Shikoni Survivor Sezoni 39 Kudo! | Përditësuar në Janar 2020

Jeff Probst është rikthyer me 20 pengesa të reja, ndërsa ata futen në Ishujt Caramoan në betejën e tyre për të qenë i vetmi i mbijetuar edhe një herë.

Nëse e keni ndjekur Survivor që nga sezonet e para, ju e dini Survivor është ekskluziv për CBS All Access.

Dhe për ata prej jush që sapo po fillojnë udhëtimin tuaj Survivor, duhet të dini se CBS All Access është i disponueshëm vetëm për tu transmetuar në SH.B.A., Australi dhe Kanada.

Nëse udhëtoni ose jetoni jashtë këtyre vendeve, gjeo-kufizimet do t’ju ndalojnë të shikoni Survivor. Kjo për shkak se ofruesi i shërbimit tuaj të internetit (ISP) gjurmon vendndodhjen tuaj, dhe CBS All Access do të bllokojë të gjithë përmbajtjen e saj nëse nuk jeni në SH.B.A., Kanada ose Australi.

Kjo tingëllon si një sfidë mjaft e pamundur për të kapërcyer, por ekziston një mënyrë për të parë shfaqjen tuaj të preferuar të realitetit-me një premium VPN!

nga instalimi i një VPN direkt në pajisjen tuaj, do të keni mundësi zhbllokoni CBS Të gjithë përmbajtjen e Accessit dhe Survivor të rrjedhës kudo që të jeni.

Lexoni për të parë se cilat 3 VPN që ju rekomandojmë për transmetimin e sezonit 39 Survivor në CBS All Access.

Udhëzues i shpejtë – Si ta shikoni Sezonin 39 të mbijetuar në CBS All Access

 1. Zgjidhni një VPN — ne rekomandojmë NordVPN për përvojën përfundimtare të transmetimit.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN tuaj në pajisjen tuaj.
 3. Lidhu me një server ku CBS All Access është i disponueshëm — SH.B.A., Kanada, ose Australi.
 4. Drejtohuni tek CBS All Access, regjistrohuni / regjistrohuni dhe filloni të shikoni!

Filloni Streaming Survivor Season 39 Tani!

Si të regjistroheni për të gjitha qasjet në CBS

Për të parë Sezonin 39 të Survivor, do të duhet paguani për një pajtim CBS All Access.

Shkoni në faqen e internetit dhe regjistrohuni dhe vini re se CBS All Access ju lejon të regjistroheni vetëm nëse keni një mënyrë pagese në SH.B.A..

Kjo do të thotë që do të duhet blini një kartë dhurate në vend të kësaj. Ndiqni këto hapa për të filluar.

 1. Drejtohuni tek PayPal për të blerë një kartë dhuratë CBS All Access. Sigurohuni që të zgjidhni një shumë që do të mbulojë koston e gjatësisë së pajtimit që ju nevojitet.
 2. Shkoni në faqen e internetit të CBS All Access për të riblerur kartën tuaj të dhuratave.
 3. Vendosni PIN-in në kartën tuaj të dhuratave (gjetur në pjesën e prapme, mbi kodin bar).
 4. Krijoni një llogari, futuni në VPN tuaj dhe më pas zgjidhni një server në SH.B.A., Australi ose Kanada.
 5. Vizitoni përsëri uebfaqen e CBS All Access përsëri, kyçuni dhe luani shtypin!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 39 Survivor

Ju mund të ndjeheni si një arratisje në një ishull të vetmuar duke u përpjekur të shikoni Survivor me gjeo-kufizime në mënyrë.

ISP-ja juaj gjurmon vendndodhjen tuaj duke përdorur adresën tuaj IP, kështu që di saktësisht se ku je.

Sapo jeni jashtë një lokacioni të caktuar, ai vendos një bllok në çdo përmbajtje të kufizuar. Për Survivor, kjo do të thotë një mesazh gabimi bezdisës në ekranin tuaj minutën që shkoni jashtë SH.B.A., Kanada ose Australia.

por me një VPN, ju lehtë mund të merrni rreth këtyre gjeo-kufizimeve dhe nuk do të duhet të humbasë një moment të Survivor.

Një VPN lidh pajisjen tuaj me një server të sigurt në një vend sipas zgjedhjes suaj, duke fshehur adresën tuaj IP, dhe duke e kaluar atë përmes një tuneli shumë të koduar. Ndërsa kalon përmes këtij tuneli, ju merrni një adresë të re IP nga vendi që ju zgjidhni.

kjo e bën ISP-në tuaj të mendojë se po shihni nga një vendndodhje tjetër—Do vend ku Survivor mund të transmetohet.

Pasi të lidheni me një server, do ta keni akses i plotë i pakufizuar në të gjithë përmbajtjen CBS. Sezoni 39 i Survivor do të jetë gati të rrjedhë nga kudo që të jeni.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN është zgjidhja e përsosur për të anashkaluar përmbajtjen e bllokuar dhe vendosjen e të gjitha filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara në majë të gishtave dhe të gatshëm për të transmetuar. Por a VPN është gjithashtu një nga mënyrat më të mira për t’ju mbajtur të sigurt në internet.

Ndoshta jo gjithmonë dëshironi të lumeni në shtëpi. Ndoshta ju doni të merrni Survivor me vete në kafenenë tuaj lokale dhe të lidheni me wi-fi. Rrjetet e pasigurta publike mund të jenë të rrezikshme, veçanërisht kur bëhet fjalë për rrjedhjet e të dhënave ose hakerat që marrin duart në informacionin tuaj privat.

Një VPN i kalon të gjitha informacionet dhe aktivitetin tuaj përmes një tuneli të koduar me zgjuarsi, e cila është plotësisht e ndarë nga të gjithë trafikun tjetër të internetit, dhe fshehur nga çdo sy priftëror.

Kjo ndalon që të gjitha të dhënat tuaja të mos bien në duar të gabuara dhe t’ju japin siguri më të mirë edhe kur lidheni me rrjetet publike të pasigurta. Almostshtë pothuajse sikur të jeni në ishullin tuaj të shkretëtirës!

Vende të ndryshme kanë edhe rreziqe të ndryshme. Duke përdorur VPN-në tuaj, mundeni shfletoni në mënyrë anonime në internet dhe gjeni ofertat më të mira në vendin e vendndodhjes së serverit.

Nëse jeni duke planifikuar udhëtimin tuaj të ardhshëm dhe doni të rezervoni një fluturim ose duhet të bëni pak blerje në internet, duke ndryshuar vendndodhjen tuaj me një VPN ju ndihmon të gjeni ofertat më të lira.

3 VPN më të mira për të shikuar Sezonin 39 të Survivor

1. NordVPN

Me mbi 2,400 servera në SH.B.A., Australi dhe Kanada e kombinuar, do të keni mjaft zgjedhje për të parë Survivor Season 39 nga kudo që të jeni.

Për të vazhduar veprimet në ishull, ju duhet një VPN super e shpejtë. NordVPN ofron shpejtësi të flaktë, kështu që ju mund të shikoni Survivor Sezoni 39 me pa ruajtje apo ngadalësim, thjesht i pastër, me cilësi HD.

ju nuk do të duhet të shqetësoheni për ISP-në tuaj duke goditur shpejtësitë tuaja ose bandë e kufizuar e bandës, duke ndërprerë kohën tuaj me pengesat.

Me NordVPN, ju merrni shpejtësinë dhe premtimet e transmetimit që paguani, plus Bandwidth i pakufizuar, kjo është arsyeja pse është kaq e popullarizuar tek përdoruesit.

NordVPN merr sigurinë së bashku me transmetimin e qetë, të pandërprerë shumë seriozisht.

Do të përfitoni nga masat më të mira të sigurisë përreth, përfshirë encryption dyfishtë, një politikë e rreptë e mos-logs, Mbrojtja e rrjedhjes DNS, dhe një ndërprerës automatik vrasës. Pavarësisht se ku jeni, ju dhe aktiviteti juaj mbeteni anonim.

dhe në rast të rrallë që lidhja juaj dështon, NordVPN-së fillon automatiku i ndërprerësit të vrasjes për të mos zbuluar vendndodhjen tuaj. Thjesht uluni, relaksohuni dhe shtypni lojën. NordVPN kujdeset për pjesën tjetër.

NordVPN-së Teknologji SmartPlay tipari heq punën e vështirë të konfigurimit manual. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lidheni me një server dhe SmartPlay sigurohet të jeni i sigurt ndërsa transmetoni Survivor. Nuk ka hapa shtesë të përfshirë, thjesht një transmetim i thjeshtë, i sigurt në majë të gishtave.

Ti mundesh instaloni NordVPN në deri në 6 pajisje, kështu që nëse doni të kapni veprimet në ishull në lëvizje, zhyten menjëherë.

Mos u shqetësoni për shfaqjen e reklamave të bezdisshme. NordVPN-së Karakteristika CyberSec bllokon reklamat dhe vendet e dyshimta.

Me shpejtësi, siguri dhe transmetim me cilësi të lartë, ka një arsye pse NordVPN është rekomandimi ynë numër 1 për transmetimin e Survivor Sezoni 39 në CBS All Access.

Provoni për veten tuaj me një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave. Dhe mos harroni të përdorni zbritjen tonë ekskluzive për të kurseni para në pajtimin tuaj.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • CBS All Access, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Survivor Sezoni 39 Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Me mbulim në 160 vende, përfshirë SH.B.A., Kanada dhe Australi, dhe shpejtësi më të shpejtë në dispozicion në çdo vend, ExpressVPN është një zgjedhje solide për transmetimin e Survivor Season 39.

Kriptimi më i mirë në klasë mban adresën tuaj IP një mister, kështu që ka nuk ka nevojë të shqetësoheni për ISP-në tuaj që ju gjen, edhe kur jeni i lidhur me një rrjet jashtë shtëpisë tuaj.

Po ashtu ka Bandwidth i pakufizuar për vërtet transmetim i pakufizuar, e lirë nga kapakët e të dhënave duke ndërprerë kohën tuaj me pengesat.

Nëse jeni në një Pajisja Mac ose Windows, ju mund të përdorni të ExpressVPN prova e shpejtësisë për të parë se cilët serverë po kryejnë më shpejt. lehtë kaloni midis atij që jeni duke përdorur dhe serverit më të shpejtë për cilësi përfundimtare të shikimit. Thjesht kap aty ku u largove!

Siguria është në krye të radarit të ExpressVPN. Ajo ofron një ndërprerës automatik vrasës, me njohuri zero DNS, dhe Kriptimi 256-bit për t’ju dhënë siguri dhe anonimitet maksimal. Ju mund të dini gjithçka rreth Survivor Sezoni 39, por ISP-ja juaj nuk do të dijë asgjë për ju.

i saj shpejtësi rrufeje dhe siguria e nivelit të lartë e bëjnë ExpressVPN një zgjedhje popullore me përdoruesit.

Provojeni për veten tuaj me një provë falas dhe merrni një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave nëse nuk është për ju. Mos harroni të kontrolloni faqen tonë të kuponit për të kursyer para në pajtimin tuaj.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • CBS All Access, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Survivor Sezoni 39 Me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Të shpejtë dhe të sigurt, CyberGhost është një preferuar i fortë në të gjithë globin. Me mbi 6.000 serverë në 90 vende, do të keni më shumë sesa adresa të mjaftueshme IP për të zgjedhur.

Marrja e një serveri nuk mund të ishte më e lehtë, me CyberGhost tipar i optimizuar i serverit.

Pasi të jeni vendosur, zgjidhni platformën tuaj të transmetimit dhe do t’ju gjejë automatikisht atë më të shpejtë. Streamingshtë një rrjedhë pa probleme në të mirë të saj, dhe kjo është vetëm një nga arsyet pse CyberGhost është kaq popullor tek përdoruesit.

Ju gjithashtu mund të lidhni CyberGhost në deri në 7 nga pajisjet tuaja njëkohësisht, kështu që Survivor Sezoni 39 do të jetë me ju kudo që të jeni.

ka Bandwidth i pakufizuar dhe shpejtësia e shkarkimit, gjithashtu, që do të thotë asnjë ngacmim i bezdisshëm për të ndërprerë ato gara të rëndësishme të ndara.

Siguria e nivelit të lartë është dhënë me cilindo nga paketat e CyberGhost. Ju mund të kënaqeni Kriptimi 256-bit, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe Mbrojtja e rrjedhjes DNS për t’ju mbajtur të sigurt dhe të dhënat tuaja.

Ka edhe një ndërprerës automatik vrasës që e mban të fshehur adresën tuaj IP nëse lidhja juaj dështon ndonjëherë.

Me të saj ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe hapa të lehtë për t’u ndjekur, CyberGhost është veçanërisht popullore për ata të rinj për VPN. Provojeni sot me një provë falas dhe përfitoni nga bujarët Garanci kthyese prej 45 ditësh.

Mos harroni të përdorni zbritjen tonë ekskluzive kur regjistroheni!

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • CBS All Access, Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët, duke përdorur një profil të dedikuar të transmetimit me serverë të optimizuar.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Survivor Sezoni 39 Me CyberGjest Tani!

përmbledhje

Një VPN është mënyra më e mirë për të parë Survivor Season 39, duke ju dhënë plotësisht hyrje e pakufizuar në lumë episodet e fundit nga kudo ku jeni.

CBS All Access ka të ngjarë të vendosë kufizime gjeo-përmbajtjesh në përmbajtjen e saj jashtë SHBA, Australi dhe Kanada, por me një VPN, adresa juaj IP është e lehtë për tu fshehur dhe ju mund të anashkaloni këto geoblocks me sherr minimale.

NordVPN është rekomandimi ynë numër 1 për transmetimin e Survivor Sezoni 39, falë shpejtësive të tij të shpejta, serverëve në CBS Të gjitha vendet e Qasjes dhe karakteristikave të nivelit të lartë të sigurisë.

Leximi më tej

Nuk mund të vendosni se cili VPN është për ju? Shikoni shqyrtimin tonë të VPN-ve më të mira të përgjithshme për të eksploruar NordVPN, ExpressVPN dhe CyberGhost, plus shumë të tjerë, në më shumë detaje.

Marrja e gjeo-kufizimeve të kaluara në CBS All Access është një gjë, por një VPN mund t’ju ndihmojë të zhbllokoni shumë site më të njohura të transmetimit. Shikoni udhëzimin tonë për 5 VPN-të më të mira për Hulu që janë të garantuara për të punuar.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me