Shikoni sezonin e Premier League nga Kudo tjetër në vitin 2020


Njëzet klube janë duke luftuar për të epërsi në Premier League. Nëntë muaj futbolli do të përcaktojnë një kampion. Por, nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos jeni në gjendje të shikoni ekipin tuaj.

Mos u shqetëso, ne jemi këtu për të ndihmuar. Përdorni udhëzuesin tonë të shpejtë dhe ju mund të shikoni veprimin në fushë nga gushti deri në maj!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar në TANI TV

TANI TV ju lejon të transmetoni Sky Sports pa një llogari Sky. Për të transmetuar ndeshjet në TANI TV, duhet të shkruani një adresë në Mbretërinë e Bashkuar. Për të parë Premier League në TANI TV:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar (theExpressVPNservice është rekomandimi ynë). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni te nowtv.com dhe blini një ditë ose muaj për të kaluar Sky Sky (nëse nuk keni një kartë krediti në Mbretërinë e Bashkuar, blini TANI një kartë dhuratë TV në currys.co.uk dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur në kartën e dhuratave).
 4. Hyni TANI TV dhe transmetoni ndeshjet!

Shikoni Premier League në Sky Sports TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar në BT Sport

BT Sport transmeton gjithashtu Premier League në MB. Për të transmetuar ndeshjet në BT Sport, duhet të jeni një pajtimtar i BT Sport Pack në Sky TV ose një klient i BT Broadband. Për të parë Premier League në BT Sport:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar (ne rekomandojmë ExpressVPN për transmetimin në Premier League). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni te bt.com dhe krijoni një ID BT. Do t’ju duhet numri juaj i llogarisë BT.
 4. Në ditën e ndeshjes, futuni në BT Sport dhe kënaquni!

Shikoni Premier League në BT Sports TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e Indisë në Hotstar

Hotstar transmeton Premier League në Indi. Ju duhet një metodë pagese indiane për t’u regjistruar në Hotstar. Për të parë Premier League në Hotstar:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Indi (ExpressVPN është më e mira për futbollin). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Indi.
 3. Shkoni në www.hotstar.com/sports/football dhe pajtohuni.
 4. Regjistrohuni në Hotstar ditën e ndeshjes dhe kënaquni!

Shikoni Premier League në BT Sports TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin amerikan në NBC Sports

NBC Sports televizione Premier League në SH.B.A. Për të parë Premier League në NBC Sports:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në SH.B.A. (shërbimi ExpressVPN është më i miri për futbollin). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në SH.B.A..
 3. Shkoni në www.nbcsports.com/gold/premier-league dhe pajtohuni. Mund të përdorni PayPal.
 4. Regjistrohuni në NBC Sports Gold dhe futni në futboll!

Shikoni Premier League në BT Sports TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Premier League

Njëzet ekipe po gjuajnë për një kampionat në Premier League. Por nuk mund të shikosh ndeshjet që dëshiron të shohësh sepse gjeo-kufizimet po ju mbyllin. Ju duhet një mënyrë për të zhbllokuar ato prurje që të mundeni shiko ekipin tuaj.

Transmetuesve shpesh u kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që përpiqet të lidhet nga jashtë vendit të transmetuesit. Nëse doni të shikoni një transmetim të transmetuesit, ju duhet një mënyrë për t’u dukur sikur jeni në vendin e tyre. Kjo është ajo që bën një VPN për ju.

Ti mundesh zgjidhni një vendndodhje të serverit dhe drejtoni trafikun tuaj të internetit përmes këtij serveri. Atëherë ju shikoni atë që dëshironi, prej nga dëshironi, kudo ku jeni.

Vetëm sigurohuni që të zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë. Shërbimet me cilësi të ulët shpesh mund të njihen nga transmetuesit dhe bllokohen. Shërbimet me cilësi të lartë maskojnë veten më mirë, duke i bërë ato më të vështira për t’u bllokuar.

Si pjesë e zgjedhjes së një shërbimi me cilësi të lartë, sigurohuni që zgjidhni një rrjet VPN me shpejtësi të lartë. Gjërat lëvizin shpejt në fushë, dhe rrjeti juaj duhet të vazhdojë me të. Kështu që merrni një VPN që do të sigurojë rrjedhën tuaj me shpejtësinë që ju nevojitet shiko të gjitha veprimet.

Së bashku me hapjen e një përmbajtje të pasur për ju, gjithashtu VPN ju mbaj të sigurt në internet. VPN kodojnë trafikun tuaj, duke siguruar që është i sigurt nga cilido që përpiqet të shikojë në zakonet tuaja të shfletimit. Kjo është shumë paqe e mendjes në një botë të rrezikshme.

VPN-të ju japin siguri në internet edhe kur hapin botë krejt të reja. Këto janë arsye të mëdha për të regjistrohu tani për një VPN.

VPN më të mira për shikimin e Premier League

1.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Kur bëhet fjalë për të parë sporte të drejtpërdrejta, ExpressVPN është VPN më e mirë përreth. Pse? Speed. ExpressVPN vazhdimisht jep disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në tregun VPN.

Ju nuk dëshironi të hidhni korniza ose të merreni me problemet e buffering gjatë një ndeshje. Dhe keni nevojë për imazhe të qarta për të parë një top të lëvizë nëpër një fushë të madhe, të gjelbër. ExpressVPN mund të ofrojë gjerësinë e brezit që mban rrjedhën tuaj të mprehtë dhe të lidhur të gjithë përputhen gjatë.

ExpressVPN është e shkëlqyeshme për faqet e zhbllokimit, dhe ju lejon të lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht. Nëse keni një çështje, 24/7 mbështetje chat live është atje për të ndihmuar. Dhe enkriptimi i ngurtë ju mban të sigurt kudo që të shkoni.

Për më shumë arsye pse ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju, shihni përshtypjet e përdoruesve tanë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Premier League në ExpressVPN TANI!

2.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Me çmim të arsyeshëm, i shkëlqyeshëm për zhbllokimin e faqeve të transmetimit dhe siguron lidhje të shpejtë të rrjetit: NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për VPN-në tuaj. NordVPN përfshin një listë të madhe të serverëve me një ndërfaqe të përdoruesit që e bën atë lehtë për të filluar.

NordVPN përfshin siguri dhe enkriptim i shkëlqyeshëm, duke i bërë ata një udhëheqës të industrisë në mbrojtjen e të dhënave. Ju madje mund të lidheni me 6 pajisje menjëherë, duke ju dhënë fleksibilitet.

Lista e veçorive për NordVPN është e gjerë. Ato përfshijnë SmartPlay, e cila ju ndihmon të mbani të lidhur me rrjedhën tuaj. Ato gjithashtu përfshijnë Double VPN dhe CyberSec, të cilat ndihmojnë në bllokimin e reklamave dhe malware nga sistemi juaj.

Dëshironi të dini më shumë? NordVPN merr vazhdimisht reagime të shkëlqyera për vlerësimet e përdoruesve. Shikoni dhe shikoni se çfarë mund të bëjnë për ju!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Premier League në NordVPN TANI!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

Një zgjedhje e besueshme me siguri e madhe dhe një listë e gjërë serverash, CyberGhost mund të dërgojë transmetimet tuaja tek ju pa problem.

CyberGhost përfshin serverat që janë konfiguruar posaçërisht për transmetim. Kjo siguron që ato të kenë mjaft bandwidth, lidhje të qëndrueshme dhe një rekord të shkëlqyeshëm të kalimit nëpër geoblocks. Ata madje lejojnë deri 7 pajisje për t’u lidhur menjëherë, duke ju dhënë mjaft fleksibilitet kudo që të shkoni.

Aplikacionet janë të shkëlqyera për të duke bllokuar gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Dhe çmimet e tyre të arsyeshme sigurojnë që ju mund të qëndroni të lidhur pa shpenzuar shumë.

Por mos e merrni fjalën tonë për të. Lexoni rishikimet e përdoruesve tanë dhe shikoni se çfarë është e drejtë për CyberGhost!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Premier League në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Premier League është e gatshme të gjejë një kampion të ri. Me një VPN, ju mund të shihni të gjitha ndeshjet më të mëdha pa marrë parasysh se ku je. Regjistrohu sot dhe shiko historia që po bëhet në fushë.

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është i duhuri për ju? Rekomandojmë ExpressVPN për futbollin. Dhe sigurohuni që të shihni faqet tona të marrëveshjeve dhe kuponave për të kursyer edhe më shumë në pajtimin tuaj!

Leximi më tej

Nëse doni të mësoni më shumë rreth VPN:

 • VPN më të mira të iPlayer të BBC për të parë jashtë vendit
 • VPN-të më të mira për Evropën
 • Bllokuesit e reklamave më të mirë (dhe më të këqij)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map