Shikoni Sezonin e Conners 2 Kudo! | Përditësuar në Janar 2020

Nuk ka asgjë më të rëndësishme se familja, dhe lidhësit ikonikë janë përsëri në ABC për të kampionuar atë frymë familjare në Sezoni 2. Por ju mund të keni probleme për ta parë atë, siç përdor ABC geoblocks dhe eshte në dispozicion vetëm për shikuesit në SHBA.

Nuk janë të gjitha lajmet e këqija. Ekziston një mënyrë për të parë The Conners, pa marrë parasysh se ku jeni vendosur. A VPN anashkalon gjeo-kufizimet, e cila ju lejon të shikoni përmbajtja në ABC nga a vendi i zgjedhjes suaj.

VPN gjithashtu ofrojnë siguri të nivelit të lartë dhe mbroni shfletimin tuaj dhe veprimtari rrjedhëse. Rezultati do të thotë që ju mund të shikoni Sezonin e Conners 2 në ABC nga kudo duke shijuar paqen e mendjes.

Në këtë artikull, ne do t’ju rekomandojmë 3 VPN që ju lejojnë të shikoni Sezonin e Conners 2 në ABC.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Sezonin e Conners 2 në ABC

 1. Zgjidhni një VPN — ne rekomandojmë NordVPN për lehtësinë e përdorimit dhe shpejtësinë e tij.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server në SH.B.A..
 4. Hyni në ABC dhe transmetoni Sezonin 2 të Conners!

Filloni transmetimin Sezoni 2 i Conners Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 2 të Conners

ABC do të njohë nëse keni një të tillë adresa IP jo-SH.B.A. dhe do t’ju ​​bllokojë nga hyrja në përmbajtjen e saj nëse nuk je në SH.B.A. Një VPN ju lejon të anashkaloni këto kufizime, duke ju dhënë mundësinë e hyrjes nga një vendndodhja e zgjedhjes suaj në proces.

E bën këtë nga duke maskuar adresën tuaj IP dhe drejtimin e trafikut tuaj përmes një serveri të sigurt në vendin e zgjedhjes suaj. Pastaj ju cakton një adresë të re IP nga ai vend, që e bën të duket sikur po shikon nga atje.

Nëse lidheni me një server në SH.B.A., do të merrni një Adresa IP e SH.B.A. që zhbllokon shfaqje si Lidhëset ABC.

Sidoqoftë, disa rrjete si ABC punësojnë teknologji anti-VPN për shërbimet e tyre streaming. nëse teknologjia anti-VPN zbulon VPN-në tuaj, do t’ju bllokojë nga anashkalimi i gjeo-kufizimeve.

Ju mund të merrni rreth teknologjisë anti-VPN duke përdorur një premium VPN, i cili rregullisht azhurnon adresat IP të serverave të saj për të shmangur zbulimin.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

VPN siguroni aktivitetin tuaj online nga duke koduar trafikun tuaj. Kjo do të thotë se palët e treta nuk mund të të monitorojë apo të të përcjell në internet. Një VPN gjithashtu ju mban të sigurt kur lidheni me wi-fi publike.

Tipari më i mirë i VPN-ve të integruar kundër malware dhe sistemet e reklamave, të cilat ju mbajnë të mbrojtur nga kërcënimet në internet si psh spyware, Hacking, dhe phishing.

Ju mund të jeni të sigurt në njohuritë që mbroheni kur browsing dhe transmetimi në internet me një VPN.

Si dhe heqjen e gjeo-kufizimeve dhe sigurimin e sigurisë, VPN gjithashtu mund të shpejtojnë shfletimin tuaj dhe veprimtari rrjedhëse.

Disa ofrues të shërbimeve të internetit (ISP) gjerësia e bandës nëse zbulojnë aktivitete të rënda të të dhënave siç është transmetimi. Një VPN fsheh zakonet tuaja të transmetimit nga ISP-ja juaj dhe parandalon rrëzimin. Si rezultat, ju merrni shpejtësia më e mirë e lidhjes në dispozicion.

VPN më të mira për shikimin e sezonit 2 të Conners

1. NordVPN

NordVPN është zgjedhja jonë kryesore për shikimin e sezonit 2 të Conners, falë saj lehtësinë e përdorimit dhe tipare mbresëlënëse.

Gjetja e një serveri nuk është problem, me 5,500+ në dispozicion në 60 i ndryshëm vendet. Ka më shumë se 1,800 vetëm në SHBA.

NordVPN-së Teknologji SmartPlay do të thotë që nuk keni nevojë për ndonjë konfigurim manual, dhe ju mund të hyni në përmbajtje në the klikimi i një butoni. Karakteristikat si kjo janë një nga arsyet kryesore që NordVPN është një e preferuar me përdoruesit.

Ka shumë karakteristika të sigurisë, gjithashtu. Ju merrni dy ndërprerës të ndryshëm vrasjes, një politikë pa log, dhe Kriptimi 256-bit, e cila ndihmon për të siguruar lidhjen tuaj.

Planet e pajtimeve të shumta janë të disponueshme dhe do të kënaqeni të përdorni 6 pajisje njëkohësisht. NordVPN gjithashtu ka një Tipar i bisedës live 24/7, do të thotë që dikush është gjithmonë në dispozicion për t’iu përgjigjur pyetjeve tuaja.

Shijoni një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave me NordVPN dhe kurseni para në pajtimin tuaj me kuponat tanëNordVPN. 

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Sezonin e Conners 2 me NordVPN!

2. Shpreh VPN

Shijoni hyrjen në 3,000+ servera në mbi 160 lokacione të ndryshmeLud duke përfshirë SH.B.A. me ExpressVPN.

i saj shpejtësi rrufeje e bëjnë atë popullor me përdoruesit dhe do t’ju ofrojë qasje me cilësi HD në përmbajtje si Sezoni i Conners 2 pa ndonjë problem.

Përfitimet e tjera përfshijnë një tipar tunelizimi i ndarë, që ju mundëson të qaseni në përmbajtje globale dhe lokale njëkohësisht, ndërsa të saj MediaStreamer tipari lejon transmetimin në platforma që nuk mbështesin VPN.

Karakteristikat e sigurisë vijnë në formën e një ndërprerës i integruar vrasës, Kriptimi AES 356, Mbrojtja e rrjedhjes DNS, dhe mbrojtje nga rrjedhja IPv6.

Abonimet në ExpressVPN vijnë me Bandwidth i pakufizuar, dhe mund ta përdorni me 5 pajisje njëkohësisht.

Shijoni ExpressVPN me një Garanci 30-ditore, e kthimit të parave, dhe kurseni para në pajtimin tuaj me kuponat tona.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Sezonin e Conners 2 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Me më shumë se 5,900 serverë +90 shtete, nuk do të keni asnjë problem në gjetjen e një serveri amerikan me CyberGhost.

Dizajni i tij miqësor për përdoruesit e bën CyberGhost një zgjedhje solide për fillestarët VPN. Karakteristikat si konfigurimi me një klik do të thotë që do të të keni qasje në përmbajtje si Sezoni i Conners 2 në asnjë kohë fare.

Kur është fjala për privatësinë, CyberGhost ju ka mbuluar. Ajo vjen me një ndërprerës vrasës i dyfishtë, aplikacione pa leje, një politika pa log, Kriptimi 256-bit, dhe një adware dhe bllokues i malware.

Ekziston edhe një tipar chat live, vetëm në rast se keni ndonjë pyetje në lidhje me përdorimin e CyberGhost. Ju gjithashtu mund të lidheni me 7 pajisje njëkohësisht me këtë VPN premium.

CyberGhost ka një mbresëlënëse Garanci kthyese prej 45 ditësh. Pse nuk kurseni para në pajtimin tuaj me kuponat tanë CyberGhost?

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • ABC, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët me një profil të dedikuar streaming me serverë të optimizuar.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, iOS, Amazon Fire Stick, Linux dhe Chrome.

Shikoni Sezonin e Conners 2 me CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Sezoni 2 i Conners është pothuajse këtu, dhe nuk do të duhet të humbisni një episod. Të gjitha VPN-të tona të rekomanduara ju lejojnë të shikoni përmbajtje të shkëlqyeshme në ABC pa asnjë kufizim.

Me të saj përzgjedhje e gjerë e serverëve, lehtësinë e përdorimit, dhe shpejtësi të mëdha, NordVPN është zgjedhja jonë kryesore për të shikuar përmbajtje në ABC nga çdo vend që dëshironi.

Dëshironi më shumë përmbajtje të shkëlqyeshme nga shërbimet e tjera të transmetimit? Lexoni udhëzuesit tanë se si të hyni në Netflix dhe Hulu:

Si të zhbllokoni Netflix SHBA në 2019 në sekonda

5 VPN më të mira për Hulu që janë të garantuara për të punuar në vitin 2019

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me