Shikoni TANI TV nga kudo | Hack i shpejtë, i lehtë për streaming 2020

TANI TV ju ofron mundësinë që të transmetoni filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara pa kontratë. Lajmi i keq është se ju mundeni vetëm shijoni programet e saj nëse banoni në Mbretërinë e Bashkuar. Lajmi i mirë është se ne do t’ju tregojmë se si ta bëni shikoni TANI TV kudo që të jeni.

TANI TV përdor gjeo-kufizime për të kufizuar qasjen në përmbajtjen e saj për shikuesit në Mbretërinë e Bashkuar. Por në këtë artikull, ne do të shpjegojmë sesi mund të arrish lehtë anashkaloni geoblocks TANI të TV me ndihmën e a premium VPN.

Ne gjithashtu do të rekomandoni 5 VPN-të më të mira për të kaluar kalanë e fortesës geoblock.

Gati për të filluar?

Udhëzues i shpejtë: Si të shikoni TANI TV nga kudo

 1. Zgjidhni një VPN. Ne rekomandojme NordVPN si zgjedhja jonë # 1.
 2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 4. Identifikohuni Regjistrohu. Kjo eshte! Porta juaj për sporte dhe kinema të pafund është e hapur!

Si të regjistroheni TANI TV

 1. Zgjidhni një VPN. Ne rekomandojme NordVPN si zgjedhja jonë # 1.
 2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 4. Shkoni në faqen e internetit TANI të TV dhe regjistrohuni për shërbimin.
 5. Zgjidhni nga paketat e shumta të çmimeve mujore.
 6. Ju jeni gati të shkoni!

Ka raporte që një VPN nuk do të funksionojë vetëm nëse keni një TV TANI Smart Stick. Ju do të duhet të vendosni VPN tuaj në një ruter. Shihni udhëzuesin tonë këtu.

Shikoni TANI TV Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë TANI TV

TANI TV geoblocks përmbajtjen e tij në mënyrë që të jetë në dispozicion vetëm për shikuesit në Mbretërinë e Bashkuar. Për më tepër, TANI TV ka një softuer të sofistikuar për të zbuloni dhe bllokoni VPN-të nga anashkalimi i këtyre gjeo-kufizimeve.

Mos u dëshpëro, sidoqoftë. Duke përdorur një VPN me performancë të lartë, mundeni kaloni tani gjeo-kufizimet e TV dhe teknologjinë anti-VPN.

Duke përdorur një VPN, mundeni maskoni adresën tuaj IP dhe lidheni me një server në Mbretërinë e Bashkuar. kjo prish vendndodhjen tuaj, duke e bërë të duket sikur po lidhesh nga Mbretëria e Bashkuar. Së shpejti do të tërhiqeni me shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në TANI TV!

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN premium bën shumë më tepër sesa të anashkalojë gjeo-kufizimet TANI të TV.

Së pari, ju merrni qasje në një ton më shumë shërbime transmetimi përtej TANI TV. Ju jep një VPN aftësia për të zhbllokuar të gjitha llojet e katalogëve të transmetimit nga e gjithë bota.

Mund të jetosh në mënyrë të sigurt, pavarësisht se ku jeton. Alsoshtë gjithashtu një hapësirë ​​e sigurt për përrallat tuaja!

Me një VPN premium, të dhënat tuaja janë të sigurta, falë saj kriptimi i shkallës ushtarake. 

Një VPN ju mban identiteti në internet anonim. E gjithë veprimtaria juaj në internet – nga shkarkimet e videos deri tek pagesa në internet – janë të sigurta nga sytë e çmendur.

Ju nuk do të duhet të shqetësoheni për reklamuesit, ofruesin tuaj të shërbimit të internetit ose për cyberthieves që mbajnë të dhënat tuaja personale.

Tani që i dini tiparet e një VPN të guximshme, është koha për të parë 5 VPN-të më të mira për transmetimin e TV TANI.

5 VPN-të më të mira për shikimin e TV TANI

1. NordVPN

NordVPN është një popull i preferuar për shkak të shpejtësisë, sigurisë dhe performancës së tij. i saj 5000 server + në 60 vende ju lejojnë të rrjedhë nga kudo në botë. Ju mund të akordoni në Kupën e Botës Cricket në asnjë kohë falë 800+ server në MB.

Tipar i lidhjes së shpejtë zgjedh serverin më të shpejtë për secilën prej kalimeve të TV TANI.

NordVPN është unike Karakteristikë SmartPlay ju mundëson të përdorni qasje të sigurt në përmbajtje. Nuk ka konfigurime manuale ose konfigurime manuale të bezdisshme. SmartPlay automatikisht aktivizon minutën që merrni online dhe gjen serverin më të shpejtë në Mbretërinë e Bashkuar.

NordVPN-së veçori të përparuara të sigurisë përfshijnë një politikë të rreptë të mos-logs, një ndërprerës automatik të vrasjes, 256-bit encryption ushtarake, qepë mbi VPN, dhe mbrojtje rrjedhje DNS.

NordVPN ofron shërbim të përsosur për klientët, falë 24/7 mbështetje live chat dhe FAQ e saj seksion.

Ai gjithashtu ju siguron gjashtë lidhje të njëkohshme të pajisjes për pajtim. 

Ju mund ta provoni shërbimin për veten tuaj me të 30 ditë garanci për kthimin e parave. Ose mund të lexoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit e saj.

Kurseni para në një pajtim NordVPN me kodin tonë kupon.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni tani TV me NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

ExpressVPN është mbreti i shpejtësisë. Ju ofron juve shpejtësi të flakta në të gjithë botën.

Oferta e 3,000+ serverë në 94 vende, përfshirë Mbretërinë e Bashkuar, së bashku me Bandwidth i pakufizuar dhe ndërprerës i serverit, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të parë TANI TV.

Karakteristikat e sigurisë në internet të ExpressVPN të ruaj të sigurt nga sytë e prishur të ofruesit të shërbimit tuaj të internetit (ISP), hakerat, motorët e kërkimit, agjencitë qeveritare, tregtarët dhe të tjerët.

Ajo ka shpinën me karakteristika si një politikë e rreptë e mos-logs, encryption në shkallë ushtarake, DNS me njohuri zero, dhe a ndërprerës i integruar vrasës.

ExpressVPN-së ndarje-tunneling ju lejon të drejtoni disa nga trafiku i pajisjes tuaj përmes VPN, ndërsa pajisjet e tjera janë të lidhura direkt me internetin.

Kjo e mban lidhjen tuaj të internetit nga ngadalësimi dhe ju lejon të qaseni në shërbime të huaja dhe vendore të internetit në të njëjtën kohë.

ExpressVPN ofron udhëzues të plotë për zgjidhjen e problemeve së bashku me 24/7 mbështetje chat live. Miqësia e tij për përdoruesit është ëndrra e fillestarit VPN.

Ju mund të lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht nën një pajtim.

Keni nevojë për më bindëse? ExpressVPN ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Ju gjithashtu mund të lexoni rishikime për të parë pse përdoruesit shijojnë ExpressVPN!

Nëse jeni me një buxhet të ngushtë, kontrolloni kodin tonë të kuponit ExpressVPN.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni TANI TV me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

A po bëni pazar për VPN-në tuaj të parë? Atëherë CyberGhost mund të jetë ai për ju. Ndërfaqja miqësore e CyberGhost përfshin Lidhu me një klik dhe tipar Vendndodhja më e mirë (i cili automatikisht gjen serverin më të shpejtë). është perfekt për fillestarin VPN.

Ky VPN anashkalon geoblocks vazhdimisht falë 4.200 server + në 60+ vende. Në Mbretërinë e Bashkuar, CyberGhost ka 400 serverë +.

Karakteristikat mbresëlënëse të sigurisë dhe intimitetit përfshijnë Kriptimi 256-bit, një politikë e rreptë e mos-logs, një ndërprerës automatik vrasës, dhe një bllokues të adware dhe malware.

Testet tona të shpejtësisë për CyberGhost i japin asaj nota të larta, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për transmetimin. Plus, miqtë dhe familja juaj mund të arrijnë në shfaqjet e tyre të preferuara falë shtatë lidhje pajisjesh për llogari.

Nëse keni probleme që lidhen me TANI TV, mund të kontaktoni CyberGhost mbështetje përmes bisedës live ose një biletë.

Nëse paratë janë të ngushta, CyberGhost ka pajtime të ndryshme dhe pako të paguar. Ajo gjithashtu ofron një bujar Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh!

CyberGhost është një VPN me cilësi të lartë me një çmim të volitshëm. Përdoruesit pajtohen!

Nëse dëshironi një pazar edhe më të mirë, hidhini një sy kodit tonë të kuponit CyberGhost.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po; profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni TANI TV me CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark_screenshot

Surfshark është relativisht i ri në tregun VPN, por tiparet e tij konkurrojnë me disa nga VPN-të më të mira përreth.

Ajo ofron 800+ serverë në 50+ vende, përfshirë 4 në MB. Surfshark-së Tipar i lidhjes së shpejtë gjen serverin më të shpejtë në dispozicion.

Ky VPN bën mirë në testet tona të shpejtësisë. Ai vazhdimisht merr shenja të larta për shpejtësinë dhe besueshmërinë e rrjetit pa ndonjë rënie të shpejtësisë ose dështime në lidhje. 

Me seli në Ishujt e Virgjër Britanikë, është jashtë Aleancës 5/9/14 Eyes. Ky është një lajm i shkëlqyeshëm për intimitetin.

Karakteristikat e sigurisë përfshijnë Mbrojtja e rrjedhjeve DNS, encryption AES 256-bit, një çelës automatik vrasës, një politikë pa log, dhe mbrojtje kundër malware dhe adware.

Nëse keni ndonjë problem të hyrni TANI TV duke përdorur Surfshark, mund të kontaktoni 24/7 mbështetje chat live.

Surfshark është i thjeshtë për tu instaluar dhe përdorur. Plus, e gjithë familja mund të shijojë TANI TV njëkohësisht falë një numri i pakufizuar i pajisjeve për licencë.

A 30 ditë garanci për kthimin e parave është vetëm një arsye tjetër që Surfshark po ngjitet në gradat e VPN shpejt. Përdoruesit nuk mund të pajtoheshin më shumë!

Mbani të shtrënguar buxhetin tuaj duke kontrolluar kodin tonë të kuponit Surfshark.

Surfshark mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

Surfshark punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome dhe Firefox

Shikoni TANI TV me Surfshark!

5. PrivateVPN

PrivateVPN nuk është aq interesante sa disa nga VPN të tjera të nivelit të lartë, por është akoma një zgjedhje e këndshme për transmetimin TANI TV.

me 150+ serverë (me 6 në Mbretërinë e Bashkuar) në 60 vende, në mënyrë të vazhdueshme anashkalon geoblocks TANI TV. Plus atë ju lejon të lidhni deri në 6 pajisje njëherësh.

Testet tona të shpejtësisë për PrivateVPN i japin shpejtësi të mira dhe lidhje të besueshme, e krahasueshme me VPN-të me mijëra servera.

Karakteristikat e jashtëzakonshme të sigurisë përfshijnë Mbrojtja e rrjedhjeve IPv6, mbrojtja e rrjedhjes së DNS, encryption AES 256-bit, dhe një ndërprerës automatik vrasës (funksionon vetëm në Windows tani).

Një nga pikat më të mëdha të PrivateVPN është tiparet intuitive dhe navigimi i aplikacionit. i saj mënyra e thjeshtë është një plus për fillestarët VPN: ju ndizni VPN pa pasur nevojë të merreni me ndonjë konfigurim të përparuar.

Me opsionet e tij miqësore për përdoruesit dhe karakteristikat e shkëlqyera, është e lehtë të kuptoni pse përdoruesit fillestar dhe të përparuar ashtu japin shenja të larta PrivateVPN.

Nëse keni ndonjë problem me shërbimin, mund të kontaktoni PrivateVPN mbështetje miqësore dhe informuese për chat live. Tani për tani, tipari nuk është 24/7.

Ju merrni një 30 ditë garanci për kthimin e parave kështu që ju mund të provoni PrivateVPN tonë përpara se të bëni.

Kurseni para në PrivateVPN me një nga kodet tona të kuponit.

PrivateVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video dhe iPlayer i BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P; lista e serverëve të optimizuar P2P të disponueshëm përmes aplikacionit.

PrivateVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android dhe iOS.

Shikoni TANI TV me PrivateVPN!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

TANI TV ka një pasqyrë për gjithçka: sport, kinema, dhe madje edhe një kanal i dedikuar për fëmijë. Marrëveshja jokontraktore e bën TV TANI më tërheqës.

Nëse nuk jeni jashtë MB, mund të përdorni një nivel të lartë VPN për të anashkaluar të gjitha geoblloqet e ndërlikuara TANI TV. Plus, me një VPN premium, ju jeni të sigurt nga hakerat dhe snoopers.

Ne rekomandojmë NordVPN të shijojë gjithçka që TANI TV ka për të ofruar.

Keni nevojë për një VPN me një adblocker të shkëlqyeshëm? Lexoni pjesën tonë në Bllokuesit e reklamave më të mirë (dhe më të këqij).

A po jetoni në Evropë dhe keni nevojë për një VPN të fortë? Shikoni blogun tonë në 5 VPN-të më të mira për Evropën.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map