prishur për zgjedhjen e adresave IP të disponueshme me NordVPN.

Shpejtësi ultra të shpejtë dhe bandë të pakufizuar do të thotë që mund të mbështeteni në NordVPN për t’u siguruar që nuk do të na mungojnë në ato momente të rëndësishme të mundjes.

i saj Teknologji SmartPlay e bën anashkalimin e kufizimeve gjeografike një detyrë pa telashe. Një klikim ju merr në Sling TV për t’ju bërë që të transmetoni në asnjë kohë fare.

NordVPN gjithashtu ofron më të mirën në masat e sigurisë, me Kriptimi AES 256-bit, një politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës, për të mbajtur të sigurt vendndodhjen tuaj dhe të dhënat private.

Mund edhe konfiguroni NordVPN në deri në 6 pajisje për të parë kudo që të jeni, me cilindo pajisje ku të keni qasje.

Me intimitetin, sigurinë dhe cilësinë më të lartë në të gjithë një, NordVPN është një zgjedhje e popullarizuar në mesin e përdoruesve.

Provojeni për veten tuaj me një provë falas dhe 30 ditë garanci për kthimin e parave, dhe kurse para me kodin tonë kupon.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Filloni të transmetoni WOW me NordVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Nëse jeni pas një konfigurimi të lehtë, atëherë CyberGhost mund të jetë VPN e duhur për ju. Me të saj ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe hapat me një klikim, është një zgjedhje e popullarizuar në mesin e përdoruesve, veçanërisht atyre të rinj që përdorin VPN-të.

CyberGhost ofron 5,000 servera në 112 vende, përfshirë SH.B.A. Nuk ka nevojë të zgjedhësh nga lista, ashtu siç do CyberGhost automatikisht ju gjej serverin më të shpejtë. Thjesht zgjidhni Sling TV si platformën tuaj të zgjedhur streaming, dhe do të shikoni WOW në asnjë kohë.

Siguria maksimale masat e mbajnë të fshehur adresën tuaj IP dhe të dhënat tuaja larg nga palët e treta ose hakerat. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga një politika pa log, bllokues të integruar të reklamave, dhe një opsionale Serveri NoSpy, për përvojën përfundimtare, të sigurt të transmetimit.

Do të jesh mbrohet automatikisht çdo herë që lidheni me një rrjet të ri publik ose wi-fi, kështu që nuk ka pse të shqetësoheni nëse jeni në shtëpi, udhëtoni ose shkoni në lokalin tuaj për kafenë.

Me një Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh, CyberGhost gjithashtu ofron një paketë bujare. Provoni provën 24-orëshe falas dhe përdorni kuponin tonë për të kurseni para në pajtimin tuaj.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV, dhe të tjerët, duke përdorur një profil të dedikuar të transmetimit me serverë të optimizuar.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Filloni të transmetoni WOW me CyberGhost!

përmbledhje

Duke përdorur një VPN, ju jeni në gjendje të anashkaloni kufizimet gjeografike dhe shijoni WOW në Sling TV kudo që të jeni.

Për më tepër, me një VPN, ju do të qëndroni sigurohuni sa herë që bëni lumë, dhe nuk ka nevojë të shqetësoheni që të dhënat tuaja shiten ose shpërndahen tek dikush tjetër. Plus, serverat më të mirë ju ofrojnë shpejtësia më e shpejtë në dispozicion kështu që ju nuk do të humbasë një gjë.

ExpressVPN është e jona rekomandimi i lartë për transmetimin WOW në Sling TV, falë saj shpejtësi rrufe dhe aftësi mbresëlënëse zhbllokimi.

Leximi më tej

Nuk mund të zgjidhni midis ExpressVPN dhe NordVPN? Lexoni krahasimin tonë të të dy VPN-ve për t’ju ndihmuar të vendosni.

Nëse po pyesni se si të hyni në Netflix si dhe në Sling TV me VPN tuaj, lexoni udhëzuesin tonë për VPN-të më të mira për Netflix.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map