Shikoni sezonin 3-1-1 – 3 nga kudo në vitin 2020

Seria e shpëtimit me adrenalin, 9-1-1, është rikthyer për një sezon të tretë. Nëse jetoni në SH.B.A., mund të transmetoni serialin në Hulu ose Sling TV. megjithatë, ju duhet një VPN për të hyrë në 9-1-1 nëse jetoni diku tjetër.

Faqet streaming me qendër në SHBA si Hulu geoblocks përmbajtjen e saj jashtë rajonit. Nëse nuk keni një adresë IP të SH.B.A.-së, Hulu ju bllokon të shikoni ndonjë prej përmbajtjeve të saj.

Udhëzuesi ynë ju tregon si të përdorni 9-1-1 nga kudo me një VPN. Plus, ne do t’ju tregojmë se si ta bëni regjistrohu për një llogari të TV Hulu ose Sling nëse jeton jashtë SH.B.A.. Më në fund, ne ju japim tonën tre VPN të preferuara për transmetim 9-1-1.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikojmë 9-1-1

 1. Zgjidhni një VPN me shumë serverë të shpejtë në SH.B.A. Ne rekomandojmë NordVPN për performancën më të mirë të përgjithshme.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Hyni në / regjistrohuni ose në Hulu ose Sling TV dhe merrni streaming!

Filloni Transmetimin 9-1-1 Tani!

Si të regjistroheni për Hulu nga Kudo

Biblioteka në Hulu është një parajsë rrjedhëse. Sidoqoftë, shërbimi i tij është i disponueshëm vetëm në SH.B.A.. Ju duhet një adresë amerikane dhe një kartë krediti e SHBA për të regjistruar një llogari Hulu. Përkundër kësaj bllokade, ne kemi një zgjidhje për ju.

 1. Shkoni te MyGiftCardSupply dhe blini një kartë dhuratë Hulu.
 2. Ndiqni udhëzimet në MyGiftCardSupply dhe aplikoni bilancin e kartës së dhuratave në llogarinë tuaj Hulu.
 3. Hyni në Hulu dhe filloni të transmetoni 9-1-1!

Si të regjistroheni për Sling TV nga kudo

Sling TV është një zgjedhje e shkëlqyeshme buxhetore për transmetimin, dhe kurrë nuk duhet të angazhoheni për një kontratë. megjithatë, si Hulu, Sling TV geoblocks përmbajtjen e saj jashtë SHBA. Plus, keni nevojë për një kartë krediti në SH.B.A. për të pasur një llogari të TV Sling. Mos u shqetësoni, ndiqni hapat tanë më poshtë për të marrë një llogari të TV Sling.

 1. Identifikohu / Regjistrohu për një llogari Paypal.
 2. Shkoni në Dyqanin e Kartave të Dhuratave Paypal Sh.B.A.
 3. Klikoni mbi “Kategoritë“Dhe pastaj kliko në”Arts & argëtim.”
 4. Tani zgjidhni “Sling TV” dhe blini një kartë dhurate.
 5. Karta virtuale më pas dërgohet në tuaj Adresa e postës elektronike Paypal.
 6. Shkoni në Sling TV.
 7. Shkoni në fund dhe klikoni në “Shlyer kartën e dhuratave.”
 8. Ndiqni udhëzimet se si të bëni regjistrohuni për llogarinë tuaj dhe riblerni kartën tuaj të dhuratave.
 9. Ju do duhet të regjistroheni për paketën Sling Blue për të marrë FOX, e cila mbart 9-1-1.
 10. Navigoni në 9-1-1 dhe kënaquni!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë 9-1-1

Mendoni për një VPN të besueshëm si përgjigjet e parë nga 9-1-1. Ajo mund të zgjidhë çdo çështje streaming që keni me Hulu ose Sling TV.

Nëse jetoni jashtë SH.B.A., të dy faqet e transmetimit ju bllokojnë të shikoni ndonjë prej përmbajtjeve të saj. Për të marrë këtë gjeo-kufizim, ju duhet një shërbim premium VPN.

Një VPN e fortë maskon adresën tuaj të vërtetë IP me një teknikë të quajtur gjeo-spoofing. Kur lidheni me një server amerikan përmes VPN-së tuaj, trukon faqen e streaming duke menduar se keni një adresë të SH.B.A.-së. Pastaj zhbllokon të gjithë përmbajtjen e tij që ju të transmetoni.

Për të hyrë në Hulu ose Sling TV, ju lidheni me një server të SH.B.A. nga VPN tuaj. Sa më shumë serverë amerikanë të ketë një VPN, aq më mirë.

Të dy faqet e transmetimit vazhdimisht azhurnojnë masat e tyre anti-VPN duke mbajtur gjurmë të adresave të njohura VPN. VPN-të më të mira qëndrojnë një hap përpara duke azhurnuar vazhdimisht dhe shtuar serverët amerikanë.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN premium është porta juaj për mundësi të pakufizuara të transmetimit. Pasi të keni mbaruar karriera juaj 9-1-1, ju keni qasje në të gjitha llojet e shfaqjeve televizive në faqet e tjera të transmetimit popullor, pa marrë parasysh se ku jeni në botë.

Por, ky është vetëm fillimi i asaj që një VPN mund të bëjë për ju.

Një VPN i besueshëm është kujdestari juaj në internet. Hakerët dhe gjurmuesit janë kudo, por tuajat VPN e mban të fshehtë dhe të sigurt identitetin tuaj në internet.

Përdor karakteristika cilësore të sigurisë si kriptimi i shkallës ushtarake për të mbajtur të gjitha të dhënat tuaja të padukshme (si historia e internetit dhe bankingu virtual) nga çdo hajdut online.

3 VPN më të mira për shikimin 9-1-1

A jeni gati për episodet që ndalojnë zemrën e 9-1-1? Këtu janë VPN-të tona të preferuara për transmetimin e kësaj serie të paparashikueshme.

1. NordVPN

NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të parë 9-1-1 në Hulu ose Sling TV me 1800+ serverë amerikanë. Opsioni SmartPlay gjen automatikisht serverin më të shpejtë në SHBA, plus unët ju lejon të hyni në përmbajtjen tuaj të preferuar nëpër platforma. Për shembull, mund të kaloni nga Hulu në Sling TV me një klik.

tonë testet e shpejtësisë i japin kësaj VPN rezultate të larta, dhe eshte 5,500+ serverë globalë ju sigurojnë lirinë për të kërkuar për shfaqje në të gjithë botën për të transmetuar.

Ky VPN nuk është aspak i sigurisë dhe intimitetit. Ajo mban të mbyllur të gjithë sytë prishës Kriptimi 256-bit, një politikë me shkrime zero, Qepë mbi VPN dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Përdoruesit nuk mund të marrin sa duhet nga shpejtësia dhe siguria e NordVPN, por ato gjithashtu nuk mund t’i rezistojnë 6 lidhje të njëkohshme të pajisjes, 24/7 mbështetje chat live, dhe pa rrezik 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Ju mund të kurseni në një pajtim NordVPN me një nga kodet tona të kuponit.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, servers specialiteti P2P janë të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Rrjedha 9-1-1 me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Nëse dëshironi shpejtësi më të shpejtë se sa një përgjigje emergjente 9-1-1, mos kërkoni më larg se ExpressVPN. Consistshtë vazhdimisht kryesori në testet tona të shpejtësisë, dhe eshte Bandwidth i pakufizuar ju garanton se nuk do të vuani nga buffering kur transmetoni 9-1-1.

100+ server në SH.B.A. ju kalon çdo gjeobllok Hulu, ose Sling TV ka në vend. Plus, e saj 3,000+ serverë globalë zhbllokon një botë transmetimi përtej 9-1-1.

ExpressVPN është një fitues me shpejtësi, por është gjithashtu një kampion i sigurisë në internet. Një nga karakteristikat e saj unike të sigurisë është ajo Teknologji e besuarServer. ajo fshin ndonjë nga të dhënat tuaja në një server pas një rindezje.

Përdoruesit gëzojnë masa shtesë të sigurisë dhe intimitetit si ExpressVPN kriptimi i shkallës ushtarake, një ndërprerës automatik i vrasjes, mbrojtje nga rrjedhja e DNS dhe një politikë pa log.

Megjithëse ExpressVPN është më i kushtueshëm se VPN-të e tjera, ai ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe deri në 5 lidhje të njëkohshme pajisjesh për llogari.

Mbajeni buxhetin tuaj të lumtur me një kupon ExpressVPN.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Rrjedha 9-1-1 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost është një përshtatje e shkëlqyeshme nëse po blini VPN-në tuaj të parë. Ky VPN është një hit me përdoruesit fillestarë dhe të avancuar për shkak të tij ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Dritarja e rregullave të zgjuara ju lidh me serverin më të shpejtë amerikan. Asnjëherë nuk duhet të shqetësoheni për gjeo-kufizimet e TV Hulu ose Sling.

Kjo VPN është 1,000+ serverë amerikanë dhe herë me shpejtësi të lartë garantoni se do të gjeni një lidhje 9-1-1 minus buffering ose vonesa. Kur fitimi juaj 9-1-1 është i plotë, ju mund të shfletoni botën në transmetim falë CyberGhost 6,000+ serverë globalë.

CyberGhost është miqësor me buxhetin, por prapë ofron privacy premium dhe siguri. Kriminelët në internet nuk do ta kalojnë fortesën CyberGhost me karakteristika si një ndërprerës i dyfishtë vrasës, një politikë pa shkrime, mbrojtje ndaj adware dhe malware, dhe Kriptimi AES me 256-bit.

Keni nevojë për më shumë? Ju merrni 7 lidhje të njëkohshme të pajisjes dhe një peshë e rëndë Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh.

Merrni edhe më shumë një marrëveshje me CyberGhost me kodin tonë kupon.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, iOS, Amazon Fire Stick, Linux dhe Chrome.

Rrjedhin 9-1-1 me CyberGhost!

përmbledhje

Për të shijuar të gjithë argëtimin kaotik të 9-1-1, keni nevojë për një VPN të besueshëm për të anashkaluar geoblocks TV Hulu dhe Sling në SH.B.A..

Me një VPN premium, jo ​​vetëm që keni akses në faqet streaming në të gjithë botën, por ju gjithashtu qëndroni të sigurt dhe anonimë nga hajdutët në internet të cilët dëshirojnë të prishin festën tuaj 9-1-1.

Nëse keni nevojë për një rekomandim VPN, zgjedhja jonë kryesore e transmetimit për 9-1-1 është NordVPN si zgjedhja jonë kryesore e transmetimit.

Leximi më tej

Të reja për VPN dhe doni të dini më shumë? Shikoni udhëzuesin tonë VPN për newbies.

Masat anti-VPN të Netflix janë disa nga më të rreptat. Lexoni udhëzuesin tonë për 5 VPN më të mira që ende punojnë me Netflix.

Keni nevojë për VPN-të më të mira për përrua? Ne mund t’ju drejtojmë në drejtimin e duhur me VPN-të më të mira për përralla.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me