Shikoni Seritë e WWE Survivor 2020 nga Kudo


Seritë e WWE Survivor gropat Raw vs SmackDown për epërsi të mundjes. Emrat më të mëdhenj dhe më të mirë në WWE përballen në Arena Allstate në agoikago 24 nëntor 2019 në 7:00 PM EST (GMT -4: 00). Por nëse po udhëtoni jashtë vendit, nuk do të keni mundësi të vazhdoni me veprimin.

Vendi më i mirë për të parë Serinë WWE Survivor është në Rrjetin WWE. Por nëse jeni në një vend tjetër, do të merrni transmetimin vetëm për atë vend. Kjo do të thotë që ju mund të mos jeni në gjendje të kuptoni se çfarë po thonë lajmëtarët.

Mos kini frikë, unë jam këtu për të ndihmuar. Përdorni udhëzuesin tim të shpejtë për t’u lidhur me transmetimin tuaj dhe shikoni gjithçka që ndodh brenda dhe jashtë unazës.

Udhëzues i shpejtë – Shikoni seritë e WWE Survivor në Rrjetin WWE

Rrjeti WWE është mënyra më e mirë për të parë seritë e Survivor 2019 WWE. Ndiqni këto hapa për të parë mbulimin kombëtar të Survivor që dëshironi:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në vendin tuaj. Karakteristika SmartPlay është e ndezur NordVPN ju ndihmon të anashkaloni geoblocks dhe të mbani një lidhje të shpejtë për mundjen e përroit.
 2. Regjistrohuni dhe shkarkoni VPN, regjistrohuni dhe pastaj lidheni me një server në vendin tuaj sipas dëshirës.
 3. Shkoni në Rrjetin WWE dhe regjistrohuni.
 4. Në ditën e Serisë WWE Survivor, futuni në llogari dhe shikoni të gjithë aksionin!

Shikoni Seritë e WWE Survivor Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë seritë e WWE Survivor

Fallshtë bie dhe kjo do të thotë është koha për seritë e WWE Survivor për të goditur unazën. Edhe një herë, Raw përballet kundër SmackDown për të parë se kush është marka më e mirë në WWE. Por nëse nuk jeni në vend, nuk do të mund të ndiqni mbulimin.

Rrjeti WWE duhet të tregojë ushqimi kombëtar për vendin në të cilin jeni. Ky është një problem i veçantë nëse nuk kuptoni shumë nga gjuha e vendit ku jeni. Kështu që ju duhet një mënyrë për të dukeni sikur jeni në vendin tuaj. Kjo është pikërisht ajo që bën një VPN për ju.

Kur hyni në një VPN, ju zgjidhni vendndodhjen me të cilën lidheni. Pastaj trafiku juaj i rrjetit kalon nëpër atë vend, duke e bërë të duket sikur jeni atje. Pastaj Rrjeti WWE ju tregon rrjedhën për vendndodhjen që zgjidhni.

VPN ju japin zgjedhje dhe liri. Ne krye te kesaj, ata gjithashtu ju japin siguri në internet.

Kur lidheni me një VPN, kriptimet e VPN trafiku juaj i rrjetit. Kjo do të thotë që nëse dikush përgjon të dhënat tuaja, ata nuk mund t’i lexojnë ato. Ju merrni siguri nga hakerat, cybrerthieve dhe qeveritë që duan të shohin se çfarë jeni duke bërë në internet.

Kur vendosni për një shërbim, sigurohuni që zgjidhni një VPN me cilësi të lartë. Shërbimet më të mira janë të mira për të anashkaluar kufizimet gjeografike, në mënyrë që të arrini në përmbajtjen tuaj. Ata gjithashtu përdorin encryption më të mirë, duke i mbajtur të sigurt dhe të dhënat tuaja.

Ju jep një VPN premium liria dhe siguria. Kjo është më e mira e të dy botëve. Regjistrohu sot dhe shiko se ku mund të të marrë një VPN.

Vazhdoni të lexoni për të parë çfarë VPN rekomandoj për shikimin e serive të mbijetesës WWE.

3 VPN më të mira për shikimin e serive të mbijetesës WWE

1.NordVPN

NordVPN është imi Zgjedh # 1 për një VPN premium. Ai kombinon një rrjet të shpejtë me shumë karakteristika të përparuara. Dhe i bën të gjitha me një çmim shumë të arsyeshëm.

Transmetimi në NordVPN është i lehtë, falë veçorisë SmartPlay. SmartPlay ju ndihmon të goditni nëpër gelolocks dhe të keni një lidhje të qëndrueshme kjo është e shkëlqyeshme për transmetimin e Rrjetit WWE.

Ndërfaqja e bazuar në hartë në NordVPN e bën më të lehtë gjetjen e lidhjes tuaj përmes ndonjë prej tij më shumë se 5,100 serverë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni vendin tuaj në hartë dhe trafiku juaj kalon përmes një serveri në atë vend.

Kriptimi i AES 256-bit i NordVPN siguron që të dhënat tuaja janë të sigurta pasi kalon internetin. Kjo mbrojtje e gradës ushtarake i mban snoops dhe hakerat të mos përdorin aktivitetin tuaj në internet.

Për mbrojtje të shtuar, tipari Double VPN drejton të dhënat tuaja jo në një tunel të enkriptimit, por dy!

NordVPN mbron pajisjen tuaj me CyberSec, e cila bllokon malware dhe adware nga hyrja në sistemin tuaj.

Të dy bisedat live dhe mbështetja me email janë në dispozicion. NordVPN madje ju jep një a rimbursim i plotë nëse anuloni brenda 30 ditëve. Kjo është mjaft kohë për të parë nëse është për ju.

Ju mund të ndani llogarinë tuaj me të tjerët në shtëpi dhe përdorni deri në gjashtë pajisje njëherësh.

Lexoni tonë rishikim gjithëpërfshirës i ekspertëve nëse doni të mësoni më shumë rreth veçorive të përparuara të NordVPN.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 30 ditëve nga pajtimi.

NordVPN mund të zhbllokojë:
Rrjeti WWE, ESPN, Sling TV, YouTube, HBO GO, Hulu, Amazon Prime Video dhe iPlayer i BBC.

Mbështet përrua:
Serverët e konfiguruar për P2P janë në dispozicion.

NordVPN punon në këto pajisje:
Android TV, Android, Firefox, Linux, Windows, Chrome, iOS, macOS dhe disa ruterë.

Shikoni seritë e WWE Survivor Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Një nga kërkesat më të rëndësishme për një VPN është shpejtësia. ExpressVPN jep disa nga shpejtësia më e mirë e rrjetit në tregun VPN.

Me një rrjet kaq të shpejtë, transmetimi është i qetë me ExpressVPN. Dhe me 3,000+ serverë në 94 vende, ExpressVPN mund të depërtojë me geoblocks dhe ju çoj në rrjedhën e duhur të Serive të WWE Survivor.

Nëse keni nevojë të qëndroni të lidhur me faqet lokale ndërsa drejtoni VPN-në tuaj, ExpressVPN mund të ndihmojë. Me veçorinë e tunelizimit të ndarë, mundeni ndani trafikun tuaj midis VPN dhe lidhjes tuaj lokale.

Të dhënat tuaja janë të sigurta dhe anonime në rrjetin ExpressVPN, falë kriptimit të klasës ushtarake AES 256-bit. Mund edhe zgjidhni protokollin tuaj të rrjetit.

Me mbrojtjen e rrjedhjeve IPv6 dhe DNS, ju keni sigurinë që nuk e humbni privatësinë tuaj. Me tunelin e sigurt, nuk ka kërkesa DNS ose “rrjedhje” për të zbuluar aktivitetin ose të dhënat tuaja në internet.

Kur keni nevojë për mbështetje, 24/7 chat live është atje për ju. Nëse vendosni ndryshe për NordVPN, mund të përfitoni nga garancia për 30 ditë kthim parash.

Me një pajtim, ju lejohet të përdorni deri në pesë pajisje në të njëjtën kohë. Shijoni Serinë WWE Survivor në ndonjë nga pajisjet tuaja.

Mësoni më shumë rreth ExpressVPN kur lexoni rishikim i plotë.

Garancia për kthimin e parave: Ytdo herë brenda 30 ditëve nga blerja.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Rrjeti WWE, ESPN, iPlayer i BBC, Netflix, HBO GO, DAZN, YouTube, Sling TV, Amazon Prime Video dhe Hulu.

Mbështet përrua:
P2P mbështetur në të gjithë serverët.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
macOS, iOS, Windows, Android, Android TV, Firefox, Chrome, Linux dhe disa ruterë.

Shikoni seritë e WWE Survivor Me ExpressVPN Tani!

 3. Cyberghost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ofron serverë specialiteti që mbështesin shërbime specifike. Mund të lidheni me serverat përshtatur për nevojat tuaja për transmetim dhe përrua.

Transmetimi në CyberGhost është i shkëlqyeshëm, falë tij rrjet i qëndrueshëm, i besueshëm i 5,500 serverëve. Dhe, për disa transmetues, CyberGhost ofron serverë të dizajnuar posaçërisht për t’u lidhur me atë transmetues specifik.

Cyberghost mbron të dhënat tuaja me kriptim AES 256-bit që është i nivelit të gradës ushtarake. Pavarësisht nëse jeni duke transmetuar përmbajtje WWE ose përrua, askush nuk e sheh atë që ju jeni duke kërkuar.

Aplikacioni bllokon malware, reklama dhe programe ndjekëse nga sistemi juaj.

Mbështetja e bisedës live është atje për ju nëse keni probleme. Dëshironi të provoni VPN falas? CyberGhost ofron një Gjykim 1-ditor, falas. Dëshironi më shumë kohë për të vendosur? Ju mund të merrni një rimbursim i plotë brenda 14 ditëve ose 45 ditëve, në varësi të zgjedhjes suaj të planit.

Pavarësisht se çfarë lloj pajtimi keni, mundeni përdorim deri në shtatë pajisje njëkohësisht.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth veçorive të CyberGhost, tonat rishikim i plotë i ekspertëve është këtu për të ndihmuar.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 14 ditëve nga abonimi në plane të shkurtra, brenda 45 ditëve për plane 6-mujore ose më të gjata.

Prove falas: Provojeni falas për 1 ditë.

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Rrjeti WWE, Eurosport, ESPN, HBO Tani, Sling TV, Disney +, YouTube dhe Netflix.

Mbështet përrua:
Ofron serverë të konfiguruar posaçërisht për përrua.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Chrome, macOS, Amazon Fire TV Stick, iOS, Firefox, Windows, Android, Linux, Android TV dhe disa ruterë.

Shikoni seritë e WWE Survivor Me CyberGjest Tani!

përmbledhje

është Raw vs SmackDown në agoikago në 24 Nëntor. Të gjithë emrat e mëdhenj do të luftojnë në këto ndeshje. Prandaj regjistrohu për një VPN tani dhe bëhu gati kur tingëllon zile.

Keni probleme të kuptoni se cili VPN është i duhuri për ju? NordVPN ka një kombinim të shkëlqyeshëm të shpejtësisë dhe shërbimit që e bën atë fantastike për shikimin e WWE.

Nëse keni nevojë për më shumë nxitje, tonë faqe e marrëveshjeve dhe kuponave ju ndihmon të kurseni!

Leximi më tej

Lexoni këtë dhe shikoni Si të bëni një bllokim VPN VPN të pazbulueshëm dhe anashkalueshëm.

Dëshironi më shumë mendime për VPN-të më të mira, lexoni: Shfrytëzuesit e Reddit të VPN duan.

VPN-të më të mira për Evropën – Për siguri, transmetim dhe shpejtësi përshkruan opsionet më të mira për shikimin e shfaqjeve në Evropë.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map